• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
aj s mlieckom? ja som konečne po dlhej dobe nezabudla kupit mlieko
13. máj 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suhlas...dnes si pripijeme...babulky..len ja doma nemam net..tak sa vam uz potom neozvem :frowning2:
13. máj 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, kavicku si idem dat aj ja :grinning: a potom uz pojdem k dokimu, musim si tam vystat rad a to mi ide vybrat stichy, on tam ma vzdy taky natresk :angry:
ja si s drahym vinko otvorim az okolo 20.00, mame 7decku a urobime si nejaky romantikus vecer, len ja este sexikovat nemozem, cestou od dokiho nieco kupim, mate nejaky tip? ja sa v tom velmi nevyznam, uz par krat som kupila nieco co nam vobec nechutilo :frowning2:
13. máj 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj moja to ti je tazke vysvetlovanie, ale nieze sa budes smiat :slight_smile: som štátny zamestnanec
ahojte, baby aj ja si dnes otvorím fľašu :grinning: ale určite :grinning: potrebujem si dať pohárik, nervy mám z práce v prdeli a zo školy tiež, nič mi nevychádza a tak to zapijem :grinning: nemôžem veľa písať, v práci sa to melie, dejú sa u nás veľké zmeny tak len tak som vás pozdravila a držím vám palce a večer pri poháriku si na vás spomeniem :wink: :slight_smile:
jasne, mliecko musi byt, kavicka bez mlieka???? brrrr :rolling_eyes: taka mi nikdy nechutila
13. máj 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
camelko bez mliecka...ale inac pijem kavu pol na pol.... (do pol pohara vody a pol mliecka) take kakao :grinning:
caaaaaaaaaau megynka...spravne...dajte si poharik aj s mm spolu s nami :grinning: :grinning: :grinning:
natalka a mate radsej cervene alebo biele vinko?
13. máj 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naty cervené je nalepšie suché napr. od vína mikulov napr. frankovka, syrah, a z bieleho tiez suché napr. muller thurgau aspon mne chutia najviac :slight_smile: skus na niečo také staviť, a ešte mi napadla madarské víno egri bikaver, u dokyho ti držýim palcok a k vínu sa hodí nejaký dobrý syrček a biele hrozienko a más romantikuš večer ako vyšitý :grinning: :grinning: :grinning:
katka, aj ja taku pijem pol na pol :grinning:
ahoj megy, tak sa pekne drzkaj v praci aj v skole :slight_smile:
camelco aj ja som statny zamestnanec, teraz na PN :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ahoj megynka, tak baby dnes to roztocime, vidim ze všade v robote je to na nervy :angry: :angry: :angry: :angry:
13. máj 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naty a ty kde robiš?
13. máj 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj camelco, ty si ma navnadila, syrcek aj hrozienko uz mame, chcem nejake cervene, ale mne chuti najviac polosladke
13. máj 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozmyslam ze sa hodim aj ja na PN a trosku si oddychnem
13. máj 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
camelco, napisala som, ale do IP :wink:
13. máj 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kupis nejake polosladké a vychutnáte si to s manželikom, skoda ze ten moj je na služobke, ale do piatku to nejako vydržím :slight_smile: ale vínko si fakt otvorím :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spravna volba cami, mne je teraz fantasticky, robota mi vobec nechyba :grinning:
13. máj 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: camelko..uz si mala byt davno PN a oddychovat :grinning: :grinning: :grinning: ... a vinko som vobec nikdy nepijavala..az ked som sa vydala...ma naucil svokor :grinning: :grinning: :grinning: ...ale len tak poharicek...a chuti mi biele suche vinko..ale zastrelte ma neviem ako sa vola :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano kupim, poznacim si tie tvoje znacky, tusim to madarske sme uz doma mali, u nas je vinko draheho parketa, ja sa len veziem a pijem a potom ani netusim ked chcem byt romanticka co mam kupit :grinning:
13. máj 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, aj ja si dam len poharik, dva a to odkedy poznam draheho asi tak raz za mesiac, este nie sme manzelia, chodime, ale zijeme spolu uz 7 rokov
13. máj 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalka..mne staci skutocne len jeden max. 2 pohariky a mam uz kolotoc :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, aj ja, preto si tak posedime len vecer :grinning:
13. máj 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja alkohol vobec nemusím ale pohar vínka kvalitného si dam, ja ked si dám niečo alkoholicke aj ked si hltnem z piva tak mám cervené flaky na dekolte,kym si organizmus zvykne :grinning:
13. máj 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule..pozerali ste vcera modre z neba? ja som len tak prepl, ked davali ten pribeh o tom dievcatku co v troch rokoch zrejme po ockovani osleplo... jaj bolo to vytuzene babo...nadherne dievcatko... plakala som jak kon :cry:
13. máj 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sme sa stretli 3 "prave alkoholicky" :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ja uz to radsej nepozeram, lebo celu reláciu prerevem :frowning2:
13. máj 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aby sme sa z toho pohára neopili a ja hlavne ked si lahnem do tej teplej vody :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naty napisala som ti kde robim tiez do IP
13. máj 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to minule tiez pozerala, celu relaciu som prerevala, tak som sa zapovedala, ze uz nikdy viac
na nas vinarske zavody urcite nezbohatnu :grinning:
13. máj 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok