Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

camelco
13. máj 2010

aj s mlieckom? ja som konečne po dlhej dobe nezabudla kupit mlieko

katka.he
13. máj 2010

suhlas...dnes si pripijeme...babulky..len ja doma nemam net..tak sa vam uz potom neozvem ☹

natalca
13. máj 2010

ano, kavicku si idem dat aj ja 😀 a potom uz pojdem k dokimu, musim si tam vystat rad a to mi ide vybrat stichy, on tam ma vzdy taky natresk 😠
ja si s drahym vinko otvorim az okolo 20.00, mame 7decku a urobime si nejaky romantikus vecer, len ja este sexikovat nemozem, cestou od dokiho nieco kupim, mate nejaky tip? ja sa v tom velmi nevyznam, uz par krat som kupila nieco co nam vobec nechutilo ☹

camelco
13. máj 2010

jooooj moja to ti je tazke vysvetlovanie, ale nieze sa budes smiat 🙂 som štátny zamestnanec

megynka
13. máj 2010

ahojte, baby aj ja si dnes otvorím fľašu 😀 ale určite 😀 potrebujem si dať pohárik, nervy mám z práce v prdeli a zo školy tiež, nič mi nevychádza a tak to zapijem 😀 nemôžem veľa písať, v práci sa to melie, dejú sa u nás veľké zmeny tak len tak som vás pozdravila a držím vám palce a večer pri poháriku si na vás spomeniem 😉 🙂

natalca
13. máj 2010

jasne, mliecko musi byt, kavicka bez mlieka???? brrrr 🙄 taka mi nikdy nechutila

katka.he
13. máj 2010

camelko bez mliecka...ale inac pijem kavu pol na pol.... (do pol pohara vody a pol mliecka) take kakao 😀

katka.he
13. máj 2010

caaaaaaaaaau megynka...spravne...dajte si poharik aj s mm spolu s nami 😀 😀 😀

katka.he
13. máj 2010

natalka a mate radsej cervene alebo biele vinko?

camelco
13. máj 2010

naty cervené je nalepšie suché napr. od vína mikulov napr. frankovka, syrah, a z bieleho tiez suché napr. muller thurgau aspon mne chutia najviac 🙂 skus na niečo také staviť, a ešte mi napadla madarské víno egri bikaver, u dokyho ti držýim palcok a k vínu sa hodí nejaký dobrý syrček a biele hrozienko a más romantikuš večer ako vyšitý 😀 😀 😀

natalca
13. máj 2010

katka, aj ja taku pijem pol na pol 😀
ahoj megy, tak sa pekne drzkaj v praci aj v skole 🙂
camelco aj ja som statny zamestnanec, teraz na PN 😝

camelco
13. máj 2010

ahoj megynka, tak baby dnes to roztocime, vidim ze všade v robote je to na nervy 😠 😠 😠 😠

camelco
13. máj 2010

naty a ty kde robiš?

natalca
13. máj 2010

jaaaaj camelco, ty si ma navnadila, syrcek aj hrozienko uz mame, chcem nejake cervene, ale mne chuti najviac polosladke

camelco
13. máj 2010

rozmyslam ze sa hodim aj ja na PN a trosku si oddychnem

natalca
13. máj 2010

camelco, napisala som, ale do IP 😉

camelco
13. máj 2010

tak kupis nejake polosladké a vychutnáte si to s manželikom, skoda ze ten moj je na služobke, ale do piatku to nejako vydržím 🙂 ale vínko si fakt otvorím 😀 😀

natalca
13. máj 2010

spravna volba cami, mne je teraz fantasticky, robota mi vobec nechyba 😀

katka.he
13. máj 2010

😀 😀 😀 camelko..uz si mala byt davno PN a oddychovat 😀 😀 😀 ... a vinko som vobec nikdy nepijavala..az ked som sa vydala...ma naucil svokor 😀 😀 😀 ...ale len tak poharicek...a chuti mi biele suche vinko..ale zastrelte ma neviem ako sa vola 😀 😀 😀

natalca
13. máj 2010

ano kupim, poznacim si tie tvoje znacky, tusim to madarske sme uz doma mali, u nas je vinko draheho parketa, ja sa len veziem a pijem a potom ani netusim ked chcem byt romanticka co mam kupit 😀

natalca
13. máj 2010

katka, aj ja si dam len poharik, dva a to odkedy poznam draheho asi tak raz za mesiac, este nie sme manzelia, chodime, ale zijeme spolu uz 7 rokov

katka.he
13. máj 2010

natalka..mne staci skutocne len jeden max. 2 pohariky a mam uz kolotoc 😀 😀

natalca
13. máj 2010

katka, aj ja, preto si tak posedime len vecer 😀

camelco
13. máj 2010

baby ja alkohol vobec nemusím ale pohar vínka kvalitného si dam, ja ked si dám niečo alkoholicke aj ked si hltnem z piva tak mám cervené flaky na dekolte,kym si organizmus zvykne 😀

katka.he
13. máj 2010

babule..pozerali ste vcera modre z neba? ja som len tak prepl, ked davali ten pribeh o tom dievcatku co v troch rokoch zrejme po ockovani osleplo... jaj bolo to vytuzene babo...nadherne dievcatko... plakala som jak kon 😢

katka.he
13. máj 2010

tak to sme sa stretli 3 "prave alkoholicky" 😀 😀

camelco
13. máj 2010

katka ja uz to radsej nepozeram, lebo celu reláciu prerevem ☹

camelco
13. máj 2010

no aby sme sa z toho pohára neopili a ja hlavne ked si lahnem do tej teplej vody 😀 😀

camelco
13. máj 2010

naty napisala som ti kde robim tiez do IP

natalca
13. máj 2010

ja som to minule tiez pozerala, celu relaciu som prerevala, tak som sa zapovedala, ze uz nikdy viac
na nas vinarske zavody urcite nezbohatnu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre