Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

camelco
13. máj 2010

tak to mas naty pravdu, nezbohatnú ani vinarske ani palenice 😀

natalca
13. máj 2010

tvrde ja vobec nepijem, to radsej to vino, alebo este becherkovku, tiez len tak striedmo

camelco
13. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak to sme fakt "alkoholičky" 😀 😀 😀 😀

natalca
13. máj 2010

dievcata, tak ja sa zatial lucim, idem k tomu dokimu, vecer napisem co a ako, pekny den vam prajem aeste prijemnejsi vecer, ak by sme sa uz nestretli 😉 😵

camelco
13. máj 2010

drz sa naty 😉

katka.he
13. máj 2010

papa natalka... drzim paste... 🙂 pekny vecer a aj vikend... 😉

mata1001
13. máj 2010

ahojte alkoholicky 😀 😀 😀 😀 vy tu pijete bezomna? 😀 😀 😀

katka.he
13. máj 2010

seeeeervus mata... cosi..cakame na teba 😀 😀 😀 ... pijeme az od 17.00 🙂) a niektore az od 20.00... das si s nami hlt?

katka.he
13. máj 2010

OK babulky idem ja nateraz OFF... ked budem moct ozvem sa...packo 😉

mata1001
13. máj 2010

ahoj katka no dam si mineralku s vami... 🙂
ako sa mas?

camelco
13. máj 2010

ahojte ... prepačte že som bola tak dlho OFF ale musela som ist nieco pracovne vybaviť 🙂

katka.he
13. máj 2010

ahojte babenky ..je tu niekto?
🙂

mata1001
13. máj 2010

halooooooooo nikde nikto?

camelco
13. máj 2010

ahojte 🙂 ako ??? je tu niekto????

camelco
14. máj 2010

ahojte baby 🙂 🙂 🙂 nikde nikoho .... tak čo vyspavame opicu ? 😀 😀 😀 dobrýy ftipek na to ake sme alkoholicky, no čo otvorili ste si vinecko ... ja som si dala a trhala som tapety, aby som si vybila zlosť 😠 😠 😠 😠

camelco
14. máj 2010

naty ... no ako dopadol ten romanticky vecer? ... dufam, ze bol ok ..... 🙂 🙂 🙂 🙂

mata1001
14. máj 2010

camelco ahoj...a preco si bola nahnevana vcera?

m.a.y.a.
14. máj 2010

ahoooojte 🙂 🙂 je tu niekto?

mata1001
14. máj 2010

ahoj mayka ako sa citis?

m.a.y.a.
14. máj 2010

mata ahooj, dakujem za opytanie, velmi dobre, len cakam na tie prve pohyby 😵 😵 a vy dvaja ako ??
a eja uz asi porodila ved mala termin zaciatok maja nevies nieco ??

mata1001
14. máj 2010

to je super ze sa dobre citis len sa setri,lebo ja som to minule prehnala s upratovanim a zehlenim a na druhy den total nechutne krce tak som utekala k dr.som sa zlakla ze co to je...a dostala som lieky :(
na pohyby sa moc nesustred a uvidis ze oni pridu...
a ejka?no vobec neviem co je s nou...mohla by aspon napisat ze ci uz je mamina,ci su ok...sme zvedave a chceli by sme vidiet jej nadherne babatko....

m.a.y.a.
14. máj 2010

juuj noo neprehanaj to tak s upratovanim !!!! ja len tak lahko upracem co treba muzik pomoze ale ked uz nevladzem tak lahnem a lezim a vegetim 😀 😀 totalne sa mi nic nechce a vzdy si tolko toho naplanujem hlavne na vikendik xixi aj teraz by som chcela pomalicky komodu vypratat aby som mala kde davat vecicky (mam kolegynu co mi da snad vsetko co mala ona doma od plienok, cez flasky, fusak az veci tak musim sa donutit a urobit poriadok)
ja sa ti na tie pohyby ani nesustredim lebo ani neviem ako to ma vyzerat takze necham sa prekvapkat 😵 😵
no veru ejka na nas kasle z vysoka !!! ale asi sa nieco rychlo zvrtlo ked sa nestihla ani ozvat ale dufajme ze su OK a isto sa ozve ked bude mat cas, ved pockaj mata ako sa my ozveme ked sa to narodi xixi mozno po mesiaci 😀 😀

camelco
14. máj 2010

mata ... no som na nervy z roboty ... uz ma to nebavi, stale dookola samy stres, nahanacky asi to mi velmi prospieva, ale ideme aj tak prerabat jadro, tak to bude treba strhat ... nebudeme platit firme este aj za to 😀

m.a.y.a.
14. máj 2010

camelko ahoj: idete prerabat jadro tak prajem pevne nervy !! my sme to robili minuly rok a ti poviem makacka 😠 😠 ale potom ten pocit ked to mas hotove je uzasny !!! 😵 😵
a z roboty si nerob nervy vobec ti nestoja za to!!!! ja som to uz davno zistila !!

mata1001
14. máj 2010

to ze ti kolegyna da skoro vsetko je super uzasna pomoc...lebo usetris vela koruniek a mozes kupit na tom nieco ine...aj ja som vela veci podostavala od svagrinej a sestry...ja musim uz len flasky,kocik a kozmetiku a pre mna vsetko do porodky.este aj postielku dostanem komplet s baldachynom...jaj a musim fusak kupit...inak uz len take malickosti...
ja som vecicky zehlila a do toho som sa unavila,lebo som aj prala,vesala,zehlila a toto dookola a preto som sa unavila...ale odvtedy len oddychjem
ani ty to neprezen...
a kolko si uz pribrala?

mata1001
14. máj 2010

camelco ja som tiez stresovala z roboty.a som ju zmenila a bolo to potom uz ok...
a jadro?juj je super mat vlastny bytik uz aj ja by som chcela ale bohuzial este na to nemame ☹

camelco
14. máj 2010

maya vdaka, od kamosa si beriam podnajom na cely mesiac a firma zacne od 24. maja som zvedava do kedy im to bude trvat (hovorili do 2 tyzdnov) ..... ale potom to uz bude super
a robota ???? ak by sa nam nieco stalo .... tak si spolocnost v priebehu niekolkých dni najde nahradu a po nas ani pes nestekne 😠 😠 😠 ... ale co uz ked ja som taka poctiva, az si niekedy nadavam 🙂 ze sa to nevyprdnem a nejdem na PN 😵

m.a.y.a.
14. máj 2010

mata: veru musime sa setrit !!! priberam pomalicky ale isto, co som schudla 4kg tak zatial iba 1,5kg islo hore takze zatial nemam ani tu vahu co som mala pred tehu. a brusko mam male, stale nosim normal veci (asik po mamine lebo na nej nebolo tehu vidno do konca 5mesiaca) videla som tvoje foto a veru tebe vykuka pekne 😀 😀

camelco
14. máj 2010

mata ...my sme tiez nemali, zadlzili sme sa do dochodku, hypoteka, platit byt a teraz este kolegovi ten prenajom 😖 hadam, to nejako zvladneme, na prerabku davame vsetky uspory aby sme sa nemuseli zadlzit znova banke .... no skoda, ze nie sme socialne pripady alebo nasi pletovi spoluobcania .... tie maju vsetko zadarmo (nie som rasista a nehadzem ich vsetky do jedneho vreca), ale taka je realita 😒 😒 😒 😒
.... asi aj z toho stresu sa nam zatial nezadarilo, ale hadam to tento rok vyjde aj za pomoci CARu

camelco
14. máj 2010

a vy sa uz musite setrit, prajem vam vsetko dobre, nech sa babatkam dari .... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre