Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

m.a.y.a.
14. máj 2010

camelko: dva tyzdne robia jadro?? my sme ho mali hotove za 9dni a robil mi to znamy a s pomocou muza 🙂
a s tou pracou ta uplne chapem ja som taka ista poctiva a tiez som si vravela ze sa na to raz vyprdnem ale nedalo sa az teraz ked pojdem na MD tak sa na to vyprdem uz naozaj aspon na dva roky bude klidek 😀 😀

mata1001
14. máj 2010

mayka aj ja som tak bola.najprv -2kg a teraz +8kg. 🙂 v zivote som nemala vahu nad 60kg,no ale co uz...a to sa hovori ze sa pribera najviac v poslednych mes.tak sa tesiiiiiiiiiim..... 😝

camelcos tym zadlzenim je to nespravodlive...ze az do dochodku-to caka aj nas.to cely zivot budem robit len na hypoteku a vobec si zivot neuzijem...no super...sa tesim...

mata1001
14. máj 2010

mayka a ved daj nejake foto do albumika...ved sme zvedave...
camelco dakujeme... 🙂

m.a.y.a.
14. máj 2010

juuj babenky veru aj my sa ideme zadlzit tomuto statu na 30rokov, chceme kupit mamine byt aspon 1izb. a nam ostane 3izb. takze ratame kazde € a teraz este aj materska to nam bude chybat dost € ale snad nejako prezijeme ale je to fakt hroza, ze ti pletovi spoluobcania maju vsetko zadara a my musime platit nehorazne € a tolko rokov 😠 😠 😠

camelco
14. máj 2010

maya ... to je hranicny termin ... ale my sme im dali spravit okrem jadra aj malu chodbu, velku chodbu, kuchynu takze na komplet (sietkovanie, stierky, dlazba, elektrika, voda, plyn) ..... sa tesim ☹ ale uz nech je to za nami po dvoch rokoch od kupy bytu (tie 20 rocne tapety a este aj namalovane, to je strasne)

matka ... v sucasnej dobe to inac nejde ☹ co je smutne, ze pracujeme odvadzame dane a sme zadlzeni, v podstate my s mn zijeme na splatky (tak nejako sa to da povedat) .... riadna nespravodlivost

m.a.y.a.
14. máj 2010

mata: ok nejake fotocky urobim a dam do albumu 🙂 🙂

mata1001
14. máj 2010

prave ze aj nas to caka ale este splacame auto.a nebavme sa o tom lebo sa len zbytocne rozculim-myslim nebavme sa o spoluobcanoch...

co mate na obed?

mata1001
14. máj 2010

mayka no to dufam ze das nejake foto sa tesim 😀 😀 😀 😀

m.a.y.a.
14. máj 2010

camelco: tak to je uz ina makacka to im aj mesiac davam 😀 😀

m.a.y.a.
14. máj 2010

mata : veru dost bolo pesimizmu !!! camelco tiez zmena temicky 😀 😀
obedik som mala cerealne tycinky a acidko noo nic moc ale doma sa nadlabneme 😵 😵
a mata nemala si problem chodit na wecko (nie cik ale to druhe) ja mam problem aj 2-3dni sa mi neda a potom sa bojim tlacit aby som si nieco neporobila 😖 😖

camelco
14. máj 2010

tak ja som si dnes u nas v jedalni neorazila, tak som si priniesla jagurtik a tostiky 🙂 nic moc, ale nejako do konca prac. doby vydrzim a potom vezmem manzelika niekde do restiky ... alebo zeby on mna?

camelco
14. máj 2010

fakt ...dost bolo pesimizmu obed je fakt vdacna tema a este pocasie .... a taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak 😀 😀 😀

mata1001
14. máj 2010

ano-zo zaciatku som mala,ale dobre ze pijes acidko to je dobre aj activia.neboj to sa ti upravi.ja uz neskor som chodila aj 2-3 x za den.a cikanie?teraz kazdych 15 min-ked sa maly tak ulozi tak je to hroza...to ked niekam idem tak len rozmyslam kde je wcko keby mi trebalo 🙂

m.a.y.a.
14. máj 2010

ha ze pocasie !! ved to je este vacsi naser ako to predtym !!! kedy pride to majove slniecko ??? 😠 😠

camelco
14. máj 2010

duafam baby ze aj mna cakaju taketo ftipne situacie ... a este s mojou fobiou z WC tak to si fakt neviem predstavit

mata1001
14. máj 2010

camelco on teba.aj mne moj mm dneska ze pojdeme do pizzerky,no neviem co tam ja budem jest ked minule som celu pizzu vyvratila.malemu nechutila...tak si dam asi mineralku a budem na neho kukat... 😀
a ja som mala na obed kapustove fliacky 🙂

camelco
14. máj 2010

podla shmu asi na buduci tyzden

mata1001
14. máj 2010

camelco preco mas fobiu z wc?

camelco
14. máj 2010

jaaaaaj mata .... mozno to spravi nejaky zeleninovy salatik so syrikom

camelco
14. máj 2010

ja ani neviem ... to mi manzele nasiel na nete ze aj taka existuje, s malou potrebou nie, len s velkou, vsade ked pridem do noveho prostredia, to proste nejde aj cely tyzden a potom mam brucho ako keby som bola v 6-7 mesiaci, je to na porazenie, ale teraz nosim so sebou dezinfekcny prostriedok (aj ked som niekde na sluzobke na tyzden) ...

mata1001
14. máj 2010

bojis sa bakterii?ci coho?

camelco
14. máj 2010

nebojim ... skor to bude zmenou prostredia ... ale nie vzdy je to tak, niekedy ta fobia proste nepride a niekedy pride .... ale keby neboli bakterie tak sme ako michael jackson 😀 😀 😀 ked to pride tak to pride a musim ist 😀

camelco
14. máj 2010

fakt tiez super tema po obede 🙂

mata1001
14. máj 2010

a si pisala ze mas nervy z roboty.nechces ju zmenit?ci to tak lahko nejde,nemas kam ist?mozno aj to brani otehu...ten stres.
a kolko mas rokov?

m.a.y.a.
14. máj 2010

dobra temicka 😀 😀 ale ja mam nieco podobne ako camelco tiez sa nemozem vy ... len doma !!!
mata: inac pizza ani u mna neprejde je mi bud zle alebo ide von !!! a tiez mekac to tiez nejde !!
a mne dokina povedala ze ked sa mi nebude dat vy ... tak dostanem tabletky a to moc nechcem radsej sa nadajam acidkom ale nie vzdy to pomoze !! uvidim co povie na dalsiej poradni

mata1001
14. máj 2010

maya acidko ti nepomoze zo dna na den.ale po case.pi ho pravidelne.mne pomohol actimel...
mne sa vy.... nerobi problem klopklopklop nech nezakriknem...ked musis tak musis 😀 😀 😀

a z mekacu mozem len cheeseburdet,zmrzku,ovocnu asticku a hranolky.nic viac.minule mi bolo zle z fanty od nich...fuj.ja si radsej vsade nosim vodu z domu.to mam vzdy v kabelke

m.a.y.a.
14. máj 2010

mata vidis skusim este ten actimel 🙂 🙂 acidko mam casto skoro kazdy den ale za tri tyzdne to asi nebude este viditelna zmena !! pockam a uvidim
veru zmrzka v mekaci je fajna vcera som mala 😝 😝

mata1001
14. máj 2010

no v nasom meste mekac nie je a moj mm sa ma pytal ci dneska pojdeme len na taku obyc zmrzku,ale je chladno a nechcem nech me hrdlo boli...tak mozno inokedy...

a uz si pokupila nieco pre mimco?alebo sa len rozhliadas?

m.a.y.a.
14. máj 2010

jo uz vtedy v BA sme co to nakupili ale len take male do 3mesiacov som kupila ale koncom maja sa chystame znovu do BA resp. do ikea ideme kupit matrac do postielky, obliecky a take detske somarinky maju tam dobre ceny a kocik pojdeme kupit do polska asik v lete 🙂 🙂 a rozhliadame sa co kde kolko stoji, ako flasky, odsavacky, podlozky ved sama vies co vsetko krpcovi treba ale cakame co dostaneme od znamych a potom budeme kupovat 🙂 🙂 a tebe sa to pomalicky krati 😵 😵

mata1001
14. máj 2010

tak ste natom podobne ako ja.lebo aj ja cakam co dostaneme...a kocik chcem kupit tak v juni...ale pomaly uz aj do porodky zacnem kupvat aby som si vsetko nenechala na poslednu chvilu,lebo nkdy nevies kedy sa krpcovi zaziada ist na svet...
ano krati sa mi to a tesim sa na to lebo uz ho chcem mat pri sebe...ale aj ty sa za mnou ponahlas v tt 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre