• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
camelko tak prijemny relax :slight_smile:
7. jún 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ................... @janemari .............. dakujem :slight_smile:
8. jún 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: baby musím vás vyhrešit!!!...to tu nikto nechodí??? :angry:
...musíme sa trochu polepšit!!! dobre? :wink:
8. jún 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
lubi máš pravdu musíme sa polepšiť, aspoň vám napíšem novinku, megy nám dnes v kuchyni vydlabala dieru ako päsť až po elektrické káble, dlho bola dobrá a dnes mala proste zasa svoj deň :wink: ešte že ju máme, inak by sme sa unudili :grinning:
8. jún 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by sme sa fakt mali, lebo tema nam zapadne do zabudnutia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megynka .......... tak to ste sa fakt dneska nenudili :slight_smile:
8. jún 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj megynka a cemelco...
megy kto je megy?...ty???
8. jún 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,no mohla by zapadnut do zabudnutia,lebo to by znamenalo,ze uz nieje ziadna baba po 30 bez babetka :wink: Ja nemam nic nove,podstivo vcelickujem a zajtra koncim s Proverou. :slight_smile:
8. jún 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ona je taký čert, občas nám niečo vyparatí, foto - tesne pred kúpaním :slight_smile:
8. jún 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi, megy je naša labradorka
8. jún 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj je krásna... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aspon máte veselo... ja som sa hnevala dnes lebo mi zo skalky zasa kosti trčali... :unamused: ...no ale neurobím nič ved čo by človek neurobil pre domáceho miláčika...?
8. jún 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja behám od telky k PC a neviem nič z ordinácie... :grinning: ...mám v tom hokej!!!
8. jún 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je pravda ona sa nám o zábavu postará :slight_smile: a vy máte akého hafana? si chcel asi nasadiť aby mal viac :grinning:
8. jún 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zasa behám medzi kuchyňou a pc, telku už v poslednej dobe ani nestíham, ešte asi niečo dnes požehlím
8. jún 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi kazda z nas beha medzi PC a niecim /kuchyna - telka a taaaaaaaaaaaak :grinning:
8. jún 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja uz len beham medzi temamy a v duchu sa uz pripravujem do nocne :slight_smile:
8. jún 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: janemari kedy ti zacina nocna?
8. jún 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...hmmm nočná nič moc :frowning2: janemari nezávidím ti...
ja som dnes umývala aokná na celom dome a menila záclony ,ešteže bolo pekne...
...megy mi máme polovného psa teriéra...taká hnusa to je mazaná...ale máme ju radi. :grinning:
...baby ja žehlenie nenávidím!!! :frowning2:
8. jún 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o 22.00 ale odchadzam okolo 21.15
8. jún 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janemari ved to je o chvílu... :frowning2:
8. jún 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi, to musí byť fešák :wink: ...no čo, ale keby sme ich nemali bolo by smutno :slight_smile:
ja som dnes umyla len jedno okno keď som prišla z práce, ďalšie si umyjem zajtra a žehlenie a ešte v lete to je asi najhoršie čo môže byť z domácich prác :frowning2:

janemari, ti nezávidím, ale veď už čoskoro budeš doma :wink: :slight_smile:
8. jún 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka0506 ......... ja si to zehlenie nechavam a nechavam a potom zistim ze uz ozaj musim zehlit, lebo v kosi na pradlo uz nie je miesto :slight_smile: a potom zehlim aj 4 hodky :angry: tiez nemusim zehlenie ......... janemari ......... tak ja ti tiez nezavidim, ja som dnes mala sice volno ale stihli mi aj z prace volat :angry: :unamused: ........ uz tam toho mam plne zuby :angry: ....... a to zajtra zacinam o 6 rano a koncim ja ani neviem kedy dufam, ze do 8 - 9 vecer budem doma :frowning2: :confounded:
8. jún 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janemari načo je tá Provera? ...berie sa cez stimulku???
8. jún 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janemari ...... no to fakt ...... ty o chvilu musis ist ........ ale rano uz budes domka :wink:
8. jún 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No budem,ale najhorsie je ze musim pockat do 8.00 hodiny aby som si pichla vcielku a potom mozem ist spat.
8. jún 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dievčatá, idem si zapnúť žehličku, aspoň tri veci ožehlím nech z tej kopy ubúda, lebo sušiak na prádlo je ešte tiež plný, akosi sa mi to nakopilo :frowning2:
dobrú noc a sladké sny všetkým a janemari tebe nech rýchlo ubehne nočná
ked cez leto je tej práce akosi vela kvety,tráva rastie a všetko okolo...ja som dnes chcela dokosit dvor a akosi mi to nevydalo... ved aj zajtra je den...ja som momentálne doma pri mame... :unamused:
janemari .... a este kolko vceliciek ta caka ......... zacala si este len teraz ?
8. jún 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka0506 ..... aj zajtra je den to mas pravdu :slight_smile: ved trava ti nikam neutecie ...... megynka tak prijemne zehlenie :wink: ....... janemari tebe prijemnu nocnu , nech ti to utecie co najrychlejsie :slight_smile:
8. jún 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...janemari príjemnú službu :slight_smile:
baby vám želám dobrú noc a krásne sny!!! :wink: a slúbte že sem zajtra nakuknete...papa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jún 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok