Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

moniciak
19. jún 2010

tak toto je parada vy uz mate nad 30 a este nemate dieta a ja mam 17 a o tyzden mam ultrazvuk🙂ironia

megynka
19. jún 2010

no ja osobne by som v 17 - tich dieťa nechcela

camelco
19. jún 2010

@megynka no k nam teraz prisli stolari a montuju kuchynu, takze mame veselo 🙂
@moniciak .......... ironia osudu, ale urcite si stasna 🙂

camelco
19. jún 2010

@megynka ........... ja asi tiez nie, to som este bola registrovany sportovec a na chalanov som akosi nemala cas 😀 😀 😀 😀

camelco
19. jún 2010

myslim vo veku 17

camelco
19. jún 2010

@megynka a ako pokracuje stimulka? 😉 ........ kedy mas kontrolu?

megynka
19. jún 2010

@camelco tak to budete mať radosť z novej kuchyne, super 🙂 my musíme tiež dať urobiť novú ale asi až v zime, keď trošku pošetríme, ja so len dnes začala pichať diphereline, vychádza mi že budúci víkend by som mala dostať ms a v pondelok potom na krv a sono a potom uvidím odkedy začnem pichať menopur 🙂

camelco
19. jún 2010

@megynka ........... sak sa z tej kuchyne vytesujem, ja som ju navrhovala 🙂 ........ ale teraz byvame len provizorne, lebo som od kolegu mala na mesiac prenajaty bytik, kym nam majstri dokoncia jadro ........ este nemame dvere do zachodu a kupelne 😀 😀 😀 ..........vcera bola zabava sa takto sprchovat a teraz ked tu mame stolarov tak musim striehnut kedy na WC mozem ist 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😲 ............. inac pripojila som mobil na NTB tak aspon pisat mozem rychlejsie 😀 ............ a s tou stimulkou ti velmi velmi drzim palceky

megynka
19. jún 2010

@camelco ďakujem camelco 🙂 a aký šport si robila? ja som na športovanie bola vždy lenivec 😀 my musíme tú linku vymeniť lebo nám ju dohrýzla naša labradorka, zabávala sa keď nie sme doma 😀 ale už ju to prestáva baviť 😉 , keď urobíme tú kuchyňu tak už len vymeniť dvere a byt bude prerobený, tak hádam už by mohlo to bábo prísť 😉

camelco
19. jún 2010

@megynka ......... 7 rokov som trenovala sportove karate 🙂 ......... medzitym som reprezentovala skolu v plavani a v behu na kratke trate, a ked som prisla na VS tak som este 2 roky trenovala karate, ale to uz nebolo ono, trener nebol taky akeho som mala predtym doma ☹ tak som s tym sekla ........ a teraz sa tie kila akosi na mna lepia ......... ale to bude urcite tym vekom (dobra vyhovorka na vek 😀 😀 😀 😀 😀 )

camelco
19. jún 2010

ja tiez dufam, ze ked konecne dokoncime bytik tak do konca roka by to mohlo vyjst a bola by som tehulka 🙂

megynka
19. jún 2010

no ja radšej celý život dietujem, taká som lenivá cvičiť, ale kedysi som chodievala aj behať a do posilovky ale vždy mi to vydržalo len chvíľu 😀 tak ty si bola riadna športovkyňa, to obdivujem keď to niekoho tak baví a dokáže sa tak venovať športu....no kilečká sa nenápadne lepia aj na mňa, aj teraz ma pochytilo také že treba schudnúť aspoň 5 kg ale načo sa teraz budem trápiť keď z tých hormónov aj tak napuchnem a potom budem dúfam tehuľa a budem priberať a konečne na to priberanie budem mať poriadny dôvod 😉 🙂 a budem držať palce aby sa vám do toho nového bývania podaril rýchlo malý drobček 😵

camelco
19. jún 2010

@megynka .......... ja tiez teraz chcem chudnut 🙂 to mame my zeny problemy, co? 🙂 ale ked som bola na angline tak som zistila, ze muzi s dietami a chudnutim prehanaju niekedy ovela viac, mm mi povedal ci mi sibe, ved aj tak chceme babo, nech nerobim hluposti, tak som si dala zavazok ze aspon zacnem trosku behat 🙂 ..... ale to pocasie mi to nedovoluje, vsade je mokro ☹ ........... a s tym sportovanim u mna je to od mala ....... zacinala som s dzudom, potom aikido a nakoniec som skoncila pri karate ......... otec nas viedol k sportu od mala ......... pochadzam z Michaloviec a od mesta je vzdialena Zem.Sirava asi tak do 5 km a tam sme chodievali s rodicmi na bicykloch 😉 ziadne lenosenie 😉 😉 😉 😉

camelco
19. jún 2010

a vlastne my sme vyrastali urcite inac ako dnesne decka a pubertiaci ........... sama TV, PC, DVD, net a pod .... bodaj by u nas nestupala u deti obezita 😒 ......... je to dost smutne ........ dufam, ze ked budeme mat raz babo tak ho budem viest k sportu ......... je to to najlepsie co clovek moze pre seba urobit 🙂

megynka
19. jún 2010

no to máš pravdu, ja keď budem mať deti, budem sa snažiť ich tiež podporovať aby robili nejaký šport ale len ak ich to bude samozrejme baviť, nútiť by som ich nechcela ale určite im nedovolím celé dni vysedávať pri PC a TV... musím ísť trošku poupratovať a upiecť ten koláč tak zatiaľ pa a potom tu zasa nakuknem 😉

camelco
19. jún 2010

@megynka ..tak prijemne upratovanie a pecenie 🙂 ......... tak ja sa teraz urcite este naupratujem ........ zatial pa 🙂

megynka
19. jún 2010

už som tu, upratané, upečené a teraz už len oddychujem 🙂

ivankaja
19. jún 2010

Ahojte ja mám 31 a zatiaľ takisto nemáme detičky

megynka
19. jún 2010

ahoj ivankaja 😉 vital medzi nami, budúcimi maminami 😵 a ako dlho sa snažíte?

ivankaja
19. jún 2010

niečo vyše 6 mesiacov ale ja mám problémy mám už dva roky len jeden vaječník aj to na ňom mám štyri cysty a na maternici myóm takže mi povedal môj lekár, že ak neotehotniem do troch mesiacov tak ma budú operovať ale ja by som neradala sa už dala tak neviem. ☹

lucy56
19. jún 2010

ahojte sa prpojim,ja som mala 31 nedavno a nemam este dieta,ale uz by som aj chcela,zacali sme s manzelom pracovat,tak uvidim ako sa nam zadari.hadam coskoro

megynka
19. jún 2010

vitaj lucy,držím palce nech je to čím skôr, no my sme sa tiež začali snažiť až neskôr lebo sme sa neskôr aj poznali a po 30 - tke šance začínajú klesať, a tak sme aj dopadli, teraz už začíname 4 ivf, ale držím palce aby vám to vyšlo hneď na začiatku snaženia 😉 🙂

lubka0506
19. jún 2010

@moniciak nás baby prišiel naštvat??? 😠 tak to chápem ako výsmech... 😠 ...ved aj ona sama je ešte dieta... 😅

lubka0506
19. jún 2010

ahojky 🙂 vítam medzi nami ivankaja a lucy 🙂
...@megynka ty si dnes taká pracovitá...prídem na koláčik 😉
...ja som dnes lietala s kosačkou po dvore a upratovala...inak sobota ako každá iná 🙂

lubka0506
19. jún 2010

baby neviem prečo ale ma rozladila moniciak...prečo sa vysmieva???

lubka0506
19. jún 2010

...a ešte som chcela:...nikdy nikomu na svete neželám mat také problémy ako máme my a ani @moniciakovi nie...tak radšej nech si nechá tie svoje ironické poznámky!-že by do inej témy??? 😅

janemari
19. jún 2010

@megynka aj mne sa neda cela vodicka vybrat,ale vzdy mam 1,0ml.Ak ti nevyjde ten 1ml tak si namiesaj druhu.

moniciak
19. jún 2010

@lubka0506 ako nastvat??? ta nastve ze niekto caka dieta a ma 17 ci co??? sak klud aj ty budes mat

moniciak
19. jún 2010

a nikomu som sa nechcela vysmiat radsej by som to dieta priala vam vsetkym ako mne v tomto case to mi verte 😒

lubka0506
19. jún 2010

@moniciak mne to tak pripadalo...tak prepáč ale musíš uznat že sú tu medzi nami všelijaké kočky a všeličím si prešli!...ver mi ale nechcela by si byt ani jednou z nás! 😒
...ja ti to bábatko želám zo srdca ale možno práve mám takú náladu,že mi to padlo blbo ☹
...želám ti vela zdravia a síl aby si sa dokázala on postarat 😉
...a ešte ja som toho názoru že aj ked je dievča mladé tak nech sa radšej "prespí" ako má mát také problémy ako my... 😉 papa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre