• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
no moja mazna je to :grinning:
23. jún 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

@janemari nááááádherný maznáčik, božinku ten je sladký :dizzy_face: no ja tiež neviem ako si tá naša zvykne keď sa to náhodou nepodarí a budem musieť ísť do práce :frowning2: tak to ju budeme zvykať na samotu zasa ako štenatko :unamused: no dúfam, že nebude treba :wink:

@lubka0506 veď si ma mala zavolať na kafčo :grinning: nič mi doma nechýba, len jedno, aspoň na hoďku niekde vypadnúť a pokecať, ale všetky kámošky cez deň pracujú :unamused:
24. jún 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@megynka to ano je mazna.Ale tak ci tak budem musiet vazne rozmyslat nad zmenou prace,ak ma ovdem aj nevyhodia :sweat_smile: .Ta praca dava zabrat a hlavne mojmu zdraviu.No nebude lahke najst nejaku inu pracu v tejto dobe ale uvidime,nejdem predbiehat.
24. jún 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile: ešte že je zajtra piatok...sooom unavená v sobotu budem drichmat minimálne do deviatej :grinning:
baby mne je stále zima...ale totálna nohy ako lad...neviete z čoho???
@megynka no dobre tak si možeme dat niekedy stretko v meste...ked sa budeš nudit,možno že aj ja sa budem za nejakú dobu nudit.... :grinning: tak vám želám pekný piatok...slenečný...papa :slight_smile:
24. jún 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka aj ja som dnes zamrznuta aj teraz mam riky ako lad.Ale myslim si ze je to zvycerpanosti.
24. jún 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem z čoho to je ale ja idem zamrznút... :unamused: mama vyčítala z nejakých novín že to može byt aj z hormonov... :unamused:
24. jún 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka zeby?to by bola lepsia verzia ako choroba ked ma byt OPU a ET.To by sa vlastne ani nekonalo :frowning2:
24. jún 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari neblázni žiadna choroba...! idem na slivovičku a do postele lebo ma ráno o piatej ani tanky nezobudia.... :grinning: :grinning: :grinning: idem sa liečit...chceš aj ty taký liečik???.... :grinning: :grinning: :grinning: ale nie idem do sprchy a spat...papa a dobrúúú noc :wink:
24. jún 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka no pobolieva ma hrdlo takze asi ano.Ale uvarila som si cajik s medom a citronom a vecer hodim nejaku tabletku.
24. jún 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:
......... som si vas musela docitat ............ konecne sa mi podarilo dostat na MK :grinning:

.......... janemari tak silno drzim palcekyyyyyyyyyyyy ..... inac, krasny maznacik ............ lubka, megy aj vam nech dopadne vsetko dobre po stimulkach :wink: :wink: :wink:
25. jún 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko :slight_smile: idem dobre neskoro že????...nebolo kedy prišla návšteva :slight_smile:
ako sa tu máte??? vidím že tu nikto nebol...teda skoro.Ja nemám nové nič v nedelu idem na sono...a konečne je víkend som unavená ako kon... :unamused:
@megy odychuješ??? ako sa máš???
@camelco ty si na tom asi tak uponáhlano ako ja...trišku sa aj šetri!!! papa a pekný víkend všetkým... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
25. jún 2010 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
dnes som akurát tak upratala a ideme na guľáš a inak nič nové, len ma pobolieva bruško, už sa asi ohlasujem ms, no nech dorazí a pôjdem na kontrolu :slight_smile:
26. jún 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
mam 31, este tiez nemam dietatko. minuly rok som potratila. Teraz sme sa snazili 2 mesiace, a dnes som si robila test: negativny :frowning2: Po potrate sa mi menstr. rozhadzala: 35, 28 dni. Som z toho zufala.... :( Prajem peknu sobotu!
26. jún 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisi0211 je mi luto ze tvoje tehu takto dopadlo :frowning2: Ale telo potrebuje cas kym sa zregeneruje a da do poriadku.KEd budes chodit sem k nam tak sa odreagues a nebudes az tolko na to mysliet.Aj ja mam 31 a tie roky mam pocit ze pribudaju po dvoch. Rozhodli ste sa snazilkovat prirodzene,alebo mate na plane ist niekam k doktorovi alebo do care?

Baby tak dnes boli posedne injekcie,este vecer na pohotovost dat pichnut pregnyl a zacina sa cas cakania.Pomaly si zacinam uvedomovat ze ideme do finale a zacina mi nevozita.Vsetko nejako rychlo ubehlo a ani som sa nenazdala a bude po vsetkom :sweat_smile:
26. jún 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile: ako víkendujete???...ja dobre-pracovne :slight_smile: zajtra idem na sono do BA...
@janemari tak ty ideš do finále...držím prsty.... :wink:
@sisi0211 je mito lúto...a vitaj medzi nami :wink:
...želám pekný zvyšok víkendu... :dizzy_face:
26. jún 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka ano zatial je to na plane,len ma hneva ze stale sa citim nejaka hora :frowning2:
26. jún 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari ty si stále chorá???...chúdatko to ma mrzí, ty si vlastne na PN nie??? šetri sa!!! :wink:
26. jún 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka zatial ma to obchadza este to neprepuklo.Nadajam sa cajom,davam si paraleny a kupila som si grepy.Tak dufam ze ak aj budem chora udrzim to na uzde aspon do utorka kym bude po OPU.
26. jún 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janemari, preco si pychas injekcie?
Zatial sa budeme snazit prirodzene, mozno navstivim lekara, aby mi urobili hormonalne testy, preco mi menzes takto hore-dole chodi a uvidime. Zatial si nemeram ani teploty ani som nekupila ovul. test....
27. jún 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a krásnu nedeľu všetkým a vitaj sisi medzi nami :wink: :slight_smile:
lubi ako dopadlo sono? ja idem zajtra na sono a na krv a už to budú každé ránko dve injekcie :wink: neviem sa dočkať konca
27. jún 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby...sisi vitaj... :slight_smile:
megy a kto ti ich bude pichat?to budes chodit do nemocky kazde rano ci ako?
27. jún 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile: tak som tu z výletu... :slight_smile:
27. jún 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 pichá manžel a ide mu to skvele :grinning:

@lubka0506 ako si pochodila?
27. jún 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 tak ako?
@megynka tak mu povedz nech picha poriadne a hlavne nech sa trafi :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby...sono dopadlo asi dobre,cysta sa stratila a folikuly velkost od6-11mm :slight_smile: v stredu ráno mám dalšiu kontrolu...
pichám stále dva Fostimony aj ked tam bol nejaký doktor a chcel to zvýšit ale nechal to tak v stredu sa uvidí...
...a chystám sa na chvílu si lahnút ráno som vstávala o piatej... :grinning:
27. jún 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 a ty ako mamina? čo?
27. jún 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi jaaaaaaaj sa tesim...konecne sa to pohlo...tfuj tuj tfuj pre stastie...
ja?aaale celkom sa da,len uz skoro vobec nevladzem...zadycham sa rychlo.a dala som nove foto bruska do albumu tak kuknite ak chcete... :wink:
27. jún 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...inak pochválim sa ...urobila som si radost a kúpila som si v ikei orchideu.... :grinning: už ich mám 13.... :grinning:
27. jún 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no teda tak ty sa kotúlaš.... :grinning: :grinning: :grinning: ty brdo ved ty by si mala o 37 dní rodit!!!!!..... :fearful: ...a len nedávno sme spolu vyplakávali...ale to ušlo že???
27. jún 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi aj ti kvitnu?lebo mi mame ale kvitla len ked sme ju kupili a odvtedy je len stopka a kvety vobec...
27. jún 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok