• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
veru lubi 37 dni...ale citim akokeby som uz isla rodit onedlho...uz sa mi roztahuje panva,maly sa tlaci dole a kope ma uz bohvie kde pri zaludku.len zatial nie sme otocení dole hlavou...tak sa asi vystiera nema uz miesto chuda moje....
27. jún 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 krásne rastiete :dizzy_face: to už máš za pár :wink:

@lubka0506 ja mám tiež rada orchidei - ani neviem ako to správne skloňovať :grinning: keď mi zakvitnú tak majú kvety aj pol roka v kuse
27. jún 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 dve mám také zamrznuté ale ostatné sú také že alebo kvitnú a postupne opadávajú alebo majú vyhnaté na kvitnutie a sú to len bobulky zatial... :slight_smile: Ale kedysi som mala orchideu a tá mi vykapala,lebo som nevedela ako sa mám o nu starat...je to vdačný kvet :slight_smile: Teraz sa chystám lahnut si na chvílu ale možno večer ak sa mi to podarí odfotím a dám sem...papa
...a popíšte tu až mám čo čítat!!! :wink:
27. jún 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@megynka ano ked sú rozkvitnuté tak kvitnú aj pol roka,alebo dovtedy kým ti nezletí z okna...to sa mi stalo už 2 krát.... :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 a mas ich presadene ci su v tom ako si ich kupila?ok spinkaj pekne papa
@megynka ani nehovor...celkom sa zacinam bat,aj ked sa snazim na o nemysliet
27. jún 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte prisla som vas kuk ako sa mate.Dnes je vonku krasne,vegetim a teraz som vytiahla notas vonka ze nech pozriem co nove na koniku.Ale je hnusne teplo,to je clovek uplne zblbnuty s tohto pocasia :sunglasses: Este par hodin a bude po vsetkom :wink:
27. jún 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari drž sa a budem na teba mysliet!!! A ked sa ti bude dat tak daj vediet ako sa máš!!!...držím prsty...papa.
...inak ja som sa vyspala trošku a ráno valím do práce,moc sa mi ani nechce,stále mi je zima aj ked je vonku horúco chodím v hrubých ponožkách...tak sa opatrujte papa :slight_smile:
27. jún 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka 0506 samozrejme ze dam vediet.KEd pridem domov a budem vediet vysledok tak hned dojdem na net a dam vediet. :slight_smile:
27. jún 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetci to tu flakete :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak mam urodicku 10 ks.Zajtra volam kolko sa oplodnilo.
28. jún 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile: @janemarie ano flákame to tu... :grinning: akosi tu chodíme stále len tie "skalné" nikto sa k nám nechce pridat. :zipper_mouth: ...mala si peknú úrodičku.... :wink: v pondelok som na teba myslela.... :wink:
...ja nemám nové nič idem ráno do GF na krv a na sono... :unamused:
babule píšte niečo až je čo čítat!!!! :wink: papa
29. jún 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mam pocit ze bud uz niesu zienky po 30 co nemaju babo,alebo su a nechcu ho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Este ze mam kopu inych teeem
29. jún 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari ááááále,je nás určite dosť veľa,hlavne v dnešných časoch,ale asi sme roztrúsené po iných témach. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jún 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annamary asi ano,kazda mame svoj problem preco nemame babo a tu je kopa tem a na druhej strane kazda z nas je v inej faze snazenia a tam su zase ine temy :confused:
29. jún 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. jún 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak predsa je tu niekto!!!...@janemari ako sa cítiš???
@anamary vitaj :wink:
29. jún 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Citim sa celkom fajn.Len sa strasne nudim,v tv nic,na nete nic :confounded:
29. jún 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nehovor o tej telke naozaj tam nič nieje... :unamused: nemala si žiadne bolesti???...je to možno blbá otázka ale som zvedavá čo ma čaká... :slight_smile:
29. jún 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som bolesti,ale dala som si tabletku.A teraz ma pobolieva lavy vajecnik,asi s adostava do svojej povodnej velkosti.
29. jún 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 akože nie je nič v TV ,gooooooooool. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: srandujem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No v poslednej dobe naozaj v tv nic nieje a idu prazdniny takze tam bude velkeeeee prd :angry: No tak co uz budeme cas travit na slniecku a chystat vybavicky pre deticky.
29. jún 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 každá sme iná a aj naše telo reaguje rozne,tak to nemôžeš vedieť čo ťa čaká,zistíš sama na sebe :dizzy_face: ,ja som po OPU nemala bolesti a to som zniesla 19vajok.
29. jún 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako nehovorim ze moje bolesti boli abnormalne,urcite slabsie ako pri stimulke ked ma bolela noha a krize.Podvecer s ami vsak bolest vystupnovala tak som si dala ibalgac naco trpeit ked nemusim. :wink:
29. jún 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari ale,ked budú deťúrence vnútri,tak na ibalgin zabudni :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...hmmm veru na ibalgin zabudni... baby a čo poviete ako berú doktori rizikové tehotenstvo,lebo ja som bola pred vyšetreniami u obvodnej a povedala mi že aby som rátala s tým že to bude rizikové tehotenstvo...mám to brat tak že budem musiet byt na PN alebo ako??? Inak ja by som do práce ani neplánovalôa íst...
29. jún 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze zabudnem,len doki mi hned hovoril,ked pridete domov kludne si dajte nieco odbolesti.Este nemate v brusku embrijka tak mozte.No aj ja by som mala mat rizikove a to uz koli mojej diagnoze ale aj koli praci ktoru mam.
29. jún 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 tak asi my ,ktoré musíme absolvovať IVF sme už automaticky brané ako rizikové,lebo ľahko to neide a nestojí to ani málo,tak sa asi musíme šetriť na PNke viac ako tie,ktoré len prejdú okolo slíp a už sú v tom.
29. jún 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anamary27 tým ktoré prejdú okolo tých slíp strašne závidím!!!...nemalo by sa to ale je to tak... :unamused:
29. jún 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 to verím, a ja blbá som kolko penazí vyhodila na kondomy,keby som to bola tušila,jááj ,čo som za tie peniažky mohla mať,hi hi :grinning:
29. jún 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anamary aj ja som bola taká blbá neviem načo som dva roky žrala antikoncepciu...ale človek na to príde až časom a človek sa učí na vlastných chybách... :unamused:
29. jún 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule ja sa rozlúčim ráno vstávam...želám vám dobrú noc a pekné sny :slight_smile:
@janemari šetri sa!!! papa
29. jún 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok