• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
už nie, akurát sa manžel uráčil prísť domov , dopozeráme Panelák a ideme kuknúť nejaké DVD. a možno aj poistiť ovulku :sunglasses: , prajem krásny zbytok večera
15. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pojdem tiež spat...dobrú noc všetkým... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. okt 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte krásne, mladé tridsiatničky :sunglasses: , žiadna tu dnes nieje ??????
16. okt 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja som tu... :slight_smile: Ako sa máš?
16. okt 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby konecne piatok....
honey aj ja som chodila na SNP.no a este mi povedz ze sme boli spoluziacky a hned tu odpadnem...
16. okt 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lubka, tak aspoň niekto, zajtra idem do roboty na celý víkend a prídem až v pondelok, takže tak :frowning2:
16. okt 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty ako ? Víkendík voľný pred sebou ? Čo sa chystáš robiť v tomto katastrofálnom počku ?
16. okt 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maťa, no myslím, že spolužiačky sme neboli, ja som končila v 1993,
16. okt 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby. Teplomer mám kúpený a zajtra začínam merať. Držte mi palce.

Mata - o koľkej ráno cca meriaš. Musím merať každý deň presne v tú istú hodinu?
16. okt 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno lubka, treba merať v tú istú hodinu, skôr než vstaneš z postele, aby sa telo neprehrialo alebo neochladilo, teda neochladilo, ale má nato vplyv aj keby si bola chorá
16. okt 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a keby som o nejaku pol hodinku prešvihla tak by to už nebolo ono?
16. okt 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
honey aha tak ty si o rocnik starsia,ja som koncila v ´94.ale mala somspoluziakov aj r.nar. 1979.

lubkabb ja meriam o pol siedmej.minuta hore-dole...ale mala by si merat v tu istu hodinu,a ked nahodou nestihas alebo zabudnes tak den vynechaj.nic sa nedeje.ale snaz sa vynechat co najmenej...
alebo ked zmerias napr o hodinu neskor tak do grafu zapis aj hodinu kedy si ju merala.
16. okt 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, ďakujem...grafy budem riešiť neskôr. Musím to najskôr preštudovať. Možno si najskôr začnem robiť vlastný a potom preštudujem tú stránku.
16. okt 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka graf sa da vytvorit na stranke fertility friend,ale ako s tym ti neporadim,lebo aj mne ho vytvarala jedna mila babenka z MK.keby mi ho nevytvorila tak ho ani ja nemam. :cry:
skus tu stranku a uvidis....
16. okt 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka, nelám si stým hlavu, rob si svoj graf hoci aj v menštr. kalendári, a je potrebné, aby si aspoň 2-3 mesiace merala, aby si mohla nájsť ten približný deň ovulácie, aby si spoznala svoje telo, z 1 mesiaca to je nepresné, bo fakt môžeš mať akurát stres (mení teplotu), alebo budeš akurát chorá. A hlien ovulačný nemávaš, alebo citlivejšie bradavky ? ?
16. okt 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata a kam si išla po základke ?
16. okt 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na ucnovku-najvacsia chyba v mojom zivote,ale co uz?stalo sa... :cry:
16. okt 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kdeeeee steeeee babyyyyy????
16. okt 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som tu, bola som spraviť manželovi desiatu na zajtra do práce, mata, prečo najväčšia chyba života ???
16. okt 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo som sa ucila dobre (na 1 a 2)a vybrala som si ucnovku.pamatas si Rozovu?ucila Slov,jazyk a ona mi povedala ze ona ma nechape ze s takymi znamkami idem na ucnovku a ze to budem lutovat...a lutujem...
16. okt 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pamatám Rozovú, tá ti boal aj triedna ? Tak to teda je fakt na lútosť :frowning2: , ale už sa s tým nedá nič spraviť, my slím dorobiť si maturu...
16. okt 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ona mi nebola triedna.len ma ucila.
ja mam maturitu.spravila som si hned po skole.nastastie...
16. okt 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež tu.

honey - práve že som mala celý mesiac neplodný hlien - hustý, krémový a lepkavý. Bradavky cítim skoro stále v poslednom období. Tak mi už asi len tá teplota ostáva a ešte sliny :slight_smile:

mata - ja som si čítala odpoveď jednej magistry na jednej stránke, ked som sa jej pýtala na užívanie toho Sarapisu a meranie BT. To ona ho odporúča - po vlastnej skúsenosti. Ináč ona vyučuje metódu merania BT. Pošle mi elektronický formulár a môžem jej ho zasielať mailom a ona mi pomôže s vyhodnocovaním.
16. okt 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis lubkabb super...budes si to zapisovat do grafiku a budes to mat jednoduchsie.inac ja si to zapisujem aj na papier....
16. okt 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata, zabudla som dať za moj posledný príspevok otáznik, ten tam patril, ale pochopila si ma. Tak prečo lutuješ ? Sprav si výšku...kto ti bol triedny ?
16. okt 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. okt 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
triedny mi bol Hosnedl.a tebe?

jaj ja vysku? myslim ze by som ju zvladla len nemam love...mohla by som ale len externe...
16. okt 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka, ve´d uvidíš, fajn, že ti s tým pomôže erudovaná osoba. píšeš v poslednom období, koľko ? nemôžeš byť tehu ?
16. okt 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem len niečo zhltnúť, kým nie je veľa hodín...o chvíľu som späť
16. okt 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka, tak dobrú chuť.

Hosnedl ??? Ten bol postrachom SNP !!! Mne bola ženská, teraz rýchlo si nespomeniem meno, menšia, učila fyziku. Na mená nemám pamäť :unamused:

Ve´d externe, aj ja som tak študovala. Nie na každej škole sa platí. A Sládkovičovo nemáš ďaleko, teda neviem aký odbor by si chcela. Naokolo je dosť škôl
16. okt 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok