Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

zibi
25. júl 2010

@lubka0506 a ked sa mozem opytat ty si mala nejake priznaky ze mas neprechodne vajcovody? ☹

janemari
25. júl 2010

@zibi tak ja viem presne kedy mam ovulku,ani teplotu merat nemusim 😉 A ako prebieha KET.Tak to len rozmrazia oplodnene vajicko a vlozia mi ho a potom uz len cakat na vysledok.

zibi
25. júl 2010

@janemari juj moja drzim palce..nech to vyjde.. 😉

lubka0506
25. júl 2010

@zibi mne ked robili druhú operáciu tak mi povedali že ich priechodné mám ale že je tam nejaký sactosalpinx...a potom mi povedali že vajcovody sú nepriechodné tak ich vybrali aj zo sact.
...vaječníky ma bolievali stále a aj zápaly som mávala často...čo ja viem nikdy som sa tým nezaoberala. 🙂

zibi
25. júl 2010

@lubka0506 juj no to mi je luto...ale dakuejm zaodpoved.. 🙂
idem off lebo ma uz bolia oci..

lubka0506
25. júl 2010

@zibi papa a dobrú noc!

janemari
25. júl 2010

@zibi dakujem 🙂

zibi
26. júl 2010

ahojte baby..co sa dnes flakate ze tu nie ste?nejako je tu ticho.. 😉

zibi
26. júl 2010

@lubka0506
@lubka0506
to len vy, my sem chodime..?? 😕 😖 😉 skoooodaaaa juj

zibi
26. júl 2010

@silvi2 ty si kocka silvi... 😉

celiakia
26. júl 2010

ahojte dievcata, ja mam tiez po 30 , mam 32 , a velmi tuzime po dietatku. S mm sa o to snazime 3 roky prirodzenou cestou a nic. Vlastne raz to aj vyslo ale v 4 tyzdni som o to prisla, bola to aj moja chyba normalne som pracovala, malo lezala, a na jednej sluzobke som o to prisla . Teraz sme si podali ziadost do poistovne . A uz sa neviem dockat kedy sa so mnou nieco bude robit.

annamary27
26. júl 2010

@celiakia ahoj,tak držím palce,aby si bola čoskoro štastne tehu. 🙂 😵 😎 Ja budem mat 32 a pred návštevou centra sme sa nechránili asi 7rokov,najprv sme si hovorili,že mám čas,ale tento rok sme to už začali riešit.

celiakia
26. júl 2010

Ahoj annamary , my v centre boli prvykrat pred rokom, presli sme si vsetkymi vysetreniami a potom sme sa rozhodli ze este pockame. a cakali sme rok a stale nic. A tak sme sa rozdli konat.

annamary27
26. júl 2010

@celiakia my máme zlý spermiogram ale na ivf to stačilo.v juni nám prvé ivf nevyšlo,nezostala som tehotná,tak teraz na jesen chceme skúsit ešte druhý pokus v tomto roku.

celiakia
26. júl 2010

U nas je to podobne. Urolog nam hovori ze to nie je az take zle, ze vraj polovica muzov ma taky spermiogram. No v center e tvrdia ze to uz lepsie nebude. MM ma vela spermji ale ma zlu morfologiu. Prajem ti aby ti to vyslo, sama neviem ako by som to znasala.

annamary27
26. júl 2010

@celiakia ja som na moje prekvapenie dost nad vecou,verím ,že to raz vyjde,vyšla nejedna slza,ked sa to nepoarilo,ale ideme dalej.oddýchli sme si na dovolenke,po zdravotnej stránke som po prvom ivf uplne v poriadku a dnes sa na to mám vrhnut prirodzene,bola som u svojej gyn na kolposkopii a vraj mám ukážkovú ovulku,tak mi naordinolvala milovanie. 😉 😉 😉

celiakia
26. júl 2010

JA mam podla svojho dokiho ukazkovu ovulku kazdy mesiac no a stale nic. 🤐 No mnohym babam to tak vyslo, snad budes medzi nimi aj ty., len usilovne sexikujte 🙂 🙂 . Rada by som sa ta spytala ci si pri prvom IVF mohla vybrat kolko jajok si das vlozit?

annamary27
26. júl 2010

@celiakia ja som bola rozhodnutá pre dve vajká,aj sa tak stalo,ale vobec sa ma nespýtali ,ale mi to skonštatovali,že dve sa vyvinuli do blastocysty a tie Vám aj vložíme,tak som nemala nič proti tomu. 😵

zibi
26. júl 2010

baby verim ze nam to vyjde.. 🙂 idem off zajtra sa ukazem pa

celiakia
26. júl 2010

A kam chodis do centra? Ja sa bojim ze by som dve nevedela vyzivit a udrzat , mam diagnostikovanu celiakiu a to mohol byt aj druhy dovod preco som potratila , dietatko mohlo byt slabo vyzivovane.

annamary27
26. júl 2010

@celiakia chodím do Gin-Fiv v Bratislave.

celiakia
26. júl 2010

Ja som z opacneho konca republiky. Chodim do gyncare v Kosiciach.

lubka0506
26. júl 2010

Ahojky 🙂 ale som sa sem zavčasu dostala že? už som myslela že idem ked sa roztrhlo vrece s návštevami...no nič prídem zajtra, aspon som si vás prečítala. 😉

silvi2
26. júl 2010

@zibi dakujem,vsetky ste tu kocky 🙂 😉
kopec novych tvari pre mna,sa nestacim cudovat 😅 zajtra vas precitam,ked budem v praci...dnes som uz unavena,idem spat,dobru nocku 🙂 😔

janemari
26. júl 2010

Ahoojte,mne sa dnes podarilo prist az teraz.Doobeda sme este dokoncievali pilenie dreva a pobede som bola v praci.No musim povedat,ze to tam neznasam a ked sa mi KET nepodari,tak sa asi zblaznim ked sa tam budem musiet vratit.Este ze buduci tyzden bude dovolenka a dam si nervy do poriadku a potom to snad do KET nejako vydrzim 😖

zibi
27. júl 2010

caute baby..ja idem dnes na odber..zastavim sa neskor..pa a pekny dnik 🙂

janemari
27. júl 2010

Ahojte kocky a pekny den zelam,dnes aj slniecko vykuklo 🙂

lubka0506
27. júl 2010

čauko 🙂 ako sa máte? ja idem k dokine večer sa stavím,dúfam že sa sem dostanem skor ako včera 😅
@ silvi vitaj 🙂

janemari
27. júl 2010

@lubka0506 no ja uz pomaly idem s netu a vecer sa uz asi nedostavim.O chvilu idem do pobednej a rano vstavam idem aj aj na kontrolu k dokine.

lubka0506
27. júl 2010

@janemari aj idem teraz na 13.00 k doki. 🙂 tak ti želám pekný den papa 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre