Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
megynka
6. aug 2010

@zibi joj zibi ty si presne ako ja, ja by som tiež len všetky zvieratká zachraňovala, najnovšie som si vymyslela, že pôjdem do útulku a vyberiem si psíka na ktorého budem aspoň trošku prispievať a budem ho aspoň sem tam chodiť cez víkendy venčiť, manžel už len kuká že či mi nešibe, hoci aj on má rád zvieratá, ale až taký blázon nie je, ale keď mne je tých nemých tvárí tak ľúto, len sa bojí, že keď tie psíky v útulku uvidím tak budem hotová, ja také pohľady neznášam dobre, stačí mi to vidieť občas v telke alebo na nete......chúďa tá mačička, aspoň do toho útulku keby sa dostala, takto sa asi sama bez liekov z toho nedostane 😢 ...no my až sa raz presťahujeme na chalupu tak už si plánujem teraz že si zoberiem dvoch psíkov z útulku....škoda že nemôžem všetkých...večer napíšem ako sme u veterinára dopadli,ale po telefóne teraz povedal, že to zrejme budú zvýšené kyseliny keď to už mala, vtedy sme jej zmenili granule na jahňacie, ľahšie stráviteľné a teraz zasa....no uvidíme.....zibi ale aby nás odtiaľto nepreradila do iného fóra 😀

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
megynka
6. aug 2010

@zibi tak nám nič nedal, len odporučil zmeniť granulky, dávali sme jej proplan a teraz sme u neho kúpili royal canin, vraj môže byť na niečo v tých granulkách alergická tak treba skúšať, nechcel do nej dávať ďalšie lieky ale keby sa nepolepšilo tak bude musieť, teraz už baštila, bola hladná, ale dali sme jej len tak trošku, som zvedavá čo to urobí do rána
babenky pekný víkend vám želám 😉

zibi
6. aug 2010

@megynka tie royalky su ze vraj kvalitne
tak pytala som sa na maciatko..zze rano ju susedia videli aa aj ju krmili tak mozno to dopadne s nou dobre..ludia su aj dobry.. 😉 ja jej tiez dam trochu chrumkacikov ked pojdem na kofcu..

janemari
6. aug 2010

@osky tak to mas naozaj smolu,ked si myslis ze sa pohnes dalej,ze sa nieco vyriesilo pride nova prekazka.Ale nevzdavaj to.Pjdes na IVF a budes tehulka 😉 @megynka@zibi o milacikoch nemusite hovorit,vdaka tomu mojmu este stale bojujem z ... A ked budem musiet odist beriem ho zo sebou,aj ked strati vybeh v zahrade ale bude aspon milovany a dam mu vsetko. @annamary27 uvidime ako to dopadne,ratam s obidvoma verziami aj ze vyjde aj ze nie.Ale momentalne ratam s tym ze nie a zariadujem sa do buducnosti.

lubka0506
6. aug 2010

ahojky 🙂 ja dnes zasa neskoro...kosačka hrčala tak som kosila pokial ma nezahnala búrka... 🙂 a potom doniesla mama z lesa hríby tak sme ich čistili,prsty mám špinavé neviem ich doumývat... 😠 inak nové nič,budem víkendovat bez manžela... ☹ ale už sa teším na budúci víkend 😉 cez víkend vás musím dočítat lebo som to ešte nestihla.
želám pekný víkend a dúfam že sem niekto zablúdi,lebo budem mat viac času...papa 🙂

janemari
6. aug 2010

@lubka0506 ahojky

lubka0506
6. aug 2010

Ahoj @janemari ty ešte nespíš???
ja sa chystám lebo som vstávala ráno pred piatou... 😒

janemari
6. aug 2010

nie nespim pri mojich stresoch nemam sance.Kazdy den davka adrealinu. 😒

lubka0506
6. aug 2010

Prečo aký maš stres? Ešte som nestihla dočítat...a ako sa máš?

janemari
6. aug 2010

To je na dlhy debat.Kasli na to.

zaira301
6. aug 2010

ahojte baby....je pekné čítať vaše milé slová...fakt to pomôže.....osky držím palce, aby sa stal aj u teba taký malý zázrak 🙂 ....denne chodím tu čítať články, prezerám si albumy a tajne snívam svoj sen....pekný víkend všetkým::🙂)) ahoj

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janemari
7. aug 2010

@zibi par stran do zadu som davala foto mojho drobca tak skus pohladat 😉 Inak uz pisem z mojho notasa,v pondelok sme ho zaniesli reklamovta a vcera pisali ze si mam pon prist je opraveny 🙂 tak sme si dnes pren boli

megynka
7. aug 2010

@zibi tak v noci na dnes nám naša láska už negrckala tak hádam, už bude zasa lepšie 🙂
tak sme sa dnes boli naobedovať u rodičov a inak nič, dali sme si dve vychádzky s hafanom a oddychujeme, máme taký veget víkend 🙂

janemari
7. aug 2010

@megynka tak som rada ze milacikovi s polepsilo. 🙂

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
megynka
8. aug 2010

ahojte 😉 tak naše zlatíčko ráno zasa vracalo, vyzerá to tak, že bez liekov to asi nepôjde,zrejme sa jej trvorí veľa žalúdočnej kyseliny a tú ráno vracia, granulky jej všetky strávi 😒 možno skúsime zajtra zájsť za druhým veterinárom

@zibi vaša micinka asi naozaj dostala nejaký šok alebo stres z toho mačiatka....hádam sa ale rýchlo uistí v tom, že by ste ju nedali ani za nič na svete a bude spokojná.....inak adopcia, teda príprava na ňu beží v plnom prúde, chodíme k psychologičke na prípravu a o 2-3 týždne by sme mali končiť, ona nám napíše odporúčanie že sme vhodní žiadatelia....teda dúfam, že nám to napíše 😀 ... a potom nám príde vyjadrenie, že sme zaradení do poradovníka a zrejme nás budú potom kontaktovať aby sme si prišli do Trenčína pozrieť fotky voľných detičiek, lenže tam majú deti väčšinou také ktoré si málokto vyberie, aj psychologička nám to potvrdila a keďže my chceme novorodenca tak budeme čakať cca 2 roky

prajem vám krásnu nedeľu 🙂

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janemari
8. aug 2010

@zibi no my nesnazilkujeme a cakam na mrchu,brusko pobolieva ale termin ma 10.8. tak uvidime.Ale v poslednej dobe mi zvyklo prist cca 1-2 dni skor tak mi zostava len cakat.

lubka0506
8. aug 2010

čauko 🙂 čo je nové??? ja som sa teraz zobudila z poobednaišej siesty...som nejaká prispatá 😀
nové nič je mi smutno a chýba mi manžel,neviem kto to vydrží do štvrtku.... ☹ 😢

janemari
8. aug 2010

@lubka0506 neboj sa ani sa nenazdas a budes stvrtok.Ved ten cas nehorazne leti.A chodis uz aj do roboty nie?Tak potom ti to pojde este rychlejsie. 😉

annamary27
8. aug 2010

@janemari jéééé,aj ja mám mať mrchu 10.8. 😉 ,ale zatial nič necítim,asi bude meškať,ked som bola chorá.

janemari
8. aug 2010

@annamary27 a by som ju mala mat 6.8.ale kedze som brala po ET utrogestan a mrcha mi prisla po vysadeni tak ju ocakavam okolo 10.8. ak pride presne ako ma.

annamary27
8. aug 2010

@janemari mne jedna kočka v druhej téme práve písala,že druhá mrcha po IVF jej meškala 72dní,tak uvidím.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre