Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

janemari
8. aug 2010

@annamary27 neblazni 😲 Ja uz citim podbrusko a beha uz s intimkou,lebo citim ze sa uz spusti kazdu chvilku. 😅

jaan7780
9. aug 2010

@osky drzim ti palce, musis byt silna, je to smutne ale zivot je niekdy svina, my sme tiez prisli o dietatko (mal 1 rok), spomienky ostanu a rany na dusi tiez. Ale treba verit a modlit sa.

zibi
9. aug 2010

alhojte..baby..co noveho
moj graf
http://www.fertilityfriend.com/home/1d1536
uviidme ako sa to dalej bude vyvijat..
tak pa zatial

lubka0506
9. aug 2010

ahojte 🙂 čo je nové??? ja som prišla z práce a chystám sa íst niečo robit,moc sa mi nechce... ☹
@janemari máš pravdu čas strašne rýchlo letí,už chodím do práce...nebaví ma to tam. Ked som sa vrátila tak povedala kolegyna že je tehotná,až ma zapichalo pri srdci ☹
@annamary to myslíš vážne že tá kočka dostala až o 72 dní???!!! nestraš....ja by som rada aby meškala ale stačí mi týžden🙂

annamary27
9. aug 2010

@lubka0506 tak mne už dnes dorazila ms,o den skor,takže nie som rozhádzaná po ivf.Ja som sa v robote celý den nezastavila,došla som pred polhodinkou,trocha kuknem správy pri kávičke bezkofeínovej/pijem ju od 1.ivf/ a pustím sa do velkej buriny v záhrade,kým je mokro a dobre sa trhá. 😎 a ani mne sa moc nechce,ale nikto to za mna nespraví a hlásia teplá na dalšie dni,tak to chcem mať za sebou.

osky
9. aug 2010

ahojte.trochu som sa uz dala dokopy.
chcela by som sa ist dat prezriet panovi dedikovi do trencianskych teplic.mate niekto skusenosti alebo kontakt.ten kontakt by ma velmi potesil,keby ho tu dakto uviedol.

janemari
10. aug 2010

@lubka0506 ani mna praca nebavi,ale momentale som v takej situacii,ze budem rada ak ju budem mat.Moja mrcha zatial nikde. 😅

lubka0506
11. aug 2010

ahojte. 🙂 @osky ja som kedysi bola u pána Dedíka ale už nemám číslo... 😒
baby ja nič nesíham ani kona...strašné každý den tu máme niekoho na návšteve... 😵 ale hlavne nám blbla elektrina,bolo to pokazené na stlpe tak mi nešiel ani PC len tak chvílami... 😒 Držkajte sa papa a dobrú noc. 😵

megynka
12. aug 2010

Ahojte, prišla som vás pozdraviť, inak nemám nič nové 😉 mám sa stále ešte fajn 😀 žiadne depky že som bezdetná 😀 ja to nechápem, ale normálne chvíľami som aj rada že sme s manželom sami, že by som si už na ten kľud začala zvykať ??????? 😒 no nič momentálne mi to všetko vyhovuje tak ako je 🙂 kámoška, ktorá má dvojičky chlapcov a v decembri čaká ďalšie bábo , už som ju tu niekde spomínala, je zúfalá, tí dvaja sú vraj tak zlí, vôbec si nevie predstaviť ako to bude zvládať keď sa narodí tretie a už teraz je z toho v depresii, tak som si uvedomila, že jej fakt absolútne nezávidím

@janemari ja neviem, mne by tú mrchu snáď nezastavilo nič 😀 normálne si prišla ako mala aj po toľkých hormónoch, to mi pripomenulo, že som mala docentovi napísať, že kedy po ivf dorazila a doteraz som mu ešte nenapísala, no hádam dnes 😀

@lubka0506 tak to máš perné, ale zasa aspoň sa nenudíš 😀 a do tej elektriky si sa hádam nepustila 😀 keď ty si taká akčná žena 🙂

Ahojte a krásny dník slniečkový želám všetkým 😵

janemari
12. aug 2010

@megynka aj mne chodila mrcha ako hodinky a po liecbe mi skor chodila 1-2 skor.KEd som mala zacat stimulku mi meskala samozrejme a po ET mi prisla presne na cas,a ked som ju teda tlmila utrosom.Ked som ratala od realneho terminu ako som mala mrchu mala dorazit 6.8. ale ked som ratala od vysadenia utrosu kedy dosla tak termin bol 10.8.no a zatia nic.Ale uz by nemusela dorazit dnes a ak tak zajtra vecer.Mam na zajtra plany a potrebujem byt fit bez bolesti z mrchy.

osky
13. aug 2010

@lubka0506 ja som uz u neho bola,prave tento tyzden.a pomohlo ti to co ti dal?ci to bolo zbytocne?lebo ja som hrozne zvedava na dake osobne skusenosti od neho.napis prosim.dik.

janemari
13. aug 2010

Ahojte,tak ja mam za sebou sice narocny ale pekny den.A ta moja mrcha stale nikde 😅

lubka0506
14. aug 2010

ahojte... 🙂 konečne je víkend 😵 ja akosi nič nestíham,nemám nič nové...
@osky ja som tam bola dávno a dal mi dve flaštičky nejakých kvapiek,nepomohlo...ale počula som na neho len chválu... 🙂 neboj musíš tomu verit že to pomože!
...baby ja som zasa o rok staršia! ☹ zajtra máme oslavu a tak neviem kedy sa sem dostanem... 😒 držkajte sa a pekný víkend! 😵

annamary27
14. aug 2010

@lubka0506 všetko naj k narodkám a super oslavu želám 😀

zibi
14. aug 2010

@janemari ahoj to si este stale nedostala?ako dlho meska?

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bershka
14. aug 2010

@zibi ahoj, naco cakas? otestuj znova. 😉

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janemari
14. aug 2010

Ahojte konecne som sa sem dostala.Od rana na nohach bleeeeeee.@zibi mrcha stale nedorazila,ani naznak na mrchu,ani spinenie.Mala dojst 10.8.takze meska len par dni 😅 aj ked mne teda nezvykne.Asi mi to rozladilo ivf ko. 🤐

zibi
15. aug 2010

@janemari a nemozes byt tehotna?

janemari
15. aug 2010

@zibi to by bol paradox,tolky cas snazenia a nic,potom IVF a nic a teraz ked mam ist na KET by som bola tehotna?Nie nie to urcite nie 😅

zibi
15. aug 2010

@janemari preco.si si robila test?ved ked ti meska tak len z jedneho dovodu moze nei? 😀

zibi
15. aug 2010

kolkym sa to tak stalo..ze otehu prirodzene
s tych kadejakych hormonov a pochodov po umelom sa to kludne moze stat..ti to velmi prajem..
a mozno budeme spolu v aprilovkach 🙂

annamary27
15. aug 2010

@janemari ale bol by to nádherný paradox. 😀 😀 😀 Moja dokina má kopec príkladov vo svojej ordinácii,ktoré otehotneli tesne pred schválenými IVFkami a roky nemohli. 😎 nič nie je nemožné 😵

janemari
15. aug 2010

@zibi nerobila som si tehu test 😔

xeroma
16. aug 2010

janemari, ja ked som vysadila po IVF utroš prišla do cca 2 dní ale tá ďalšia asi na 65 alebo 70 deň, takže podľa mňa ju tak skoro neočakávaj.
Viacero babám po IVF príde tak neskoro...

lubka0506
16. aug 2010

ahojte 🙂 hlásim sa vám staršia a krajšia... 😀 😀 😀 nestíham nič mala som hektický víkend a mám doma manžela tak sa mu snažím venovat 🙂 dnes sme boli v Martine, prístup bol super a kým skončia všetky tie tahanice tak vyberiem antikoncepciu ktorú mi doktor dal... 😒 stále lepšie vediet kedy príde mrcha ako čakat do 37 DC... 🙂 žiadost podpísaná a potrebujú nejaké vyšetrenia aby to mohli poslat do poistovne.
@annamary dakujem za blahoželanie 🙂

janemari
17. aug 2010

@xeroma dakujem za odpoved.Uz viem pricinu preco neprisla,ale idem zajtra k dokine a budem to vediet na 100% 😉

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre