Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

megynka
25. aug 2010

@janemari ani ja to nechápem,ale zrejme najlepšie viete vy dvaja čo sa medzi vami stalo...neviem si predstaviť že manžel vyhodí manželku z domu a ešte k tomu tehotnú a mesiac po ivf, čo predsa znamená, že keď ste boli spolu na ivf tak hádam ste si rozumeli a chceli ste bojovať aby ste mali deti....po tom všetko ťa vyhodí úplne bez dôvodu z domu, to je magor alebo mu to preplo!!!????!!!!...no nič

janemari
25. aug 2010

Presne ako pisete dom napisali len na jeho a chodia tam stale jeho rodicia aj sestra kedy chcu a robia si tam co chcu.Povedala som ze potrebujem mat teraz pokoj,ale nie radsej stresovali.Bolo povedane ja si tam nebudem klast ziadne podmienky a ze mam vypadnut z domu,v skratke.Di IVF ma viac menej tlacil mm,to nevyslo a ked sa blizilo ket zacal vydierat ze ho nepodpise.A nakoniec mi dnes povedal ze ved to decko som chcela ja.Ma dobrych poradcov mamicku a sestricku.

celiakia
25. aug 2010

@janemari . ahoj nie som pravnicka, ale iste veci som si zistovala pre seba. a vysledok je takyto:pokial jeho rodicia prepisali nanho dom este pred vasou svadbou je len jeho a ty z neho nemas polovicu. ale pokial ho napisali nanho az po vasej svadbe mas narok na polovicu domu, a je jedno ci je pisany len nanho, pretoze ste ho nadobudli spolu, apodobne je to so vsetkym vasim majetkom.

janemari
25. aug 2010

@celiakia mne nejde o ten dom ale o to ako ma tam psychicky deptaju,nemozem o nicom rozhodovat a mm je vzdy na strane rodiny a urobi co mu povedia,nezaujima ho co poviem alebo chcem ja.

celiakia
25. aug 2010

@janemari Ja ti rozumiem mne by tiez neslo o dom ale rada poznam svoje prava nech viem ako velmi so mnou ostatni mozu tocit.Vies nastvalo ma ked ti povedali aby si vypadla z domu , jeho rodicia ani setra nemaju pravo ta z neho vyhanat, skor mas na to pravo ty.

megynka
26. aug 2010

Dobré ránko 😉
@janemari máš to naozaj ťažké a keď manžel takto poslúcha matku a sestru tak to asi nedopadne dobre, mal by podporovať teba a stáť pri tebe a nie naopak, a teraz keď by si tak potrebovala pokoj a pohodu, tak sa stane toto....s tým domom je to tak ako píše celiakia, proste všetok majetok nadobudnutý po svadbe máte na polovicu...drž sa kočka, aspoň že máš pri sebe toho drobčeka, neboj ten ťa neopustí

annamary27
26. aug 2010

@janemari ja ti držím pästičky,aby sa všetko dobre vyriešilo v prospech teba a Ty sa budeš o pár mesiacov tešiť s krásneho bábätka a budeš rada,že ho máš. 😉

katka.he
26. aug 2010

dobre ranko dievcence..tak ako sa dnes mate?

janemari
26. aug 2010

Ale to je nic co vyviedol?Volal do centra aby znicili nase zamrazene embrijko 😠 Sa mu to hovori ked nemusel pichat injekcie a podstupovat zakroky na ivf.

tanyja
26. aug 2010

@janemari som na tejto téme prvý krát, ale je hrozné čítať, čo dokáže tvoj mm a jeho rodina, ty potrebuješ byť teraz silná, nenechaj sa zastrašovať jeho rodinou !!! môj muž má tiež trochu zvláštnu rodinu, ale pochopil, že pokiaľ chce dieťa, misí bojovať a bojovali sme spolu 7 rokov a nakoniec to dobre dopadlo, máme chlapčeka
a možno nájdeš inú spriaznenú dušu a budeš šťastná s inou rodinkou, prajem ti to, ja tiež už nie som najmladšia ( ťahá mi na 35)
dúfam, že to neurobili s tým embryjkom, to by som nepredýchala
držím ti palčeky

megynka
27. aug 2010

Dobré ránko 🙂

@janemari s takým mužom by som už v živote nechcela ani len prehovoriť, keby mi toto urobil, to snáď ani nie je možné, to ako sa správa!!!!!!, má on vôbec niečo v hlave, keby bol tu pri mne tak ho prefackám, normálne som rozčúlená 😠

tanyja
27. aug 2010

megynka nie si sama, ja by som sa tiež nezdržala, keď je tak upätý na mamu a sestru, tak sa vôbec nemal ženiť a už vôbec nie mať rodinu, potreboval by fakt poriadne prefackať
jedna moja spolužiačka bije svojho muža !!! mala by som ju poslať .. ( a to je vydatá 1 rok ) tu je zase chlap chudák, dokonca podala na neho trestné oznámenie... hoci on neurobil nič, jasné, že policajti to videli !!!

janemari
28. aug 2010

Baby z takym clovekom nic neurobite.Najhorsie na tom je ze prevratil na ruby zivoty vela ludom a mne skoncil sen o rodine. Momentalne som na dne a neviem ako budem pokracovat.Zatial si tehu ani neuvedomujem a neviem ani vychutnat.

tanyja
28. aug 2010

@janemari nechcem byť rozvracačka rodín, ale odporúčala by som ti ukončiť tento vzťah, teda manželstvo, aj keď to také jednoduché nie je, ale je potrebné to urobiť, aby si konečne začala Dýchať !!! teba tvoj "manžel" dusí , a ty si nezaslúžiš také zaobchádzanie, neviem ako dlho ste spolu a ako dlho trvá tento vojnový stav, ale viem, že to treba vyriešiť a pokiaľ on s tým nič nerobí, tak musíš ty, proste zbieraj sily, pokiaľ sa Ti dá, tak sa odsťahuj, aspoň na určitú dobu a postav ho pred ultimátum !!! proste buď drsná !!! tak ako on, tak aj ty, veď sa aj hovorí - aký požič taký vrac 😉
držím Ti palce 😉

m.p.
28. aug 2010

@tanyja aj ja by som to tak riesila tuzila si po dietatku a teraz sa nemas ani cas a ani chut radovat s toho,ze cakas babetko?NEstresuj sa viem je to lahke pisat ale stakym chlapom by som neostala ako vies,ze ti to nespravi opet ked uz bude babo nasvete a chod niekam v noci alebo vzime s malickym.Nie nie utekaj kade lahsie.

tanyja
28. aug 2010

@m.p. ja som to adresovala janemari, jasné, ľahko sa to hovorí, ťažko realizuje, vždy ostáva nejaký ten cit ak sa to o cite dá povedať...
ja sa nestresujem, ja som rada, že mám môjho malého chrústika, u nás doma je kľud 😉

janemari
29. aug 2010

@tanyja tento stav trva od svadby.Do svadby boli ku mne vsetci mily vsetko bolo ok.Ale ako nahle sme si povedali Ano uz to bolo len o mamicke ockovi a syncekovi.Skusala som veci prehltnut,aj sa ohradit ale nic nepomahalo.Stalo ze som si si dupla a povedal tak bud ja alebo jeho rodina.Jeho odpoved bola ze sa mozem zbalit a ist. Ked som mu navrhla ze podme byvat inam ved mozes chodit k rodine povedalze mne ide iby o to odtrhnut ho od rodiny.Skratka ani tak ani tak. A teraz som uz od neho prec a uz sa nevratim.

lubka0506
29. aug 2010

🙂 ahojky...ako sa máte? ja na figu ale čo už...idem vás dočítat,lebo nemám prehlad 🙂

janemari
29. aug 2010

@lubka0506 preco na figu?

lubka0506
29. aug 2010

@janemari ahoj.

....bola som v Martine 20 aug. a vtedy som začala brat antikoncepciu počas brania som na 9DC dostala mrchu ktorá vlastne už trvá od 18,8 ☹ a nie a nie prestat....
asi budeš mat z toho hokej ako som to napísala...ja mám vlastne mrchu od 18,8 v ten den som mala len pol dna,potom som bola v Martine na krv na horm.profil a stále som mala len špinenie. Teraz vo štvrtok som dostala silnú mrchu a akosi nechce prestat...

janemari
29. aug 2010

@lubka0506 to ti nezavidim,uz len cakat kedy prestane. 😖

lubka0506
29. aug 2010

hmmm... @janemari a ty ako???? ani tebe nieje čo závidiet...

tanyja
29. aug 2010

@lubka0506 tam asi niečo nie je v poriadku, keď trvá tak dlho, normálne má byť max 7 dní a u teba to je už 11 !! šup šup k doktorke!!

@janemari takže si sa odpútala od neho, niet ti čo závidieť ale dobre si urobila!!! a kde teraz bývaš? jeho rodina ťa po svadbe začala brať ako votrelca, ktorého sa potrebovali čoskoro zbaviť - znie to strašne ale ja to tak vidím a ešte viac robí to, že je veľmi naviazaný na svoju matku
teraz budeš mať pokoj, myslíš že sa ozve? odkiaľ si?

janemari
29. aug 2010

@tanyja teraz som u rodicov a chcela by som zohnat nejaky bytik. A co sa tyka toho votrelca tak takto beru kazdeho jedneho kto s adostl do ich rodiny nielen mna. Ozyval sa ale uz druhy den nie.A myslim ze sa ani neozve nezaujima ho ako sa mam a ci je babo ok.

lubka0506
29. aug 2010

@janemari nechaj ho tak netráp sa on ti za to nestojí!!!!
@tanyja uvidím čo sa bude diat zajtra ak to bude pokračovat dalej tak budem musiet íst,lebo včera som bola strašne slabá... 😒 babule želám vám pekný začiatok týždna,zajtra sa ozvem...papa

janemari
30. aug 2010

@lubka0506 snazim sa,zvykam si na nove podmienky.Nehovorim ze mi je zle,ale nieje to to co by som chcela.Radsej by som mala svoj bytik a svoj zivot. 😔

lubka0506
30. aug 2010

Ahojky 🙂

Babule čo sa tu na Slovensku deje to je teda sila... ☹ Nemám slov!... ☹

tanyja
30. aug 2010

@janemari neboj, všetko bude, všetko potrebuje svoj čas, bude aj bytík a bude aj nová láska, bábo, proste všetko

@lubka0506 myslíš toho, čo strieľal? fakt je to sila !!! asi mu načisto drblo v hlave 😢 a jedno pozitívum v tom je - už nikomu neublíži...
bola si u doktora? čo povedal ?

megynka
31. aug 2010

dobré ránko 😉

@janemari ver tomu, že tvoj manžel to raz trpko oľutuje a bude už neskoro, možno to potrvá pár rokov,ale uvedomí si akú blbosť urobil,no ja by som sa k nemu už nikdy nevrátila, neboj časom si nájdeš muža ktorý bude milovať teba aj tvoje dieťatko,ja to beriem tak, že sa ti to stalo preto, lebo ťa určite čaká niečo lepšie, ver tomu 😵 ....a takto sa držať maminej sukne,to čo je za chlapa

janemari
31. aug 2010

Ja viem ze to pochopi ale pokial bude mat maminku pri sebe bude mu to jedno,ona sa o neho postara a na sex si vzdy nejaku hus najde alebo si vystaci aj sam.Inak dnes som bola na krv a dostala aj tehu knizku. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre