Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

tanyja
31. aug 2010

@megynka však to nie je chlap ale bábovka 😀

@janemari držím palčeky, aby všetko dopadlo dobre a nech už je apríl, aby si svoje bábo držala v rukách, je to úúúúžasný pocit !!! hovorí sa, že všetko zlé je na niečo dobré .... takže ty teraz už čakaj len to dobré, to prvé dobré je to, že už máš tehu knižku a príde druhé dobré 😉

lubka0506
31. aug 2010

ahojte 🙂
@janemarie veru veru musíš byt silná! Drž sa 😉
@tanyja nie nebola som u doktora a ani som tam nevolala,mrcha je slabšia a ak to neprejde do štvrtku tak isto zavolám. Myslím si že je to z tej antikoncepcie,jedným z nežiaducich účinkov je krvácanie v cykle... 😒 uvidím čo sa bude diat... 🙂
kočky čo plánujete zajtra počas volného dna?...ja spat a pozerat telku... 😀 😀 😀

tanyja
31. aug 2010

@lubka0506 ja mám kurz od rána od 8hod, ale to len nejaké dve hodinky a potom sa uvidí,a le asi troška poupratovať, čo už a von ak nebude pršať
ale radšej choď k doktorke, nie je krvácanie ako krvácanie .. nech sa vyjadrí odborník, zase aby si nebola chudokrvná !!!

megynka
1. sep 2010

ahojte 😉
tak som sa teraz zobudila, krásny deň, takto v strede pracovného týždňa zostať doma,ani ten dážď mi vôbec nevadí,krásne sa spí.....na obed idem robiť palacinky, manžel sa už nemôže dočkať,tak sa na ne teší 😀

megynka
1. sep 2010

@janemari gratulujem k tehu knižke a zameraj sa teraz len na svoje tehotenstvo a na drobca a potom prídu všetky tie krásne veci čo na teba ešte čakajú a tomu magorovi zostane len búchať si hlavu o stenu preto o čo všetko prišiel a až nebude mať pri sebe svoju mamičku tak potom zostane on sám a ty už budeš mať svoju šťastnú rodinku okolo seba 😉

tanyja
1. sep 2010

@megynka dones potom zopár aj ku nám, aj ja mám rada, len sa mi ich nechce piecť 😀 , my máme mäsko s ryžou
a ty si vstala a ja som prišla domov z kurzu, dnes bol ráno o 8hod do 9hod, tak už som doma, popíjam pomarančový čajík a kukám na manžela, na tv a na pc, drobec spí 😀

lubka0506
1. sep 2010

ahojte 🙂 vy ste ranostaji...ja v posteli do poool desiatej-paráda 😀 😀 😀
...nemožem sa dočkat manžela,dúfam že dnes konečne dorobia tú Blavu... 😠 chýba mi už je tam dva týždne!!!
...užite si volný den papa 😵

annamary27
1. sep 2010

hi hi ,že ranostaji.Ja som bola hore už o piatej asi od nervozity ohladom inventúry a v práci som bola už o šiestej.Všetko dobre dopadlo a okolo obeda sme boli už s kolegynkou doma.Zas na rok pokoj. 😀 😀 😀 Pozdravujem Vás. 😵 😵

megynka
1. sep 2010

@tanyja škoda, palacinky manžel zbaštil, musela som ho krotiť aby ostalo niečo aj pre mňa 😀 a to dobre že som robila z dvojitej dávky,inak by som bola hladná 😀

tanyja
1. sep 2010

@megynka no, nemala by si tak dobre variť, vtedy by toľko nezjedol 😀 😀 , ale v poriadku, ja si ich dám nabudúce...
dnes sme si s drahým dali zmrzku a objednali domov pizzu, ešte ju tlačí a ja som si zvýšila aj na zajtra , ale variť aj tak musím, aby mi dieťatko nebolo hladné 😀
@janemarie čo si dnes porábala? ako sa drží maličké? nebýva ti zle? mne nebolo ani raz zle, iba ked som bola hladná

@annamary27 pracuješ v obchodíku ? no ani na sviatok nemáš pokoj, ts ts ts 😠

janemari
1. sep 2010

Tak zle mi byva,hlavne rano ale zvracala som len par krat. Teraz musim poriesit byvanie,odstahovanie veci od toho ... a potom uz len sustredenie na tehulkovanie.

annamary27
1. sep 2010

@tanyja pracujem vo výdajni zdravotníckych potrieb a aby som mala inventúru za sebou ešte pred IVF tak sme súhlasili s kolegynou aj s termínom cez sviatok. 😉 😉 😉

tanyja
1. sep 2010

@janemari už si aj zisťovala za bývanie niečo ? ono sa to postupne ukľudní uvidíš 😉

@annamary27 zatiaľ nevieš kedy idete na IVF? alebu už áno? v akom ste štádiu? ja som to tiež podstúpila , ale len raz

annamary27
1. sep 2010

@tanyja 20.8.sme podali žiadosť do poisťovne,tak rátam,že koncom septembra mi budú volať,že je to schválené.Ale dnes sa mi stala taká vec,že počas inventúry u mna sa ponukol moj šéf,že sa zaoberá Spiritual Response terapiou a vyčistil mi dušu,aby harmonizovala s telom a odblokoval moje negatívne myslenie a pod,trvalo to vyše hodiny ,takže uvidíme či sa nepodarí niečo aj do začiatku ivf,dokoca mi pri odchode z práce šéfka povedala,že som tehotná,lebo mám uplne inú tvár,že ona si myslí,že som v tom.tak som zvedavá. 😀 😀 😀 😀 😀 a musím myslieť pozitívne a nikdy nikomu neželať nič zlé,lebo sa mi to vráti. 😉 😉 😉

tanyja
1. sep 2010

@annamary27 tak to by sa zišlo mojej svokre .... 😀 , tak to ti budem držať palce a posielať pozitívnu energiu, nech to dopadne dobre !!! ono to vlastne príde vtedy, keď to vôbec nečakáš, to je aj môj prípad 😵

megynka
2. sep 2010

dobré ránko 😉

@annamary27 to by sa zišlo mojej švagrinej a hlavne aby nikomu nič zlé neželala 😀 tak držím palce aby to pomohlo,to odblokovanie negatívneho myslenia 😉

@tanyja ja vôbec dobre nevarím 😀 lepšie varí manžel,ale palacinky,placky a žemľovka a piecť sladké a koláčiky,to zvládam,ale varenie to nie ani ma to veľmi nebaví a už vôbec nie mäso, na to je odborník manžel 😀

tak som zasa v práci ale veď dva dni nejako vydržíme a budúci týždeň mám dovolenku,hurááááá aj naša pesina sa teší že nebude musieť bývať sama doma 😀

janemari
2. sep 2010

Ahojte nejako nestiham pc 😅 Riesim byvanie a zajtra pojdeme kuknut jeden 1 izb.bytik ktory by mal byt dost velky,myslim ze z drobcom nam to bude stacit 😉

tanyja
2. sep 2010

@janemari drobček nebude zatiaľ toho veľa potrebovať, bude mu stačiť tvoja nekonečná láska,tvoje mliečko, plienky, postieľka a kočík, potom nám napíš, ako dopadla obhliadka 😉

janemari
3. sep 2010

@tanyja ja viem ze drobec nebude vela potrebovat a nebudem ho ani rozmaznavat ved naco mu bude 20 dupaciek ked vynosi len 2-3.A na obhliadku ideme pobede o 17.00 tak potom sa ozvem.Dokonca sa mi do rana snivalo ze som bola pozriet byt a bol katastrofalnom stave 😖

tanyja
3. sep 2010

@janemari tak to hádam bol len zlý sen a obhliadka dopadne dobre 😀 , môj malý spotreboval asi 4 dupačiek a viac nepotreboval + body

mishka7
3. sep 2010

Pridávam sa, nie je mi z toho veselo, ale nie je všetkým dňom koniec. Moje malé milé krásne sa určite blíži, ešte o tom asi neviem, ale príde🙂

janemari
3. sep 2010

A chcem povzbudit vsetky snazilkymked uz som otehotnela ja budete tehule vsetky 😉 Posielam virusiky TTTTTTTT 🙂

tanyja
4. sep 2010

ahojte, ako janemari dopadla obhliadka? ako vo sne alebo lepšie? dúfam, že lepšie
ja čakám, kedy sa mi zobudí malý, že pôjdeme sa ešte rozlúčiť s mojim ocom - cestuje domov do cz, a drobec spí a spí..

janemari
4. sep 2010

Ahojte vcera som uz na nete nebola a dnes som sa sem dostala az teraz.Tak obhliadka dopadla ako moj sen,byt strasne maly a zdevastovany.Nedala by som zan ani polovicu pozadovanej ceny a nie to celu ☹

jankaja
4. sep 2010

Ahojte, mam 30 a zacali sme sa snazit s mm o babatko. Zatial len jeden cyklus, potom bol chory manzel, teraz som zasa ja... Okrem toho mam velmi nepravidelny cyklus, takze to uz teraz vyzera byt beh na dlhe trate... 😒

annamary27
4. sep 2010

@jankaja neboj,1cyklus to je ešte nič,podarí sa na budúce 😉 😉 😉 a ak by do roka-do roka a pol neprišlo mimi tak treba ísť za pánmi doktormi,aby kukli kde je pes zakopaný.Držím palce,aby sa ti to podarilo prirodzenou cestou 😵 😵 😵

tanyja
4. sep 2010

@janemari tak nabudúce to snáď dopadne lepšie, pozeráš ďalej po bytoch, alebo si dáš prestávku ?

jankaja
4. sep 2010

@annamary27 Dakujem. Ja viem, ze je to este nic, ale... Nastastie v septembri zacne semester a budem mysliet aj na nieco ine.

annamary27
5. sep 2010

@jankaja treba myslieť pozitívne a nesiliť to,čo má prísť to príde a radšej si to užívať než z toho urobiť vytrvalostný šport 😀 😀 😀 😀 😀 si myslím ja. 😎 😎 😎 😎

jankaja
5. sep 2010

@annamary27 Urcite mas pravdu. Ale asi som ovplyvnena okolim, lebo vsetkym, komu a nepodarilo hned otehotniet, zistili nejaky zdravotny problem. Od oktobra by som si chcela zacat merat bazalnu teplotu, aby som vedela, ako som na tom s ovulkou. Dr. mi totiz nasadila duphaston kvoli nepravidelnemu cyklu, zacinam ho brat vzdy 16.-ty den cyklu a citala som, ze ked dovtedy neprebehne ovulka, moze ju duphaston nasledne zablokovat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre