Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

zibi
5. sep 2010

ahojte nestiham velmi chodit..
tak len na chvilu ..ako sa mate?je tu nova tehulka okrem janky? 😉
dufam ze sa vsetky drzite
papa

janemari
6. sep 2010

Đnes som bola na poradni a zatial vsetko ok.

zibi
6. sep 2010

@janemari super 😉

janemari
6. sep 2010

@zibi posielam vam tehu virusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zibi
6. sep 2010

@janemari dakujem chytaaam 🙂

tanyja
7. sep 2010

@janemari tak len tak ďalej 😉 😉 , veľa vitamínov, čerstvého vzduchu a žiadny stres
nič nové ohľadom bývania ?

lubka0506
7. sep 2010

ahojte 🙂 čo je nové???...ja nemám nič nové len to že nič nestíham...
@janemari som rada že je všetko v poriadku 🙂 a aj ja som si odchytila výrusík 🙂
@jankaja vitaj 🙂

janemari
8. sep 2010

Ahojte ta kv sobotu idem kuk dalsi bytik,predava kamoska,tak som zvedava 😎 a posielam cerstve virusiky TTTTTTT 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵

megynka
9. sep 2010

ahojte,zdravím všetky,akosi nestíham, nemám nič nové, len to , že nám už prišlo rozhodnutie, že sme schválení a zapísaní do poradovníka na adopciu 🙂

zibi
9. sep 2010

@megynka jeej megy gratulujem..aj ja dajako tu nstiham ale ja chodim aj do inej temy..tak raz tu raz tam 🙂)

megynka
9. sep 2010

@zibi ja tiež ešte chodím do druhej, ale ani tam to moc nestíham 😀 v práci sa moc nedá a keď som doma tak mám zasa iné povinnosti, no ale aspoň trošku času si nájdem,keď budú deti tak už nebude ani tá troška času 😀 včera sme boli na film Kajínek,bol to super film,aspoň teda podľa mňa

megynka
9. sep 2010

no a zajtra ideme do Ostravy na nákupy tak to tu zasa nebudem 😉

zibi
9. sep 2010

@megynka no ked budes mat deti tak nebudes aspon do roboty chodit teda budes na materskej tak si mozno cas na konik najdes aj ked dost pochybujem lebo clovek bude rad ze ked male zaspi tak stihne popratat alebo si tiez schrupne 😉

janemari
9. sep 2010

@magynka gratulujeeeem.
Tak ako ani ja nestiham,nasi prerabaju tak pomaham a cas tak leti juuj. 🙂

megynka
10. sep 2010

Ahojte 🙂
dnes sme sa vrátili z nákupov a naša Megy chúďa moje mala celú hlavu opuchnutú ako loptu, tak sme bežali k veterinárovi, sme si mysleli, že to má reakciu na včerajšie očkovanie, ale vraj nie lebo to by opuchla do 10 minút, tak vôbec nevieme čo sa jej stalo, veterinár povedal, že cievy jej môžu prepúšťať vodu do podkožia a preto môže takto opuchnúť, dal jej dve injekcie, jedna bola adrenalín a povedal, že tá ju bude bolieť a asi ju poriadne bolí lebo len chodí a kňučí....no neprejde mesiac aby sme neboli u veterinára, pred mesiacom sme riešili kvasinky na labke 😔

@janemari tak aspoň ti beží čas a ani nebudeš vedieť ako a drobec bude pri tebe 😵

janemari
10. sep 2010

Tak babenky na 99% mam byt,je uzaaaaaaastny,cena prijatelna a predava ho kamoska,mozno sa podari este zjednat alebo sa dohodnut inak.Dufam,ze mi to vyjde jupiiii som z toho bytu nadsena. 🙂

annamary27
10. sep 2010

@megynka jáááj,to mi je lúto s havinkom,aj my teraz mám e problém so psíkom čo je u našich,už dvakrát sa zobudil ráno tak,že bol mimo,nevedel sa postaviť poriadne,ked to rozchodil,tak ho ťahalo do strany a grcal.Podla popisu problémov nám veterinár hovoril,že to môže byť epilepsia.

tanyja
10. sep 2010

@megynka aj náš dostal boľavú injekciu a trvalo pár dní, kým ho to prešlo, náš má problém s očkom - už od malička každodenné gelovanie a kvapkanie do oka musí byť - má suché oko 😒

@janemari tak to je super, držím palce, aby bol bytík čoskoro tvoj , potom už len zariadiť, alebo treba aj niečo prerábať ?

janemari
10. sep 2010

Ako je tam aj co prerabat,ale na nastahovanie staci vymalovat a priniest si nabytok.Dam si tam svoju kuch.linku a ked sa nasetria peniazky tak prerobim kupelnu a wc.Ale zatial mi to bude stacit.Je krasny velky sice 2 izb.ale da sa prerobit na 3izb a ma velku chodbu aj so spajzou.

celiakia
10. sep 2010

@janemari ahojku, som rada ze po dlhsom case mas zasa radost. Myslim ze je to dobre ze sa na ten byt tesis, prospeje to tebe aj babetku, Mas tolko zivotnych zmien naraz, a je uzasne ako to zvladas. 🙂

tanyja
10. sep 2010

@janemari veru veru, naraz toľko zmien a už bude iba dobre a keď začne malé kopkať, tak to bude ešte krajšie 😵

zibi
11. sep 2010

@janemari jeeej to je super..ze mas bytik ..uvidis vsetko bude dobre.. 😉

megynka
11. sep 2010

ahojte 😉

@janemari super, že už máš bytík 🙂

@annamary27 tak tie psíky majú chúďatká tiež rôzne problémy a teda epilepsia,to tiež chúďa si vytrpí a vy s ním 😔

@tanyja my sme ešte večer volali veterinárovi, že ako dlho bude chodiť a kňučať od bolesti a on povedal, že to trvá tak 6 až 12 hodín...no tá naša po 7 hodinách odpadla a zaspala a ja som spala pri nej celú noc, ale dnes je už dobre a už je aj odpuchnutá a hneď ráno volal aj veterinár, že ako sme sa vyspali 😀

tanyja
11. sep 2010

@megynka tak to máte milého pána veterinára, keď ešte aj zavolá, ako ste sa vyspali 😀
keby si mala detičky, možno by ti aj detská lekárka zavolala, ako ste sa vyspali
ja idem v pondelok s malým do poradni, som zvedavá, aké má miery po 3 mesiacoch 😀 😀

jankaja
11. sep 2010

@annamary27 To mi je luto psika. My sme boli tiez dnes u veterinara, nahmatali sme nasmu hafanovi hrcku na chrbte, na rebrach. Ze vraj to moze mat z injekcie, ktoru mu pichol este v juli. Takze mame pozorovat a ak to nezmizne do 2 tyzdnov a potvrdi sa vyrastok na rebrach, budu mu to mozno musiet operovat.

@megynka Kvasinky na labke nasho sme tiez riesili, ale v zime. Museli sme mu to potierat takou tekutinou s obsahom jodu, 2 x denne. Maloktory mesiac nejdeme k veterinarovi - najcastejsie s usami - mame westika a to plemeno ma uzky zvukovod, no radost :(

@janemari Gratulujem k najdeniu bytiku, nech vsetko vyjde podla tvojich predstav

tanyja
11. sep 2010

@jankaja my máme yorkshira a tie majú zase problémy s očami, no každý má niečo ☹ ☹ , má suché oko, nepomohli mu ani úúžasne drahé kvapky do oka na naštartovanie slzenia, tak mama mu musí každý deň dávať gel do oka a kvapky, ja mu pravidelne čistím ušká s avirilom a keď malý chytí fľaštičku do ruky, tak sa smejeme, že vonia ako Aliho uši 😀 😀

janemari
11. sep 2010

Dakujem ku gratulacii ale oslavovat budem az ked budem mat kluce od bytu a najvacsia bude ked ho budem mat splateny. 😉

jankaja
11. sep 2010

@tanyja Tiez sme cistili teraz cez leto s avirilom, lebo mal zapal stredneho ucha a take zvlastne supiny sa mu tvorili na usniciach. Som si vtedy spomenula, ako super mi Aviril voni, mam ho odjakziva zafixovany ako babatkovsku vonu 🙂

@janemari Tak jasne, ze najlepsie, ked uz bude tvoj. Lenze uz aj najdenie vhodneho bytu je ciastocny uspech 🙂

megynka
12. sep 2010

Ahojte, krásnu nedeľu prajem 😉 konečne svieti slniečko,dnes mám na programe akvárko a večer cvičák s hafanom, inak nič,navarené sme si včera doniesli z oslavy od rodičov, tak to bude taká pohodová, voľná nedeľa 🙂
@tanyja no je to náš rodinný veterinár, poznám ho už 15 rokov, je fajn, môžem mu kedykoľvek zavolať ak sa vyskytne problém 😉

tanyja
12. sep 2010

@megynka tak to je fajn, ja už mám tiež navarené, hneď som zvládla 3 chody, ale všetko jednoduché takže šlo to ako po masle
ja cvičím akurát tak s mojím malým podareným dieťaťom 😀 😀
krásny deň je aj tu, konečne je prádlo na balkóne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre