Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

annamary27
29. nov 2010

@tanyja pre Boha,ešte že tak,že je v poriadku,aj moj milý robí obchodného zástupcu a celý den je za volantom,tak som rada,ked je už doma na konci pracovného dna.

lubka0506
29. nov 2010

@tanyja ešteže je v poriadku. Inak tie cesty boli asi dnes hrozné. Predpokladám že cestárov "zasa" zima zaskočila-ako vždy!
@annamary27 ty ešte nespíš?...vyspala si sa poobede čo? 😀
Dobrú noc... 🙂

annamary27
30. nov 2010

@lubka0506 pondelky bývame dlhšie hore,mávame filmový maraton na STV1-Nesmrtelný,potom na Prime Prešlapy a pak na záver na Nove Mentalista 😵 😵 😵 😵 😵 a jasné,že som sa poobede vyspinkala,len vždy ma to chytä pred 14tou hodinou kedy si dávam utrogestan,potom ma budí mobil. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

janemari
30. nov 2010

@tanyja juuj moja dost vas to vyslo,ja na to mam min.penazi.Ale snad budu nejake akcie na material a co sa tyka roboty urobi to moja rodina,takze nemusim platit pracantov.Okrem toho to nieje az taka velka plocha tak to snad zvladnem.Ale aj tak mam z toho vsetkeho zvlastny pocit.Clovek vie ze to muselo byt,ale aj tak je to take divne. 😅

zuzana0612
30. nov 2010

@janemari ja som sa bola tiež včera strihať, ale iba tak trošku. a vlasy som si dala zafarbiť. ale ja nemám až tak dlhé vlasy ako ty, ja mám také pod ramená. gratulujem k bytíku.my máme kúpený dom na prerábanie. a je to teda robota poriadna. tak držím palne.

zuzana0612
30. nov 2010

@annamary27 a ty si teraz doma? si PN?

annamary27
30. nov 2010

@zuzana0612 ahoj,ano ja som od vkladu embryjok na PNke. 😵

tanyja
30. nov 2010

@janemari nám všetko robila firma, takže samozrejme vyšlo to na dosť, ešte aj sprchu a všetko nám oni doniesli, takže sme ceny nevedeli, ale pokiaľ ti to bude robiť rodina, tak to nebude také hrozné, ved len za prácu si vypýtajú najviac, takisto si sama vyberieš materiál, určite aj nejakú akciu dostanete a čo sa týka sanity, tak je toho až až - výber veľký a cenovo sa tiež vieš dostať na rozumnú hranicu
@annamary27 a zajtra už ideš do práce?? ja by som vegetila doma minimálne do testovania
@zuzana0612 mňa by bolo tiež podstrihnúť a zafarbiť, háro mám po plecia a už sú prerastené, bolo by ich prestrihať

annamary27
30. nov 2010

@tanyja ja vegetím minimálne do testovania doma a potom dufam,že aj dalších niekolko mesiacov budem vegetiť doma. 😀

zuzana0612
30. nov 2010

@annamary27 super, tak oddychuješ. a ako sa inak darí? je ti dobre? kedy budeš vedieť nejaký výsledok?

tanyja
30. nov 2010

@annamary27 uf, tak som si vydýchla, len oddychuj a oddychuj, ja som bola pn od amniocentézy v 4.mes

annamary27
30. nov 2010

@zuzana0612 ano snažím sa oddychovať čo najviac,sem-tam dačo uvarím,ale viac menej po obede už leháro-telka-laptop-osemsmerovky a čičikanie.Je mi dobre,sem tam ma pichne v podbrušku,parádne sa do mna krpci zahryzkávaju,niekedy až tak,že ma v noci zo sna zobudia.Prvý výsledok budem vedieť piatok po 14tej,v ten den ráno idem na prvu krv,na 10ti den po vklade.

zuzana0612
30. nov 2010

@annamary27 no super, tak budem držať palce. ale určite to dobre dopadne, keď je ti takto dobre a pozitívne si naladená 🙂

lubka0506
30. nov 2010

@annamary27 je dobré že myslíš pozitívne! 😉 Dúfam že to vyjde 🙂 -Musí!
Babule ja idem zajtra do práce-najhoršie bude to vstávanie,inak mi to nevadí. Dnes som si bola v nemocnici pre lieky,lebo mi ráno sestrička volala že som mala zlé kultivácie. Dali mi niečo na vkladanie a mám príst po dobratí na kontrolu. A stery z krčka som ešte nemala že asi až o týžden. Tak musím čakat a dúfat že to bude dobre... 😒

annamary27
30. nov 2010

@lubka0506 dakujem 😵 ,ja aj teraz počas PNky vstávam o 5.45 tak ako manžel,ešte mu dokonca stíham urobiť čaj a niekedy aj ranajky,lebo on by inak odišiel smädný a hladný,potom zapnem teleráno a kukám z postele 😵 😵 😵 😵 šak to dospávam cez den 🙂 🙂 🙂 🙂

janemari
30. nov 2010

@annamary27 juuj drzima palceky a TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
@lubka0506 prijemne vstavanie a v robote ti aspon cas rychlejsie 😉
@zuzana0612 tak sme sa obe vynovili trochu 🙂

annamary27
30. nov 2010

@janemari dakujéééééém,už aby som aj ja posielala tie tehu vírusíky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janemari
30. nov 2010

@annamary27 nebojkaj uz budes co chvila 🙂

annamary27
1. dec 2010

@janemari 😀 😀 😀 😀 😀 beriem ťa za slovo 😵 😵 😵 😵 😵 asi sa aj pojdem dnes strihať,nie daleko,lebo svokra s ktorou bývam je kaderníčka,ona ma ostrihá a ja si to pak upravím jak chcem. 😵 😵

zuzana0612
1. dec 2010

@janemari a si spokojná s vlasmi? ja celkom ano. dala som si trochu svetlejšiu hnedú, ako som mala. a za mesiac si dám spraviť melír. to mám predprípavu...

@annamary27 no ty sa máš....taká výhoda, svokra kaderníčka....

annamary27
1. dec 2010

@zuzana0612 nemá so mnou vela roboty,kedže som kučeravá,ostrihá ma do postupky a ja sa idem doriadiť gelíkmi a lakmi.Som velmi rada,že ju mám,lebo ked som chodila k iným kaderníčkam,tak tie ma furt strašne vyfukali,vytupírovali a ked som prišla domov,pekne som si umyla hlavu a urobila som si to po svojom.

zuzana0612
1. dec 2010

@annamary27 nájsť nejakú dobrú kaderníčku je asi fakt problém. u nás je kaderníčiek veľa, ale keď chce byť človek spokojný, tak má problém si vybrať. ja chodím k jednej už asi 3 roky, a celkom som spokojná. ale zase je dosť drahá.

lucy56
1. dec 2010

ahojte, som nasla tuto temu a patrim svojim vekom do nej, mam 31, babo uz chceme, pracujeme na nom asi pol roka a este nic, dufam ze sa mozem pridat

annamary27
1. dec 2010

@lucy56 ahoj,jasné,že sa môžeš pridať,vitaj medzi nami 😵 😵 😵

tanyja
1. dec 2010

@annamary27 ahoj, vitaj, si u nás vítaná 😀 😀 , ja som sa tiež do tejto témy dostala náhodou a páči sa mi tu a už aj kamarátku som sem vtiahla 😀 😀 , len ja už bábo mám, ale dhlá bola cesta k nemu ale oplatilo sa 😵 😵
@annamary27 pošli svokru ku mne, aj mňa by bolo skultúrniť 😵

zuzana0612
1. dec 2010

@lucy56 ahoj 🙂

zuzana0612
1. dec 2010

@lucy56 ja mám 30 budúci pondelok

lucy56
1. dec 2010

dakujem za privitanie. baby viete co je najhorsie momentalne okolo mna vsetky zeny su tehotne, z mesiaca na mesiac ich pribuda, kolegyne a tak a my sa snazime a nedari sa, aj ja chcem brusko velmi

annamary27
1. dec 2010

@lucy56 len netlač na pílu,neboj budeš aj ty tehulka. 😀 😀 😀 😀 To aj u nás sa teraz každý pýta kedy bude mimi a keby vedeli,že som práve podstúpila druhé umelé oplodnenie,tak by si zavreli pusy.
To je väčšinou zákon schválnosti,my ked chceme isť na dovolenku,tak padaju lietadlá a štrajkuje sa,ked sme plánovali tajnu svadbu,tak sa manžela každý v práci pýtal kedy sa už ožení a teraz je téma bábo.

lucy56
1. dec 2010

@annamary27 snazim sa to neprehanat, viem ze zena ma byt hlavne kludna, ale presne tie otazky od kazdeho ze kedy bude mimi ma vzdy dostanu, nejako nevedia ludia pochopit ze kazdy to ma dane inak, niekto otehotnie hned niekto si musi pockat, k tomu umelemu oplodneniu ak ti to neva , za to sa plati alebo nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre