• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
@grenka teraz to vlastne sedí - v 16tt si cítila pohyb a už to bol vlastne 20tt ( nemala si zo začiatku ms, aj to je možné, vtedy mohol vzniknúť tento "preklep" :grinning:)
všetko je možné
2. dec 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

@grenka blahoželám!...nech ste zdravučký :wink:
@tanyja ja som z okolia ZA :slight_smile: tiež len kúsok :grinning:
@annamary27 vyspinkaj sa aj za mna a oddychuj! Ty máš íst zajtra na krv že?...tak potom výsledok!...a držím prsty! :slight_smile:
2. dec 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 dakujem za pršteky,budu potrebne aj kvoli počasiu,teraz sa moc nevyspím,lebo budíček mám nastavený na 4.20,to bude kruté hlavne pre mojho muža,ja som so skorým vstávaním v poho. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dec 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 tak to sme fakt blízko :grinning: :grinning:
2. dec 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja
@lubka0506
@janemari Tak kočeny,sestrička z Car mi povedala ,že STE TEHOTNÁ. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 gratulujem, takže oddychuj a rob s mierou všetko čo chytíš do ruky !!! milá to sestrička, takéto dobré správy, nech len prekvitajú :slight_smile: :slight_smile:
3. dec 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja dakujem,ešte utorok ideme na druhu krvičku,tak dufam,že sa pekne hcg znásobí jak má :dizzy_face:
3. dec 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 ale určite, už budete iba rásť a rásť :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dec 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. dec 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 no co dodat,len jedno velke GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. dec 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari za chvíľku budú ako teba tak aj @annamary27 pekne pribúdať týždne a my si budeme pozerať fotečky
3. dec 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari dakujéééém,ale vírusíky mi pre istotu ešte pošli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 tak speeeeci pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
4. dec 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. dec 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari @annamary27 riadna dávka tehu-vírusov tu poletuje, žeby sa aj na mňa ešte niečo nalepilo? :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dec 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dnes sme zahajili prerabanie bytiku.Bude to fuska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dec 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari ale bude to stáť za to,však? :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 no dufam,ze ano.Su to roboty co treba urobit a male bude potrebovat istotu domova.
5. dec 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari pekne si to napísala :wink: :wink: :wink: :wink:
5. dec 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 len kto da tu istotu mne,kto bude oporou mne,casto mam pocit,ze uz to nezvladam :pensive:
5. dec 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari my ti dáme odvahu, aby si sa nebála, my keď sme prerábali kúpelku, bolo všetko na mne, lebo môj muž chodil na týždňovky a to som vtedy ešte nevedela, že som tehotná !! :wink:
5. dec 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja ja som nemyslela ako pracu okolo bytiku,ale ze nezvladam to ze som zrazu sama :pensive:
5. dec 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari možno ti osud niekoho prinesie do cesty :wink:
5. dec 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 @janemari nie asi, ale určite sa niekto nájde a radšej sama ako s takým, nemám pravdu ?? ale zase nie dlho :wink: :wink:
5. dec 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. dec 2010 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mozno je to len depkove obdobie a ono to prejde.Citim akoby som zlyhala :pensive:
6. dec 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 ja som sa až teraz dostala na net po víkende. a vidím same pekné správy, tak gratulujem :dizzy_face:
6. dec 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana0612 dakujem :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: snád nám to aj po zajtrajšej druhej krvičke vydrží :dizzy_face:
6. dec 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 určite ano. a máte krásny vianočný darček.... :slight_smile:
6. dec 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky babule :slight_smile: a máme po víkende... :frowning2: ušiel ako voda. :angry: Ja zarezávam v práci a ked prídem som unavená ako kon...ale čítam vás poctivo :wink:

@annamary27 ako sa cítiš? Zajtra máš krv-budem na teba mysliet! Držkaj sa ... :wink:
@janemari neboj to depkové obdobie prejde,je to možno aj tým počasím....ja osobne nemám rada zimu.... :frowning2:
@tanyja ano sme blízko ved je to "za rohom".... :grinning:
6. dec 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok