Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

tanyja
2. dec 2010

@grenka teraz to vlastne sedí - v 16tt si cítila pohyb a už to bol vlastne 20tt ( nemala si zo začiatku ms, aj to je možné, vtedy mohol vzniknúť tento "preklep" 😀)
všetko je možné

lubka0506
2. dec 2010

ahojte 🙂

@grenka blahoželám!...nech ste zdravučký 😉
@tanyja ja som z okolia ZA 🙂 tiež len kúsok 😀
@annamary27 vyspinkaj sa aj za mna a oddychuj! Ty máš íst zajtra na krv že?...tak potom výsledok!...a držím prsty! 🙂

annamary27
2. dec 2010

@lubka0506 dakujem za pršteky,budu potrebne aj kvoli počasiu,teraz sa moc nevyspím,lebo budíček mám nastavený na 4.20,to bude kruté hlavne pre mojho muža,ja som so skorým vstávaním v poho. 😀 😀 😀 😀

tanyja
2. dec 2010

@lubka0506 tak to sme fakt blízko 😀 😀

annamary27
3. dec 2010

@tanyja
@lubka0506
@janemari Tak kočeny,sestrička z Car mi povedala ,že STE TEHOTNÁ. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tanyja
3. dec 2010

@annamary27 gratulujem, takže oddychuj a rob s mierou všetko čo chytíš do ruky !!! milá to sestrička, takéto dobré správy, nech len prekvitajú 🙂 🙂

annamary27
3. dec 2010

@tanyja dakujem,ešte utorok ideme na druhu krvičku,tak dufam,že sa pekne hcg znásobí jak má 😵

tanyja
3. dec 2010

@annamary27 ale určite, už budete iba rásť a rásť 😵 😵

annamary27
3. dec 2010

@tanyja 😵 😵 😵

janemari
3. dec 2010

@annamary27 no co dodat,len jedno velke GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM 🙂 🙂 🙂

tanyja
3. dec 2010

@janemari za chvíľku budú ako teba tak aj @annamary27 pekne pribúdať týždne a my si budeme pozerať fotečky

annamary27
3. dec 2010

@janemari dakujéééém,ale vírusíky mi pre istotu ešte pošli 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janemari
4. dec 2010

@annamary27 tak speeeeci pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

annamary27
4. dec 2010

@janemari dakujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tanyja
4. dec 2010

@janemari @annamary27 riadna dávka tehu-vírusov tu poletuje, žeby sa aj na mňa ešte niečo nalepilo? 😵 😵

janemari
4. dec 2010

Tak dnes sme zahajili prerabanie bytiku.Bude to fuska 😝

annamary27
4. dec 2010

@janemari ale bude to stáť za to,však? 😀 😀 😀

janemari
5. dec 2010

@annamary27 no dufam,ze ano.Su to roboty co treba urobit a male bude potrebovat istotu domova.

annamary27
5. dec 2010

@janemari pekne si to napísala 😉 😉 😉 😉

janemari
5. dec 2010

@annamary27 len kto da tu istotu mne,kto bude oporou mne,casto mam pocit,ze uz to nezvladam 😔

tanyja
5. dec 2010

@janemari my ti dáme odvahu, aby si sa nebála, my keď sme prerábali kúpelku, bolo všetko na mne, lebo môj muž chodil na týždňovky a to som vtedy ešte nevedela, že som tehotná !! 😉

janemari
5. dec 2010

@tanyja ja som nemyslela ako pracu okolo bytiku,ale ze nezvladam to ze som zrazu sama 😔

annamary27
5. dec 2010

@janemari možno ti osud niekoho prinesie do cesty 😉

tanyja
5. dec 2010

@annamary27 @janemari nie asi, ale určite sa niekto nájde a radšej sama ako s takým, nemám pravdu ?? ale zase nie dlho 😉 😉

annamary27
6. dec 2010

@tanyja pravda 😉

janemari
6. dec 2010

Mozno je to len depkove obdobie a ono to prejde.Citim akoby som zlyhala 😔

zuzana0612
6. dec 2010

@annamary27 ja som sa až teraz dostala na net po víkende. a vidím same pekné správy, tak gratulujem 😵

annamary27
6. dec 2010

@zuzana0612 dakujem 😎 😎 😎 snád nám to aj po zajtrajšej druhej krvičke vydrží 😵

zuzana0612
6. dec 2010

@annamary27 určite ano. a máte krásny vianočný darček.... 🙂

lubka0506
6. dec 2010

ahojky babule 🙂 a máme po víkende... ☹ ušiel ako voda. 😠 Ja zarezávam v práci a ked prídem som unavená ako kon...ale čítam vás poctivo 😉

@annamary27 ako sa cítiš? Zajtra máš krv-budem na teba mysliet! Držkaj sa ... 😉
@janemari neboj to depkové obdobie prejde,je to možno aj tým počasím....ja osobne nemám rada zimu.... ☹
@tanyja ano sme blízko ved je to "za rohom".... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre