Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

juriva
18. jan 2011

@tanyja my sme ako vino,cim starsie tak tym lepsie🙂 Lenze problem je,ze sa citim na 22🙂 a to by som sa mala uz aj trosku seriozne spravat🙂
Ale nevadiiiiiiii......zivot ide dalej🙂
@annamary27tu operovala s cislom 32,tak som sa vystrasila,ze kde som urobila chybu za mojho "mladi"hehehehehehe

tanyja
18. jan 2011

@juriva no tak to si teda krásne napísala... lepšie ti už ani nemôže byť !!! neboj,nie si sama, ja sa tiež necítim na svoj skutočný vek, pravdou je, že sa cítim tiež asi o 10 rokov mladšie, to zase moja svokra si stále prihadzuje min o 20 rokov viac , keď mala 44, povedala, že ona už je vééééééľmi stará 😀 😀 😀 , teraz má 52 a vysedáva ako 100 ročná tetuška a tvári sa, že ona jediná pracuje 😀 a to sa chystá opatrovať do AT 😀 😀 😀 , nikdy nikde nebola a cudzí jazyk ? ani zaťať
no aj odvaha sa cení 😉

juriva
18. jan 2011

@tanyja tak prosim ta ty mas akcnu svokru🙂 nevadi nauci sa🙂 bude mat take skusenosti 🙂 uz aj ako "stara"hehehehe ked sa tak citi🙂

tanyja
18. jan 2011

@juriva to by bolo vhodné do novej témy: "moja svokra" , akčná ? no to skôr podľa nálady a vie byť aj krutá - pred 8 rokmi som prišla o bábo a miesto toho, aby bola ticho alebo povedale, že je to ľúto, povedala mi - že som už stará na deti !!
tak asi tak nejako .. 😠

juriva
18. jan 2011

@tanyja tak nie akcna ako sprosta🙂 jasneeeeee ja som uz prisla o 2 a o prve 24r tak pre nu by som bola "neschopna"mlada🙂 cista zaverecna toto🙂

tanyja
18. jan 2011

@juriva ja som celkovo prišla o 3 deti a o 4. po neúspešnom IVF, na to sa už nevyjadrovala vôbec a ked sa narodil malý - podľa doktorky zázrak - tak mi odkázala, že už mám iba rodiť, tak so jej ja na oplátku odkázala, že rodiť si môže ona sama 😀

juriva
18. jan 2011

@tanyja ja by som ju do p..... poslala!!!

tanyja
18. jan 2011

@juriva ja ju veľmi nemusím a ona mňa tiež nie, takže idem tam, ked už fakt musím 😉
odkiaľ si, že máš taký jasný prejav ? 😀

juriva
18. jan 2011

@tanyja ja odkial som?heheh Ja som zo SK🙂 uz🙂 zijem tu uz dlho🙂 a uz niesom taka ze placha🙂 poviem co si myslim🙂

lubka0506
18. jan 2011

ahojte 🙂 čo je nové??? Ja mám nové to že dokonca týždna PN a že KET som posunula na budúci mesiac. Nemá zmysel to silit ked som predopovaná liekmi,nech sa organizmus očistí!!! Baby čo by sme boli sstaré a aj ja už pretahujem 31 😀 😀...sme v najlepších rokoch!!! 😉
@juriva vitaj!!!

janemari
18. jan 2011

Ahojte,tak dnes bez infuziii len na liekoch dufam,ze to bude ok a zajra alebo pozajtra pojdem domov.Dnes ma bola pozriet aj moja dokiny a v pohode,takze ten moj mm tam zjavne uz nebol...

tanyja
18. jan 2011

@janemari ten tvoj mm ti nedodáva na kľude, to je isté 😠 , tak len kľud a žiadne výmysly!!

@juriva super odpoved, 😀 , ja som tiež z SK 😵 tak ako väčšina z nás 😵 😵

juriva
18. jan 2011

@tanyja 🙂 presne ako pises 🙂

zuzana0612
18. jan 2011

@tanyja @juriva no ale baby vy ste si tu fakt dobrú temu začali dnes.... 😀

juriva
18. jan 2011

@zuzana0612 myslis tu 32?🙂)) jasneeeeeeeeee....my sme mlade duchom🙂

tanyja
18. jan 2011

@zuzana0612 že ťa aj vidno, zuzi !! asi veľa práce, však? no ty máš času do 32 dosť 😀
a dnes sú všetky témy super 😵 😵 😵

zuzana0612
19. jan 2011

@juriva ahoj, skôr som mala namysli tú s tým SK, ale aj o 32 je dobrá. ja mám síce 30... ale aj tých 30 prišlo ani neviem ako, takže 32 tiež nenechá dlho čakať na seba

@tanyja no tak to mám fakt dosť práce. neviem čo skôr. asi zostanem v piatok doma, lebo inak to nepostíham všetko.

tanyja
19. jan 2011

@zuzana0612 už ľudia otravujú s daňovými priznaniami? ja keby som to vedela, tak to drahému urobím, ale netuším, hoci mám kurz podvojného účtovníctva.. ☹

annamary27
19. jan 2011

@tanyja
@juriva
@lubka0506 hojte kočeny,ja zarezávam v robote s mrchou,včera dorazila po 12dnovom meškaní a troch negatívnych testoch.v noci som mala také bolesti ,že som myslela,že oškrabem stenu.aj téma svokra je dobrá 😀 😀 😀 😀 😀 ,ja s nou žijem a tiež si užijem,aj ked viac menej je v pohode.

zuzana0612
19. jan 2011

@annamary27 ahoj, tak to sme natom rovnako. mne tiež dnes dorazila. a tak ma bolia kríže, že neviem, či je lepšie sedieť či chodiť. už aby som išla domov. a to ešte dnes musím ako napotvoru ísť na nechty.... 😒 .
@tanyja teraz robím DPH-čky. oni tí ľudia ani neotravujú, to skôr ja ich musím naháňať, aby to doniesli, lebo si to nechávajú na poslednú chvíľu stále. to vaše budem robiť vo februári, to bude v pohode

lubka0506
19. jan 2011

@zuzana0612
@annamary27 ahojte...neprenáša sa tá mrcha cez net? Ja som dostala v pondelok 😀
...téma svokra?-radšej sa nevyjadrujem, som rada že s nou nebývam,tá moja v podstate nie je až taká zlá ale ona si nemá čo povedat s detmi a nie tak s nevestou...takže ja s nou komunikujem len v rámci slušnosti! 😖

zuzana0612
19. jan 2011

@lubka0506 😀 . je to možné, asi to bude prenos cez net.... 😀 😀 😀 .
ja sa na tému svokra nevyjadrujem....

annamary27
19. jan 2011

@zuzana0612
@lubka0506 nechce sa mi ísť na jednu návštevu a manžel vyzvedal,že ako mi je.hodila som to na ms,že je mi zle a budem pekne doma v postielke s laptopom na nohách,hi hi.sem tam musím aj šáliť vo svoj prospech 😀 😀 😀 on ma ale pozná,povedal,že som sa rozhodla tak,že keby mi aj dobre bolo,že by som nešla.hát,po 13tich rokoch ma má už prekuknutú 😀 😀 😀 😀 😀

lubka0506
19. jan 2011

@annamary27 sem tam treba šialit vo svoj prospech... 😎 😎 😎 a inak ako?

zuzana0612
19. jan 2011

@annamary27 my sme spolu štyri a pol roka a tiež vie odhadnúť. ale určite sa vždy dá vo svoj prospech trošku zaklamať.... 🙂 . ale keby ti bolo ako mne, tak by si ani neklamala, lebo mne je dobre na nič. a zajtra to bude asi ešte horšie.

annamary27
19. jan 2011

@lubka0506 inak dobre 😵 😵 😵 😵 😵 ,po príchode domov som si podriemkala ,kým sa mm vrátil a vyšachoval ma z izby,aby mohol robiť na PC a ja som si urobila topinky s cesnakom-mňam 😀 😀 😀 😀 😀
@zuzana0612 no chvalabohu moje bolesti z noci pominuli,ale minule prvá ms po IVF bola strašná,nič mi nezaberalo vtedy proti bolesti a dva dni som sa trápila.ja budem zajtra už tretí den a vtedy mávam výpadok akoby mi uplne skončila ms a budem len minimum krvácať alebo vôbec,kludne by som mohla sexíkovať a potom na štvrtý den pokračujem akoby nič ,takto to mám už asi dva-tri roky.dúfam,že sa ti čoskoro uľaví.

tanyja
19. jan 2011

@lubka0506 @zuzana0612 no dievčatá, tak že by sme to mali podobné v téme svokra? tá moja sa so mno tiež nemá o čom rozprávať a už vôbec nie s malým 😀 😀 , z malého strany totálna ignorancia 😀 😀
no ms, u mňa teda nefunguje, ja to nemám vlastne odvtedy, ako som ostala tehotná, teda 2 roky 😵 , ja šetrím prírodu - neprodukujem žiadny odpad, ináč včera sa ma ten môj chlap pýtal, že kedy mu budeš robiť daňové.. tak som mu odkázala 😉
@annamary27 aj drahý dostal topinky s cesnakom? tiež to môžem a môj otec chrúpal vždy samotný cesnak ako jablko 😀
moja ms bola vždy max 4 dni a ani som nevedela, kedy prišla a kedy odišla 😉 , taká pohodička

annamary27
19. jan 2011

@tanyja ano dostal topinky aj drahý a aj svokra,samozrejme,ja som zmákla najviac ,potom,že od čoho mi rastie riť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 závidím ti takú pohodičkovu ms,ja ma taku možno 2krát do roka inak dávkujem pravidelne ibalgin400.

tanyja
19. jan 2011

@annamary27 takú som mávala pred tehu, táto teraz je najlepšiia - žiadna !!!
na topinky by si musela moja svokra zuby založiť 😀 😀 , ale ja mám rada, svorka býva s vami?

annamary27
19. jan 2011

@tanyja ano svokra býva s nami,lebo to som sa vlastne ja nasáčkovala k nim.toto bol ich dom,teraz už je na manžela kvoli pôžičke a svokor umrel pred piatimi rokmi,takže som si užila pár rokov aj s ním,on ked sa na niekoho nasral,tak nerozprával s celou rodinou aj týžden 😀 a ešte zo začiatku,ked som zbalila manžela 😀 😀 😀 😀 😀 tu žila aj jeho babka,bola sranda,chúďa,ked si pomýlila dvere do záchoda s pivnicovými dverami a skotulala sa nám tam.no a aby mi nebolo lúto,že nás tu je málo,tak od oktobra je tu švagor,46ročný,nezamestnaný,rozvedený,exmanželkou ošklbaný-chudák,na PNke,už sa neviem dočkať kedy si nájde robotu a vyšachujeme ho do nejakej garsonkyy.Je to manželov nevlastný brat po otcovi,takže mu chce vyplatiť niečo z domu a mala by to byť tá garsonka,nech máme pokoj.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre