Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

tanyja
28. jan 2011

@zuzana0612 nateraz máme zase pokoj čo sa týka zubov, hoci rastú, ale našťastie teploty pominuli a už je znova malý ok, aj sa už napapal , najnovšia jeho zábavka je prekladanie pokrievok k rajniciam a zase naspäť a pri mame sťahovanie všetkých pier ( celý šuplík v komode) o poschodie vyššie, potom do periňáku a k Pepovi do klietky 😀 😀

@janemari na zlé spomienky sa nedá zabudnúť.. mám osobné zážitky, viem o čom píšem, ale ty zabudneš po tom, ako budeš držať malú v rukách a keď bude po rozvode, a na takých svokrovcov a muža kašli, škoda míňať na nich myšlienky !!!

juriva
28. jan 2011

tak ako sa dari?

janemari
28. jan 2011

@zuzana0612 co robim?Oddychujem,citam,beham po nete,vyberam momentalne obkladacky a dlazbu do kupelne a tak podobne.Mam chut vysivat nejaky obraz ale nejako som si zatial nic nevybrala.

tanyja
28. jan 2011

@janemari na vyšívanie musí kopnúť múza, ja zase nemám cez deň kedy a v noci sa mi už nechce kaziť si oči, hoci na blízko vidím stále veľmi dobre a to som vyšívala celé večere kým nebol malý...

@juriva a tebe sa ako darí ?? nám dnes fajn. malý behal ako srnka, veľmi sa mu páčilo behanie po sniežiku 😀

annamary27
28. jan 2011

@tanyja ahoj
doma mám lazaret...svokra má druhé antibiotiká.....manžel začal od dnes fičať na antibiotikách tiež a škaredo kašle a aby švagor nezaostával tak aj on sem-tam zakašle a vraj ho bolí hrdlo 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 Zajtra asi navarím a vypadnem niekam preč z tohto brlohu plných bacilov 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

juriva
28. jan 2011

@tanyja ahoj kocka ale da sa;)tak maly sa vyblaznil🙂 zlaty🙂)

lubka0506
28. jan 2011

ahojte🙂
...no je to tu pestré,plno bacilov.... 🙄 🙄 🙄 som vás prečítala a tak píšem. Zajtra budem mat pracovný den,chcem tepovat koberce umývat okná,prat.... 😒 Neviem či stihnem k PC. Nové nemám nič...
@tanyja ja som s tými kilami podobne,potrebovala by som zhodit aspon 15 KG,neviem kam sa podelo tých mojich zlatých 50 .... ☹ Tiež len valia do mna hormony a ja priberám aj ked nejem. 😠
@annamary27 ty si ukážková nevesta...z teba by sme si mali brat príklad,aj ked ja si neviem predstavit,že by som mala stepovat okolo svokry ako ty... ☹ 😝
...užite si víkend..papa 🙂

tanyja
29. jan 2011

@lubka0506 ja som pred 12 rokmi mala krásnych 68kg a dnes ? 83, fuj a to už dokopy nie nejem a stále to ide hore, ja už neviem... a len 12kg je z hormónov a potom tie zvyšné aj môj apetít a stresy... 😠 , ale začala som jesť tak, že dojedám len po malom, iné si už nenaberám, niečo musí zo mňa zliezť aj keby nechcelo 😠
ja by som tiež nedokázala takto skákať okolo svokry ako @annamary27 zaslúžila by si si metál !!! tak len rýchlo navar a šup sa von, je krásne slnečno
@juriva nejaká si skromná na slovo, čo to s tebou ? ? ?

juriva
29. jan 2011

@tanyja ahoj kocka ale nejako sa mi komplikuje zivot;)

tanyja
29. jan 2011

@juriva niečo s prácou? a ak neposlúcha manžel, tak mu treba urobiť no-no-no po zadku !!!

ach moja, tak treba to nejako skorigovať, my to doma tiež nemáme ľahké.... práca - financie-bludný kruh

annamary27
29. jan 2011

@lubka0506
@tanyja ahojte kočky,tak do 14tej som sa zvrtala v kuchyni a potom som vyrazila za našimi,trošku zmeniť ovzdušie.Ráno som ešte vybehla do lekárne nakupiť vitamíny,sirup,pastilky na cmulanie,probiotiká,čaj......plus ovocie v potravinách.Lazaret leží celý den v posteli a ja som im nosila čajíčky,kávičky,jedlo a ordinovala lieky.Ten moj manžel je teraz krotký jak baránok a všetko berie jak mu nakážem,ale hnevá ma,že nechce ostať aspon ešte v pondelok doma,ja by som bola radšej keby aj v utorok.Strašne škaredo kašle,všetko ho od toho bolí a má aj horúčku.Furt má pocit,že je nenahraditelný v robote a ušetrených dovoleniek má na tri roky dopredu.dúfam,že ho nejak presvedčím.

tanyja
29. jan 2011

@annamary27 to sú také typy chlapov - doma umiera a v robote musí byť..., len ho pekne ukecaj nech je doma a nech sa prelieči, lebo sa mu to nepekne vráti 😠
ten môj je až príííííííliš zdravý, prišiel nejaký ukecaný zo zabíjačky a bez klbásky 😠 😠 , no ale dúfam, že zajtra bude ...

annamary27
29. jan 2011

@tanyja @tanyja no práve som mu merala teplotu,ibalgin 400 užil pred tromi hodinami a tepplotu má 38,5.ešte mu zmeriam o hodinu,ked stupne povedala som,že ide na studené sprchovanie,no môžeš si domyslieť,že asi aké gesto mi ukázal-už sme prišli na to,že v pondelok odíde spraviť tú velmi dôležitu objednávku a vráti sa ležať.Len ja teraz rozmýšlam,že kde mám spať,dole pred telkou sa na sedačke dobre nevyspím,tak to musím RISKNúť v izbe s ním ,lahnem si opačne nech na mna priamo nedýcha. 😝

tanyja
30. jan 2011

@annamary27 ty si riadna pani opatrovateľka, viem si predstaviť, čo za grimasu vystrúhal... chlapi, to aby si okolo nich behala po špičkách, ten môj umiera už len pri nádche... len aby som ho chudáčika ľutovala a ja hnusná 😀 ho neľutujem ale kážem smrkať do vreckovky 😵 😵
nie že ešte aj ty polapíš vírusy , kto by potom skákal okolo svokry a chlapov

annamary27
30. jan 2011

@tanyja ked nakapem aj ja asi budem musieť vycvičiť psa,aby nás obskakoval.
Teplota mm neklesla ani po grepfruitoch,ibalginoch a vlažnej sprche,tak som mu ráno robila studené zábaly. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale sa držal a teraz už sme na 37,4stupnoch,tak snád sme na dobrej ceste Napokon som večer spala tak,že hlavu som mala pri manželových nohách a dvere som nechala poriadne dokorán.
Už volala aj šéfovi,len mu nebral telefon,chce si vybrať pár dní volna,treby to poriadne vyležať.Ja som navarila dnes viac ,aby mali čo na zajtra a zajtra mám uzávierku,takže končím skor a zas im niečo ukuchtím na dalšie dni.Dnes sa mi podarila fajná brokolicová polievka.Brokolicu so zemiakmi som zaliala so zeleninovým vývarom,varila do mäkka,potom som to rozmixovala,pridala 4lyžic e smotany na šlahanie,mletého čierneho korenia a podávala som to s nakrájaným vajcom na tvrdo.mnam-chutilo každému.

gerdusha
30. jan 2011

ahojte baby, mozem sa pridat k vam do klubu...celkom by mi bodla nejaka skupina bab tu na MK...tiez mam nad 30 a babo nikde...

annamary27
30. jan 2011

@gerdusha ahoj,vitaj u nás? 😵

tanyja
30. jan 2011

@gerdusha vitaj, môžeš, aj ja som sa priplichtila do tejto témy, hoci už bábo mám, ale to prišlo až v 33..

@annamary27 máš veľmi múdreho psa, potom ho pošli aj ku mne, žeby mi poriadil, požehlil atď, prípadne navaril a brokolicou by som si chlapa nenachovala...ja zjem, aj malý, ale starý nie 😠 , robila som minulý týždeň, ale malý bol chorý a nič mi nejedol, tak som ju jedla sama - varila som brokolicu a zemiaky a potom rozmixovala, ke´d je to veľmi husté, tak ešte rozriediť mliekom + opražený chlebík, ale nabudúce dám varené vajko - to je rýchlejšie
a dobre sa ti spalo pri mužových nohách???

janemari
31. jan 2011

Caute kocky,dnes sa hlasim s dobrymi spravami,poradna dopadla ok,nieco som nakupila pre malu a kupelna pomaly finisuje,este kupit obkladacky a dlazbu a snad do konca mesiaca uz bude bytik na komplet hotovy 🙂

annamary27
31. jan 2011

@tanyja Celý víkend som skákala okolo pacošov a vyvárala som.V sobotu som vybehla za našimi,včera za krstnou,ale asi ma už niečo dobieha,bolí ma hruď,pomaly sa mi začínajú pretrhávať priedušky a poobede som mala 37,6teplotu.Bol by zázrak ,aby v tom sídle chorých aspon niečo neštrajchlo,ale možno to nebude mať taký dramatický priebeh ako u svokry,ked beriem kopu prípravkov na imunitu. včera som robila zas zábali mm pred spaním,lebo mu stupla teplota na 39,2.možno o chvílu bude baliť zasa on mna.

tanyja
31. jan 2011

@janemari tak to je dobrá správa, len takto ďalej, žeby malá vydržala ešte tých aspoň 10tt v brušku 😵
a kúpelňa bude krásna, čo pekné si kúpila malej?

@annamary27 vy ste doma riadny lazaret , a pes sa zatiaľ drží?? vieš, žeby vás potom on obskakoval .. 😵

annamary27
31. jan 2011

@tanyja 😀 😀 😀 😀 pes hej,ten neprichádza do kontaktu s chorými 😵
@janemari super správy,držte sa 😵 😵 😵 😵 😵

tanyja
31. jan 2011

@annamary27 my keď sme boli u zverolekára s našim Allim, tak dr povedal, že ľudské choroby neprechádzajú na zviera a platí to tak isto aj naopak, tak nech sa len pekne učí 😉
ja si pamätám na zábaly ako malá, ke´d som mala teplotu - ležala som na gauči a balili ma mokrými studenými uterákmi a pomohlo to, len mne sa to nepáčilo 😠

janemari
31. jan 2011

@tanyja kupila som jej jednu klasicku bielu zavinovacku,potm tu s kokosovou vyplnou,postolky,sklenenu flasku na krmenie a vybrala jej kocik 😉

tanyja
1. feb 2011

@janemari a aký bude kočík? farba a typ? teda značka kočíku. ja mám novú nepoužívanú cestovnú postieľku a teraz neviem čo s ňou, ale je modrá 😵 malý mi v nej proste odmietal spávať 😠 , keď som ja chodila na kurz a malý bol pri mojej mame ...

janemari
1. feb 2011

@tanyja ved to je problem vybrat,ale zatial mam dve znacky Camarelo Q12, alebo Espiro GTX a farba cierno cervena.

tanyja
1. feb 2011

@janemari teraz som na nete pozerala ten espiro gtx, aj ja mám ale športový espiro a som s ním vcelku spokojná, len teraz mi pískajú kolieska - voda, špina, všetko robí svoje
tie kočíky sú si podobné, takmer rovnaké ale krajší je espiro, no tu sa jedná o to, ktorý je lepší a cena tiež robí svoje , ja mám šporťák tiež červený - naša formula 😀
a hlboký je zelený so sivou - dá sa aj pohojdať a ktorý z týchto dvoch kočíkov sa dá pohojdať? teda aspoň troška? ten espiro mi pripadá mäkkší, camarelo q12 má veľa báb aj tu u nás a aj kamoška a väčšina si ho kúpila buď v poľsku alebo cez net, je to lacnejšie... 😉

janemari
2. feb 2011

@tanyja ako su podobne a aj cenovo sa da povedat to iste hlboky+sportovy+vajicko cca 330€.Len ten druhy je vyssej kvality,konstrukcia je hlinikova myslim a je vyssi a vanicka myslim vacsia.Ved este uvidim ako sa rozhodnem.Potrebujem vsak co najuzsi tak cca 60cm na sirku.

tanyja
2. feb 2011

@janemari prečo čo najužší? a malá sa potom zmestí vo fusaku do neho?? mysli aj na zimu, keď ti bude nababušená, aby nebol problém, že sa napríklad fusak nezmestí..
môj hlboký je dosť široký a v pohode sa zmestí napríklad do výťahu a rúčku som vytiahla hore a nebol problém

lubka0506
2. feb 2011

Ahojky🙂 ako sa máte? Ja pracovne🙂 ale teším sa na víkend,ideme na ples...juchúúúú 😵 inak nové nič okrem vlasov...už nie je zo mna" Dunčo" 😀 😀 😀
@janemari šetri sa!!!!a mysli pozitívne...
@annamary27 musíš sa dopovat vitamínmi aby na teba niečo neskočilo...inak počula som že je hnusná chrípka z vysokými horúčkami... 😒
@tanyja tak už máte 9 zubov? 😵
@gerdusha vitaj a napíš nám či si absolvovala nejaké vyšetrenia alebo to ešte nechávate na prírodu???
...želám pekný večer papa🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre