Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

tanyja
2. feb 2011

@lubka0506 stále pracuješ? ako po prestavbe doma? už je všetko hotové? aj tu u nás bol ples, ale ja plesám jedine s malým doma 😵 😵
už je troška z toho 9.zúbku von, ale kedy chcú vyliezť aj tie ostatné?? ak bude každý liezť po 3 mesiacoch, tak ešte potom 3 roky budú liezť von 😀 😀
@juriva mohla by si mi prosím preložiť to, čo máš v profile ?? ja som už akosi veľa pozabúdala z angličtiny a nechce sa mi to všetko hľadať v slovníku 😉

tanyja
2. feb 2011

@janemari že vraj niečo takéto by to malo znamenať : Bez ohľadu na osobu, čas alebo miesto, to je zaujímavé, že minulosť, prítomnosť a budúcnosť vždy reťazec spoločne - prekladač v pc zaúradoval 😀

janemari
2. feb 2011

@tanyja nerozumiem c osi pisala 😅 a co sa tyka kocika chcela som uzky aby som ho mohla davat do jednej miestnosti a tam su uzke dvere,lebo este jedna kocka ma odparkovany kocik tak kde budem byvat a budem mat problem dostat sa s nim do bytu,tam nieje vytah.A ona ma ten kocik hned pri schodoch do mojho bytu a tam je priestor minimalne a ja s kocikom neprejdem 😖 Ale nejako to poriesim. 😉
@lubka0506 setrim sa,dnes sme boli kupit obklady a dlazbu takze mam na nejaky cas zase pokoj.

tanyja
3. feb 2011

@janemari na ktorom poschodí budeš bývať? ja som si kočík nechávala v kočíkárni, lebo do pivnice som sa nedostala - kolieska sú širšie ako zárubňa..., jedna kamoška má pod výťahovou šachtou urobený priestor na kočík, muž jej tam urobil veľké široké dvere a samozrejme musela mať povolenie od všetkých susedov, že to bude mať sama, akej farby alebo kombinácie si si vybarala obklad a dlažbu?
ja trubka, ja som to chcela napísať pre @juriva a nejako som si to posunula na janemari, pc škriatok zaúradoval 😀 😀

janemari
3. feb 2011

@tanyja ako ja budem na vyvysenom poschodi,tam su len cca 4 schody,ale zrovna tam ma ta kocka kocik,takze je tam len taka uzka ulicka aby sa dalo chodit a hned tam vedla schodov je miesto na bicykle a tam sa mi uz kocik nezmesti.A chcela som ho dat do malej pivnicky co je hned dole pri dverach ale tam je sirka zarubne 60cm takze tam je problem.Ale nejako sa budem musiet s nou dohodnut,ze si ho ztoci aby som ja mohla prechadzat.A obkladacky?Nakoniec budem mat taku farbu aku som chcela aj ked odtien iny,bude bledomodra s bielou.

juriva
3. feb 2011

caute kocky...tanyja teba menujem za delegatku🙂 vsetko tu mas pod palcom ako vidim;)

grenka
3. feb 2011

ahojte baby ako sa tu mavate?tanyja zdravy ste?

annamary27
3. feb 2011

@lubka0506 ahoj,dopovanie nepomohlo,už kašlem hnusné zelené chrachle,horúčku mám max.len 37,6.v noci neviem dýchať,potom zas ked sa mi uvolní nos po kvapkách ma zas bolia mandle od toho jak mi na ne ťahá.no všetko mi je.MM nastupil už do roboty,ale mi volal,že išiel do lekárne si niečo kúpiť,lebo tak kašlal,že nevedel riadiť auto.

janemari
3. feb 2011

@annamary27 teraz je take chripkove obdobie,aj ked som sa z toho ako tak vystrabila stale pokasliavam a vykasliavam bleee.Ale zase mama je chora jak das tak mozem cakat ze pojdeme na druhe kolo najprv oco ochorie,potom ja a tak dokolecka dokola 😝

tanyja
3. feb 2011

@janemari tak vy ste tam riadne zúžení, ale určite sa dohodnete, neboj a nájdeš si nejaký systém a bude všetko super 😉
len sa ťahaj na bok, aby si nepochytila chrípku a tiež som počula, že koncom mesiaca má dojsť chrípkové obdobie
@juriva si zlatá, dávno som nemala nejaký titul, naposledy to bolo na strednej, keď som bola pokladníčka 😀 a teraz vo volebnej komisii predsedníčka.. 😀
@grenka my sme našťastie zdraví, aj keď pred 2 tt mal malý 3 dni teplotu, ale to bolo tým, že sa mu tlačila stolička, teraz už v pohode, doteraz sa šialil s mojou takmer 16-ročnou neterou, tak ešte stále vykrikuje z postieľky 😵 , pritom takýto čas už dávno spí, zbojník malý ... 😠
@annamary27 a pes ako? poslúcha? varí, riadi, nosí lieky ???stihla si ho vycvičiť ? 😉

annamary27
3. feb 2011

@tanyja srandičky-srandičky,šak ja normálne fičím taká nakapatá v robote ,užívam všeličomožné popritom a potom sa doma slním pred infralampou,čajíkujem a tak.Pes má teraz ruju,len nám tu skuvína pod oknami a vakúka kamošov a kamošky.

tanyja
3. feb 2011

@annamary27 pokiaľ ťa sranda neopúšťa, tak je to vcelku ok...
aj náš hafan mal mať slečnu na rande a nič 😒 😒 😒 , chúďa naše, ešte nemal žiadnu slečnu
a kde vlastne robíš?

janemari
3. feb 2011

@tanyja no snazim sa,papam ovocie a nejako sa nevystavujem do kontaktu s inymi ludmi,aby som to zase neschytala.Ale keby daco zase nabehnem na cajiky a nejake sirupy aby bolo dobre 😉

tanyja
4. feb 2011

@janemari ja som jedla kopu hrozna, chutilo mi úžasne.. 😀
teraz mi tu píše malý, tak sa musím vzdialiť... zatiaľ pa

annamary27
4. feb 2011

@tanyja v zdravotníckych potrebách,už ťahám tu 14ti rok 😵

janemari
4. feb 2011

@tanyja aj ja mam strasne rada hrozno,ale postaci aj pomaranc alebo jablko.Dnes mi prislo zo sudu,pozvanka na sud ohladom penazi na mna od mm a je to v den mojich narodenin 😅 tak som zvedava ako to dopadne.Mam z toho blby pocit,ale zit s PN,platit byt,prerabat a chystat vybavu,okrem toho aj zit sa neda 😔

tanyja
4. feb 2011

@annamary27 pekne, ja som robila najdlhšie v jednej firme necelých 7 rokov, aj to by som tam bola dodnes, keby mi nezomrela šéfka a tie druhé konateľky nezačali špekulovať a nezrušili by mi miesto, potom predali celú firmu a ani odstupné som nedostala, hoci som mala naň nárok... ale to je dlhá historka

@janemari tak nech to všetko dobre dopadne, a kedy máš narodeniny??
verím ti, že to máš ťažké, ja dostávam rodičovský, muž je teraz na úp a na dohodu chodí maľovať, tak máme trošku viac ako ty a nie je to bohviečo - byt, poistky, telefón, auto, strava....
tí, čo si v košickej vodárenskej dali odmeny 90.000€ by mali dať normálnym ľuďom - títo nemajú chrbtovú kosť

annamary27
4. feb 2011

@tanyja ahoj,tak dnes sa mi už aj herpes vyhodil na spodnej pere zvnútra,ale mala som v robote po ruke čajovníkový olej,tak som ho hned aplikovala a pomáha to,našťastie 😉
cez víkend plánujem vyliečiť seba aj mm,tak drž mi palce,aby nám bolo v pondelok citelnejšie lepšie. 😵

janemari
4. feb 2011

@tanyja je to na nic,ale pokial ma clovek na vyplatenie sekov a co to na stravu da sa.Ale aj tak je to zivorenie a ti co maju x vysie prijmi sa stazuju ze maju malo 😠

tanyja
4. feb 2011

@janemari tak takým nikdy nebolo dosť a ani nebude, čím viac majú tým viac chcú...
a my sa musíme uskromniť 😠

@annamary27 snáď už budúci týždeň nebudeš mať doma lazaret a svokre je už dobre??

annamary27
5. feb 2011

@tanyja ja najviac dúfam,že na budúci týžden budem zdravá hlavne ja a mm.Svokra sa ide furt zadusiť,šak u kolkých lekárov bola tolkokrát jej dali antibiotiká.Ale raz mi jedna magistra v lekárni povedala,že taký kašel trvá aj 3-4týždne,takže ja mám za sebou len ten prvý 😝

tanyja
5. feb 2011

@annamary27 tak tomu sa hovorí radosť 😠 4 týždne kašeľ, malý mal necelé 2 a môj chlap ma každý deň posielal s malým k doktorke, načo aj, keď sirup mal a iné mu nebolo nič, takže atb neboli nutné

janemari
5. feb 2011

Tak kocky musim sa pochvalit,dnes som vyhrala v krizovkach 10DVD 😀 konecne sa aj na mna stastie usmialo 🙂

annamary27
6. feb 2011

@janemari ahoj,jéééé gratulujem a o aké dvd ide?

janemari
7. feb 2011

@annamary27 su to rozne filmy co viem takto spamati mal by tam byt Kolja,Poseidon,Zahulime uvidime a tak.Mali by to byt stare filmy ktore tazko dostat a nejake novinky.Lustim krizovky a posielam a do tretice sa podarilo vyhrat 🙂

annamary27
7. feb 2011

@janemari každá výhra poteší 😉

lubka0506
7. feb 2011

ahojte🙂 ako sa máte čo je nové?
@janemari blahoželám k DVD 🙂
@annamary27 no ako vyliečená???
...ja som po plese a ešte aj po dlhej noci počas ktorej som nemohla spat... 😒 Nové nič,len to že od piatku mám nejaké divné pocity a akosi špiním. Dnes som 22DC uvidíme ako bude a kedy príde mrcha.
@tanyja máš pravdu tie prachy ako keby čert bral...len samé šeky a doplatky... 😠
...majte sa pekne...papa 🙂 Cmuk

tanyja
7. feb 2011

@janemari gratulujem k výhre, aj to poteší
ja som predtým pekne dávno ( niekoľko rokov dozadu, min, 15rokov) posielala obaly z oplatok opavia a vyhrala som CD Meky Žbirka, to bola radosť 😀
@annamary27 ako sa má tvoja choroba? už trocha ustúpila ?
@lubka0506 keby nebolo šekov, tak asi nevieme čo s peniazmi... som zvedavá na vyúčtovanie, ale to si ešte počkám do konca mája...

lubka0506
7. feb 2011

@tanyja máš pravdu,ja sa už teším na nedoplatky za elektrinu!☹((

tanyja
7. feb 2011

@lubka0506 aj my sme mali nedoplatok ..88€ skoro ma vystrelo, keď som to videla
ale teraz nebude za elektrinu, bude: voda,teplo, odpadová voda a čo ja viem čo ešte

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre