Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

janemari
7. feb 2011

@tanyja potesi potesi,hlavne ked nemas v zivote stastie tak ta aj takato malickost potesi.Aj keby so radsej brala ako vyhru kuch.robot,mikrovlnku ,el.slahac alebo nieco podobne.Ani nie som narocna,ze 😀 Ale tak povedala som som aspon DVD a boli,tak teraz si zazelam nieco z tychto veci 😝

tanyja
7. feb 2011

@janemari a ktovie, možno sa to podarí a o týždeň nám napíšeš, že si vyhrala niečo väčšie...
ja som tiež nikdy nemala šťastie, ešte na diskotéke v Nemecku som vyhrala fľašu whisky a brrr, nemal to kto piť, mne to vôbec nechutilo 😖 , iba každý chcel byť s nami kamoš.. a takých sme nebrali 😀

janemari
7. feb 2011

@tanyja no pre mna bude vyhra ak mala vydrzi v bruchu aspon do polovice marca. Od zajtra zacinaju robit kupelnu takze do konca tyzdna by mala byt hotova a to bude ina vyhra 😉 uz sa neviem dockat kedy zapoja pracku a ja budem moct pomaly poprat veci,ozehlit,nachystat do porodnice.

tanyja
7. feb 2011

@janemari od zajtra idú kachličkovať? neboj, postíhaš popraťa veci a požehliť, ja sa kochám z každej veci pre malého...
a máš pravdu, najväčšia výhra bude, keď malá vydrží čo najdlhšie v brušku 😉
no idem ja do hajan, postieľka volá , tak pa pa 🙂

janemari
7. feb 2011

@tanyja dobru noc pojdem aj ja. 🙂

annamary27
8. feb 2011

@lubka0506
@tanyja ahojte,no teploty už nemám ,ale kašel sa ma drží poctivo až ma to už unavuje,šak aj chodím spávať ako so sliepkami a nič ma nebaví. 😒

janemari
8. feb 2011

@annamary27 no kasel neznasam,toho sa nie a nie zbavit.Ale teraz mi zabral ten sirup Stodal a naozaj uz od prveho dna to bolo lepsie.Nemas este svalovicu z toho kaslania?Lebo ja mavam 😀

tanyja
8. feb 2011

@annamary27 a herpes sa ti vyhadzuje pri horúčke? ja som našťastie herpes ešte nemala

@janemari o musí byť veru poriadny kašeľ, keď aj svalovica z nej vznikne, možno má môj otec z kýchania, on ked začne, tak nie a nie skončiť..
ideme von s malým, zatiaľ pa

janemari
8. feb 2011

@tanyja no ked casto a dost dlhu dobu kasles veru aj svalovica sa pritrafi 😀

annamary27
8. feb 2011

@janemari ja som užívala Ambrobene sirup,lebo naposledy mi to zabralo,ale mám doma aj Stodal.Svalovicu zatial nemám 😀
@tanyja herpes sa mi vyhodil v piatok v robote ,na spodnej pere,najprv som myslela,že som si kúsala peru,tak mi opuchla po celej džke,ale mám tu ten čajovníkový olej,pár krát som si pretrela a zmizol,našťastie to hned zabralo. 😀

janemari
8. feb 2011

ja mavam herpesy bezne,ale klop klop klop teraz mam s nimi pokoj,ked uz citim ze ma svrbi,zeby sa mi mal vyhodit tak si natieram tym vcelym voskom z oriflame a potom sa mi ani nevyhodi. Bola som v bytiku,zaniest jest chlapikovi co robi kupelku a kuchynu a pekne to napreduje.Zatra uz bude davat obklady 🙂

tanyja
8. feb 2011

@janemari a ocino nerobí? dobrý pocit však? keď to tak pekne rastie 😉 , ja som tiež chodila každý deň z práce pozrieť ako chlapi pokračujú , a zajtra to bude zase iné, keď položí čo i len jeden rad obkladu 😉

janemari
8. feb 2011

@tanyja no uz chodi do roboty tak chodi len po pobediach.Ale toto je original murar,tomuto sa bude aj platit. Tak doobeda je tam dnes sam,aj ked uz som 2 krat za nim bola.Uvidim ako zajtra,mozno tam s nim doobeda budem.

tanyja
8. feb 2011

@janemari žeby si bola stavebný dozor? u nás doma boli dvaja murári .. sami, ja v práci, drahý v práci, tak ich nemal kto kontrolovať, ale dobre urobili, dodnes kúpelňa stojí... 🙂
a čo tam budeš robiť? budeš mať klasickú vaňu, alebo rohovú? ako si to poriešila?

janemari
8. feb 2011

@tanyja budem mat vanu,nechcela som sprchac.A som si uvedomila,ze tam nebudem moct byt,lebo budem musiet varit obed 😅 Ale nejako to vymyslim,navarim a pojdem zaniest tak tam pobudnem s nim nejaku hodinku.

tanyja
8. feb 2011

@janemari my sme mali pôvodne klasickú sprchu a po roku sme ju vymenili za sprcháč s hlbokou vaničkou, takže malý sa môže v pohode kúpať a dá sa v ňom aj sadnúť, byt mám pofotený a fotky sú na modrej streche, tak kukni
😉

lubka0506
8. feb 2011

ahojte babule 🙂
@tanyja aj ja sa teším ešte nám neprišlo nič ale tým čo mali preplatky udajne vyúčtovanie prišlo...takže zatial nič. 🙄
...baby ja som dnes 23Dc a dostala som mrchu takže dnes už zoberiem prvú tabletku na stimulku. Ráno musím volat do Martina. Mala som najskor len také hlieny ale spustilo sa to taká slabšia mrcha a aj kríže ma bolia... 😒 Prvý krát som dostala na 23DC...dnes vlastne 1DC... 😒

tanyja
8. feb 2011

@lubka0506 tak nech len stimulka dobre dopadne, teda nech má dobrý koniec... 😉
zišla by sa fit lopta na zdravé kríže , dnes ukazovali v správach 80-ročnú babku ako cvičí a narástla , mali by sme si brať príklad 😵

janemari
9. feb 2011

@lubka0506 to nevadi ked prisla skor,hlavne,ze mesiac nemeska 😉 A silno ti drzim palceky aby to konecne vyslo,tentoraz musi.TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lubka0506
9. feb 2011

ahojte🙂

@tanyja stimulku odkladám. Dnes som volala do Mt. Povedali mi že musím vyčkat na riadnu mrchu. Včera som dostala a dnes už len špinenie. Pošlú mi recept na Duphaston a až ked dostanem riadnu mrchu-niekedy v marci začnem brat Estrimax. Pravdepodobne mi toto urobili antibiotiká... 😠 No čo ja už som si zvykla na to že sa príroda so mnou zahráva! 😠 😢

@tanyja Ja mám tiež fitloptu pri PC,takže ked si píšem s vami tak na nej hopkám... 😀 ...ale ja rastiem len do šírky,to je na tom horšie ... 😝 😅

annamary27
9. feb 2011

@lubka0506 ahoj,ani tebe nič nevychádza na prvýkrát,že?neva,v marci príde tvoja posledná mrcha na dalších 9mesiacov a basta 😀 😀 😀 😀
@janemari
@tanyja Tak kočky,hodila som si doma taku polhodinku pilatesu a ani raz som nezakašlala,tak asi zajtra už pojdem cvičiť.Cez den pokašliavam,ale dá sa.Zajtra idem na hemato a možno,ked bude mať mm cestu v piatok do BA,by sme vybehli aj do Car na tu krv kvoli trofoblastom,nech to mám naraz z krku.

lubka0506
9. feb 2011

@annamary27 ano ja som si skoro aj zvykla že mne nič nevyjde... ☹ Dúfam že s tou mrc hou máš pravdu... 😉 A ty ako?
😕

tanyja
9. feb 2011

@lubka0506 to sme viaceré, čo nám na 1x nič nevyjde 😒 , ale dobre to dopadne tak ako v rozprávke, vlkovi vyoperovali červenú čiapočku z brucha a všetci spolu žili až kým nepomreli 😀 😀
doktori špinenie nepovažujú za mrchu? a mne doktorka povedala, že aj špinenie je mrcha, tak ako to je teda ???
@annamary27 ja som raz mala cd pilates a to bolo dosť náročné - ty ho už dlho robíš?
@janemari ako doma na stavbe? už položil nejaký rad obkladačiek ??

janemari
9. feb 2011

@tanyja moja dnes to ide murarovi ako v lete na saniach 😠 teraz su v byte rodicia,tak som zvedava s akym vysledkom pridu.Pobede to nebola ziadna slava. A teraz pikoska mm tvrdi ze dieta nieje jeho lebo sme spolu v tom mesiaci po neuspesnom ivf nespali 😀 😀 😀 Ktovie na com pritom myslel. Ale ved nechame ho nech urobi testy DNA nech je somar a este aj na papieri 😀

janemari
9. feb 2011

@tanyja pilates mam doma dvd kolko chces 😉 cvicila som ho a je to narocne a nie kazdy ho moze cvicit.

annamary27
10. feb 2011

@lubka0506
@tanyja
@janemari Ahojte kočky,ja chodím na pilates od 10.1. dvakrát do týždna a je to zatial také ligt-tové,dá sa.
Na to kolko kíl tlačím,tak som pri niektorých cvikoch ohybnejšia ako mladé kočky,ktoré tam chodia.Ja si pri tom oddýchnem,cvičím kolko vládzem.Je to kurz na 2mesiace.
Dnes som bola na krvičke,primárka vravela,že nemám také strašné hodnoty a výsledky budú o týžden.Pýtala sa či mi robili aj toxoplazmózu ,nevedela som,tak som brnkla do centra a vraj oni robia len testy tehotným,pekné.Toxoplazmoza sposobuje potraty a testy urobia len ked som v tom a potom je to horšie,lebo plodu môže sposobiť vývojové vady.
Tak dnes sa u mna ešte tá primárka zastaví po topánky pre syna,tak jej spomeniem,že toxoplazmozu mi nerobili,nech mi spraví aj to ona.

janemari
10. feb 2011

@annamary27 a neboj cvicenie urcie pomoze k lahsiemu otehulkovaniu.Ale verim ti,ze clovek okrem toho,ze nieco robi pre seba sa aj lepsie citi. 🙂

annamary27
10. feb 2011

@janemari no ja som na ten pilates začala chodiť kvoli tomu,aby som dačo robila so sebou.Teraz na mna posledné dni asi lezie už jarná únava, pravidelne o osmej som už v pyžame a idem spať.Nekukám Šeherezádu na ,ktorej moja svokra fičí,takže nemám ani čo kukať v telke a spať je také dobrééé 😀 😀 😀 Ešte keby mi tak moc nechutilo jesť 😵 ,to by aj ten pilates bol potom na niečo.

janemari
10. feb 2011

@annamary27 no apetit je to najhorsie na liniu 😀 a co tak cvicit pri Seherezade,zabijes dve muchy jednou ranou 😉

annamary27
10. feb 2011

@janemari ale ja nenávidím šeherezádu 😠 😠 😠 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre