• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
@annamary27 o to intenzivnejsie budes cvicit,bude to vacsi adrenalin :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari ja tiež pozerám šeherezádu ale už čakám na ordináciu, len bude zase pozde, kým pôjdem spať..
@annamary27 ja som skúšala podľa dvd cvičiť pilates a dosť to bolo náročné
na toxoplasmu ak nie si tehotná, robia len na vyžiadanie, ja som mala teraz pri malom hraničné hodnoty, ale nič to neznamenalo, zvykne to byť z mačiek, tie sú prenášače ale aj nemusí, kamarátka mala doma 5 mačiek a ked ostala tehotná, bála sa, že bude mať problémy a nič... má krásnu babuľku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. feb 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja volala som mojej gyn,že či mi to robila tu toxoplazmozu,tak mi dala kontakt na labák a tam mi povedali,že taký záznam nemaju,takže mi spraví teraz ten test. :wink: chcem vylúčiť všetko predtým ako sa pustím do Ket.
10. feb 2011 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 takže test budeš mať urobený, mne brali v centre krv , ale na čo všetko, netuším, ale myslím si, že toxo nie, kedže to robia tehotným, tak ale budeš múdrejšia :wink:
10. feb 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,dnes je strasne pocasie juuj. Kuchynu uz mam vykachlickovanu a uz len cakam kedy pojdem s jedenim do bytiku a budem vidiet ako pokracuju s kupelnou. :slight_smile:
11. feb 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja
@janemari ahojte kočky,pekného Vaôentína :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
14. feb 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 dakujeme. Dnesna poradna nam dopadla ok,od buduceho tyzdna idem na matersku :slight_smile:
14. feb 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari :dizzy_face: paráda,gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: len tak dalej.
14. feb 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 dakujem,snad sa nic nepokazi :sweat_smile: a my potiahneme az do toho konca marca :sunglasses:
14. feb 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahojky kočky:slight_smile:
Pekného Valentína... :wink: Ako sa máte? JA...celkom to ujde :slight_smile:
@janemari no vidíš tak to dotiahneš dúfam že do úspešného konca!...:slight_smile:
@annamary27 ak nemáš tažku robotu tak by to šlo aj v práci...ale ja teda palety vláčit nebudem....Inak od dnes je na PN kolegyna je úplne na zač.tehotenstva. Prvý krát potratila a v robote. Dúfam že tentoraz jej to vyjde:slight_smile:
...kde sú ostatné nové kočky? Chodíme sem len ja, janemati,tanyja a annamary.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...asi sme posledné staré kozy...na svete... :sunglasses: :confounded:
...ale ja som dnes povedala kolegyni že nie som až taká stará ako ona...že ja mám len 20 dní dovolenky a ona už 25... :grinning: :grinning: :grinning:
Ozaj a dostala som novú orchideu.... :slight_smile:-musím sa pochválit :dizzy_face: Držkajte sa papa.
14. feb 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 ahoj,tak aj u mna v robote by sa našlo pár ťažkých vecí,ale ked to za mna zmákne kolegyna tak by to šlo,a aj tovar s autom by musela skladať sama,len aby som sa nepozabudla a niečo nezdvihla len tak z rutiny.
14. feb 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 do konca urcite nie,citim to tak,ale pokial mesiac vydrzi ja budem spokojna :slight_smile:
14. feb 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: Ako???
...ja som taká na figu...minulý týžden som mala mrchu v utorok 4 hodiny,potom dva dvi uplne nič,od piatku som špinila a dnes mrcha...zasa :frowning2: :frowning2: :frowning2: Už ma to nebaví a ešte k tomu depky.... :frowning2: :cry:
@janemari neboj vydrží...dopadne to dobre a budeš spokojá,ono sa ti to všetko v dobrom vráti...ked príde bábatko:slight_smile:
16. feb 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 tu mrchu mas rozhadzanu aj kvoli stresu.Viem ze nieje lahke na to nemysliet,ale skus sa odreagovat,popripadne pi zenske caje. MYslim na teba a drzim palce aby sa konecne usmialo stastie aj na teba.
16. feb 2011 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari
@lubka0506
@tanyja ahojte ,takže hemato dopadlo o.k :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,všetko je v norme. :grinning: :grinning: :grinning: Primárka mi povedala,aby som nadalej brala Femibion a keby sa vôbec nič nenašlo čo je príčinou toho,že sa mi nedarí,tak mi ešte môže urobiť nejaké genetické testy.
17. feb 2011 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile:
@janemari dakujem si zlatá:slight_smile:
@annamary27 to je dobre že je to v poriadku,ten femibion beriem aj ja ale ako sa mi chce...ked zabudnem zabudnem...
...Baby čo plánujete cez víkend? My sa chystáme asi zajtra k sestre na Moravu,už sme tam dávno neboli....Ale možno pojdeme až v sobotu,podla toho aké budú cesty:slight_smile: A ozaj zajtra si pospím idem do roboty neskor tak aspon nebudem vstávat pred piatou...zajtra aspon do pol deviatej :grinning: :grinning: :grinning: ...papa
17. feb 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 a ty si odkiaľ, keď sestra je na Morave? ja som kúsok od moravy. cesty sú tu teraz celkom ok, ale treba si dávať pozor.
17. feb 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak keby ste mali pocit, že tanyja nás zanedbáva, tak to nie je pravda, ale má pokazený pc. teda, ak s ňou nie ste v kontakte na telefone. to le tak pre info. aby ste sa nebáli, čo je s ňou
17. feb 2011 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 a prečo ti neurobila genetické testy hneď? alebo ti už nejaké robili a ešte chce nejaké iné? mňa poslal moj gynekolog na genetické testy hneď keď zistil, že máme v rodine trombofiliu.
17. feb 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana0612 kúsok od PB a kúsok od Púchova :slight_smile: Inak poviem ti že už som na tanyu myslela že čo je s nou... :confused: Pozdrav ju ked budeš s nou na "dráte".... :sunglasses:
@annamary27 aj mne robili genetiku,lebo si ju vyžiadali z GF v Blave. Všetko bolo v poriadku a to som sa tiež až potom dozvedela asi o necelé dva mesiace že je mama chorá a genetika dopadla chvalabohu dobre... :unamused:
17. feb 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana0612
@lubka0506 genetiku mám urobenú s mm v centre,tam mám všetko o.k a trombofilia mi nebola potvrdená,tie výsledky mám v poriadku,ak mi chybu nenájdu v imunite tak potom pojdem späť k tej hematologičke a urobila by tie genetické vyšetrenia,asi mi to preto nerobila,lebo výsledky sú o.k.Ja som rada,že mi to poriadne vysvetlila a je ochotná urobiť aj viac ak by sme nenašli inu príčinu neuspechu.
Len aby sme nepatrili do tej skupiny,že je všetko o.k a predsa sa nedarí.
17. feb 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 ja Femibion beriem možno už aj 3roky a predtým som užívala dlho Calibrum baby plan a aj Pregnium. :grinning:
Pýtaš sa na víkend,tak ten moj bude o oslavách :wink: .V sobotu oslava narodiek mojej mamy,ideme na studené misy,mňam-mňam a v nedelu sa zas bude oslavovať u nás,svokra si pozvala švagrinu s dcérou a bude oslavovať meniny,na túto oslavu budem robiť koláč ja. :grinning: :grinning: :grinning:
Jak ti závidím to zajtrajšie spanie,ja vstávam pred šiestou a ešte budem mať aj kopu roboty s tovarom,ale už to nejak prežijeme,ked je ten posledný pracovný den v týždni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 no, tak to nie sme tak veľmi ďaleko od seba.... :wink: .

@annamary27 to je fajn, že ti to všetko takto pekne vysvetlili a že pátrajú po príčine. človek sa potom tak trochu "lepšie číti", keď vidí záujem. pekný víkend ťa čaká. samá oslava.... neboj, ja vstávam ešte skôr ako ty, o 4:45. ale tiež sa utešujem, že je už piatok. a čo vlastne robíš, keď píšeš, že máš kopu roboty s tovarom? možno si to tu už aj písala, ale ja si fakt nespomínam.
18. feb 2011 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana0612 robím v zdravotníckych potrebách a dnes mi má prísť tovar a aj ja posielam veľa tovaru ostatným kolegynkám a ked sa mi vzadu pri rampe postaví nejaký neandrtálec,ktorý nevie čítať,že zákaz parkovania tak sa nanosím tovaru od cesty.ufff a ešte je dnes tak hnusno,sychravo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2011 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 aj u nás je dnes otrasne, sychravo. ani von sa nechce človeku.
18. feb 2011 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana0612 ahoj, si zlatá, že si vysvetlila moju nemilú situáciu .. :confounded: , ale dnes som si bola pre pc - skapal mi jednoducho internet a boli to vírusy a pritom mám antivírus, no ale že sú vírusy dnes už lepšie ako anti víry, tak vďaka

@annamary27 neandrtálci hold nevedia čítať, čo na to dodať...nemáte na blízku ZŠ, žeby ste ich poslali na výuku SJ?
18. feb 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja ZŠ nemám blízko,ale psychiatriu,očné,neurologiu hej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 takže máš ho kam poslať, toho neandrtálca, normálne mi chýbal môj pc... žeby som bola závisláčka?
18. feb 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak holky mna z toho murara trafi slak 6 dni robi jednu malu kupelku a este ju neurobil :angry: a to ze dnes zasparuje a bude hotovo a ani neskrkol so sparovanim a jedine co hodil sietku do wc za cely den :angry: A to mu bolo treba utekat dat jest a ked sme prisli do bytu po 16.00 uz ho nebolo :angry:
18. feb 2011 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari tak ti pošlem toho mojho murára...:slight_smile:)))
19. feb 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok