Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

janemari
10. feb 2011

@annamary27 o to intenzivnejsie budes cvicit,bude to vacsi adrenalin 😀 😀 😀

tanyja
10. feb 2011

@janemari ja tiež pozerám šeherezádu ale už čakám na ordináciu, len bude zase pozde, kým pôjdem spať..
@annamary27 ja som skúšala podľa dvd cvičiť pilates a dosť to bolo náročné
na toxoplasmu ak nie si tehotná, robia len na vyžiadanie, ja som mala teraz pri malom hraničné hodnoty, ale nič to neznamenalo, zvykne to byť z mačiek, tie sú prenášače ale aj nemusí, kamarátka mala doma 5 mačiek a ked ostala tehotná, bála sa, že bude mať problémy a nič... má krásnu babuľku 😵 😵 😵

annamary27
10. feb 2011

@tanyja volala som mojej gyn,že či mi to robila tu toxoplazmozu,tak mi dala kontakt na labák a tam mi povedali,že taký záznam nemaju,takže mi spraví teraz ten test. 😉 chcem vylúčiť všetko predtým ako sa pustím do Ket.

tanyja
10. feb 2011

@annamary27 takže test budeš mať urobený, mne brali v centre krv , ale na čo všetko, netuším, ale myslím si, že toxo nie, kedže to robia tehotným, tak ale budeš múdrejšia 😉

janemari
11. feb 2011

Ahojte,dnes je strasne pocasie juuj. Kuchynu uz mam vykachlickovanu a uz len cakam kedy pojdem s jedenim do bytiku a budem vidiet ako pokracuju s kupelnou. 🙂

annamary27
14. feb 2011

@tanyja
@janemari ahojte kočky,pekného Vaôentína 😎 😎 😎

janemari
14. feb 2011

@annamary27 dakujeme. Dnesna poradna nam dopadla ok,od buduceho tyzdna idem na matersku 🙂

annamary27
14. feb 2011

@janemari 😵 paráda,gratulujem 😵 😵 len tak dalej.

janemari
14. feb 2011

@annamary27 dakujem,snad sa nic nepokazi 😅 a my potiahneme az do toho konca marca 😎

lubka0506
14. feb 2011

🙂 ahojky kočky🙂
Pekného Valentína... 😉 Ako sa máte? JA...celkom to ujde 🙂
@janemari no vidíš tak to dotiahneš dúfam že do úspešného konca!...🙂
@annamary27 ak nemáš tažku robotu tak by to šlo aj v práci...ale ja teda palety vláčit nebudem....Inak od dnes je na PN kolegyna je úplne na zač.tehotenstva. Prvý krát potratila a v robote. Dúfam že tentoraz jej to vyjde🙂
...kde sú ostatné nové kočky? Chodíme sem len ja, janemati,tanyja a annamary.... ☹ ☹ ☹ ...asi sme posledné staré kozy...na svete... 😎 😖
...ale ja som dnes povedala kolegyni že nie som až taká stará ako ona...že ja mám len 20 dní dovolenky a ona už 25... 😀 😀 😀
Ozaj a dostala som novú orchideu.... 🙂-musím sa pochválit 😵 Držkajte sa papa.

annamary27
14. feb 2011

@lubka0506 ahoj,tak aj u mna v robote by sa našlo pár ťažkých vecí,ale ked to za mna zmákne kolegyna tak by to šlo,a aj tovar s autom by musela skladať sama,len aby som sa nepozabudla a niečo nezdvihla len tak z rutiny.

janemari
14. feb 2011

@lubka0506 do konca urcite nie,citim to tak,ale pokial mesiac vydrzi ja budem spokojna 🙂

lubka0506
16. feb 2011

ahojte 🙂 Ako???
...ja som taká na figu...minulý týžden som mala mrchu v utorok 4 hodiny,potom dva dvi uplne nič,od piatku som špinila a dnes mrcha...zasa ☹ ☹ ☹ Už ma to nebaví a ešte k tomu depky.... ☹ 😢
@janemari neboj vydrží...dopadne to dobre a budeš spokojá,ono sa ti to všetko v dobrom vráti...ked príde bábatko🙂

janemari
16. feb 2011

@lubka0506 tu mrchu mas rozhadzanu aj kvoli stresu.Viem ze nieje lahke na to nemysliet,ale skus sa odreagovat,popripadne pi zenske caje. MYslim na teba a drzim palce aby sa konecne usmialo stastie aj na teba.

annamary27
17. feb 2011

@janemari
@lubka0506
@tanyja ahojte ,takže hemato dopadlo o.k 😀 😀 😀 😀 ,všetko je v norme. 😀 😀 😀 Primárka mi povedala,aby som nadalej brala Femibion a keby sa vôbec nič nenašlo čo je príčinou toho,že sa mi nedarí,tak mi ešte môže urobiť nejaké genetické testy.

lubka0506
17. feb 2011

ahojte🙂
@janemari dakujem si zlatá🙂
@annamary27 to je dobre že je to v poriadku,ten femibion beriem aj ja ale ako sa mi chce...ked zabudnem zabudnem...
...Baby čo plánujete cez víkend? My sa chystáme asi zajtra k sestre na Moravu,už sme tam dávno neboli....Ale možno pojdeme až v sobotu,podla toho aké budú cesty🙂 A ozaj zajtra si pospím idem do roboty neskor tak aspon nebudem vstávat pred piatou...zajtra aspon do pol deviatej 😀 😀 😀 ...papa

zuzana0612
17. feb 2011

@lubka0506 a ty si odkiaľ, keď sestra je na Morave? ja som kúsok od moravy. cesty sú tu teraz celkom ok, ale treba si dávať pozor.

zuzana0612
17. feb 2011

inak keby ste mali pocit, že tanyja nás zanedbáva, tak to nie je pravda, ale má pokazený pc. teda, ak s ňou nie ste v kontakte na telefone. to le tak pre info. aby ste sa nebáli, čo je s ňou

zuzana0612
17. feb 2011

@annamary27 a prečo ti neurobila genetické testy hneď? alebo ti už nejaké robili a ešte chce nejaké iné? mňa poslal moj gynekolog na genetické testy hneď keď zistil, že máme v rodine trombofiliu.

lubka0506
17. feb 2011

@zuzana0612 kúsok od PB a kúsok od Púchova 🙂 Inak poviem ti že už som na tanyu myslela že čo je s nou... 😕 Pozdrav ju ked budeš s nou na "dráte".... 😎
@annamary27 aj mne robili genetiku,lebo si ju vyžiadali z GF v Blave. Všetko bolo v poriadku a to som sa tiež až potom dozvedela asi o necelé dva mesiace že je mama chorá a genetika dopadla chvalabohu dobre... 😒

annamary27
17. feb 2011

@zuzana0612
@lubka0506 genetiku mám urobenú s mm v centre,tam mám všetko o.k a trombofilia mi nebola potvrdená,tie výsledky mám v poriadku,ak mi chybu nenájdu v imunite tak potom pojdem späť k tej hematologičke a urobila by tie genetické vyšetrenia,asi mi to preto nerobila,lebo výsledky sú o.k.Ja som rada,že mi to poriadne vysvetlila a je ochotná urobiť aj viac ak by sme nenašli inu príčinu neuspechu.
Len aby sme nepatrili do tej skupiny,že je všetko o.k a predsa sa nedarí.

annamary27
17. feb 2011

@lubka0506 ja Femibion beriem možno už aj 3roky a predtým som užívala dlho Calibrum baby plan a aj Pregnium. 😀
Pýtaš sa na víkend,tak ten moj bude o oslavách 😉 .V sobotu oslava narodiek mojej mamy,ideme na studené misy,mňam-mňam a v nedelu sa zas bude oslavovať u nás,svokra si pozvala švagrinu s dcérou a bude oslavovať meniny,na túto oslavu budem robiť koláč ja. 😀 😀 😀
Jak ti závidím to zajtrajšie spanie,ja vstávam pred šiestou a ešte budem mať aj kopu roboty s tovarom,ale už to nejak prežijeme,ked je ten posledný pracovný den v týždni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana0612
18. feb 2011

@lubka0506 no, tak to nie sme tak veľmi ďaleko od seba.... 😉 .

@annamary27 to je fajn, že ti to všetko takto pekne vysvetlili a že pátrajú po príčine. človek sa potom tak trochu "lepšie číti", keď vidí záujem. pekný víkend ťa čaká. samá oslava.... neboj, ja vstávam ešte skôr ako ty, o 4:45. ale tiež sa utešujem, že je už piatok. a čo vlastne robíš, keď píšeš, že máš kopu roboty s tovarom? možno si to tu už aj písala, ale ja si fakt nespomínam.

annamary27
18. feb 2011

@zuzana0612 robím v zdravotníckych potrebách a dnes mi má prísť tovar a aj ja posielam veľa tovaru ostatným kolegynkám a ked sa mi vzadu pri rampe postaví nejaký neandrtálec,ktorý nevie čítať,že zákaz parkovania tak sa nanosím tovaru od cesty.ufff a ešte je dnes tak hnusno,sychravo. 😝

zuzana0612
18. feb 2011

@annamary27 aj u nás je dnes otrasne, sychravo. ani von sa nechce človeku.

tanyja
18. feb 2011

@zuzana0612 ahoj, si zlatá, že si vysvetlila moju nemilú situáciu .. 😖 , ale dnes som si bola pre pc - skapal mi jednoducho internet a boli to vírusy a pritom mám antivírus, no ale že sú vírusy dnes už lepšie ako anti víry, tak vďaka

@annamary27 neandrtálci hold nevedia čítať, čo na to dodať...nemáte na blízku ZŠ, žeby ste ich poslali na výuku SJ?

annamary27
18. feb 2011

@tanyja ZŠ nemám blízko,ale psychiatriu,očné,neurologiu hej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tanyja
18. feb 2011

@annamary27 takže máš ho kam poslať, toho neandrtálca, normálne mi chýbal môj pc... žeby som bola závisláčka?

janemari
18. feb 2011

Tak holky mna z toho murara trafi slak 6 dni robi jednu malu kupelku a este ju neurobil 😠 a to ze dnes zasparuje a bude hotovo a ani neskrkol so sparovanim a jedine co hodil sietku do wc za cely den 😠 A to mu bolo treba utekat dat jest a ked sme prisli do bytu po 16.00 uz ho nebolo 😠

lubka0506
19. feb 2011

@janemari tak ti pošlem toho mojho murára...🙂)))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre