Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

janemari
19. feb 2011

@lubka0506 no verim,ze konecne to buduci tyzden dorobi.Dnes som bola objednat kocik,postielku,autosedacku a ostatne vecicky. Tak dufam,ze do vtedy kym mi to pride tak bude byt hotovy aby som ich mala kam dat.

tanyja
20. feb 2011

@janemari mňa by šlak trafil z takého murára, to preboha čo robí tak dlho? veď normálne za 3 dni by to mal mať hotové, keď je to maličké a platiť ho budete ako? na hodinu ? to by som mu nezaplatila, nech sa nehnevá, ale to je flákanie..
ktorý kočík si nakoniec objednala a akej farby ?

janemari
20. feb 2011

@tanyja mi volaco hovor o tom murarovi 😠 Vybrala som si nakoniec kocik Camarelo Q12 a takej bordovej farby,alebo ako by som ju nazvala,ved ho mama v albume tak kuk. 😉

lubka0506
22. feb 2011

ahojte🙂 čo je nové?
@janemari no čo kúpelna dorobená? Baby aký ste mali víkend? Ja cestovný,boli sme na návšteve. Inak nové nič...Dnes som si bola kúpit Gynastan,lebo to už akosi flákam...
@annamary ako často berieš ten Femibion? Ja jednu za den.
Dnes som sa tešila že pojdem na zumbu a nič sa nekonalo...cvičitelka chorá...a aj som chorá z toho že som ako jelito...☹((((

annamary27
22. feb 2011

@lubka0506 ahoj,aj ja beriem jednu denne,šak tak je to písané. 😀 😀 😀 😀 pripájam sa k tebe s tým jelitom 😵

janemari
22. feb 2011

@lubka0506 moja ani sa nepytaj 😠 Kupelna hotova po vcerajsku ked ju oco dorobil a dnes robi wc a ci ho dorobi,tak som zvedava.

annamary27
23. feb 2011

@janemari
@lubka0506
@tanyja kočky,tak boli sme včera u jedného liečitela a totálne som mu prepadla a verím všetkému čo povedal.Ked vyjde to čo má tak tu napíšem taký fotoblog,že Vám padne sánka. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jaj,len to nechcem zakríknuť. 😉

janemari
23. feb 2011

@annamary27 tak drzim palceky aby to vyslo 😉

annamary27
23. feb 2011

@janemari dakujem,tebe už svieti pekné čísielko 😵 😵 😵 ako robota na bytíku?

lubka0506
23. feb 2011

@annamary27 ti ti naordinoval liečitel tie jahodky zo šampanským??? 😀 😀 😀 Aj ja chcem íst k takému liečitelovi...Daj info do IP. 😉

janemari
23. feb 2011

Tak kocky kupelna hotova konecne ale cena prace 😠 no co uz,hlavne ze je to hotove.

annamary27
24. feb 2011

@janemari 😵 😵 😵 😵

janemari
24. feb 2011

@annamary27 aj ja sa tesim,ze je to koniec.

janemari
26. feb 2011

Tak kocky byti skoro hotovy,cakame len vodov.baterie a treba uz len vystierkovat chodbu a vymalovat ju spolu s kuchynou.A potom sa uz da v podstate normalne fungovat.Doupravuje sa pomedzito kuch linka a potom e uz naozaj vsetko hotovo 😉

annamary27
26. feb 2011

@janemari do pôrodu to aj pekne stíhaš 😵 😵

janemari
27. feb 2011

@annamary27 mozno to bude na chlp,ale malo by sa to stihnut 😉

tanyja
1. mar 2011

@annamary27 aj aj chcem takého liečiteľa, 😵 😵 asi to bolo niečo pekné... tak si to nechaj pre seba, aby sa to nezakríklo, v tomto som aj ja poverčivá 😉
dobrú stávku si uzavrela s mm, aj mne by sa zišlo schudnúť, len akosi sa neviem nakopnúť...

@janemari tak ste sa plesli po vrecku, hlavne že to vypadá tak, ako si chcela a kuchynská linka bude aká? aký odtieň dáte do chodby a kuchyne? aj my budeme musieť stierkovať chodbu a kuchyňu.. ale kedy to bude, netuší ani srnka 😀

@lubka0506 čo je to ten Gynastan?

janemari
1. mar 2011

@tanyja tak ja mam svoju povodnu kuch.linku robili mi ju na mieru do predchadzajuceho byvania.Myslim ze je to dub take svetle a kedze to bolo na mieru robene je potrebne to zase prisposobit do bytiku.Akurat vecer volal ujo ze zajtra pride,tak asi bude uz linka hotova,alebo aspon prerobene nejake casti uvidim.A farba bude aj v kuch.aj v chodbe zlta.Chodba je uz vystierkovana,tak len dokoncit nejake malickosti v kuchyni a vymalovat a je hotovo.

tanyja
2. mar 2011

@janemari budeš to mať krásne, hlavne nech sa maličkej páči, aj my máme kuchyňu žltú, pekne to ukáže, ale budeme musieť stierkovať - neviem kedy, možno pozdejšie, ked už malý nebude obíjať rohy na stenách 😀 , lebo sú všetky načaté 😵 😵
tak nech to tam ujo pekne dostane 😉

janemari
2. mar 2011

@tanyja ani mi sme kuchynu nedavali novu stierku,mozno po case,uvidime. A myslim,ze malej sa bude pacit vsade kde bude mat pokoj 😉 Tak dnes sa mi podarilo vybavit novy obciansky,uz len pockat na to kedy bude hotovy.

lubka0506
2. mar 2011

čauko baby... 🙂
@tanyja to je ženský čaj kúpený v lekárni... čo máte nové? Ja len svalovicu,bola som na zumbe a mám svalovicu ako kon... 😅 ☹ zajtra tu musím rozčvičit... 😀

tanyja
2. mar 2011

@janemari presne si to povedala, teda napísala ... tam kde bude pokoj, tam bude malej najlepšie
😉
kvôli adrese si menila občiansky ? a keď sa rozvedieš dáš si svoje dievčenské meno a malá bude mať aké priezvisko? asi ešte po manželovi, však?
@lubka0506 čo nové? dnes som umyla všetky okná, navarila a ešte sprdla cigáňov zo zš, že chodia pred náš vchod fajčiť a pľuť, len tak odchádzali a mám pocit, bola som dosť hlučná 😀 😀
dnes bolo síce krásne ale zima... 😠

janemari
2. mar 2011

@tanyja no ja sa kaslem menit meno,uz mi je to jedno.Ak budem mat s tym nahodou niekedy problem tak zmenim,uvidim nebudem to riesit. Tak dnes kuch.linka na 99% hotova. 🙂

tanyja
2. mar 2011

@janemari takže ujo sa posnažil? a zmestilo sa všetko alebo boli potrebné nejaké estetické úpravy ??

janemari
2. mar 2011

@tanyja no dorabal jednu skrinku,lebo chybala a co sa tyka spodnej casti tak len prerobil jednu cast a druhu z uzil. Teraz uz len donesie prac.dosku ktoru som si dnes vybrala a 3 dvierka ktore da vyrobit.To sa uz len zmontuje a je hotova.A musim povedat ze je paradna ma vyse 2 metrov,takze poriadne letisko. 😉

tanyja
3. mar 2011

@janemari takže budeš mať na nej miesta až až, ja neznesiem linku založenú kadejakými kuchynskými vecami, mám tam jedine kávovar a to je všetko 😉 to sa bude parádne variť 😉
čakám svokru, mám ju doučiť nemčinu, ale ona je na takéto dutá, neviem, či do nej niečo vlezie a to už budúci týždeň chce ísť do rakúska opatrovať.... 😀

zuzana0612
3. mar 2011

@tanyja tak to si trúfa, za týždeň sa doučiť na úroveň, aby tam mohla ísť opatrovať.... to si asi nepokecá.... 😀

janemari
3. mar 2011

@tanyja hej bude krasne dlha a este sme to vymysleli tak,ze mikrovlnka bude zabudovana v kuch.linke/ked si ju kupim,kedze moju mi mm odmietol dat/ takze mi tam nebude vobec nic zavadzat a bude tam max.rychlovarna kanvica 😉

tanyja
3. mar 2011

@zuzana0612 ale už zmenila názor, povedala, že možno nakoniec nikam nepôjde , lebo svokor začal znova močiť krv a asi ho nenechá samého doma , teraz povedala, že možno v októbri, novembri a včera bol ešte budúci týždeň... asi sama nevie a nechcem byť hnusná, ale už má svoje roky na to, aby sa učila cudzí jazyk, predsa len mladý sa skôr naučí ako starý, a dieťa najskôr 😉 , zatiaľ nič nové?

@janemari môže si ju ... vieš čo, teraz sú mikrovlnky lacné, dá sa dobrá kúpiť za dobrú cenu, ja mám mikrovlnnú rúru v potravinovej skrinke - mám ju v strede, spodok a vrch skriniek je zatvorený,takže mne tiež nezavadzia 😉 , to som si tak vymyslela, ke´d sme dali robiť novú linku

zuzana0612
3. mar 2011

@tanyja nie, ešte neviem nič nové. to máš pravda, určite sa mladý naučí skôr ako starý. ale niektorí ľudia jednoducho nevedia pravdivo ohodnotiť svoje možnosti.
@janemari ja tiež zastávam názor, že čím je toho na kuchynskej linke menej vycapeného tým lepšie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre