Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

annamary27
27. mar 2011

@janemari ahoj,no už aj ja som na to myslela,že ak ma bude od výhry deliť len pár 100gramov,tak len pijem a papkám ovocie deň pred vážením,hi hi. 😀 😀 😀 nevzdám to pred cielom.

megynka
27. mar 2011

Ahojte 😉 len vás všetky pozdravím a zasa bežím, nestíham a na koníka chodím už máličko, možno po štátniciach sa to zlepší 😉 🙂 zatiaľ papa 🙂 ...len sa učím, píšem prácu a tak dokola až mi už z toho šibe 😠

tanyja
27. mar 2011

@janemari mne brucho akosi nepadalo, možno keby som mala rodiť klasicky, tak sa toho nedočkám a obávam ani malého by som sa nedočkala, nakoľko mi zmizla voda a keby mi nerobili okamžite sekciu, tak by som teraz nemala môjho chrústika 😢 😢

janemari
27. mar 2011

@tanyja ved uvidime ako dopadnem,sledujem sa a pre istotu nosim slip vlozku ak by nahodou aby to mohli aj skontrolovat ci je to naozaj plodova voda. Ale mala ma uz malo miesta a citim kazdy jej pohyb 😖 Ale aj tak budem verit ze este 2 tyzdne potiahneme,aj ked z odretymi usami ale potiahneme. 😎

tanyja
28. mar 2011

@janemari veď už keď si doteraz vydržala, tak to už nejako vydržíte tie 2 tt, a keby sa už aj teraz narodila, tak sa nič nedeje, veď už má všetko tak ako má mať, už len ak ešte niečo priberie
malý dnes papal a po každej lyžičke, ktorú si dal do pusy, mi prišiel povedať - ja papám 😀

janemari
28. mar 2011

@tanyja sikulko 😀 Vidim ze mas s neho radost a je naozaj sikovny a inteligentny 🙂 Zeby to bola pravda,ze po 30 sa rodia inteligentnejsie deti? 😉

tanyja
29. mar 2011

@janemari to som síce nepočula, ale poteší to samozrejme 😉
dnes pre zmenu papal rukami a aj čelo mal špinavé a kedže bol unavený, tak sa mi nechcel dať umyť - to bol boj...ale vyhrala som 😀 a už polhodinku spí , ráno buntošil o 4,30 !! ale ukecala som ho po pol hodine, že treba ešte búvať, tak sme spali do 7,30 a aj tak sa mi drieme ☹ ☹

lubka0506
29. mar 2011

ahojky babule🙂 ako sa máte všetky? 🙂 ja uponáhlano zajtra idem do MT na sono a mám aj embryologičku 😵 uvidíme ako bude 😉
@megynka ahojky už sme sa po tebe zhánali,takže ty sa učíš?!
@janemari neboj to ešte potiahneš zo dva týždne a nestresuj lebo ten porod privoláš!... 😉 ...lahko sa mi to povie že?
...baby ja som taká dodžubaná ked sa ten čas posunul... ☹ ...držte prsty zajtra!...papa 😉

janemari
29. mar 2011

@lubka0506 zajtra drzim palceky a TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT do zasoby,ak by som nahodou zajtra nejako nie dobre dopadla na poradni 🙂
@tanyja tak nebudes verit,ale obyvacka aj kuchyna aj spalen hotova 😲 uz len nejake drobne upravy ako dat prahy resp.prechodove listy. Dnes som nieco povybalovala,este vytriedit nejake veci,prestahovat veci od nasich do bytiku co tu zostali a je to. 😉

tanyja
30. mar 2011

@lubka0506 ahoj moja, myslíme na teba a držíme palčeky, aby všetko dopadlo ok, ja som včera akosi nestíhala písať, pracovala som ako včelička 😀 😀

@janemari krásne sa ti to doma zmenilo, tak už len pofotiť, aby sme sa pokochali 😉 😉
ja stále preventívne triedim veci, nech sa mi toho veľa doma nezbiera 😉 😉 😉 a malá nech ešte oddychuje, pa

janemari
30. mar 2011

Tak ja som z poradne doma,vsetko dopadlo ok,dalsia kontrola o tyzden a vyzera to tak ze pojdeme rodit v riadnom termine 😀 A to som podla prognoz mala mat min mesacne dietatko na svete a nakoniec este budem prenasat,alebo dokonca rodit spontanne 😕 tak to uz bude ina haluz 😀 Ale co je u mna nemozne,ze ? 😀 😀 😀

tanyja
31. mar 2011

@janemari u teba je všetko možné 😀 , že žiadne čudovanie nehrozí 😵 😵 😵 , to za to všetko čo si si prežila je malá taká kľudná a stačí, chce to maminke vynahradiť 😉
a takže 21.4 by to malo byť? naozaj si mohla teraz v pondelok, ľahko by som si potom zapamätala dátum, to má moja mamča narodky a síce 20.4 má môj chlap meniny, ale na to sa dá a môže aj zabudnúť 😎 😀

annamary27
31. mar 2011

@tanyja
@janemari Kočky,tak zajtra mi skončí tá stávka s mm,mala by som to mať vo vačku,už teraz večer mám menej ako 70kíl ako stálo v stávke,takže slinky na večeru sa mi už zbiehajú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

tanyja
31. mar 2011

@annamary27 no ty si dobrá, tak sa zajtra dobre najedz, aby si potom mala čo ďale zhadzovať, ja už mám svalovku po včerajších brušákoch 😀 😀 😀
a koľko ti váha ukazuje? žeby som sa inšpirovala 😉

annamary27
31. mar 2011

@tanyja ukazuje 69,8kg a včera bolo ráno 69,5,ale večer predtým 70,4kg,takže zajtra ráno čakám ešte menej.
Zhodila som 5kíl za mesiac,som na seba hrdá 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janemari
31. mar 2011

@annamary27 tak po tisku gratulujem,ale ked si predstavim ako sme dnes kostovali sobotnajsie klobasky,tak hmmmm 😝 Tak ty stavku vyhras a potom sa poriadne naladujes,mas to premyslene 😉 A ides chudnut dalej alebo koncis?
@tanyja ja sa uz necudujem 😝 Ale dnes sa ma 5 ludi nezavise od seba pyalo a ty si este po kope,ty este nerodis a podobne,normalne ze uz ma chytal hysak co vsetci s tym mate? Este som aj do obchodu letela a oco ty si nejaka akcna co je? Len aby ma to zajtra nechytilo a budem mat prvoaprilove babo 😀

lubka0506
31. mar 2011

ahojte🙂 no ja sa nečudujem že vy nemožete spat!...také správy
@annamary27 klobúk dolu blahoželám!!!
@janemari nerob jej tu chute s klobásami.... 😀 😀 😀

janemari
31. mar 2011

@lubka0506 keby sa dalo tak ti nejaku poslem 😉

lubka0506
31. mar 2011

@tanyja neblázni s cvičením!...ja som bola včera na zumbe,ulietaná som si dala minerálku a som kaput-do pondelka musím byt fit aj keby ako bolo!... ☹ 😒 dobrú noc a krásne sny! 😉

lubka0506
31. mar 2011

@janemari čo klobásu? ved ja držím líniu 😀 😀 😀 daj si namiesto mna na tebe to aspon nebude vidiet! 😅 😀

janemari
31. mar 2011

@lubka0506 aka linia prosim ta ked ides byt tehulka,chude tehulky sa nenosia pekne sa sup gulatit a to na minimalne 9 mesiacov 😀

lubka0506
31. mar 2011

@janemari oki hlavne musím papat vírusy ale nie chrípkové...🙂

janemari
31. mar 2011

@lubka0506 ok tak ti posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT a nie klobasu 🙂

lubka0506
31. mar 2011

@janemari dakujem a prosím si každý den čerstvé!... 😉 😉 😉 ...dobre idem spat lebo ráno idem k dokimu!...krásne sny cmuk🙂

janemari
1. apr 2011

@lubka0506 tu mas dnesne ranne TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂

lubka0506
1. apr 2011

ahojky🙂
@janemari dakujem za ranajky!🙂 🙂

tanyja
1. apr 2011

@lubka0506 aj ja by som poslala vírusíky, ale nemám žiadne 😀 😀
a stále mám svalovku, včera som necvičila, ale dnes by som si mohla dať kým malý spí
@janemari takže 1-aprílové mimčo asi nebude, síce ty sí rýchla a schopná aj toho stihnúť to ešte dnes 😀

janemari
1. apr 2011

@lubka0506 obedik TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😝
@tanyja no do polnoci este casu dost 😀

tanyja
1. apr 2011

@lubka0506 nestihla som - celý čas som si písala s kamoškou 😀 😀 , ale pôjdeme von, takže pohybu bude zase dosť 😀 , len akosi sa zatiahlo

@annamary27 už si povedala manželovi aká si šikovná? nezobral to ako prvoaprílový žart ? ja som zatiaľ nikoho nenachytala 😠

@janemari do polnoci áno, aby si nám o 22hod nepísala, že ideš do nemocky a o 5 dní napíšeš, že Laurinka je na svete 😀 😀 😀

lubka0506
1. apr 2011

@tanyja no máš pravdu @janemarie je šikovná... 😀 ale ešte má 20 dní čas! 😉
@janemari dakujem za obed🙂...inak už som navarila ale zjedla som len tvoju dávku! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre