Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
18. okt 2009

😀 😀 😀 ja s toho obkladu tiež smrdím,preto to ráno sprcha istí...matka to je smutné...

lubka0506
18. okt 2009

...ja tiež pojdem, želám vám krásne sníčky... 😵

bobjan
19. okt 2009

čaute,

Mata stats ti ukazuje predpoklad....zelená farba sú plodné dni a keď tam je červená, tak predpokladaný menzes...

katka.he
19. okt 2009

ahojte vsetky...cauko bobjan... aky si mala vikend?

bobjan
19. okt 2009

Katku sewas🙂

Víkend vcelku v pohode, doma pri hrncoch a s handrou v ruke 😀 včera papučová kultúra... a ty??

katka.he
19. okt 2009

no ...sobota to iste ako ty🙂) a vcera sme boli na nakupoch..potrebujem si kupit cizmicky..ale nic som si nevybrala...lebo nemali moje ciselko☹(( a tie ktore aj mali boli neskutocne drahe viac ako 200€

bobjan
19. okt 2009

mne zas treba dať do opravy čižmičky, ale neviem kedy, lebo kým sa tam ja doterigám z roboty, tak už budú mať zavreté 😠
no 200éčiek, by som veru nedala ani ja...
videla som tiež jedny pekné, neboli ani drahé..ale som chcela vyteplené a tie neboli, ale boli na kozačkový štýl a to sa mi páči 😎

katka.he
19. okt 2009

ja som svoje mala uz 3 zimy v oprave a myslim ze uz s nimi nedokazu nic urobit 😀 ...ale ked si nekupim nevadi...ponosim aj stare co mam 😝

bobjan
19. okt 2009

ja mám problém si kúpiť boty, ja musím brať keď majú aj keď práve nepotrebujem, lebo keď zháňam nekúpim a predavačky ma posielajú do detskej obuvi 😝

bamb27
19. okt 2009

helou krasky... mozem sa k vam pridat? 😕

bobjan
19. okt 2009

Bamb, vitaj, kľudne 😵

bamb27
19. okt 2009

ahoj bobjan, nezvladnem precitat vsetko co ste napisali, ale sa mi zda ze toto je velmi rychlo sa rozrastajuca tema 🙂 ...dufam ze vsetky co sme tu ideme tu 30 brat ako vyhodu, vsak ano?

katka.he
19. okt 2009

ahoj bamb.... ved 30tka je ten najkrajsi vek 😀

bobjan
19. okt 2009

bamb, jasné, že je to výhodou a tehu si rozhodne užijeme v tom najkrajšom veku 😎

bamb27
19. okt 2009

urcite ano, ja si ten vek celkom uzivam 😉
a inak ... strasne casto mi 30tnicky pripadaju mladistvejsie ako mnohe pubertiacky, neviete cim to je?

katka.he
19. okt 2009

ako to myslis...vyzorovo? lebo takto to vnimam aj ja..mna kedy si videla tak mi tipnes 20 rokov... 😀 .... aspon ostatni mi takto tipuju... a nemozu pochopit ze "uz" chcem babo..ale ked prezradim vek..tak to pochopia.... mimochodom aj manzelovi tipuju menej rockov🙂

bamb27
19. okt 2009

katka ano, hlavne vyzorovo, ale niekedy aj spravanim, ale nemozem povedat pausalne, niekedy mam pocit ze dvadsiatnicky pojedli vsetku mudrost sveta....
Mne by si tiez tipla 20 rokov, ja som na to hrda... a ja mam pre istotu o kusok mladsieho manzela..

katka.he
19. okt 2009

tak potom sme na to rovnako..moj manzel ma o 3 rocky menej 😉

andreyca
19. okt 2009

ahoj holky,
aj ja si dovolujem pridat sa ku Vam... pomaly sa priblizuje aj moja 30tka (december)...

katka.he
19. okt 2009

cauko andreyca ..vitaj v klube 🙂

bamb27
19. okt 2009

krasky a vy uz skusate vyrabat bejby a zatial to nejak nejde, ci ste sa do toho este nestihli pustit... ako napriklad ja 😕

katka.he
19. okt 2009

my sa snazime len 2 roky....

bamb27
19. okt 2009

no tak ja som teda zvedava ako dlho sa budeme snazit my ked k tomu dojde, dufam ze este tento rok zahajime vyrobu 🙂

andreyca
19. okt 2009

no, my sme sa nejak specialne nesnazili, ale uz ani nebranili ... pred tromi tyzdnami sme mali svadbu ... 30 klope na dvere a hodiny bijuuuu... v piatok odchadzame na dovcu - svadobnu cestu (ktora povodne ani nemala byt) - relax, pohoda by mohli zaposobit... 🙂
A DAKUJEM ZA PRIVITANIE 😉

katka.he
19. okt 2009

bamb... najlepsie by bolo keby si sa nad tym vobec nezamyslala a najprv nechala tomu volny priebeh bez stresov ze sa to nepodarilo 3-4-6- mesiacov.... je to normalne... do jedneho roka...a ja verim ze sa vam to zadari hned na prvy sup 😉

bobjan
19. okt 2009

Vítam nové bambuľky,

my sa snažíme 6 rokov a máme za sebou 4 neúspešné IVF 😢

Inak aj mne tipujú menej ako mám 😎

bamb27
19. okt 2009

to mi tvrdi moj muz, ze nech laskavo nestresujem... ze mi dieta spravi na prvy sup, takze kiezby, pravdupovediac.. nestresujem, tesim sa na vyrobu... odkladali sme kvoli mojej operacii krcka a teraz kupujeme byt, takze ked uz budeme vo svojom.. mozeme ist na to

katka.he
19. okt 2009

to tvrdia vsetci muzi 😀 ...ale naozaj aj maju pravdu...( samozrejme nie stale 😀 😀 😀 )

bamb27
19. okt 2009

ja mu pre istotu budem verit, nakolko je moj muz najvacsi odbornik medzi gynekologmi 😀 😀 😀 ..ale len takymi laickymi, hoci momentalne sme obaja po udalostiach z poslednych tyzdnov a pataliami s kupou bytu odbornici na hypotekarne uvery

katka.he
19. okt 2009

tak to si viem predstavit..ale potom ten pocit, ze ste v svojom bytiku ti nenahradi nikto..je to skutocne zatial najkrajsie obdobie ..aspon bolo pre mna...ja som sa tesila z kazdej malickosti...vazicky, obrazu.... novej kuch. linky, atd....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre