Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

janemari
5. apr 2011

@mabumi mna bude rodit moja gyn.takze nepojdem inam len v tom meste kde mam naplanovane.
@tanyja ja hovorim,len nech skusi a ked to urobi,tak uz mu nepomoze ani mamicka 😠

tanyja
5. apr 2011

@janemari 😀 😀 😀 ty si riadne naštartovaná na neho ! ale sa ti ani nečudujem, aj ja by som bola, takže chápem ťa úplne a mamička sa stará do všetkého, že? divní všetci 😒 v jeho rodine 😠 😠

janemari
6. apr 2011

@tanyja asi sa mu uz omrzelo mamickinej spolocnosti,ked musi skakat ako ona piska a este sa nema na ko´ho vyhovarat kedze uz nie som s nim 😉 Dnesna poradna ok,zajtra idem na predoperacne,o tyzden strihame stichy a potom uz len rodime 😀 A este som dnes stihla vybavit aj detsku lekarku a ze ked sa male narodi mam jej zavolat a ze ked budem chciet nemusim chodit k nej ona pride ku mne domov 😉

tanyja
6. apr 2011

@janemari tak som rada za malú, no ako pekne dlho vám to spolu v jednom vydržalo 😉
žalúdok už ok? bola si sa popýtať aj na matrike za ten rodný list? ja som mala predoperačné urobené protekčne, nemusela som čakať na poradie, ale sestrička vybehla so mnou a išla som hneď dnu, 🙂 nemusím to nekonečné vyčkávanie, ale keď treba, tak čakám, čo narobím...
my sme boli v poradni hneď v ten deň, ako sme prišli z pôrodnice a teraz už len na 3 roky pôjdeme
milé pani doktorky 😉

tak mu treba 😝

janemari
6. apr 2011

@tanyja tak ja idem na predoperacne hned rano,pojdem sa zapisat na EKG a potom budem utekat na krv ku sestricke na gyn.a potom uz len naspat na EKG ak budem mat stastie tak sa rychlo vybavim. A potom pojdem na matriku.dnes som to nechala tak,lebo ked som si predstavila ze mam pol dna behat po meste a zajtra zase tak som sla hned na bus a oddychovat,ved vcerajsok ma dobre vycerpal.Zaludok uz ok umyla som sa v cisci a uz bolo dobre. Chcela by som semiacko aby som si mohla zasadit,nemas nahodou 😕

tanyja
6. apr 2011

@janemari aké semiačko by si chcela? doma nemám žiadne semiačka , bylinky nesadím a kvietky mám posadené 😀
máš to ďaleko? ja to tu mám všetko pod nosom, takže je to jednoduchšie

janemari
6. apr 2011

@tanyja ake semiacki? Čistec rovny,alebo lesny 🙂

tanyja
6. apr 2011

@janemari tak to mi nič nehovorí, a na čo to slúži? a aké je to veľké? ja sa do takýchto vecí nevyznám okrem zeleninových semiačok 😀

janemari
6. apr 2011

@tanyja no naco to sluzi?Kupu sa v tom male deti,ked dostanu z oci,alebo pri urieknuti a tak.Je to vysoka bylina ktoru zbierali uz nase stare mamy,prastare mamy,praprastare mamy a tak.Skus si vygooglit. 😉

tanyja
7. apr 2011

@janemari však mám teba, tak načo googliť 😉 😉
a ako dopadlo predoperačné? čakala si dlho alebo ani nie? a ako na matrike?
ja som na pc, len ked malý spí , čiže obed a večer, a teraz idem trošku cvičiť, takže sa vypínam...

janemari
7. apr 2011

@tanyja moja ani sa nepytaj,zacalo to dobre,bola som sa zapisat na interne a potom sup na krv k sestricke,na ekg a cakala som na interne,zobrali ma po 9.00 takze fajne.Len po vysetreni to uz nebolo fajne lebo mi zistili problem so srdcom a tak zajtra cestujem ku kardiologovi na ECHO a keby mali volny Holter tak mi daju aj ten.Som zvedava ako to dopadne. Ked som bola zaniest vysledok sestricke,hned mi povedala ze sa mi necuduje,ze mam problem,lebo mm pripravi o zdravie a ze to mam to stresov. Akedze zajtra tam cestujem zas isla som domov a nie na matriku,lebo naozaj som nemala po vcerajsich mm spravach a dnesnych vysledkoch este riesit aj toto. Inak ten caj cistec som zohnala v lekarni.

annamary27
7. apr 2011

@janemari ahoj,držím palčeky,aby sa srdiečku prilepšilo 😉

janemari
7. apr 2011

@annamary27 dakujem,aj ked sa neprilepsi tak nech sa nepohorsi,ale dnes mi je ozaj na figu 😝

tanyja
7. apr 2011

@janemari aj ja sa pripájam k annemarie, tiež prajem rýchle ukľudnenie,
malý je nejaký sopľavý (toto premenlivé počasie) a už aj pokašlieva, tak mu zajtra nasadím sirup, môj chlap ma už so soplíkmi posiela k doktorke 😨 , čo je zbytočné, soplíky prídu, budú a odídu a kašeľ tiež, na to sa nedáva atb
ja sa snažím prekladať,ale akosi mi to nejde - necche sa mi ...
idem spať

janemari
7. apr 2011

@tanyja isla si cvicit a uz sa neukazala 😲 tak to mi jed divne 😀

tanyja
8. apr 2011

@janemari ukázala, hľa ta trošku vyššie
my sme mali včera rušnú noc... malý nespal takmer celú noc - je sopľavý a nevedel spať, tak iba plakal 😢 , potom nadránom sa pokakal a ked som ho prebalila, tak sa ukľudnil a spali sme nakoniec do 7hod , čiže ja dokopy som spala možno 5 hodín ale už mi oči padajú 🙄 , tak pozriem seriál a idem spať, pa pa

janemari
11. apr 2011

Nejako to tu zanedbavate nezda sa vam 😠 Ale zase vonku je tak krasne aj ked fuka tak sa vam necudujem 😝

annamary27
12. apr 2011

@janemari
@tanyja ahojte,sem-tam to tu zanedbávam,lebo v práci kukám väčšinu času do PC,tak si niekedy chcem doma oddýchnuť a nebyť závislá od PC.Dnes som sem nakukla,trošku popíšem a potom sa idem odreagovať s pilatesom.Prestriem si doma karimatku a pocvičím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 treba trošku na ukludnenie nervov ,lebo dnes sme mali šťastie na exotky v robote,tak musím vypnúť.
Vonku je hnusno,takže bicykel ani beh nepripadá do úvahy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janemari
12. apr 2011

@annamary27 normalne ma inspirujes s cvicenim,no ale teraz nemozem a po porode budem rada ,ze zijem 😅 Ale slubujem,ze sa k vam babam cvicitelkam pridam hned ako to bude mozne. 😎

tanyja
12. apr 2011

@annamary27 ja sa snažím hýbať svojím telom, ke´d malý spí, teda určite nie 4 hodiny (toľko včera spal), ale takých 20min sa krútim, len dnes mama do mňa natlačila šunku a nejakú klbásku z oslavy, tak o chudnutí ani reč..
aké exotky ste mali v robote? napíš, nech sa zasmejeme

@janemari ty už ani nešpekuluj nad cvičením, ty už len porodíš a malá bude maľovať a upratovať aj s tebou ako moje dieťa, dnes sme boli na nákup v drogérii a cuckal telový šampón a vraveli sme mu, nech to nepapá a malý odpovedal: "teba mi to" -skoro som na riť odpadla, 😀 , super hláška od malého
čo si zistila na matrike?

janemari
12. apr 2011

@tanyja no zistila som tolko ze tam musime prist obaja naraz,alebo jeden z nas oboma obcianskymi.Takze je jasne ze jeden bez druheho sa neprdneme.Bude zalezat na nom ci bude ochotny prist pri prepustani z porodnice aby sme vybavili matriku. Ked nie tak mam smolu,nevybavim malej nic ,lebo bez neho mi RL nedaju 😠

tanyja
12. apr 2011

@janemari ani keď už nebývate spolu a máte rôzne adresy? to som fakt nepočula

janemari
12. apr 2011

@tanyja ano aj tak,lebo sme manzelia.A je to v kategoriach manzelia,slobodne mamicky a vdovy. Takze kazda kategoria ma svoje pravidla a ja spadam do prvej 😒

annamary27
13. apr 2011

@tanyja exotky typu neviem čo chcem,tak jej vynesiem 30párov zdrav.obuvi a ešte trepne priblblú poznámku o tom ako ma prehána,potom sú matky,ktoré nevedia kolkátky nohy má dieťa,tak fičíme so skúšaním obuvi napr.od čísla 30 až skončíme pri 35 a ešte nevedia ani to ako sa má tá obuv skúšať.dalšia kategoria exotiek je,ktoré tvrdia,že niečo u mna kúpili,čo som v živote nemala,ale skalopevne budu tvrdiť,že to tu kúpili.........dnes sa budem zabávať s objednávkami,tak mi trošku prejde čas 😵 😵 😵

tanyja
13. apr 2011

@annamary27 ty máš takú "zábavnú" prácu, ako nevie jedna matka, že akú veľkú nohu má jej dieťa? ono je síce pravda, že každá značka má svoje veľkosti ináč, ale približne by to mala vedieť a keď stále kupuje zdravotnú obuv, tak už dupľovane musí vedieť veľkosť...
ty už ani nevieš, čo všetko predávate 😀 , ešte že máš tie objednávky 😉 😉 a čas uteká? ja som teraz pozmývala, kým malý spí, lebo mi stále asistuje a potom má malý mokré nohy a ja všade capky na podlahe..
@janemari mali by tie kategórie nejako upraviť, lebo toto je na hlavu a žiadosť o rozvod ste ešte nepodali?

janemari
13. apr 2011

@tanyja ziadost o rozvod tvrdil,ze podal mm a nie raz ,ale samozrejme ze klamal.Pokial sa nic nestane tak to chcem dat na najblizsom sude do jednej ziadosti.Inak dnesna poradna dopadla celkom fajn,to strihanie sa dalo vydrzat a zajtra nastupujem do nemocnice.Este planujem,ze sa vecer zastavim na nete,ale ak nie tak uz som v nemocnici.Drzte palce 😉

tanyja
13. apr 2011

@janemari budeme na teba myslieť a kedy máš dohodnutý termín? alebo to budú riešiť vyvolávačkami?
už teraz sa teším z teba a malej, nádherný pocit, keď mi malého doniesli do rúk, od radosti mi aj slzy vyhŕkli ( a aj teraz, keď to píšem) - som strašná cintľavka 😀
tak keď on nie, tak to urobíš ty a hotovo 😉

tanyja
13. apr 2011

@janemari Daniela je krajšie ako Laura, nepoužíva sa tak často ako Laura, tu u nás ich je minimálne 5 čo poznám a Danielu jednu, aj tá je už veľká slečna

janemari
13. apr 2011

@tanyja tak som tu skor ako vecer,nic sa mi nechce tak som zasla na net 🙂 To ze mi nedala,ziaden termin porodu,ale podla sona co som pozerala tak je pisany 11.5.2011 😀 to by som sa este nacakala.Ale asi preto sme nic nedohodovali,ze budem cca 2 dni pozorovana a ak nahodou nebudu monitory dobre tak urobia hned sekciu. Neviem preco ale myslim,ze do konca tyzdna to bude 😅 Ved uvidime a co sa tyka mena uz radsej neriesim,mozno hodim este rec z nasimi,ale zostanem asi aj tak pri Laure ak nahodou ma v porodnici nenapadne nieco nove 😀

annamary27
13. apr 2011

@tanyja to je nič,že matka nevie kolkátky má dieťa nohy,to sme už zvyknuté,lepšie je ked príde dopselý pýtať topánky alebo vložky do topánok sám pre seba a po mojej otázke,že kolkátky má nohy mi odpovie,že :,,čo ja viem,neviem,,. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre