Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

juriva
8. máj 2011

@annamary27 caf kocka🙂 a co ako to je ?ja sa chystam za primarkou do NR na imunologiu a oiviem ti,taku hodnotu mam,ze to je brutalne🙂
Malo casu,nemam cas ani na M.K. Staviame dom,prichadzam o nervy.
AKo zijes?

annamary27
8. máj 2011

@juriva ja teraz žijem hokejom 😀 😀 😀 😀 😀 aj ked dnes som musela začať fandiť čechom,ked to naši včera doondili......aj som bola na zápase Nemecko-Slovensko,otec vyhral lístky s Corgoňom,takže sa mi splnil sen,byť priamo na majstrovstvách sveta.Inak som mala chudnúcu fázu a to si držím stále 5kíl v mínuse,takže som na seba hrdá. 😀 😀 😀 😀 držím palce,aby si o tie nervičky pri stavaní domu predsalen neprišla 😉

juriva
8. máj 2011

@annamary27 ja tam pridem o pohlavne bunky🙂 ale vsak sa oni zase urobia ked sa prelieci ten antifosfoli;syndrom🙂 aspon viem co mi konecne je...toto je cakanie ach boze🙂
zijes hokejom?ale dopadli sme "hrdo" my sme tu doma🙂))

annamary27
8. máj 2011

@juriva MY SME TU DOMA,CHLAPCI NEMUSIA DALEKO CESTOVAť 😀

tanyja
9. máj 2011

@annamary27 ahoj, no to áno, nemusia ďaleko cestovať...nejako sa nepochlapili 😀 a CZ som mohla aj ja držať palce, som polovičná CZ-SK

@juriva ak sa môžem spýtať, to je čo antifosfoli syndróm? také som ešte nepočula.., a v akom štádiu ste pri stavaní domu?

lubka0506
9. máj 2011

ahojky🙂
@annamary27 no už si asi dofandila že?Tak ako dnes mali začat nie skončit!!!...škoda bola na to pozerat. 😠
@janemari tak mala málo papá? 😒
@juriva ahoj🙂 čo to je ten syndrom? Opíš nám to 😒
...baby pracovný týžden sa nám začal. Víkend strašne rýchlo ušiel. My sme trochu hodovali a boli sme v prírode. Strašne to všetko rýchlo ušlo. ☹

annamary27
9. máj 2011

@lubka0506 ahoj,nie-nie-nedofandila som,ja si rada pozriem dobrý hokej,takže dnes som držala palce našim,potom podvečer som držala palce Fínom,hrali super proti Rusom a teraz držím palce čechom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ja som fanda majstrovstiev sveta v hokeji či sme alebo nie sme tam,ale jasné,že by bolo dobré získať už konečne nejakú medailu.aj ma dojalo ako dnes Demitra pri odchode plakal ☹

janemari
9. máj 2011

@lubka0506 teraz uz malu budime,resp.snazime sa jej davat jest castejsie a jej brusko to asi nezvlada.Kaslem na doktorku,budem ju krmit,ked si sama vypyta,nebudem sa ja potom pozerat ako malicka place ze ju boli brusko 😖

juriva
10. máj 2011

@tanyja
@lubka0506 stadium domu je uzasne,nervy a nervy🙂 ale uz to je OK,je to nizkoenerg.dom,106m2 nam dvom to staci🙂
antifosfo.syndrom je autoimunne ochorenie,kde sa robia protilatky ,tym vznikaju potraty.Tato nespecificka tvorba protilatok sposobuje tie nestastne potraty,u mnohych zien aj to,ze nemozu byt tehotne.
takze asi tolko....

janemari
10. máj 2011

@juriva ale aj ta treba verit,ved je tolko diagnoz pri ktorych povedia,nikdy nebudete tehotna a zena nakoniec aj tak otehotnie a vela krat nielen jedno ale viac deticiek. 😉

tanyja
10. máj 2011

@annamary27 ja som to nevidela ako plakal ☹ , muselo to byť riadne dojímavééé
my už hokej nesledujeme, už ma to ani nenapadlo, pozerať ďalšie zápasy

@janemari malinká málo papá? ona sa rozpapá, mne malý doma ešte schudol a až potom sa rozbehol v papaní, no teraz zase nechce raňajky, nepýta mu, len pred obedom sa rozbehne 😀

@juriva tak takéto niečo som fakt nepočula, ale ako píše janemari, nič nie je nemožné !!

annamary27
10. máj 2011

@tanyja ahoj,ja kukám do konca konečného 😀 😀 😀 a teraz kukávam bratov Čechov a držím im palce ,ale napr.si kuknem aj Rusov,tým držím,aby prehrávali,hi hi. 😀 😀 😀 😀 😀

tanyja
10. máj 2011

@annamary27 no tak ty si riadna opica, tak nedržať bratom rusom prsty 😀
a ja zase idem spať, síce s mokrou hlavou, lebo som prišla z cvičenia teraz po 21hod, ale čo už, nevadí 😀 😀

janemari
11. máj 2011

@tanyja ja by som nepovedala,ze malo.Skratka zje kolko chce a zato,ze nepribera tyzdenne 200g si myslim nieje katastrofa. Zacala som ju krmit ako mi kazala dokina castejsie a davala som jej 90ml a nasledok?Boli ju brusko,nemoze sa vykakat a potom ten srdcervuci rev.Som si povedala kaslem na to.Davam jej menej a ked si sama vypyta.Ved sa vyvija normalne,je cula,pohybliva tak co 😖 A je na tom ovela lepsie,aj ked asi potrva kym sa to brusko uvolni a da do poriadku.

daska1977
11. máj 2011

@janemari máš pravdu, mám kamošku a tej povedala doktorka, že dieťatko si samé vypýta papať a zobudí sa vtedy, keď bude hladné... veď tiež nie je naprogramovaný stroj... chúďatko...

tanyja
11. máj 2011

@janemari zase nasilu tlačiť papanie, tak to nie, ani ja malému nenútim, nechce tak nechce
a aby mala kvôli tomu boľavé bruško? keby ti bola hladná, tak nespinká a je nervózna, plačlivá...ja som mala malého budiť aj v noci každé 2 hodiny na papanie, ale keď som si pomyslela, že malý sa nevyspí, ja sa nevyspím, tak som s tým skončila, cez deň som ho chovala, ale v noci nie, aj ja som si potrebovala pospať 😉 a narástol mi aj tak zbojník malý 😵

janemari
11. máj 2011

@tanyja
@daska1977 presne tak bude hladna vypyta si.

tanyja
11. máj 2011

@janemari zavolá: mama daj cici, alebo: mama daj fľašu 😵 😵

janemari
11. máj 2011

@tanyja no to sa este nacakam,aj ked teda niesom si ista,lebo uz teraz ustockami rozprava,ale bez zvuku 😀 A dnes sme je pustili pri zaspavani CD a mama o chvilu na mna vola ved ona si spieva.Tak som sla pozriet a ozaj tymi ustockami akoby spievala.Budem sa mat na co tesit,usta sa jej urcite nezatvoria ked zacne rozpravat,len nech to uz nieje o dva mesiace,lebo je cela nejako popredu 😝

tanyja
11. máj 2011

@janemari riadna šikulka, malý mi tu stále niečo šteboce, a už aj slová dokopy spája 😀 , len niekedy je to ešte po somálsky 😵 😵
len sa s malou veľa rozprávaj, to robí zázraky, ja som sa stále rozprávala a stále aj rozprávam a vidím pokroky 😉

janemari
12. máj 2011

@tanyja ked ona sa najlepsie rozprava zo starkym,ten jej kadeco narozprava a ona sa usmievka a rozprava jemu aj ked este bez zvuku,potom jej spieva a tak,skratka dvojka na pohladanie 😀 Ja som zatial na nu tolko casu nemala kedze vybavujem urady a teraz sa venujem zalezitostiam okolo mm.Ale v podstate uz to ma v rukach pravnik,tak uz budem cakat len na termin pojednavania.A ked uz budem mat za tym,vsetko cierne na bielom,budem sa moct naplno venovat princeznej. 😉

tanyja
12. máj 2011

@janemari takže si to sama vzala do rúk , už len čakať, kedy príde papier zo súdu, držím palce, aby to bolo rýchle a bezbolestné
princeznička ťa bude viac vnímať väčšia, čože teraz je jej vlastne jedno, kde je, síce pozná tvoju vôňu tela, ale ešte nie je na teba tak naviazaná ako napr ten môj malý zbojník, hned za mnou kričí mama mama 😵

annamary27
13. máj 2011

@janemari
@tanyja ahojte kočeny,pekný víkend Vám želám........ja idem zajtra na narodky kamošovi spojené s bowlingom a v nedelu s mm na finále v hokeji,len škoda,že sa tam ani Češi neprebojovali,nebudem mať čo vykrikovať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tanyja
13. máj 2011

@annamary27 takže si ho predsa len ukecala 😀 šikulka, a vďaka za pochvalu na môj príspevok 😵 😵
ja idem zajtra ku starkej, len nech počasie vyjde 😉 😉
a kto vlastne bude hrať v nedeľu? ja to už nesledujem , my sme dnes boli spolu ako rodinka na zmrzke, malý sa troška pohral v domčeku a na šmýkačke - v domčeku stihol vybozkávať nejaké dievčatko 😵 a potom sme sa boli s mužovou sestrou a jej deťmi prejsť k priehrade, takže vcelku veľmi pekný podvečer, dokonca sa malý konečne napapal 😵 😵

janemari
13. máj 2011

@tanyja ano zobrala som to do vlastnych ruk,uz ma nebavilo zmietat sa raz hore raz dole,aby sa ku mne spraval ak sa sprava.Uz to nema buducnost a treba si stanovit jasne hranice.Nebudem sa do konca zivota stresovat tym co zase urobi,povie a podobne.Bude to pre mna uzavreta kapitola a nec hsi zije vlastny zivot.Ja mam dceru ktora ma potrebuje a nebudem na nu prenasat stresy z neho,uzila si toho pocas tehotenstva dost.

kavaapalma
14. máj 2011

@janemari srdecne gratulujem k dcerke 🙂

janemari
14. máj 2011

@kavaapalma dakujem 😵

tanyja
14. máj 2011

@janemari správne, správne si sa rozhodla a urobila, a ak by to aj napriek tomu nechcel akceptovať, tak budeš ďalej bojovať, si silná, veď to čo si si doteraz prežila, každý tak ľahko nezvládne, klobúk dole pred tebou 😎
@annamary27 už si si vymyslela, čo budeš zajtra vykrikovať na hokeji ?
@kavaapalma ako sa máš a ako sa darí? ináč máš veľmi zaujímavé "meno" 😉 ako si k nemu prišla?

annamary27
15. máj 2011

@tanyja hrajú Fíni a Švédi.......dúfam,že sa dovtedy trochu vyčasí,nech sa tam nemusím terigať v daždi.
My sme boli včera večer kamošmi pozvaný na bowling,bolo fajn,aj sa mi darilo 😀 😀 😀 😀 😀

annamary27
15. máj 2011

@tanyja pokrik si vymyslím asi až ked tam budem a uvidím medzi akými fandami budem sedieť,nech nedostanem cez držku,hi hi 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre