Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

janemari
9. jún 2011

@kyra30 ja som si dala urobit len vypocet na nete a ked sme pred tym skusali tak nic a potom som to skusila len tak na vyplnenie kym pojdem na KET a musim povedat vyslo to a aj pohlavie sa podarilo podla vypoctu. 😉

janemari
9. jún 2011

@tanyja aj ja sa budem snazit varit aj co sa tyka vyzivy ak bude ovocie porobim doma,lebo tie ceny su nenormalne 🙄

tanyja
9. jún 2011

@janemari výživy, tie ešte kupujem, raz za čas spapá, len ovocie mi nechce ten môj zbojník 😢
ja som tiež mala výpočet , ale mne to vôbec nevyšlo, ani pohlavie 😵

janemari
9. jún 2011

No mne sedel vypocet aj na termin IVF vkladu a nevyslo to,ale v zapeti to vyslo prirodzene 😉

tanyja
15. jún 2011

kde sa stratili všetky baby z tejto témy? nejako to tu mrzne, alebo už sú všetky čakateľky a na nás zabudli? 😉

annamary27
15. jún 2011

@tanyja
@janemari ahojte,dávno som tu nepísala:
Cez víkend mám stretko s kolegynkami a šéfovcami v Oščadnici,na další víkend 30tka kamošky,potom víkend meniny mojho otca,manžela a moje meniny,začiatkom júla dovolená pri mori,ale ešte neviem kde,poškulujem každý den po last minútoch,niektorý víkend grilovačka u známych a co by dup tu bude august a ja budem vedieť viac o tom ako sa nám darí s liečitelom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tanyja
15. jún 2011

@annamary27 no tak ty si riadne akčná, to sa nezdá, každý víkend niečo, my ideme tento ku starkej má narodeniny 89, takže stretne sa celá rodina a potom niektorý víkend ku kamoške do hriňovej a patrilo by sa nám aj k druhej do považskej bystrici, tak uvidíme ako to bude 😉 kedy to postíhame a chcela by som do CZ ísť s malým, tak a to ešte nevieme kedy bude a mali by sme mať ešte stretko z gympľa.. no je toho dosť
a čo bude v auguste? v čom bude kontrola u liečiteľa?

annamary27
15. jún 2011

@tanyja pán liečiteľ na mna kukne a povie čo a ako a či dobre......viac neprezradím,až ked budem mať dačo lapatelné 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ..........aj ja sa divím ako sa nám plnia víkendy aktivitami,ale asi v lete by to tak malo byť,nech si človek užije a odreaguje od každodenného stresu...ani sa nenazdáme a budú tu Vianoce,hi hi hi. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janemari
15. jún 2011

@annamary27 moja ja mám pocit pri tvojich aktivitách,že nebudeš mať ani čas to dieťa splodiť 😀

annamary27
15. jún 2011

@janemari šak ale to sú víkendy a ťuťu-muťu môže byť aj cez týžden a hlavne cez dovču 😀 😀 😀 😀

janemari
15. jún 2011

@annamary27 však áno,tak si to poriadne užite na dovolenke a aby ste prišli aj zo suvenírom 😀

tanyja
16. jún 2011

@annamary27 ťuťu muťu môže byť hocikedy
len si užite dovolenku, my tohto roku spoločnú dovolenku zase nebudeme mať 😒 , maximálne pôjdem s našimi do zemi českej , ale tam je fajn, dvor velikánsky, malý by sa mal kde kúpať, takže pohodička a klídek ako na dedine 😵 , ráj na zemi 😵 😵

@janemari také suveníry sú najkrajšie 😉

lubka0506
20. jún 2011

ahojte🙂
@tanyja ja nie som čakatelka,len som obmedzovala kona 😒 ...KET nevyšiel a tak si dávame pauzu. Začnem niekedy v septembri. Niekedy sa mi zdá že mi z toho hádam cvokne. Tak preto na kona menej 😉
Co máte nové? Kam sa chystáte na dovolenku? My asi len tu na slovennsku,lebo dalšie IVF bude drahé a ešte k tomu PGD to bude tiež riadna pálka. Takže dobolenkovat budeme na "malte"... 😀

tanyja
20. jún 2011

@lubka0506 ahoj, PGD sme aj my absolvovali, teda tie naše 2 embryjká, takže viem aká pálka to je a dovolenka bude asi taká, že ak sa dostanem do CZ, budem rada, ináč nebude dovolenka ☹ , už len dúfam, že budúci rok, už len kvôli malému nech si užije vodu, je vodný živel 😀
škoda že vám to nevyšlo ☹ , ale ako u nás tak verím že aj u vás sa šťastena umúdri a sadne na vás 😉

lubka0506
21. jún 2011

@tanyja aj vy ste boli na PGD? Napíš mi niečo o tom do IP. My sme plánovali íst do chorvátska ale pojdeme len niekam sem, nie že by sme na to nemali ale ani nevie človek čo sa vyskytne...

tanyja
24. jún 2011

@lubka0506 kuk do IP 😉
my neplánujeme žiadnu dovolenku ☹ a tááááááááák by som išla 😒

lubka0506
25. jún 2011

@tanyja my len tu niekde na slovensku,ale ešte neviem kedy a kde. A v septembri ideme do Tatier... 😉

tanyja
28. jún 2011

@lubka0506 žeby sme dali stretko v Tatrách? my sme boli naposledy pred 3 rokmi a to som už bola tehotná, len som o tom ešte nevedela 😀 , bolo krásne, užili sme si krásny deň januárový

lubka0506
29. jún 2011

@tanyja my chceme íst na sviatok sedembolestnej na predlžený víkend. A neviem ešte čo dovtedy bude ale chceme íst,až potom chcem začat zo stimulkou.🙂

tanyja
30. jún 2011

@lubka0506 pardón, teraz budem znieť ako blbá, ale to je kedy sedembolestná? 😵 , no predĺžený víkend by nebol od veci 😉 , a bez muža a bez detí, iba ja a wellnes a nejaká kamoška, to by bolo super , čo by som za to dala 😵

janemari
5. júl 2011

Ahojte ako sa tu mávate? Ako pozerám riešite dovolenky 🙂 Ja zatial môžem len tú materskú 😀 Ale ked doriešim isté veci to už bude životná dovolenka 😎

tanyja
17. júl 2011

@janemari nejako dlho som sa tu nezjavila, akosi nestíham 😀 , posledne som mala veľa aktivít a veľa som bola mimo domu, preč celý minulý víkend, v týždni som bola pri kamoške, boli sme na kúpalisku v Kováčovej, mali sme krááááááásny týždeň a samozrejme aj včera sobotu
a kedy doriešiš isté veci? už sa to pohlo?

janemari
17. júl 2011

@tanyja tak to si bola nedaleko mna na Kováčovej 😉 Veci sa nehýbu ,už na to kašlem , potrebujem žiť a nielen vyčkávať. Na net chodím málo, len prečítať maily, na koníka a dosť, niekedy ani na net neprídem zo dva dni.

tanyja
17. júl 2011

@janemari a šoférovala som sama !! trhla som vlastný rekord, bola som síce aj v KE autom, ale v doprovode zbehlého šoféra
kde bývaš?

janemari
17. júl 2011

@tanyja no aj ja budem musieť trhnúť rekord a začať šoférovať nakoľko som odkázaná sama na seba a cestovať s kočím autobusom je dosť obtiažne.

annamary27
17. júl 2011

@tanyja
@janemari
@lubka0506 Ahojte kočeny,ako sa mávate?Prežili ste horúčavy na Slovensku ?Ja som bola 10dní v Turecku,bolo super,teplúčko,oddýchli sme si a all inclusive spravilo svoje a zas mám 75kíl. 😀 😀 😀

janemari
17. júl 2011

@annamary27 takže tvoja námaha pošla ako peniaze na dovolenku 😀 Ale hlavne ,že si stávku vyhrala a teraz už len dúfať, že pojdu kilečká hore 9 mesiacov 😉

annamary27
17. júl 2011

@janemari asi Ťa chytím za slovo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janemari
17. júl 2011

@annamary27 tak to budem rada, lebo nejaká tehulka by tu bodla 😉 A pri tvojej akčnosti bude naozaj zaujímavé sledovať tvoje tehu 😀

tanyja
17. júl 2011

@annamary27 takže ste si užili, na dovolenke je jedno ako sa majú kilečká, hlavne že bolo super 😵
@janemari ak bude tehu annamary, tak aj to bude super rýchle 😀
ja idem zajtra ku kamoške dať sa ostrihať, som zvedavá na výsledný efekt, sama nemám predstavu ako by to malo byť ,
a máš auto?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre