Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mmart
19. okt 2009

ahojte, uz som sem trosku popisala, teraz len tak nakukam, lebo mam pocit, ze sa nemam s cim zapojit. My sme sa totiz tiez este nezacali snazit, lebo moj priatel ma problemy s pracou a nemysli si, ze by bolo najlepsie riesenie priviest potomka do takejto situacie. Mam sice 29, 30-ka sa blizi a po citani vasich prispevkov mam stale blbsi pocit, ze ked sa rozhodneme na to skocit, nebude to uz take jednoduche.....

bamb27
19. okt 2009

mmart, myslim ze nie si prva ani posledna co ma podobne zmyslanie, aj ked na to nechces mysliet obcas ta tato myslienka prepadne, ale ako som hovorila... ber tu 30 ako vyhodu a nie ako hendikep ;)

katka.he
19. okt 2009

mmart...tak na to ani nepomysli.... samozrejme ze sa to podari vtedy ked to budete chciet..nedaj sa ovladnut negativnymi myslienkami.... len sa penke snazte a hlavne..u z i v a j t e si to a urcite sa to podari🙂

mmart
19. okt 2009

ja by som najradsej, keby sa to stalo "nahodou". lebo prehovarat muza, no neviem neviem. Su tvrdohlavi....

bamb27
19. okt 2009

Katka mas pravdu ze je to krasne obdobie, napriek stresom a cakaniu ako sa co vyvinie sa strasne tesim ze sme zacali riesit nieco co bude len nase... a potom ked bude tak mozme vhupnut do druheho obdobia, ktore bude este viac o komsi ocakavani ze co ako dopadne ;)

katka.he
19. okt 2009

mmart ..na muza netlac..neoplati sa ich do nicoho nutit... hlavne oni sami na to musia prist...

bamb27
19. okt 2009

mmart, aj ja by som najradsej brala "nahodou" ...a paradoxne mozno aj moj muz, potom by uz nebolo co riesit... yslim ze nie su trvdohlavi, ale za splodenie dietata citia ovela vacsiu zodpovednost za dieta, preto chcu aby bolo vsetko tak ako ma byt

mmart
19. okt 2009

ja verim, ze to dopadne dobre. len treba trpezlivost. A treba verit, ze sa podari. Mozno nie na prvy sup, ale raz urcite

mmart
19. okt 2009

on uz syna ma, z predosleho manzelstva. Uz velkeho, takze vie co to je....

mmart
19. okt 2009

ale jadne bamb, mas pravdu. Citia zodpovednost a je jedno ci uz jedno dieta maju....

katka.he
19. okt 2009

jaaj mmart tak ty si v uplne inej situacii... ako ja s manzelom..my nemame ziadne deti.. pre nas oboch to bolo prve manzelstvo... ja by som hladala to ze sa mu do toho velmi nechce prave to, ze uz jedno dieta ma...

mmart
19. okt 2009

jeho syn ma uz 18 rokov (mal ho v 18-tich) a byva s nami, este chodi do skoly. jeho matka sa ho pri rozvode vzdala (nekomentujem). Ja som este vydata nebola. on uz bol. My nie sme zosobaseni.... Povedal mi ale, ze babo by chcel. Ale nie v tomto momente. Len aby ho nas syn nepredbehol 🙂

katka.he
19. okt 2009

😀 😀 😀 takze ty mas uz moja pri sebe partnera, ktory vie co chce...ma uz svoj vek a aj iste skusenosti za sebou...ale mal by troska hladiet aj na teba a na tvoje potreby..ale ked vravis ze on baby chce..len kedy? nevravel?

andreyca
19. okt 2009

...tak ono niekedy chlapy reaguju aj tak, ze si dieta nemozu dovolit (financne)...a potom ked si ho uz akoze budu moct dovolit, tak uz to nejde... proste sa asi prepasie ta najlepsia doba, alebo co...
...hmm... u niekoho to na ten prvy sup moze byt... 🙂, tak
DRZIM PALECKY ALL SNAZILKAM...

mmart
19. okt 2009

katka - vravel, ze ked bude finance na tom lepsie. No ja verim, ze viac ako rok to trvat nebude. Ale potom sa boji, ze ci to potom pojde tak lahko. Potom uz budem spadat vekovo do tejto temy 😀 este som 1 rok pod vekovym limitom
andreyca - myslim, ze keby sa stala "nehoda", tak by sem to utiahli. Ludia, ktori boli na tom horsie ako sme my to zvladli. Ale vysvetluj chlapovi.

katka.he
19. okt 2009

viete niekedy aj ja "zavidim" ..ale v dobrom, tym babam, ktore maju pri sebe partnera, ktory sa sam neskutocne tesi na babo a je iniciativny v tomto smere... ale aj my sa raz dockame 😉

mmart
19. okt 2009

Neboj Kati, dockame. Len niekedy tych chlapov k niecomu dokopat je problem (aspon u mna). Ked je o niecom presvedceny, tak jedina pravda je ta jeho....

andreyca
19. okt 2009

...ved to, ze chlap sa na to pozera inak...oni v tom spociatku problem nevidia - beru to tak, ze sup-sup a je to a hlavne nech je to vtedy, ked to vyhovuje im... hmm

...v maji som bola v kupeloch Lucky (po operacii) a bolo tam dost mladych dievcat taktiez po podobnych operaciach, ale aj take, ktore sa o mimco snazia dlhooo ... a po tych kupeloch som zostala v tomto smere dosti pesimisticka... kolegyna ma pravidelne hresi, ze na to nemam mysliet - ona ma jednu dcere a rodila skoro v 40tke - takze asi vie co hovori...

katka.he
19. okt 2009

to nie si sama...mmart...aj ten moj je stale presvedceny o svojej "pravde" ...ale uz ho v tom nechavam, ze samozrejme ze ma " stale" pravdu.

mmart
19. okt 2009

treba im pohladit obcas ego 😀

katka.he
19. okt 2009

😀 😀 😀 presne tak 😀 😀 😀

lubka0506
19. okt 2009

🙂ahoj babule, vítam andreycu,mmart a bamb... 🙂 nezabudla som na niekoho? 😒 a je tu niekto? 😨

m.a.y.a.
19. okt 2009

ahooj babenky: vitam nove 3Otnicky 🙂
joo som tu lubka ledva som docitata vase prispevky za week, ja som mala brutik vikendik slavnostne som presla 3O a oslavujem od piatku a dnes som dufam skoncila uz nevladzem 😠

lubka0506
19. okt 2009

...no ja ti srdečne blahoželám! 🙂 vitaj medzi 30-kami 🙂 ...a ako sa cítiš ako 30 ročná? 😨

m.a.y.a.
19. okt 2009

lubka dikes moc noo uz mam 31 ale vobec mi to nepride len ked nieco niekde vypisujem tak ma zarazi xixi 😀 inac ani nevyzeram ani sa necitim a tak by to malo byt !!! ved vek nie je dolezity ))))

m.a.y.a.
19. okt 2009

idem kuknut superstar ako to tie baby zvladli vcera sme kukali ostrov smrti tak zatim a piste nieco aby som mala co citat 😉

lubka0506
19. okt 2009

...jasne vek nieje doležitý... 🙂 čo máš nové? nemala si moc čítania lebo tu bolo cez víkend smutno... 😵 -ale víkend ušiel ako voda...a zasa práca... ☹

m.a.y.a.
19. okt 2009

lubka noveho nemam nic ☹ vsetko postarom a a presne ako pises week preleti a zase do prace na 5 dni 😠 a co vy co noveho ??

lubka0506
19. okt 2009

je tu niekto? mala som niečo na práci... 😵 ja nemám nové nič...iba to že ma ráno zastavili policajti...inak všetko po starom. mm príde v stredu už sa teším...a v piatok by som mala íst k lekárovi... 😵

katka.he
20. okt 2009

ahojte...ste tu niekto?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre