Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

janemari
29. sep 2011

@tanyja presne ako píšeš život máme akosy ho zariadime,vždy som vyčítala ľudom ktorý sa len sťažujú ,že nemájú nárok sa sťažovať pokiaľ svoju situáciu sám nerieši. Ja som dostala viac šancí to zmeniť,ale premrhala som ich a len Laura mi dodala silu to zmeniť. Samozrejme napomohla mi tá situácia z vyhodením,ale mohla som sa vrátiť tak ako predtým. Ale viem ,že by sa nič nezmenilo,možno by som nemala Lauru a keby som ju mala bolo by ťažké niečo zmeniť. Práve dnes večer,ked maličká zaspala a ja som si robila v kuchyni som si uvedomila ,že som šťastná, je to zvláštny pocit spokojnosti čo som dávno necítila.

tanyja
29. sep 2011

@janemari cítiš, ako keď z teba padne kameň, to poznám, keď nezabudnem niečo dôležité vybaviť 😀
ale určite ti už je jasné, čo si dokázala a že si silná, aj ked si si to nemyslela 😉

janemari
29. sep 2011

@tanyja budem si myslieť,že som silná až ked budem mať s Laurinkou pokoj,ale to je ešte dlhý boj,vieš ako to myslím 😉

tanyja
29. sep 2011

@janemari jasné, ale silná si už aj tým, že sa nevzdávaš 😉
ináč všimla si si, že sem píšeme iba my dve? nikto sem už akosi nechodí , ani @lubka0506 ani @annemary27
kde sú všetky baby?

janemari
29. sep 2011

@tanyja po poslednom príspevku som si povedala,že si tu vypisujeme len mi dve 😀

tanyja
30. sep 2011

@janemari celá téma patrí nám, hoci už obe máme po 30 a máme dieťa, to moje akurát sedí na nočníku a kaká.. 😎 🙄 🙄
idem otovriť balkón ....... 😀

lubka0506
30. sep 2011

@tanyja
@janemari
...ahojte ja som tu len tak sem tam. Akosi nestíham...Dnes som bola v MT. Mám krátky protokol a pichat budem zhruba o dva týždne. Inak nové nič🙂 Zelám pekný víkend...🙂

annamary27
30. sep 2011

@lubka0506 ,že inak nové nič.....to je super,že začínaš pichať inj.držím palce 😀 😀 😀

janemari
30. sep 2011

@lubka0506 tak budeme držať palčeky,krátky protokol to budeš mať za sebou raz dva 😉 a do vianoc budeš tehulka 🙂
@annamary27 a ty máš čo nové?
@tanyja super tvoj aspoň do nočníka,ale moja krásavica sa pokadila ráno 3 krát 😝

aadulik2110
1. okt 2011

ahojte,
aj ja by som sa rada k vám pridala.... 30tku budem mať tento mesiac, dieťaťko (aspoň také mini) už nosím pod srdiečkom, dúfam, že tehu prebehne tak ako má a v máji sa budem tešiť z malého drobca

tanyja
1. okt 2011

@lubka0506 tak ti budeme držať palčeky, aby všetko dobre dopadlo, a že nič nové, aj protokol a pichanie inj je predsa niečo 😉 a aho @aadulik2110 sa k nám pridala, gratulujem k mimču, ktorý tt si?

@janemari no tvoja holka si to ešte môže dovoliť, dokadiť sa aj 3x, ale môj zbojník už má roky, už musí predsa ovládať protokol nočníkovania a obcikávania kvietkov 😀

@annamary27 a ty nič? ešte chodíte k tomu liečiteľovi ?

aadulik2110
1. okt 2011

@tanyja pomaly končín 7tt, o 2 týždne idem k doktorkovi tak dúfam, že bude všetko v poriadku

tanyja
1. okt 2011

@aadulik2110 už máš aj knižku čo ešte nie ? a čakáte prvé mimi ? tak už aj srdiečko bude počuť, taký príjemný pocit je, keď počuješ srdiečko vlastného dieťatka 😵

aadulik2110
1. okt 2011

ešte nie, tá sa myslím dáva až od 12 týždňa, čakáme prvé mimi a všetko je pre mňa nové....

annamary27
1. okt 2011

@tanyja
@janemari ahojte,ano ešte chodíme a nové zatial nemám nič,preto sa sem ani nevyjadrujem tak často.
Babie leto je tento rok nádherné,dnes som toho veľa poprala a a j sa posušilo,bola som sa u našich opalovať,nabalili mi kopu zákuskov,mňam 😀 😀 😀 😀 😀 mm som zobrala ku kamošom na pánsku grilovačku,tak som si dala sama ešte zbieranie buriny a ostrihávanie odkvitnutých kvetov do zotmenia.
Spolu s mm sme umyli aj pár okien,lebo na verande sú okná moc vysoko tak ma istil na rebríku,nech neskočím hlavičku do kríkov 😀 😀 😀 😀 😀
Švagra máme furt v dome,ale aspon začal robiť,len od kedy robí je táááááky unavený,že chodí spávať za svetla.A to robí len šoféra ávie.Dnes ked začal vzdychať,že aké je to unavujúce ho mm zrušil,lebo narozdiel od švagra/ktorý najazdí asi 20km,ale príde domov a má pokoj/ on najazdí aj 250km denne ako obchodný zástupca a doma ho potom ešte čaká kopa roboty na PC.

lubka0506
1. okt 2011

@aadulik2110 vitaj medzi nami 🙂
Babule dakujem za podporu. Stále sa neviem rozhodnút o Pigd...ešte síce mám čas ale bojím sa že nebude žiadne embryo vhodné,ešte ma čaká embr. pohovor. uvidíme....
papa 🙂

tanyja
1. okt 2011

@annamary27 tvoj mm a jeho brat akoby bratia ani neboli, veľmi rozdielni a ešte aj svokra pod jednou strechou, no ty máš teda nervy zo železa, ja by som to asi nezvniesla
ale ste boli riadne akční, môj mm mi ešte nepomáhal umývať okná a to bude asi tým, že ich máme len tri a normálne vysoké 😀 , takže istenie na rebríku nehrozí
@lubka0506 a prečo vám odporúčajú PiGd ? my sme to absolvovali, viem o čom to je a tiež som mala obavy, a pritom zistili, že máme 50/50 šancu na zdravé bábo , takže neboj a pohovor ti pomôže

tanyja
1. okt 2011

@aadulik2110 mne sa zdá, že v nejakom 9tt som ju dostala, ale už som si nie istá, možno to fakt bol 12tt , možno dostaneš aj prvé foto 😉 , ja ich mám odložené dodnes

annamary27
2. okt 2011

@tanyja mm a švagor sú z otcovej strany nevlastní bratia,moj mm mu minule povedal,že je rád,že nemaju rovnaké priezvisko,aspon sa nemusí za neho hanbiť. 😀 Dnes už budem pokračovať v umývaní okien bez istenia 😉 Od našich som dostala kačacie stehná,takže na obed bude fajná bašta 😵

lubka0506
2. okt 2011

@tanyja odporúčajú nám to kvoli neúspešným pokusom a kvoli potratu... 😒 Takže vieš aký to je pocit...mám strach...máš pravdu pohovor pomože.
@annamary27 neblázni dnes a umývat okná? a naozaj máš nervy zo železa, inak to treba púštat jedným uchom dnu a druhým von- takých unariekaných ludí! Plačú tí ktorý sa majú dobre! 😉

tanyja
2. okt 2011

@lubka0506 presne ako píšeš, iba tí plačú, čo sa majú dobre, a my držíme hore hlavu a ideme vpred 😉
ináč kvôli tomu, že sa nedarí, odporúčajú PiGD ? to mi je zvláštne, nám to odporúčali preto, lebo sme mali 3x postihnuté bábo, to je vtedy logické, ale pri neúspechu mi to veru nejde dokopy
mne síce doktorka povedala, že žena potratí iba choré bábo, že je to akoby ochranný mechanizmus ženského tela, takže z tohto pohľadu by som to brala
@annamary27 tak to zato taký rozdielny tvoj mm a švagor, už sa nečudujem 😀
ináč ja som dnes nič nerobila, boli sme preč, pozrieť mm krstných rodičov na dedine a s autíčkom do garáža, jedine večer som dala piecť fašírku, nech si drahý zoberie do roboty, zase sa týždeň neuvidíme 😢

janemari
2. okt 2011

Ahojte,víkend za nami ,aj vy máte pocit,že nedeľa je každý tretí den 😀 Ja nestíham sledovať dni a už je tu nedeľa. Laure sa včera podarilo 2 krát obrátiť s bruška na chrbátik,trénujem každý den podstivo. Zajtra sa chystám piecť tortu tak snád to dopadne dobre.

tanyja
3. okt 2011

@janemari šikulka Laurika, môj drobec sa tiež krútil, ale nelozil po štyroch, už len teraz vie loziť po štyroch 😀
a včera sa bicykloval na riadnom bicykli, vcelku mu to išlo
a komu pečieš tortu? drobec bude mať v nedeľu, teda ak mamča upečie 😵

aadulik2110
3. okt 2011

@tanyja nechám sa prekvapiť

tanyja
3. okt 2011

@aadulik2110 a pohlavie si chceš dať zistiť? alebo aj to bude prekvapko? u nás bolo jasné, že chalan 😀 😀

aadulik2110
3. okt 2011

no zatiaľ je skoro, ale neuvažovala som o tom, aby sa zisťovalo, čo to bude.... ako sa hovorí - hlavne, že to bude zdravé

janemari
3. okt 2011

@tanyja tortu som chcela pre otca aj starkého k meninám a oco mal aj 55 rokov.Ale dnes som nemala šancu to stihnúť,Laurinka zostala chorá, zatiaľ sa jej pustili poriadne soplíky.Včera jej nič nebolo a ráno už chrchotala a poobede už išli soplíky prúdom. Teplotku zatiaľ nemala a nakoľko sme užr az predtým mysleli ,že budeme chorý dala mi doktorka kvapky do nošteka,sirup proti kašlu,dokupila som aj Nurofen,mám aj paralenové čípky takže budeme bojovať.Zatial len odsávam,dávam kvapky do nošteka, ale uvidím aká bude noc,poprípadne dokine zavolám či mám prísť,alebo pokračovať v liečbe. Takže s pečenia nebude nič a ani z oslavy 😒

tanyja
3. okt 2011

@janemari ahoj, ináč ja mám doma 3 balenia čípok paralenu, zásobila som sa, keď išli malému očné zubáky 😀 a všimla som si, že sú do januára 2012 , tak ak by si potrebovala, pošlem ti 😉
my na nedeľu by sme mali urobiť malému oslavu, bude mať 2 roky, mamča upečie tortu, ale len takú obyčajnú, nič viac nič extra 😉
a oslavu ste kedy mali mať? tak to presuňte a do víkendu bude malá isto fit, je veľmi nervózna ?
a my sme so soplíkmi k doktorke nechodili, ako prišli, tak odišli 😉 a ináč boli len vtedy, keď sa malému prerezávali zúbky, ináč nemal soplíky

janemari
3. okt 2011

@tanyja tak parale čípky by sa zišli,dohodneme sa 😉 uvidím ako jej bude zajtra podla toho sa zariadim.

tanyja
3. okt 2011

@janemari v pohode, jasné, dohodneme sa, nie je problém 😉
a akú odsávačku máš? ja som dostala ešte po mojom synovcovi odsávačku, klasika, jedna hadička do nosa a druhou ťahám a pomedzi je nádobka na soplík, dokonca si sám chcel ťahať soplík keď mal 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre