Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

janemari
6. nov 2011

@zuziklc29 tak ja by som neveru nikdy neodpustila, aj keby záležao na tom za akých okolností to bolo. Ale aj keby bol totálne opitý a stalo by sa už by som mu neverila. Môj už ex okrem iného nonstop klamal a ja som mu neverila a ani nikdy veriť nebudem. A vzťah bez dôvery nemá cenu,lebo skôr či neskôr nastane nejaká situácia,ktorá ešte naštrbí dôveru ešte viac a to bude koniec.

zuziklc29
7. nov 2011

@janemari suhlasim s tebou.Mas pravdu,ja viem ze som najivna ale tak dala som mu poslednu sancu s tym,ze este raz a je koniec.Uz potom nemam co riesit.

zuziklc29
7. nov 2011

@tanyja no muselo mu chutit 😀 ale nie jasne ze ano ... . . . .
no kocenky a ja to v noci dostala takze ta mrchava cervena prisla

tanyja
7. nov 2011

@zuziklc29 mrcha jedna, že prišla 😠
@janemari ty si si svoje s ex veru zažila, mohla by si aj román o tom napísať a bol by to bestseller to mi ver 😉 , ktovie koľkým ženám by otvoril oči

aadulik2110
7. nov 2011

tak ako dievčatá po víkende?

zuziklc29
7. nov 2011

@tanyja a este jak to boli . . . .cely den v posteli,krce a ibalgin. . . . . 😢

pancuska
7. nov 2011

@zuziklc29 chvilku som tu nebola a uz nestiham sledovat 😉 tak ako to dopadlo dneska u dr? 😉 inak nedavno som citala v casaku zdravie clanok kde pisali o tom aky je vztah ked zena zaraba viac ako muz.......a ze nie je to dobre,spravanie muza sa zmeni......no musim to pozriet potom to napisem...... 😉 kolko ste spolu?

pancuska
7. nov 2011

@tanyja inak moj mm je kozorozec......nemozem sa na nic stazovat lebo je jak andel!!!takze su to dobry ludia 😉

zuziklc29
7. nov 2011

@pancuska napis zlaticko a potom daj vediet.lebo u nas je to ten pripad a to vies to muzske ego nepopusti 😠

krpcek2
7. nov 2011

ahojte baby, viem že od veci vám sem skáčem, chcem len dať do povedomia jednu šikovnú maminu, ktorá je na materskej s dvojmesačným bábom, má doma 10 detí a stíha robiť krásnu, nádhernú bižu, ktorú predáva,aby si trochu pomohla, prosím, pozrite si jej prácu a budem veľmi rada, ak si niečo objednáte a tým jej pomôžete 😉 http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=99821
Ďakujem.

anicka1981
7. nov 2011

@tanyja no to ano,,,pokladiky nase 😵 , a naozaj sme nic neplanovali, ani neako sme nad tym nerozmyslali, a ked mi dr vypocitala termin,tak to vyslo o 2 dni po muzivych narodeninach,, a ked som bola na sono v 12 tt, tak vypocitlo na 13teho,,, a tak sa aj narodil-presne na muzove narodeniny, a rodila som spontane, takze ziadne pomahanie prirode,, 😀 my sme mali dohodu a malym, 🙂

janemari
7. nov 2011

@tanyja tak už viacerý mi povedali,že je to na knihu.asi začnem o tom písať 😀

tanyja
7. nov 2011

@aadulik2110 no ako po víkende, uletel ako nič ako vždy, ty sa pochváľ, bruško už rastie?
@zuziklc29 mala si si drcnúť tuhý alkohol, to pomáha, pamätám, ako mi otec nalial, keď som chodila na gympeľ a raz ma hrozne brucho bolelo že až, čo mňa nikdy nebolievalo ! ani som nevedela kedy prišli a kedy odišli 😀 a vtedy ten frťan pomohol !!
@janemari tak rýchlo začni písať, zarobíš a ani nebudeš vedieť ako a bude z teba známa spisovateľka a ex padne sánka a huba na zem 😀
@anicka1981 tvoj syn asi bude právnik, tak to podľa toho, čo píšeš, vyzerá 😀 😀 , prípadne nie je tvoj mm alebo ty právnikom? keď už tak dohody u vás fachčia 😀
@krpcek2 to akože 10 vlastných detí? alebo aj adoptované? a to kedy stíha ešte aj bižu vyrábať? síce deti sa prehrajú, ak sú väčšie, tak asi už aj s domácimi prácami pomôžu..... no klobúk dolu, jedna baba má jedno dieťa a nič nestíha 😉
@pancuska aj ja som ako andel, na mne by drevo mohli píliť, už len keď vybuchnem, tak to stojí za to 😀 , ale ináč dala by som aj to posledné 😉

anicka1981
7. nov 2011

@tanyja no ja som sa porodu bala, ani nie tak bolesti ako nastrihu,,, a radsej som chcela ist na sekciu, ako rodit normalne, bala som sa nastrihu tam dole az tak,,, no ale postupne som zistila, ze ani sekcia ni je nic moc,,, a bola som zufala, po nociach som nemohla spat a rozmyslala som co a ako,,,, a tak sa to stalo,,, sm sa s malym dohodla, ze ked sa otoci dole hlavickou tak ideme normalne, a ked sa neotoci, tak na sekciu( a to mal uz nemal vela casu na otocenie) no presli 2 dni, a on sa na nasledujucu noc otocil, robil kotrmelce a stuchal ma celu noc, tak, ze som ani zaspat nemohla 😀 , tak bolo rozhodnute,,,tak sme rodili normalne, a ja som mu cele tehu prihovarala, ze sa narodi presne na muzove-tatkove narodeniny, a on sa presne vtedy aj vypytal von - sam od seba 🙂 takze tolko nase dohody 😀 a pravnik asi by bol prvy v rodine 😀

tanyja
7. nov 2011

@anicka1981 mne sa malý neotočil aj keď mi doktorka hovorila, že mám ležať na jednom boku, no nepomohlo to a u mňa bolo od začiatku jasné, že idem na sekciu, na odporúčanie doktorky , a teraz tatko je hrdý priam najhrdší tatko, keď sa mu syn narodil na jeho narodky, že ktorý by nebol, však ? 😉

tanyja
7. nov 2011

@anicka1981 ja detičky ľúbim a môžem a vidíš, aj tak som mala problémy..... ale dočkali sme sa po 7 rokoch boja 🙂

anicka1981
7. nov 2011

@tanyja, tak to je kazda ma iny pribeh, no moj mal najvyssi cas,,,, ale podarilo sa mu , a som rada, mali sme nadherny porod, bez epiduralky, nastrihu, sitia, 😅 . no tatko bol pri porode, hoci odpadava pri pohlade na ihlu, vydrzal a neodpadol 😀 , velmi mi pomohol, lebo jedbu chvilu so si myslela, ze to uz nevydrzim,,, ale vsetko super dopadlo,,,, maly bol zdravucky,,, troska popucelny,lebo dost velky bol, ale nemal vobec zltacku, ani tbc sme neockovali( usetrili sme behaie po plucnom), takze ulne v pohode,,, novopeceny tatko sa akurat cudoval, ze co to za meduzu som vytlacila -myslel placentu, ze on ani nedel co vsetko tam mam 😀 sranda no 😀

tanyja
7. nov 2011

@anicka1981 takže keby to nebol pôrod, tak je to komédia ako vyšitá, môj mm by k pôrodu nešiel, sedliacka výchova, a k sekcii by ho aj tak nepustili, ale tvoj má aspoň predstavu, že čo si žena musí všetko vytrpieť , ale je zlatý tvoj muž, a medúza sa mu asi nepáčila, čo 😀

anicka1981
7. nov 2011

@tanyja .. no nepacila 😀, cely taky roztrzity sa ma na to na druhy den opytal, ked prisiel na navstevu 😀 , tak vies, on bol so mnou na predporodnej priprave, ale tam vsade porod skoncil porodenim babetka,, o placente nic nevraveli,,, ako jasne ja som vedela, ja som to mala nastudovane, ale muz ostal zaskoceny 😀 ,, By si sa cudovala, moja svokra, robila na pordnici cely zivot, teraz je na dochodku,,, no sama ona( a pri nedelnom obede) zacala rozpravat, ze co a ako, ci sa bojim porodu a bla bla, no a na muza sa otocila , a vravi,,,, ze ty ked chces este niekdy fungovat ako chlap, tak by si ku porodu nemal ist...... no tak to bola sila,,,,,,, a to mu vlastna matka povie,preto si este viac vazim, ze tam so mnou bol a velmi mi pomhol, ako naozaj, si to velmi vazim, lebo jednu chvilu som si myslela, ze to uz nezvladnem, kontrakcie boli strasne silne, priam uz neznesitelne, prichadzala jedna za druhou, a nedalo sa to predychavat, ja uz na stole poputana s ctg pasami, nohy vyviazane, no strasna bolest, vtedy ma podzral neuveritelne,,, fakt som vdacna a pomiazdila som mu asi vsetky prsty na oboch rukach, ked som to predychavala 🤐 no a aj napriek tomu, ze pri porode bol, tak funguje ako chlap uplne normalne 😅 😀

tanyja
7. nov 2011

@anicka1981 téma svokry, to by sme sa dostali úúúúúúúúplne niekam inam 😀 , radšej nejdem komentovať tú moju , stačí snáď jedna jej hláška (prišla som z nemocnice, prišli sme o dieťatko) a ona: no to je taký rizikový vek mať dieťa (mala som vtedy 28)....... 😒 no commnent ďalej , pre istotu , aby nám nezamkli tému 😀 😀
u nás niet takéto kurzy pre nastávajúce mamičky, že čo by sme chceli, keď nám zrušili nemocnicu a pôrodnicu už pred asi 7 rokmi ☹

anicka1981
7. nov 2011

@tanyja .... no a este, ja som sa nad detami neako nezamyslala, to vsetko tak neako prirodzene islo, stretla som muza, nebola to niaka laska na prvy pohlad, nakolko z predchadzajuceho vztahu som mala zlomene srdiecko, a jednoducho som don nechcela uz nikoho ineho pustit,,,, ale manzelik bol vytvaly, a vytrvaly,,, a tak na vianoce 2010 ma poziadal o ruku , o 9 mesiacov svadba, a prekticky hned na 1x co sme isli bez ochrany som ostala tehotna,,, ako dlasiu nenstrulaciu som uz nedostala po svadbe, mala som bezproblemove tehu aj porod, ziadny nastrih, maly nemla zltacku, takze vsetko krasne islo,,, akurat teraz s byvanim,,,, lebo my sme zili v anglicku dlho, tak sme sa rozhodli zobrat a zit doma na slovensku-anglicko nam uz islo na nervy,( co teraz mi ide uz aj slovensko 😀 ).no uvidime, dost tazko sa zacina,,, keby sa nbam nebol hned podaril maly, tak by sme uz asi boli nazda d v anglicku,,, ale pre drobca je lepsie byt tuto na SK, aj ked mozno,ked podrastie, tak urcite pojdeme popozerat nase stare miesta v anglicku,,, a mozno sa ta aj vratime, anglicko-londyn je pre mna druhy domov 😉

no a to teraz sa preraba dom u svokrovcov-mame tam ist byvat(sice budemem mat uplne oddelene byvanie-na poschodi s vlastnym vchodom, ale aj tak, dvor bude spolocny,,), tak z toho som troska smutna, lebo sme sa dohodl, ze nebudeme byvat ani u nasich ani u nic,,, no co uz toto nevyslo,, a stahovat sa budeme z mesta na dedinu, a ja som skor mestsky clovek,,, ale najviac ma stve, to, ze sa budem musiet stretavat s jeho rodicami,,,, co uz nemoze byt vsetko na jednotku,,,

,,a je mi luto vasho babetka,,,,,,:(

anicka1981
7. nov 2011

@tanyja a este, vies co povedala ta moja mne po porode( nastastie po telefone, lebo som rodila v kosiciach, o oni su v humennom), ze ako sa mam a tak, no aj som bola unavena, ale v pohode,, no a ona sa asi chcela troska vcitit,,, tak hodila hlasku,, ze aj jej sa vsetci pytali, ze jake oto je rodit a ona ze im na to dopovedala, ze take, ako ked by vopchali do zadku daznik a tam ho aj otvorili,,, 😀 no super, to bolo presne to, co som vtedy potrebovala pocut,, 😀 no ja viem, ze sa snazila byt len mila,,,, no ale neako nevyslo 😀

tanyja
7. nov 2011

@anicka1981 bábätku sa lepšie stalo to, čo sa vtedy stalo..bolo postihnuté a žilo by možno max rok, takže asi tak ☹ , náš prvý chlapček
no ja by som k svokrovcom nešla bývať, ani keby bol dom zo zlata, to nie je dobré, každý potrebuje svoj kľud, aj vtedy ,keď je svokra akákoľvek dobrá alebo svokor 😒
a tá jej hláška, no supééééééééér 😀 otvorený dáždnik v zadku 😀 😀 😀

krpcek2
7. nov 2011

@tanyja no vsetko vlastne dericky,uz su aj vacsie,tak pomozu prehraju sa,ale ti poviem, ze mam jedno a som rada ze vypnem vecer, ona este bizu robi. sikovna velmi a praca nadherna.

tanyja
7. nov 2011

@krpcek2 má krásnu prácu, pozerala som jej album, a už som ho videla, len ja nemôžem bižu-náušnice , uši mi hnisajú, odskúšala som to a dopadlo to hrozne 😀
druhé neplánujete? tvoja známa má doma zohraný tím 😉

anicka1981
8. nov 2011

@tanyja tak niekedy clovek jednoducho nic urobit nemoze, nie je to v jeho silach..... No aja sa k nim tiez vobec netesim, som z toho smutna dost, ale co uz,,, mozno sa to este neako inac vyvrbi,,, aspon este tomu trosku verim,,, a cakam co sa stane, lebo to neviem niako ovplyvnit....

zuziklc29
8. nov 2011

@tanyja ale ked ja alkohol vobec nepijem . . ..mne ti to nejak nechuti ☹

krpcek2
8. nov 2011

@tanyja jééééééééééé 😀 ale aj hej, len nie teraz, ona robí aj chirurgickú oceľ, ja som tiež alergik, ale toto mi nevadí

aadulik2110
8. nov 2011

@tanyja no minulý týždeň sa trošku vydulo a už začínam sa cítiť tesne v rifliach, čo som doposiaľ nosila. Aj keď je tam rezerva, už ma začínajú tlačiť... a konečne mám aj vychádzky na PN, tak už je trošku veselšie...

tanyja
8. nov 2011

@anicka1981 veď uvidíte ako si budete rozumieť, a možno to bude fajn, malý bude mať po ruke stále starkú a starkého keď bude treba postrážiť 😉 , všetko má svoje za a proti a zo všetkého sa dá niečo vyťažiť 😉
@zuziklc29 akože vôbec nič? ani na silvestra alebo narodeniny alebo za dobrým obedom aspoň pivko, aby si nemyslel, že ho zjedol pes? 😎
@krpcek2 ja alergička nie som, len proste mi tie náušnice, čo som mala, nie dobre robili, až chrasty som mala na ušiach 😖
@aadulik2110 od samého začiatku si PN ? ja som bola od 4.mes PN , do práce sa nevraciam, pretože som bola iba na záskok a teraz sa menil šéf a ten uprednostňuje slobodné a bezdetné a už si zabezpečil ďalší záskok, to , že mám prax ho nezaujíma ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre