Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

zuziklc29
10. nov 2011

@tanyja hlavne nebudes byvat blizko vlcej nory to da rozum . . .moja svokra byva pat minut odomna . . . .no naucila som ju,ze ked chce prist musi sa ohlasit ja nie som stale pripravena na jej navstevu . . . .moja svokra ma svoje muchy ale ked ma muz podviedol stala pri mne . . . .

zuzana0612
10. nov 2011

@charlota333 na test? neviem, možno sa hlúposť opýtam, nemám s tým skúsenosti.... a robila si si aj doma test? či to nemá význam?

charlota333
10. nov 2011

@tanyja uz som dva tyzdne doma- cerpam dovolenku , a rozmyslam ci zostat doma na PN ak mi potvrdia tehotenstvo, pretoze ja dochadzam a dva krat prestupujem do prace, bojim sa ze prechladladnem ked budem cakat na bus, som na to citliva

charlota333
10. nov 2011

@zuzana0612 ano idem na test a sono, robila som si aj doma neodolala som , este v utorok a bola tam aj druha ale velmi slaba čiarka, tak dufam ze sa to tentokrat podarí

zuzana0612
10. nov 2011

@charlota333 a doma si si test nerobila?

zuziklc29
10. nov 2011

@zuzana0612 juuuj my este nejdeme piect ved mame trochu casu ale tak niektore kolaciky mozes upiect prv a nepokazia sa ti . . .
@tanyja . . . . . . . .kocky viete co je najhorsie? ze ked ja upeciem asi sedem druhov kolacov tak to nikto neje alebo je sa to sem tam lebo vsade maju,tak som povedala,ze tento rok len take co mozem dat do mrazaku aby sa zjedli . . . . .my uz sliepky nemame tak by som to musela odhodit . . .. . . . ☹ a tolko roboty a casu okolo toho . . . .

zuzana0612
10. nov 2011

@tanyja bývať vedľa svokry je ako bývať s ňou v jednom dome....

zuzana0612
10. nov 2011

@zuziklc29 jasné, ja len že si tu tak píšete o tom. mám potom chuť na nejaký dobrý koláčik... 🙂

zuziklc29
10. nov 2011

@charlota333 ja s tym prechladnutynm mam to iste . . . .iba sa kuknem na nieco studene a uz ma picha 😀 este aj ked idem do auta tak v ruke deku . . . . .a na noc hrube ponozky inak mam prechladnutie ako vysite

charlota333
10. nov 2011

@zuziklc29 presne podobne aj ja, neznasam studeny ranny bus- aj sa bojim sadnut lebo hned prechladnem, a zapal ako lusk

zuzana0612
10. nov 2011

@zuziklc29 @charlota333 ja nosím už dva mesiace hrubé ponožky, aby som neprechladla a nebola chorá. tiež do práce chodím busom a cesta do práce trvá asi tak hodinu. a teraz som si najnovšie objednala aj bedrový pás, také čo sa nosí na nohavice, farebný, je to ako predlžené tričko pod pulovrom a taká som tomu rada, že mi je príjemne na kríže. sedím v kancelárii, ale aj keď tu nie je zima, mávam bolesti. tak sa z neho teraz vytešujem a objednala som si ešte jeden, inej farby na obmenu

charlota333
10. nov 2011

@zuzana0612 to je super bedrový pas, to je ako opasok?
aj ja som citliva na to tiez mi stale vsade fuci- neviem co to je volakedy som nebola taka citlivá-ze by vekom 😀 😀

tanyja
10. nov 2011

@charlota333 tak to ani nerozmýšľaj nad tým, či ísť do práce alebo nie, určite prvé 3 mesiace nie ! a ešte teraz, keď už zima klope na dvere, radšej si doma v teple oddýchni a potom uvidíš a ked si si v utorok robila test a druhá slabá, znamená to vcelku dobrú správu, tak držím palce, dlho ste sa snažili?
@zuzana0612 to si presne a trefne napísala, a ja sa s ňou nerozprávam už 7 mesiacov a 7 mesiacov som ju ani nevidela, nechýba mi 😉

charlota333
10. nov 2011

@zuziklc29 a vy ako postupujete so snazením o miminko, ste j nieco podnikli

zuziklc29
10. nov 2011

@zuzana0612 ved vam pisem kocky . . kym pridete tak nieco upeciem a kavicku uz mam hotovu ale pre vas urobim cerstvu 😀

charlota333
10. nov 2011

@tanyja tak som nad tym aj ja rozmyslala a môj ani nechce pocut ze by som isla do prace, v roku 2008 som potratila predtým sme sa snazili a od vtedy sa snazime viac, zatial neuspesne,

zuziklc29
10. nov 2011

@charlota333 pravdu? ano podnikli . .uz sme sa dohodli,ze teda chceme . . .lekar mi porobiul vysetrenia,krv aby zistil kedy mam hormony vysoke a ci mam ovulaciu . . .dal mi clostal a duphaston a moj muiz mi povedal,ze ide na tyzdnovky do rakuska . . .a nakolko tam pracujem aj ja tak sa budeme vidiet len vikendy . . .to je asi tri dni za mesiac

zuzana0612
10. nov 2011

@charlota333 je to taký navliekací pás. pozri na hippsy.net majú všelijaké farby. pekné je to pod pulover či tričko. a určite zajtra dobre dopadnete, keď si si robila test doma a vyšli dve čiarky

charlota333
10. nov 2011

@zuzana0612 pozeram je to super ten pas

zuziklc29
10. nov 2011

@charlota333 a potom ta boli brucho a nafukne ta ako keby si bola tehotna . . .ja toto dokladne poznam . . . .toto iste mam . . . .

zuzana0612
10. nov 2011

@zuziklc29 ja som práve dopila obedňajšiu kávu. ale keď napečieš, tak prídem a kludne dám ešte ďalšiu kávu... 🙂

charlota333
10. nov 2011

@zuziklc29 to nieje bohvie co, skoda ale hadam vam to raz vyjde

zuzana0612
10. nov 2011

@zuziklc29 pozri si aj ty tú stránku, čo som napísala @charlota333. je to dobre. tiež mávam také nafúknuté brucho a bolí ma všetko, že ani sedieť, ani chodiť... nič

zuziklc29
10. nov 2011

@zuzana0612 no ja nosim tu deku ale cervenu.vsak nech vidia . .ako ked vystupujem a som v nej zabalena tak len kukaju ludia . . .ibaze kaslem na nich nech si myslia co chcu ved toto je moje zdravie a nie ich . . . .no nie? nepochopim tieto mlade,krize hole horko tazko jej nieco zakriju,sukna tesne pod zadok,cizmy nad kolena . . . . .radsej budem zdrava a nech som cela v deke oblecena ako byt naha a potom tie problemy

zuzana0612
10. nov 2011

@charlota333 ano, je to super. a majú ich aj pre tehotné.

zuzana0612
10. nov 2011

@zuziklc29 to ano. keď vidím tie baby... ja naobliekaná a oni s holým bruchom, holé kríže.... ale veď oni nato prídu raz... potom si budú hovoriť....."keď som bola mladá, tak som bola sprostá.".... ale to už potom bude neskoro.

zuziklc29
10. nov 2011

@zuzana0612 tak ja poviem kam mas ist a pomalicky sa tu dame dokopy . . . .
@charlota333 no kamoske sa to podarilo po troch rokoch . . .ja osm mu povedala ze max,rok cakam na neho . . . .a potom koncim s nim . .. ..

zuziklc29
10. nov 2011

@zuzana0612 idem zuzik . . . . .dakuujem . . . .mate kocenky kavu a kolacik na stojaka :D ale nie nebojte sa ja aj stolicky mam akonemyslim teraz v ustach . . .aj ked tam mi este rastie zub mudrosti . . . . .pojdem do politiky.. . . budem mudra jak parlament cely 😠

zuzana0612
10. nov 2011

@zuziklc29 dobre 😉 .

charlota333
10. nov 2011

@zuziklc29 ano neodkladaj to poznam to z vlastnej skusenosti, roky idú... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre