Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

tanyja
10. nov 2011

@zuziklc29 no ale ja som u teba za necelú hodinu, tak pozor na mňa a malý štrajkuje so spaním, takže aj teraz naštartujem fáro a bežím k tebe 😀
@zuzana0612 ja som si ešte neurobila, ale asi idem na to, už mi pýta 😉
a vieš koľko krát prišla pozrieť malého, ked bola doma z DE ? ani raz !! tak vnúčik jej nechýba
a načo je ten pás? ešte som to nekukla 😉
@charlota333 tvoj mm má pravdu, neriskuj ísť do práce po takom dlhom snažení a akú máš prácu?

zuziklc29
10. nov 2011

@charlota333 ved to . .nech si rozhodne ci peniaze a bude sam alebo maximalne s nejakou mladou cajou alebo manzelstvo s dietatom

charlota333
10. nov 2011

@tanyja pracujem v kancelárii, takze praca v celku ok -len tie stresy,ale to cestovanie, o to mi ide najviac

zuziklc29
10. nov 2011

@tanyja vezmi po ceste kocky a do partizanskeho . .ja byvam v meste. . . . .alebo potom ked budem v lucenci . . . .nie je problem som ti povedala. . . . . .rada ta uvidim aj s malym

charlota333
10. nov 2011

@zuzana0612
@zuziklc29
@tanyja baby robite chute s kavickou idem si aj ja dat

zuzana0612
10. nov 2011

@tanyja ten pás je bedrový pás, aby ti nebolo zima na kríže. a neprechlada si. ja už čakám doma na druhý, čo mi má prísť.

zuzana0612
10. nov 2011

@charlota333 a ak sa ťa môžem opýtať, dlho ste sa snažili?

zuzana0612
10. nov 2011

@zuziklc29 no len ja som od vás trocha "od ruky"..... mali by ste ísť opačným smerom a prísť vy sem k nám

charlota333
10. nov 2011

@zuzana0612 asi tri roky, a chem sa este opýtať, za ten pas nenatahuje sa velmi,ze by sa rozgajdal -je to bavlna, alebo este nestahuje velmi?? a nenasla si aj stranku na sloveneku?

zuziklc29
10. nov 2011

@charlota333 dajme si kavicku vsetky a to bue taky nas ritual aspon tu . . . .xi ix

tanyja
10. nov 2011

@charlota333 že my sme už tá staršia éra, no roky bežia ani som sa nenazdala a mala som 35

zuziklc29
10. nov 2011

@zuzana0612 a ty si sa nam kde odstahovala?

charlota333
10. nov 2011

@tanyja presne ide to ako voda

tanyja
10. nov 2011

@zuzana0612 už mi je jasné, načo je ten pás , a žeby sme s @zuziklc29 naskočili do auta a dobehli? a prečo píšeš Partizánske a potom LC ? teraz si kde vlastne?

zuziklc29
10. nov 2011

@tanyja rodicov mam v lucenci a byt s muzom mame v partizanskom . . .to ja taky kocovnik 😀 . . .ale pssssssst nikomu ani muk . . . .

zuzana0612
10. nov 2011

@zuziklc29 ja som na "západe"....okres myjava. ale teraz bývame v senici. a v jednej dedinke neďaleko sme kúpili dom a ten prerábame, tak budúci rok sa snáď zase presťahujeme... 😀
@charlota333 vieš čo? ja som si podľa rozmerov objednala L, ale prišlo omylom v sáčku M. ale na sáčku bolo napísané L. a aj to M je mi dobré. trocha to povolilo, ale fakt že minimálne, nerozgajdalo sa mi. a ani to veľmi nesťahuje, je to také akurát.
a sú aj na slovensku stránky. ale na tejto českej je najväčší výber farieb. vlastne ten prvý mám z cool-mania.eu objednaný. pokiaľ by ti stačila iná farba, tak pozri tam.

zuzana0612
10. nov 2011

@tanyja kludne prídite. aspoň zistíte cestu a budúci rok, keď bude dom dorobený, prídete tam, dáme kávu na terase. a malý bude po dvore behať

zuziklc29
10. nov 2011

@zuzana0612 no a tuto to mame . . . . . .dalsi kocovnik 😉 aspon nie som sama . . . . .xi ix

zuziklc29
10. nov 2011

kocky idem ja . .pekny dnik a uzite si to dnes . . .ale hlavne v pohodli si vychutnajte vasu kavicku . . .takze nohy na stol,kavicka a klud . .premyslat o niecom peknom pri hudbe je vzdy super . . . .

zuzana0612
10. nov 2011

@zuziklc29 presne tak, kočovníci sme..... 😀 😀 😀 . a to sme prvý rok, čo sme boli spolu, chodili od našich k rodičom drahého na striedačku.... to bol iný chaos....všetko dvojmo, ani si nevedela, kde čo máš a čo nemáš

tanyja
10. nov 2011

@zuzana0612 a malý vám bude husi pásť 😉 mne stačí raz povedať 😀 a prídeme, no ale takto mi je @zuziklc29 trocha od ruky, sa nepochválila, že býva s mm v partizánskom, každá sme inde 😠 , keby bola v lc, tak nie je problém a kávu som už skoro vypila
@charlota333 tvoj mm má koľko rokov? dlho ste spolu?

charlota333
10. nov 2011

@tanyja mm má 32 a sme spolu 8 rokov a ty s mm ako je to s vami?

charlota333
10. nov 2011

@zuziklc29 ahoj

charlota333
10. nov 2011

@tanyja a ty si na RP?

tanyja
10. nov 2011

@charlota333 s nami je to kadejaké 😉 , chodí na týždňovky, takže sme spolu málo a ked je doma, tak beží k mame, lebo tej stále treba doma niečo robiť, pritom má doma ešte jedného syna.
a áno, ešte som doma na RP, môj mm je odo mňa tiež mladší o 3 roky, čiže má 32 a ja 35 , zavšs badať rozdiel, je ako decko, lenže to je aj výchovou dané, a preučiť ho? podarilo sa mi, ale nie celkom 😖 , to je ťažká práca

charlota333
10. nov 2011

@tanyja poznam to, chlapa len tak lahko neprerobis

tanyja
10. nov 2011

@charlota333 no veď práve a ešte keď má poriadne v hlave od mamičky vtlčené, že na všetko je len žena a chlap nič nemusí......

charlota333
10. nov 2011

@tanyja to nie je bohvie co , ze mu mamicka takto radi buliky do hlavy

tanyja
10. nov 2011

@charlota333 a toť môj chlap je ňou ľáááhko ovplyvniteľný, ale by si neverila, aký je iný, ked svokra je preč, normálne normálny chlap 😀

zuziklc29
10. nov 2011

kocenky pruser . . . . .ja som si tu nieco preinstalogvala a nejde mi to. .sa bojim aj odhlasit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre