Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

aadulik2110
11. nov 2011

@tanyja tak dúfam, že sa podarí niečo dobré zohnať.... ja som dnes vybavovala v banke, na katastre.... behali sme s manželom ako 2 splašené kone, nakoľko sa ešte ponáhľal do práce, ale už doma oddychujem. Troška poležím a pôjdem upiecť nejakú dobrotku, keď už máme tie hody 🙂

janemari
11. nov 2011

@tanyja tak ja mám prácu nič moc,v jednej zahraničnej firme ako obyčajná robotníčka na 3 smeny.Ale už som tam pomaly 14 rokov tak človek si už prešiel kadečím a zvykol si.Najhoršie to bolo ked som sa vydala a odsťahovala,vtedy bol problém s dochádzkou.Ale teraz som už späť,takže na pešo je to cca 20 min.
@zuzana0612 tak ja cez den nestíham na net,trošku upratať a niečo som popiekla a samozrejme povenovať sa malej,vychádzka a už je tu večer 🙂

zuzana0612
11. nov 2011

@aadulik2110 je u vás sú hody? aj u nás.... 🙂

zuzana0612
11. nov 2011

@janemari no veď jasné, ty máš celkom iný denný program. maličká ťa zamestnáva na 200 percent. 🙂

aadulik2110
11. nov 2011

@zuzana0612 no u nás - kam som sa po svadbe presťahovala a aj u nás - u mojich rodičov.... tak vždy riešime, aby sme neurazili....
tak teraz sme to vyriešili tak, že obed u svokry a zákusok u našich.... aj s vianocami sme to tak mali (nakoľko zatiaľ bývame so svokrou), tak minulý rok sme boli u svokry, nakoľko svokor zomrel krátko pred našou svadbou a to boli prvé vianoce bez neho, tieto vianoce budeme u našich a tie budúce v novom našom domčeku a s naším drobčekom 🙂 už sa veľmi teším

tanyja
11. nov 2011

@lubka0506 tak nabudúce dostaneš určite silnejšie hormóny a bude aj viac vajíčok, ja som mala slabšie a 6 vajíčok, a z nich len 2 boli vhodné na oplodnenie a len 1 bolo z nich ok 😖 , aj to sa neujalo 😖 😖

tanyja
11. nov 2011

@aadulik2110 myslíš, že do budúcich vianoc už budete bývať? @zuzana0612 to vie posúdiť, prerábajú domček
vy sa máte, máte hody a my nemáme hody ☹ ale ak pôjdem k @evita6 tak si tie hody urobíme my dve, deti dáme spať a bude rošambo do rána 😀 😀

aadulik2110
11. nov 2011

@tanyja no plán je v lete sa presťahovať.... chceli sme to stihnúť než sa drobec narodí, ale to nestihneme, tak zas bude tu plný dom (7dospelých ľudí... - hotová ponorka, vôbec sa na to obdobie neteším, ale až sa presťahujeme....

tanyja
11. nov 2011

@aadulik2110 tak to bude božský kľud ....... to ticho, normálne ani rádio si nezapneš a budeš si vychutnávať to krásne ticho 🙂

aadulik2110
11. nov 2011

@tanyja aj teraz ma to rozčuľuje... švagriná je chorá a namiesto toho, aby ležala a chodila sa len najesť, tak celý deň je v kuchyni (aby jej náhodou niečo neušlo) kašle... ešte niečo chytím.... zostala som doma, aby som nedostala nejaké bacilky a doma to mám rovno na tanieri... a naviac piekla medovníky, natierala ich džemom a medzi tým kašľala - a tie mám veľmi rada, no už viem, čo jesť nebudem....

aadulik2110
11. nov 2011

@tanyja no to máš pravdu.... ale nejakú relaxačnú si pustím

tanyja
11. nov 2011

@aadulik2110 však ju pošli niekam a keď je chorá, nemá čo v kuchyni vysedávať a ešte aj kašľať na všetko okolo nej, 😒
@zuziklc29 kde si? sľúbila si mi, že pokecáme a teba nikde iba čo si mi chute na likérové vajíčka narobila 😝 😝 😝 , mala si doniesť 😀

aadulik2110
11. nov 2011

@tanyja v tomto dome sa všetko rieši poza chrbát - nedaj bože, aby sa niečo povedalo do očí.... a keď aj, tak svokra je na jej strane... a ani keby to mm povedal... to je škoda reči, aj kvôli týmto pomerom sa ponáhľame s domčekom

tanyja
11. nov 2011

@janemari no ale vydržať 14 rokov v jednej firme, to je dnes rekord, nakoľko x firiem pominulo, alebo podmienky sú strašnééé, že sa tam robiť nedá 😒

tanyja
11. nov 2011

@aadulik2110 a najlepšie je vo vlastnom, akýkoľvek sú všetci, aj tak každý potrebuje svoj pokoj a vy ešte teraz, keď bude bábika malá, maličké potrebuje svoje miestečko a vy tiež 😉

aadulik2110
11. nov 2011

@tanyja a najviac ma rozčuľuje, že vo všetkom sa musíme podriadiť, aby nebolo zle.... najnovšie je to, že nakoľko bývame v podkroví, ktoré je dosť nešťastne riešené schodiskom, tak sa budeme musieť presťahovať do dolnej izby, ktorá bude síce provizórna, ale povedala som, že aj keď dočasne tam budeme bývať, tak určite než sa tam presťahujeme ju musíme vymaľovať a bolo mi povedané, že sa musíme spýtať maminky akou farbou to môžeme vymalovať, pretože predsa tam budeme len dočasne a to je jej dom....

tanyja
11. nov 2011

@aadulik2110 no to je sila, to by sa ma dotklo takáto hláška.....maminkin dom, to jej neberiem, ale aby si ona povedala farbu? to je predsa na hlavu, však nech si to potom premaľuje, nie? máte len 1 izbu pre seba, ostatné je spoločné?

aadulik2110
11. nov 2011

@tanyja inak dnes som sa hrala na jednej stránke, kde sa podľa fotiek vygeneruje foto dieťatka.... spravila som obe verzie - dievčatko a chlapčeka... a musím povedať, že vyzerajú ako ja i mm v detstve.... no tak som zvedavá, či bude mimi aspoň trochu podobné.... uverejnila som ich aj vo svojom albume 🙂

aadulik2110
11. nov 2011

@tanyja žijeme vo veľkom dome... dole je kuchyňa, jedáleň, obývačka a druhá obývačka (kam sa potom presťahujeme), na prvom poschodí má svokra izbu, a 2 švagriné každá svoju a v podkroví máme izbu my a 2 švagrovia každý svoju izbu.... naviac ani nejako rodina a kamaráti k nám nechodia na návštevy, lebo si nemáme kam v súkromí sadnúť... vždy tam niekto z domácich "musí byť".... ani naši nejako kvôli tomuto nechodia, no tých 6-8 mesiacov to ešte vydržím, keď už som to tých 14 mesiacov celkom v zdraví vydržala....

aadulik2110
11. nov 2011

@tanyja a najviac ma dorazí hláška okolia "veď sa so stavbou nemáte kam ponáhľať, veď máte kde bývať".... ale to, čo je za dverami už nevidí....

tanyja
11. nov 2011

@aadulik2110 fotky som si všimla, zaujímavé 😵
a to sa cítiš v tom dome ako na dlhodobej návšteve, to fakt, aby ste už vo svojom boli ale teraz si to už nijako viac neznepríjemnňuj, nech to to tehotentsvo uplynie v kľude až do konca 😉
ja pre dnešok idem spať, veľa hodín , tak pa pa 😉 , zajtra až večer, nebudem doma 😀

aadulik2110
11. nov 2011

@tanyja
sú veci, ktoré ma rozhádžu, ale hneď to hádžem za hlavu, lebo veľmi skoro som prišla na to, že sa to neoplatí riešiť, lebo aj tak sa nič nezmení.... nech si robia ako chcú... vo svojom si budem robiť po svojom.....

annamary27
12. nov 2011

ahojte,film bol celkom fajn....dokonca som večer vo sne bola mm neverná s tým mladým českým hercom Kotekom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 v ,,mekáči sme posedeli ,popapkali pred kinom a pekný večer za nami.Dnes som sa od rána zvrtala v kuchyni,pár praní do pračky,žehlenie,upratovanie a asi o 2hodinky ideme ku kámoške na návštevu. 😵 😵 😵

tanyja
12. nov 2011

@aadulik2110 asi tak nejako ani ja už stále neriešim hnevom malého zúrivostné ataky ..keď je unavený či sa mu neurobí po vôli, tak niekedy reaguje tak, že začne zúriť = dupká a reve, dnes som ho začala objímať a nakoniec sme sa rozprávali o tom, čo robil havo pri starkej 🙂 aj keď ešte pomedzi nás rušili malého vzlyky, ale ináč super 😉

@annamary27 my sme doma ani neboli, išli sme k mojej starkej, býva v dome, tak malý sa vyšantil, vybehal s havom (zlatý retriever) a upratoval s mojou mamou 😵 šikovný po mamičke 😀
ja už nežehlím, hneď ako mi poschne prádlo, tak ho krásne zložím a uhladím rukou a vyzerá fakt super 😉 , vyskúšaj, uvidíš, ušetrím si tým kopu času 🙂 , teraz som dala druhú várku tmavého a ráno biele
potom napíš, ako bolo na návšteve, ja sa chystám budúci deň ku kamarátke na 2 dni, vždy tak chodím aj s malým, vždy si urobíme pekný večer 😉

zuziklc29
12. nov 2011

@pancuska juuuj m ja poznam ten clostyl ja ho beriem teraz a priberam aj od vody.mala som ist na kontrolu ku lekarovi ale vec sa mala v tom,ze moj muz odchadza pracovat mimo sk takze ja sm to vzdala a odchadzam aj ja

lubka0506
12. nov 2011

ahojte @zuziklc29 ano máš pravdu pri clostile priberieš aj z vody...tiež som ho brala a dost dlho. Horšie je že tie kilá potom nie a nie dole. 😠
...ja som sa dnes celý den motala,prezliekala periny,upratovala,vešala prádlo,hrabala lístie v záhrade a za chvílu bol večer 😒 želám príjemný zvyšok večera!... 😉

zuziklc29
12. nov 2011

@tanyja ani mi nevrav . .ked som volala tak to je z roku pana . .2008- -. - - -akoze kto si co ma pamatat .. . . .nech si robia papiere tak ako ide rok a nie spred neviem kolkych . . . .vcera som si dala tie vajicka s vajecnym likerom aj za teba 😀 a uz som opat v partizanskom . . . . . .

zuziklc29
12. nov 2011

@zuzana0612 krasny sopbotny vecer . . . . .ako si sa mala?. . . . .

zuziklc29
12. nov 2011

@tanyja jaj poklad ty si bohovska . .ja som ti volala aby ste dosli,ze mam likerove vajicka . . . . . . 😀 ale inak som myslela na teba ked som ich jedla. . . . .xi xi . . . . . . .a desat kusov padlo za vlast . . . . . .ale podelila som sa aj z babkou aj maminou.a babka potom isla na bicykli tak si to vies predstavit ako sikmo isla 😀 este stastie,ze nema daleko domov . . .xi xi

zuziklc29
12. nov 2011

@lubka0506 no veru . ..mna toto vsetko caka ked moj muzik odide.No len to listie nemam nastastie.u nasich aj je ale tak to je od susedov lebo u nas je len trochu co preletie cez plot. 😀 neprides mi ppomoct? aspon si dame kafeee a ty si uz tak zabehnuta v tom . . . . 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre