Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

tanyja
22. nov 2011

@janemari to si nemyslím, žeby povedal, že je škaredá, to už hádam nie, predsa len vlastné dieťa je vždy to najkrajšie 😉 akékoľvek by bolo a sú viacerí "ockovia" , ktorí zdupkali, keď sa im narodilo postihnuté alebo nejak choré dieťa , neviem, ako by reagoval môj chlap na také, ale jednoznačne sme sa zhodli, že radšej žiadne ako postihnuté, doba je už dosť ťažká na výchovu zdravého dieťatka, nieto chorého 🤐
@pancuska všimla som si, že nás zanedbávaš, no ale zase, keď si tvoj mužík chce vychutnávať tvoju prítomnosť, tak si to vychutnávaj aj ty, mnohé z nás takú možnosť nemajú........ten môj je v robote celý týždeň 😵

bugynka
23. nov 2011

Ahoj baby , ak môžem tak sa pridám k vám .. mojích ,, sladkých " 30 budu v aprili 😉 o malinke sa s mm snažime pol rok , tak dufam ze jedneho dna mrcha nepríde a bude meskat celých 9 mesiacov 😀

janemari
23. nov 2011

@bugynka vitaj medzi nami a hlavne nech sa ti čím skôr zadarí bábo.

Tak ja som si konečne sadla,dnes náročný den,ale konečne dovarené,ožehlené,upratané a malička spí, zajtra si dávam oddychový den 😎

bugynka
24. nov 2011

@janemari Ďakujem za privítanie , a dúfam že sa čoskoro zadrí mimčo všetkým nám ktoré na to túžobne čakáme 😉

aadulik2110
24. nov 2011

@zuzana0612 tu som, vybavovali sme, švagra mám po operácii, tak beháme do nemocnice, plánujeme kúpiť auto, tak notebook je zaneprázdnený a ja sa k nemu nedostanem.
@janemari prajem ti veľa síl a energie, máš to veru ťažké, ale teš sa z malej
@tanyja ako sa vám darí?

aadulik2110
24. nov 2011

@bugynka neboj, bude vianočný darček 🙂 budem držať palčeky

tanyja
24. nov 2011

@bugynka ani sa nenazdáš a bude mimčo 😉 , však času dosť, kam sa ponáhľať... 😵 😵
@aadulik2110 ejha íha aké zmeny u vás a švagrovi je čo? a aké auto plánujte kúpiť? ešte nemáte žiadne? my pre istotu máme dve, na jednom behá mm do práce a ja na druhom kam treba, my sa držíme a malého sa chytili aj soplíky, tak keď prská, tak je celý mokrý 😀 , ale ináč jesť mu chutí, teda okrem rána, kedy nemusí akosi nič, jedine to jeho kakao a potom sa už láduje.... robím mu džús z pomarančov, napije sa a povie: toto nie je dobré 😀
@janemari ja dnes znova pošta a zbehnem mm pozrieť zateplené rifle, totiž ja som si kúpila a zahlásil mi, že aj on také chce....nejako všetko chce to čo aj ja mám 😀 a tiež si poriadim, veď čo už sa len dá robiť po tme, no nie? iba byť doma a poriadiť a pohrať sa s dieťaťom
len zbojník nechce nosiť papuče 😠

aadulik2110
24. nov 2011

@tanyja švagor (normálny z tej veľkej rodiny) už dlho bol na PN a nevedeli mu zistiť, čo mu je... nakoniec bol na CT minulý týždeň a zistili mu, že prechodené choroby a zápaly sa usadili na čreve, kde spravili veľký 7cm hnisavý vak, hneď v ten deň ho hospitalizovali (báli sa, aby to neprasklo), predoperačné a tento týždeň v pondelok ho operovali, tak je ešte stále na áre, ale už je v pohode. Autíčko máme Fabiu, ale do toho kočík veru nedáme a z toho dôvodu sme sa rozhodli kúpiť auto, aj keď peniažky sa teraz potrebujú inde a naskytla sa nám celkom dobrá kúpa, síce úplne nebude nové, ale verím, že dobre poslúži. Budeme mať Opel Frontera, Fabiu predáme, lebo teraz bude ťažké živiť 2 autíčka, ale neva. Zasmiala som sa nad tým pomarančovým džusíkom.... drobček malý

bugynka
24. nov 2011

@aadulik2110 Tak to by bolo fakt super , no nech ta pan Bozko vysliší 🙂))

bugynka
24. nov 2011

Babulky ma tu niektora z vas dobrovolne poistenie ? Neviete co s tym ci sa to bude rusit ?

aadulik2110
24. nov 2011

@bugynka no dúfam, že sa podarí a budete sa tešiť 🙂

bugynka
24. nov 2011

Fajci tu niektorá z vás ? Rada prijmem rady ako sa toho zbavit , zrejme aj to ma vplv na tehotenstvo- urcite ☹

annamary27
24. nov 2011

@bugynka ahoj,ja si to platím od marca,ale ani srnka netuší,že čo z toho bude,možno mi bude napokon ,, na dve veci,,na veľké h..... 😀 😀 😀 😀

zuzana0612
24. nov 2011

@bugynka ešte nikto nevie, čo bude od 1.1., či to dobrovolné na niečo bude alebo nie. ja si to síce neplatím, ale poznám baby, každá sa vypytuje. ale nikto nevie ešte odpoveď. aj včera som bola na školení a tiež nevedeli odpovedať.

zuzana0612
24. nov 2011

@bugynka ešte k tomu fajčeniu. kamarátka fajčila, a len čo sa jej objavili dve čiarky, tak ju to prešlo.... 😀

tanyja
24. nov 2011

@bugynka proste s tým seknúť a basta, tak to urobil svokor a to si aj šúľal a už je to 9 rokov, čo nefajčí, miesto toho žuje tekvicové semiačka alebo cukríky, musíš sa naštvať a prestaneš a neodkladať to !!
@zuzana0612 tiež poznám baby, ktoré s tým počas tehotenstva sekli, ale začali znova hneď, ako prestali kojiť, takže aj to je škoda, že znova začali ☹ , ako si dopadla u dr?
@aadulik2110 my máme felku a tiež z tohoto dôvodu sme kupovali druhé auto - peugeot, 2 ročný za super cenu, teraz už nie sú také drahé autá 😉 a keď treba tak treba, nech sa kočík dobre vozí, nám sa už nemá aký voziť, už som všetky predala......a dne som do malého veru nedostala ten môj "džúsik" , napil sa a už predtým hovoril - to nie je dobré 😀 , opica moja, dokáže celé doobedu nejesť a potom večer sa nevie dotlačiť , v nepozorovanej chvíli zjedol celú balenie čokoládok milkinis 😠 , iba zahlásil, že ho treba umyť 😅

zuzana0612
25. nov 2011

@tanyja bola som ina na kontrole. všetko ok. zobrala som si recept na lieky, a išla domov. ešte som sa cestou zastavila v tescu a kúpila mikulašov.

zuzana0612
25. nov 2011

@aadulik2110 čítala som, čo je tvojmu švagrovi. sme hlúpi, keď sa stále naháňame za prácou a všetkým a takto si necháme zápaly a choroby prechodené usadiť. lenže človek si to uvedomí až keď je už "neskoro" a prejaví sa to nejako. ja som tiež veľakrát prechodila chrípky. a teraz mám zhrubnutú chlopňu... možno to nie je z toho, prišli mi nato pred troma rokmi. môže to byť vrodené, alebo takto prechodenými chrípkami získané. ale v rodine nikto nič také nemal. a tých nevyležaných vecí mám za sebou "pár"....
my budeme musieť tiež kúpiť nové auto, keď sa podarí a budeme mať mimčo. máme malé auto, dvojdverové (teda trojdverové, ale cez ten kufor sa do neho nič nedá)

bugynka
25. nov 2011

@annamary27 tak dufam že nie 😀

bugynka
25. nov 2011

@zuzana0612 tak ked niečo budeš vediet tak daj info , pltim si to z maxima , tak dufam ze o to neprídem 😝

bugynka
25. nov 2011

@zuzana0612 ja mat dve // tak tiež s tym sekam a velmi rada , ale rada by som s tým sekla uz teraz 😉 ale dajak to nejde

zuzana0612
25. nov 2011

@bugynka slabá vôľa? 😉 keď sa nedarí prestať?

bugynka
25. nov 2011

@zuzana0612 slaba ☹ ale uz som obmedzila , 🙂

zuzana0612
25. nov 2011

@bugynka čo ja viem.... a nebolo by fakt lepšie ako obmedzovanie, uplne prestať? fajčíš veľa?

tanyja
25. nov 2011

@zuzana0612 aj ja vravím, tresnúť s tým a basta 😠 , môj svokor sa naštval, tresol s tým a to bol tuhý fajčiar a dodnes si nezapálil a veru už aj môj otec prestal fajčiť, čo vždy tvrdil, že načo prestať v jeho veku fajčiť 😨
@bugynka máš dva žívé príklady, že sa to dá , ja som to síce tiež skúšala, ale to bolo skôr z frajeriny a nezachutilo mi to 😵
a dnes som šupla malého do postele, už som si k nemu ani neľahla a už spí 😀 aj sám 😀 😀

bugynka
25. nov 2011

@zuzana0612 krabičku mam na dva dni , ta ja viem ci vela ? Ta bolo by najlepsie prestat hned ale to neviem ☹

tanyja
26. nov 2011

@bugynka podľa mňa je to veľa, tak si nechaj jednu prázdnu škatuľku a rozdeľ si tie dve škatuľky do 3 a budeš mať ešte menej na deň ako predtým, potom do 4 a možno sa tým dostaneš na minimálne číslo príjmu cigariet za deň a nakoniec aj prestaneš...
skúsiť to môžeš a aj tvoj mm fajčí? 😉

bugynka
27. nov 2011

@tanyja dobry napad , dakujem 😉 ano fajci aj mm ☹

tanyja
27. nov 2011

@bugynka no tak do toho vtiahni aj mm, dvom sa to lepšie zvládne ako samej, ty sa budeš snažiť obmedziť to a tvoj mm si bude ďalej bafkať ako doteraz? to nemý význam, skúste to spolu, už keď nemáš takú výdrž a keby si sa fakt veľmi naštvala, možno by ti to zvládla hneď 😉

bugynka
28. nov 2011

Baby potrebujem radu viem ze to nepatri do tejto temy ale neviem komu kde napisat .. cez vikend som nacapala mm ako mi osahava kamosku , obaja stali pri mne , bavili sme sa ked som si vsimla ze ma nejak cudne ruku a on ju drzaj jej pod suknou ...co mám robit baby ???????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre