• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
ja tak pomaly, cakam v nedelu pondelok na mrchu.... :wink: tak veriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :sunglasses: :grinning: zenedojde....
22. okt 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PUSKAAAAAAAAA..........TAK DUFAM, ZE NEDOJDE:slight_smile: :grinning:
22. okt 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som volala, takže utz sa koná dnes o 16-tej :wink: no ja teda neviem, z čoho to bolo, ale volala som aj p.Anke, ale nedvíhala mi vtedy a potom som už nevolala :confused:
22. okt 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja!!!!!!!!!!!!!! pak vas vsetkych nakaziiiiiiiiiiiiiiiim :wink:
Puska, čus :wink: Mrchu odožeň a hotovo :slight_smile: na 9 mesiacov najmenej :dizzy_face:
no jasnacka hez hez mrcha jedna mrchata :grinning: hoci....
Bobjan mas uz tie vysledky???
22. okt 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puska, ja som len volala, či dnes bude utz a robia ho až po 16-tej :wink:

a to hoci malo byť čo??
22. okt 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty bývaš v inom zahraničí?? a kde?? :wink:
22. okt 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hoci znamena ze ziadne niejake priznaky ani mrchy ani tehu nepocituje :frowning2: :grinning: ine zhraniecie je nemeckoooo :grinning:
22. okt 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemecko? Fíha, tam si sa vydala? Aj ja tam mám spolužiačku bývalú...v Berlíne :wink:
22. okt 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vydala som sa za nemca, ale on je taky slovensky nemec, narodil sa totiz na sk a ked mal 10 rokov jeho rodicia odisli do nemecka, takze pohoda doma rozpravame krasne rodnou slovenskou recou :grinning: ale nie je to najlepsie, keby sme rozpravali nemecky tak bych vedela nemecky ovela ovela lepsejsie...hm...smola...
22. okt 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako si sa s ním našla? si tam šla za prácou?
22. okt 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie cosi, ja som nikdy nemyslela ze skoncim v nemecku, to bola strasna nahoda, my sme sa spoznali v usa, on bol u jeho sestry a ja u kamaratky a akosi vietor zafukal a stretli sme sa a laska na prvy pohlad a pak sme sa o rok zobrali a prisla som zit do DE :grinning: skoro ako v rozpravke, ale zaciatky teda ani nahodou take neboli :angry: ale prezila som... :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puska fíha?? to je sila, ... slovakonemec a slovenka sa stretli v USA, tý brďo :grinning: :grinning: :grinning: aký je ten osud, že??

no muselo to byť ťažké, to hej..zvyknúť si v cudzej krajine...
22. okt 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ou je, iny kraj iny mrav, no ale postupne som si zvykla a teraz sa tu pomaly citim lepsie ako doma, a najhorsie je ze viac viem veci vybavit tu ako doma na sk, lebo ani neviem ako to tam funguje kedze ihned po vyske som odisla :sweat_smile: a ty ako kde si??? a ako dlho si s tvojim m??
22. okt 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je ... ja by som hneď išla niekam bývať, ale zostala som doma... kde som? no tu som :grinning: bývam v okrese Žiliny..
s mojím m žijeme spolu 6,5 roka, zobratí sme...v januári bude 5 rokov...

pracuješ tam v akom odvetví?
22. okt 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
valím na ten utz a domkov, papa
22. okt 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ste tu????? ja asi chodim v nespravny cas,lebo tu nikdy nikto nie je-.... :cry: :cry: :cry: :cry:
22. okt 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby no v tejto teme skapal pes...asi si tu budem pisat sama zo sebou... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. okt 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mata, ja som choručká, vieš? A tak skoro celý čas ležím v posteli. Teraz som len na chvíľočku nakukla. Si tu?
22. okt 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nič :frowning2: musím naspäť do postele. Ešte nie som fit.
22. okt 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lubiiiiiiiiiiiiiii :wink: pekne lez, oki? a mam zdravotne novinky :grinning:
22. okt 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak som dnes bola na tom utz a je na pííííííp, mala som síce mrchu v tom čase ako som mala to jedňové krvácanie a dva dni špinenia , ale všetko tá mrcha nešla von, ale do pravého vaječnika :cry: :angry: :angry: takže neviem čo bude ďalej, dúfam, len že mi ho nevezmú....aj keď je nepriechodný je mi na prd...ale uvdime...som volala aj pani Anke.. :cry: ja neviem...
22. okt 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babule.... prepac bobjan, vcera som sa pak zamotala v praci a pak som uz utekala na vlak domov :sunglasses:
och chuda moje bobjan, tak hadam sa to niejako vyriesi s tym tvojim vajecnikom, v kazdom pripade keby ti ho aj zobrali tak mozes otehotniet aj s jednym, nie??? joj drzim ti palceky aby vam to vyslo a nepodliehaj zlym spravam...uvidis ze pak to vyjde...lebo zelaj si a bude ti to splnene :wink:
23. okt 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :wink: to ništ.. ja som včera u dr. čakala vyše hodiny a tak dlho som ešte sondu z utz v sebe nemala ako včera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ďakujem za povzbudenie :wink: dá sa aj s jedným otehotnieť, to je pravda...
23. okt 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bobjan..tak toto som necakala...
23. okt 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, no ja som to predpokladala...
23. okt 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vazne, uz si to mala niekedy???
23. okt 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raz som mala, takú malú som mala kedysi, ale hoooodne dávno, praskla pri mrche a zmizla
23. okt 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak co ti povedala pani anka??? sakra, mas to teda ty za neplechu v brusku :wink: ale nevadi, stastie je ze druhy funguje ako hodinky a to je super!!! :slight_smile:
23. okt 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok