Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

pancuska
28. nov 2011

@janemari niekedy naozaj nechapem spravanie niektorych chlapov a preto vzdavam obdiv zenam ktore to vedia znasat lebo ja by som takeho chlapa uz si zabila!!! mala som takeho frajera pred manzelom a dakujem Bohu ze mam mm takeho aky je!!! 😉

zuzana0612
28. nov 2011

@bugynka prosíííííííím..............????? to čo má byť? tak to fakt neviem, čo by som nato povedala.ale ako píše @pancuska, asi by som ho prizabila.

pancuska
28. nov 2011

@tanyja ale uz sme kupili novu sietovu kartu len este cakame kym nam to pride sused zapojit.....a teraz mam poobednu tak nie je doma ani bitka o notak......ale zasa mm sa snazi ma dat n tu sprvnu kolaj,lebo stresy v robote a este sa aj nedari, co by ma tak trochu zachranilo.....a tak mm kupil novu postel do spalne ze na tej sa uz urcite podari 😉

bugynka
28. nov 2011

@zuzana0612 no neviem co to ma byt , tiez som ostala v soku ale najhorsie na tom je ze neviem co robit.

tanyja
28. nov 2011

@bugynka no tak akože nech sa nehnevá, a ja by som asi tiež nevedela čo robiť, prvý moment by bol, že ho asi prizabijem 😠 a tvárili sa akože ja nič ja muzikant, nenápadne? tá kamoška hádam nie je tvoja najlepšia kamoška, lebo v tej sekunde by už nebola a mm by už nebol mm, teda pokiaľ to berú vážne a nie ako chvíľkové pominutie 😠 😠

tanyja
28. nov 2011

@pancuska milé od drahého manžela - nová posteľ, ktovie, možno by pomohlo, keby ste na víkend niekam vypadli z domu, niekam napr do Tatier, čerstvý vzduch robí zázraky 😉
a my sa s mm nebijeme ešte o pc, väčšinou je v práci a aj keď je doma, tak pozerá jeho obľúbené digi programy 😉 , len malý mi zvykne biť do klávesnice 😀

bugynka
28. nov 2011

@tanyja no tvarili sa akoby nic , aj som z nou dnes volala tak mi vravela ze parkrat tak na nu sahol ale ze nic viac - ze to nemam tak brat ...

tanyja
28. nov 2011

@bugynka a ona akože nič? že jej to nevadí, alebo ako ? má priateľa prípadne manžela? a mužovi si svoje povedala? že ako na to reagoval 😨

bugynka
28. nov 2011

@tanyja ona je vydata , manzel si uziva kade tade a ona to berie tak ze kym nevynasa peniaze z domu a stale sa vrati k nej tak to neriesi - sex beru zrejme ako pudovu zalezitost . Mužovy som nepovedala ani slovo , rano mi povedal prepac a tot vsjo

tanyja
28. nov 2011

@bugynka to je troška málo to prepáč, nemyslíš? nechcem sa starať a ani to nepatrí sem, ale mali by ste si spoli sadnúť a porozprávať sa, veď ako dlho ste spolu?

bugynka
28. nov 2011

@tanyja to vies ze je to malo , ale vidis , ani sa nesnazil to vysvetlit , ani dnes nenapisal nic... spolu sme 3 roky a 1 rok manzelia , nedavno sme dokoncili vlastny byt , chceli si zaloziz rodinu , snazime sa o babo a teraz toto , obchytkava cudziu zensku , nenapadne a ked som tam ... To co ma ma za trupku alebo mu to príde rajcovne tak nenapadne , to mu za to stoji manzelstvo ??? Do prdele zo vsetkym. Clovek sa snazi , utekas domov z prace , varis peries , upratujes , snazis sa vyst v ustrety za kazdym a nakoniec toto ? Ma zmysel vobec verit ? Nema 😢

tanyja
28. nov 2011

@bugynka no nemá
daj mu na výber, nech sa vykecne, tebe nestojí za to, aby si sa trápila, vieš koľko chlapov behá po svete? fú, veľa, 😀 , mňa minule jeden predavač na tržnici normálne balil a ani mu nevadilo, že som s malým...... vcelku vtipný bol 😵

bugynka
28. nov 2011

@tanyja takze sa s nim porozpravat alebo cakat ci pride sam ? Dnes som sa objednala do kadernika , v piatok idem k segre a potom sluzobne budem mimo az do utorka

tanyja
28. nov 2011

@bugynka samozrejme, počkaj samozrejme či nááááhodou nepríde sám, prípadne ho trocha podus, nech sa trocha potrápi ak ho bude trápiť to, čo urobil 😠 , nech si nemyslí, že mu je všetko dovolené a odpustené a kde sme , v 17 storočí? aj moja svokra mi povedala, že žena sa má chlapovi prispôsobiť, tak som sa jej spýtala, že či sme v 17storočí, že žena nemá právo na slovo.....
segra býva niekde inde ako ty?

zuzana0612
28. nov 2011

@bugynka takú kamarátku by som už rozhodne nenazvala kamarátkou. ona to podľa mňa berie ako normálnu vec. proste robí to jej manžel, tak si myslí, že aj ona môže. možno majú také voľné manželstvo. keď ím to vyhovuje, nech sa páči. ja by som za niečo také nebola v žiadnom prípade. ani keby sme mali byt a deti. buď bude "iba so mnou", alebo nech si ide hľadať niekoho, komu to bude tak vyhovovať. presne ako napísala @tanyja, vieš koľko po svete behá chlapov..... 😉 . a myslím, že tri roky nie je vo vzťahu až taká dlhá doba, aby takéto veci mohol "od nudy robiť".

bugynka
28. nov 2011

@zuzana0612
@ tanyja
no byva asi 100km odomna ... ona to berie v pohode..

zuzana0612
28. nov 2011

@bugynka hlavne ty musíš vedieť, či je to pre teba v pohode.

tanyja
28. nov 2011

@bugynka presne ako píše @zuzana0612 - kamoška by už kamoškou nebola po tomto čo sa stalo a neviem, asi už ani manžel by nebol manžel, pretože pokiaľ sú dvaja spolu, tak preto, že sa milujú a nie tolerujú (príklad manželstvo tvojej "kamošky") flirtovačky partnera 😒 , toto je čisto môj názor
možno si ich mala konfrontovať hneď na mieste, keď si ich zbadala, že ako by sa zatvárili a vieš čo je najlepšie? natočiť si tie výrazy tváre na kameru a potom postupom času sa na tom zabávať....

tanyja
28. nov 2011

@zuzana0612 mám pravdu? čo povieš?

zuzana0612
29. nov 2011

@tanyja súhlasím. inak ja by som im tam asi hneď na mieste povedala niečo.

bugynka
29. nov 2011

Babule tak vcera som sla ku kadrnicke , zmenila uces prisla domov , dosla k mm a opytala sa ho co to malo znamenat v sobotu , tak mi skludom povedal ze on mi to v nedelu vysvetlil , tak som sla do izby zbalila si veci , zavolala taxi , sla do sprchy .. vtedy ho to zrejme doplo tak dosiel ze kam idem , zacali sme sa o tom rozpravat , povedal ze mal vypite a ze to bolo zo srandy , tak som mu povedala ze to nebolo prvykrat ze som tej znamej volala a ze mi vsetko vyklopila , zostal ako obarený , priznal sa ale ze k nicomu viac nedoslo , klakol , prosil o prepacenie a aby som neodchadzala , ze vsetko riesim utekom , tak som mu povedala , ze ako inac to mam riesit ked ma sklame jediny clovek ktoremu verim a odisla som 😒

zuzana0612
29. nov 2011

@bugynka ahoj, tak to si dobre urobila. že si mu to takto dala najavo aj že si mu povedala, že o tom vieš. teraz len treba dúfať, že si zoberie ponaučenie a nebude sa to opakovať. a zostala si doma? ale je to naozaj veľké sklamanie 😒

bugynka
29. nov 2011

@zuzana0612 nie vzala som si taxi a sla spat do prace , zostanem tu aj dnes ale zajtra a vo stvrtok neviem co ... v piatok by som mala ist k segre a potom do utorka na sluzobku 🙂

zuzana0612
29. nov 2011

@bugynka pekne. dúfam, že sa aspoň spamätá.

nina55
29. nov 2011

@bugynka verim, ze sa spamäta a ze to bude pre neho ponaucenim. Dufam, ze sa k nemu vratis - vztah je aj o odpustani 😉 - drzim palce.

bugynka
29. nov 2011

@zuzana0612
@nina55
uvidime ci mu stojim o to aby bojoval , v noci mi pisal ze ma o mna strach a nech mu dam vediet ci som ok , nech mu odpustim , že patrim k nemu a bla, bla

ketere
29. nov 2011

@bugynka Ahoj.. len by som chcela vysloviť môj názor... na fleku by som sa ich spýtala a povedala im už rovno na tej akcii, čo si o tom myslím... nezaobišlo by sa to bez scény... a potom by som jemu povedala nech sa zbalí a nech ide za ňou... prečo by mal odchádzať z vlastného bytu ten, čo nič neurobil???? koniec koncov, ak on nemá na to "gule" tak nebolo asi iné východisko.... len by som sa bála, čo urobi napríklad keď budeš u segry, alebo na služobke.. zavolá si kamaratku domov, aby chudáčik nebol náhodou sám??? veríš mu? neverila by som ani slovo.. viem, že sa to ľahko píše, nerada by som sa ocitla v takejto situácii, ale chalan by mal určite po chlebe... pozorovala by som ho asi na každom kroku, telefonaty, sms, mms, a ak by som našla čo i len nejaký náznak toho, že ma podvádza, kopla by som ho do zadku... alkohol nie je ospravedlnenie to je prvá vec a druhá vec, píšeš, že medzi nimi viac nebolo... dá sa tomu veriť? Ke´d chlap niečo také urobí raz, urobí to aj druhý aj tretí krát... a je len otázkou času, kedy to neostane iba pri ohmatavačkach ale dojde k niečomu viac.... a kamaratku, alebo teda správne povedané bývalú kamarátku by som si tiež podala.. ..a samozrejme bábätkovské snaženie by som na čas odložila..

nina55
29. nov 2011

@bugynka 😀 😀 asi mu to konecne docvaklo 😀 😀

bugynka
29. nov 2011

@ketere no miminko sa na cas odklada , bez sexu miminko nebude.. 😉 telefon mu raz za cas prezeram , nic som nenasla co by tomu nasvedcovalo , ale zato som dostala riadnu facku od zivota.. priznal sa ze ju parkrat ohmataval , vykecal sa na alkohol .. ale vyhovorky alkohol u mna neplatia , ja som nepodviedla ani ked som bola pod plyvom alkoholu ... neviem ci by mal odvahu zasunut aj verim ze nie ale zaroven neverim .. Neviem ci su ju dotiahne domov , ma deti je vydata ... nechcem verit ze by az tak daleko dosli aj ked na druhu stranu co ak ano , mozno aj z jej manzelom , oni obaja maju nazor na sex ze je to len sprestrenie...

zuzana0612
29. nov 2011

@bugynka no jasné, sa zľakol, tak vypisuje ... asi by som ho tiež ako píše @ketere pozorovala na každom kroku. lebo by ma to trápilo, či to neurobí zase. ono sa aj ľahko povie, že by človek mu mal hneď na mieste vynadať. ale tiež by som bola z toho asi zaskočená a neviem, aká reakcia by bola. a súhlasím aj s @nina55, vzťah je aj o odpúšťaní. len záleží na tom, čo sa do odpustenia zmení a čo nie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre