Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

bugynka
29. nov 2011

@nina55 ako to myslis ze mu asi docvaklo , kvoli tej sms ?

nina55
29. nov 2011

@bugynka to docvaklo som myslela tak, ze si vlastne konecne uvedomil ako velmi ta ma rad. .............ako velmi mame toho druheho radi si najviac uvedomujeme ked ho stracame - takze tak 😉

bugynka
29. nov 2011

@zuzana0612 co je to sms ? preco rano nedosiel do prace za mnou , vie ze som tu sama ... zatial sa zmohol len na sms ? Potom co urobil ? ked sa boji ze ma strati , tak uz mal stat v kancelarii , dozadovat sa rozhovoru ... bojovat .. ci na co caka ? Mne to skor príde tak ze je mu to jedno.. potom mi povie ze ma prosil aby som neodchadzala a nakoniec to vyjde tak , ze on sa snazil a ja som bola ta co ho opustila ...

azzura
29. nov 2011

caute, mozem sa pridat. I ked som nedavno prekrocila 35??

bugynka
29. nov 2011

@nina55 co ja viem ci mu docvaklo 😉

zuzana0612
29. nov 2011

@bugynka hmmm.... ty ho poznáš lepšie ako my. ty musíš vedieť, či je to iba taká vlažná snaha, aby potom mohol povedať, že on sa snažil a ty nie. alebo či je to tak, že proste ako chlap napísal "iba" sms, lebo mu jeho ego viac nedovolí.

bugynka
29. nov 2011

@zuzana0612 moja potom co sa stalo , mam skor pocit ze ho vobec nepoznam ☹

zuzana0612
29. nov 2011

@bugynka to chápem. tiež by ma to prekvapilo, keby sa mi to stalo, lebo by som to nečakala. je to fakt nepríjemná a nezávidenia hodná situácia. najlepšie bude, keď si všetko pekne v klude rozmyslíš. preto je aj dobre, že nie si doma s ním. aj si to povedala sestre? alebo niekomu blízkemu? máš sa s kým o tom porozprávať, myslím s niekym, kto vás pozná

bugynka
29. nov 2011

@zuzana0612 nemam , mám tu len vas , segre som to vravela , ale dokopy nic neporadila 😉

zelovocka
29. nov 2011

@azzura jasné, prečo by si sa nemohla? 🙂 vitaj u nás 🙂 ja - presne ako hovorí názov klubíku, pomaly 33 budem mať a ... snáď budúci rok to istí 😉

zuzana0612
29. nov 2011

@azzura
@zelovocka ja mám za týždeň 31.... 😉

pancuska
29. nov 2011

@tanyja uz sme boli v Ziline na navsteve a ze ked uz sme tam tak pojdeme na Terchovu a najdeme nejake obytko no mojho mm do rana chytila taka chripka ze sme museli rychlo valit domov......je to hrozne ked si ho ani neuzijes a je cely den v robote moj mm robi nastastie do 15:30 ale ja som na smeny tak tento tyzden si ho vobec neuzijem,lebo mam poobednu a pridem az o 22:30 domov,najradsej by som zmenila robotu ale nie je ani za aku.....

zuzana0612
29. nov 2011

@bugynka ono je aj ťažko radiť v takejto situácii

zelovocka
29. nov 2011

@zuzana0612 jéééj, tak pomaly k narodkám sa ti schyľuje 🙂

pancuska
29. nov 2011

@bugynka ahoj nechcem sa miesat do diskusie ale baby ti velmi dobre radia a ja by som ti navrhovala vsetko co tu baby napisali.....!!! dobre si vsetko rozmysli,ak je zena az moc dobra chlap to vie velmi dobre vyuzit!!! 😉

pancuska
29. nov 2011

@zuzana0612 aj ty si strelec? aj ja.....a kedy mas 31? ja som 9.12. 😉

tanyja
29. nov 2011

@zuzana0612 @pancuska @zelenovocka @bugynka @azzura @nina55 veď my vlastne máme všetky doma deti..... našich chlapov, nech mi nikto nehovorí, že chlap dospieva, však on ostane do konca života decko 😠 😠
len keby sa dalo: neposlúcha, tak cap cap po zadku 😉 😒
mne malý robil cirkus, len teraz zaspal, lebo sme boli pri starkej a chcel tam ostať , no jasné, že ani cumeľ ani deku u nej nemal, takže spanie sa odložilo ... 😖
a vlastného chlapa aj tak aj za 40 rokov spoločného života celkom nespoznáme a ani on nás

tanyja
29. nov 2011

@pancuska kým máš robotu, tak je to ok, ale keď je výber z ničoho, tak ako tu u nás, tak je to horšie, ja som už kadekde písala žiadosti a ani len mi neodpísali, že nemajú záujem, hoci mali aj na nete inzerát......toľko slušnosti 😠

bianca2
29. nov 2011

ahojte baby, tak ja mam 31 a teraz som tehotna, cakame dievcatko, zacina mi osmy mesiac. predtym nejak nebol cas na deti kvoli praci ale uz od 28 citim ze by som chcela deti.

zuzana0612
29. nov 2011

@pancuska ja som 6.12. 🙂

zuzana0612
29. nov 2011

@zelovocka ano. 6.12. mám narodeniny. včera mi už drahý zahlasil, že si mám niečo kúpiť a on to zaplatí..... 😀 . strašne smiešne.... máme spoločný účet..... 😀 . takže vymysli si, kúp si, zaplať si.... takto to tvrdí každý rok, že on nemá čas. ale aj tak si sám nakoniec vymyslí a kúpi niečo. zatiaľ vždy dobre. tak sa nechám prekvapiť

zuzana0612
29. nov 2011

@bianca2 ja dúfam, že to u mňa tiež tak tento rok bude. lebo vlastne tiež asi tak od 27-28 mám pocit ako ty. my teraz prerábame dom. a blížime sa ku koncu. tak dúfam, že sa potom budeme iným veciam venovať 😉

bianca2
29. nov 2011

drzim palce @zuzana0612. ono je stale nieco co mame, ale uz ked zena citi ze chce deti tak sa sposob najde, ako to vsetko sklbit 🙂 ja si teraz myslim ze mozno by som mala lahsie tehotenstvo skor, teda okolo dvadsiatky alebo dvadsatpatky ale zas vtedy neboli na to prepdoklady ani financne a neskor zas casove. asi kazdy ma svoj spravny cas.

tanyja
29. nov 2011

@bianca2 akú máš prácu, ak sa môžem spýtať? ja som išla do práce ako záskok a ostala som tehotná, ja som neriešila, kedy je na deti čas, ja som vždy deti chcela, len akosi nám nebolo hned dopriaté
kedy máš termín?

tanyja
29. nov 2011

@zuzana0612 to je jasné, že potom budeš nad iným uvažovať 😉
no vidíš a aj tvoj drahý je také decko - vyber si a zaplať si sama darček , ale zase urobí prekvapko, naše milované detičky

zuzana0612
29. nov 2011

@bianca2 určite, vždy sa niečo nájde, vždy je niečo. ja keď som mala 25, tak sme sa s drahým zoznámili. pred tým som mala 7 rokov priateľa. a to nebol ten, s ktorým mali deti prísť. no a teraz sme si to tak povedali, že keď budeme mať svoje bývanie. chceli sme dom. kúpili sme minulý rok. na jar, na leto by sme sa chceli presťahovať. človek nemá veľmi čakať a vymýšľať, ale nie som ani zástanca toho, keď majú ľudia deti bez zabezpečenia. nechcem sa k tomu postaviť ani tak, je to nezodpovedné potom k tým deťom.

zuzana0612
29. nov 2011

@tanyja 😉

tanyja
29. nov 2011

@zuzana0612 🙂 😵 😀

bianca2
29. nov 2011

@tanyja s manzelom pdonikame a ked mas mensiu firmu tak vacsinou sa robi od vidim do nevidim a neda sa na nikoho spoliehat len na seba, zacali sme asi ked som mala 23-24 a tak sa jendoducho nedalo prerusit ked nieco rozbehnes, teraz to uz mam o nieco volnejsie, teda najma moje priority sa zmenili a uz pracujem menej 🙂 a preto sa uz dalo babatko naplanovat. termin mam 13.2.2012. my sme s manzelom spolu uz od mojich 16-tich teda uz je to 15 rokov ale svadbu sme mali len minuly rok v auguste, nejak sme to skor neriesili, az teraz ked sme zacali planovat rodinku. snazili sme sa asi 4 mesiace a hned ked bolo menej stresu v praci tak sa podarilo. neviem ale mam pocit ze po 30-tke to ide tazsie, mam kamosky co sa snazia aj vyse roka a nic. urcite by som chcela viac deti tak hadam sa podari aj neskor 🙂 asi kazda zena ma svoj spravny cas kedy citi, ja som citila uz od 28 len podmienky neboli este idealne a manzel tiez chcel az trosku neskor, tak teraz asi bola uz ta spravna doba. inak tehotestvo ma prekvapilo nevolnostami a upchatymi dutinami takze som to mala take tazsie a paradoxne treti trimester mam zatial najlahsi asi som si zvykla, a to hovoria ze treti trimester je obdobim zataze. ale zas termin mam o 2,5 mesiaca...tak nechcem kricat hop kym nepreskocim 🙂

zuzana0612
29. nov 2011

@bianca2 a v čom podnikáte, ak to nie je tajné

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre