Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

tanyja
9. dec 2011

@lili_mia ja po nociach radšej spím ako čítam, hoci by som mohla aj viac čítať, ale nie na nete 😀 , ale napr časopisy... posnažím sa 😀
ty si riadna zákera 😀 takto "trápiť" tvojho ex 😀 😀 , ty ho ešte chceš?

lili_mia
9. dec 2011

@tanyja ja som ho stále, poznám sa a to čo som s ním prežila, všetko to dobré a tie zlé chvíle poslednú dobu, všetko má svoj zmysel a také chvíle som nezažila ešte s nikým .. to máš ako s dieťaťom .. hoc ti aj ujde z domu a niekoľko rokov sa k tebe neprihlási, ale ked sa vráti a všetko oľutuje a prijme tvoje podmienky fungovania, budeš ho nenávidieť či čo presne? viem teoretická otázka a reálne zrejme urobíš niečo iné, ale iný príklad ma na vysvetlenie nenapadol, dosť vecí pre mňa urobil, ale v rozhodovaní je ako malý, proste ho zaujala nová hračka a je na ňom či takto bude skákať stále k ďalšej novej, alebo sa uvedomí a potom prijme trest a snád už bude taký aký má byť a nie ako šiestak na zš

tanyja
9. dec 2011

@lili_mia neviem, nejdem tu o ňom polemizovať, mne dosť dlho trvalo, kým som sa z toho dostala, ale až tam ako ty, som nezašla.......snažiť sa mu vopchať do snov, to by bola na mňa prisilná káva 😖
pre mňa by to bola proste uzavretá kapitola, raz ma nechal, našiel si inú a koniec , viac by som to neriešila 😔 , len sa pred ním nezhadzuj 😉 , aby si ešte srandu neurobil z teba

janemari
9. dec 2011

@tanyja oslavujeme 50,80 a 76 rpkov,pieklam som punčák a slané-syrové pagáčiky a vegetky. A vieš,že som hovorila minulý týžden,že asi začnem študovať psychlogogiu,aby som vedela konečne komunikovať s debilmi,lebo pre nich logika neexistuje 😀
@lili_mia o niekto dúfa,že toho druhého prerobí,niekto naletí na pekné reči,ďaľšia že láska všetko dokáže,ale jedna je pravda pokiaľ si dvaja nesadnú tak pokiaľ obaja nerobia kompromisi nikam to nevedie a koniec koncov robenie ústupkov je len dočasu,lebo ťa to vyčerpá. skrátka bud si v podstatných veciach sadnete a ste za jedno dokážete fungovať aj ked riešite maličkosti.Ale pokiaľ máte odlišný pohľad na spoločnú budúcnosť nieje šanca a aj ked sa udobríte je to len oddiaľovanie konca,lebo príde dalšia kríza a daľšia.Ja som si tiež myslela,dupnem si poviem pravidla ako si napísala čo áno a čo nie.Naokoniec som to vzdala,lebo som sa len trápila a podpísalo sa to na mojom zdraví.

lili_mia
9. dec 2011

@tanyja júj nie žiadne zhadzovanie, ale že si už nebudem robiť ťažkú hlavu z toho, že sa ku mne nehlási, ani že nebudem utekať preč ..proste neutrál ked ma stretne, viem že to je spôsob ako začne premýšľať .. ako to popísať .. ja som prvá prišla na tú prehliadku, tak prečo by som ja mala z nej utekať .. pozerám že ma ešte nevyhodil z icq, tak tam, písať pozitívne statusy, aký som mala úspešný deň, apod. zmeniť si fotku , ale nebudem mu písať, no kebyže sa ozve, tak slušne, bez negatívnych emocií odpísať .. viem že jeho tieto veci vyvedú z miery a bude zisťovať, čo sa deje

janemari
9. dec 2011

@lili_mia robila som niečo podobné a nikam to neviedlo,len k tomu,že som sa čím viac utvrdila,že je koniec.A on vždy konal tak aby ma to zranilo. Pokiaľ ho ľúbiš nedokážeš byť neutrálna a každú jeho pozitívnu reakciu budeš brať ako nádej a vzápätí dostaneš od neho ďaľšiu ranu ignorancie alebo niečo podobné,Budeš sa točiť v jednom kole a budeš trpieť,

tanyja
10. dec 2011

@janemari aj ja som chcela študovať psychológiu, ale nevzali ma a ja trúbka som mala prihlášku len na jednu výšku...... dnes už výšku neriešim - financie 😒
prajem krásnu oslavu, to bude teda veselo 🙂
@lili_mia ak sa ti podarí byť v pozícii neutrál tak si dobrá , držím palce 😉

idem ja pracovať - variť, riadiť, veselo bude zase celé doobedu 😀

pancuska
10. dec 2011

@lili_mia takze ak som dobre pochopila tak rada fotis alebo to je aj tvoja praca?......ono to je tazko,ked niekoho velmi lubis a potom sa v nom sklames.....dlho dufas a clovek je schopny dat j druhu sancu ale podla mna to nie je dobre riesenie!! a kolko ste boli spolu? 😉

pancuska
10. dec 2011

@tanyja dakujem velmi pekne za gratulaciu......a citat to tu ani ja nestiham a dneska mam toho vyse hlavy na stastie mam uz navarene!!! a tak pekny den aj ked dneska asi pekny nebude lebo ma boli chrbat a to nehlasi nic dobre 😉

pancuska
10. dec 2011

@lili_mia a este som zabudla ze dakujem za gratulaciu..... 😉

lili_mia
10. dec 2011

@janemari
@tanyja
@pancuska no baby, včerajšok bol .. proste som bola u zubára a bola som pod vplyvom liekov .. bez obáv, žiaden kontakt neplánujem, včerajšok bol zrejme výplod z liekov .. no janemari má pravdu, než som sa odhodlala na komplet prerušenie kontaktu, tak som každé jeho odpísanie na moje sms či písanie si na chate považovala za aspoň malú nádej, že ma má rád a vráti sa ku mne .. neviem čo tie lieky porobili v mojej hlave, ale ráno som opäť vstala z presvedčením, že paradoxne to dobré ma stretáva až od rozchodu, dovtedy som si takmer dva roky nevedela nájsť prácu a teraz? vyhrala som koncert na Lennyho Kravitza do Prahy, ale žiaľ nebol čas tam ísť, podarila sa mi práca a je zaujímavé, aj vzťahy doma sa prečisťujú .. takže týmto končím debatu a rozdumovanie o ňom, ak ho spomeniem, prosím si ukameňovať ma 😀

tanyja
10. dec 2011

@lili_mia samozrejme vykonáme 😀 , mne sa aj nezdalo, že máš taký bojový postoj k ex 😀 😀
od teraz ho už nespomíname
a to si kedy vyhrala koncert, kedy bol koncert a odkedy pracuješ? aj mne by sa šikla nejaká práca 😵

lili_mia
10. dec 2011

@tanyja koncert bol niekedy pred mesiacom, bola sutaz s garnier na facebooku,na mail mi prisla sprava ze som medzi vyhercami, nech sa ozvem, ale ja na ten mail nechodim, dala som ho iba ako registracny na fcb, sak aj tak na fcb chodia spravy, ale tam mi nic neprislo 😒 ale nevadi, hreje ma pocit ze som vyhrala 😀
nooo a pracujem nejak divne, financne v podstate nic moc, ale je to moj odbor z vysky, grantove projekty, komunitny rozvoj a zapajaju ma do vsetkych funkcii, takze skusenosti mam az az 😎

tanyja
10. dec 2011

@lili_mia aspoň pozbieraš skúsenosti a môžeš vyraziť za hranice nášho krásneho Slovenska 😉 , nič ťa tu nedrží, tak šup šup, ide sa !!
a určite naďabíš na toho správneho chlapa a bude o ďalšiu prácu postarané.........mimi 😉 🙂

pancuska
10. dec 2011

@lili_mia no konecne rozumna rec!!!!! davam ti 10 bodov !! 😀

zuziklc29
10. dec 2011

@tanyja aaale co by sa paradila . .ved ma poznas . . .ale nie,boli sme u nasich dole v Lucenci lebo som ich nevidela uz mesiac.To vies co ak by sa zmenili alebo ocino by nahodne aj domov potrafil.A cuduj sa svete aj trafil domov ale len na jednu noc a opat musel ist do nemecka.takze asi tak . . . . no ale moja babka nam robila tam srandicky,uz som aj rada ze som opat v partizanskom
😠

zuziklc29
10. dec 2011

@pancuska no cica ja budem mat silikon 😉 no to vies . . .ked nebudem mat airbag v aute tak si to budem nosit stale so sebou,to som ja stale prakticka 😉

zuziklc29
10. dec 2011

@tanyja o kobylkach mi ani nevrav . .ja robila puncaky a veterniky a co mi ostalo . . . . .nic este aj plech je olizany 😀 ale ja ked teraz urobim medove a dobosove dam do mrazaku a vezmem do rakuska 😠 cha cha cha

tanyja
10. dec 2011

@zuziklc29 ty taká cukrárka? fíha ejha ale toto, no nezdáš sa 😀 , môžeš aj mne napiecť, neurazím sa 😉
ja robila venčeky a zožrali ich sliepky 😀 , punčáky nemusím, ale dobošku už áno 😝 aj medové 😝 😝

janemari
10. dec 2011

@tanyja táák dnešný den 100 bodov. Oslava bola zo všetkým a s DJ čo som teda nečakala. Maličká ani oka nezažmúrila a vytancovala sa.vypozerala na svetielka a ešte bolo to šťastie,že pod balkonom kde bola oslava boli stánky vianočné trhy a potom prišiel Mikuláš takže sme len vyšli na balkon a pozerali ako rozdával darčeky.Dokonca som sa aj ja vytancovala po 100 rokoch. Chvíľu mi prišlo ľúto ked som si predstavila,žeby sme tam boli s ex ako rodinka,ale hned mi došlo,žeby to bolo o ničom,on nikdy netancoval,nezabával sa a utekali by sme skoro domov. Takto sme neboli v strese a aj Laura si užila svoj prvý žúr a zároveň jej krsná posledný pred pôrodom,kedže cca o 2 týždne rodí 🙂

tanyja
10. dec 2011

@janemari takže ste mali krásny deň a to je dôležité, taký fajnový relax 🙂 , pohodička
my sme si dnes s malým lásku vyznávali 😀 a teraz večer išiel spať so všetkými plyšákmi 😀 a ja idem tiež

janemari
10. dec 2011

@tanyja áno krásny den,ešte pred spaním sme sa pobláznili,povykrikovala na mňa mama mama a všimla som si ,že sa jej niečo v ústach belie a vyzerá to na prvý zúbok,ale je ešte v jasienku. 🙂

tanyja
10. dec 2011

@janemari samé krásne správy, keby to stále tak bolo... a keď vylezie jeden, vylezie hned aj druhý 😉 a zapisuješ si takéto udalosti?

janemari
10. dec 2011

Pravdu povediac nestíham zapisovať,ale na druhej strane informujem tu na MK takže pokiaľ budem niečo potrebovať tak si to tu vyhľadám 😉 Ale zatiaľ nič závažné nebolo a to že povedala mama bolo len minulý týžden.Mám aj knihu,ale šete som do nej nepísala.Nejako nestíham,ale mám to v pláne.Možno sa do toho pustím zajtra,ked bude ex malou vonku.

tanyja
10. dec 2011

@janemari ja som tiež dlho nezapisovala, potom som si k tomu raz sadla a pozapisovala, no poznám jednu, ktorá možno aj prvý prd malého zapísala 😀 a tiež som zvykla sem zapisovať, takže viem si tiež nájsť čo treba 😉

janemari
10. dec 2011

@tanyja aj ja mám jednu známu,teda už exznámu 😀 a tá si zapisovala naozaj každý prd ešte aj o koľkej minute či sekunde to bolo a či svietilo pri tom slnko ,alebo bolo polooblačno 😀 😀 😀 a dieťa malo len cca mesiac a už malo cez 200 fotiek. Ale proti gustu .... Radšej si chvíľe s dieťaťom naplno prežijem,akoby som len striehla čo urobí,aby som to mohla zaznamenať. Veď aj tak ked dieťa vyrastie si to prezrie pár krát a to bude všetko,nepotrebuje mať z každého roku 1000 stranovú kroniku.

zuziklc29
11. dec 2011

@tanyja a to som chcela robit vanilkove rozky ale . . . .ze zacni piect ked akurat vanilkovy cukor nemam . . . . .mam to inak v nazve,ze su vanilkove ale tak naco by som kupila 😉 takze este by som chcela nejake suche keksy aby som si do rakuska vzala,lebo tam som cez vianoce a na novy rok budem doma . . . . .ideme ku nasim len neviem kedy stihnem napiect a rychlo uvarit.to jedine ked pridem toho 30teho 😉 a vy kde budete na silvestra?

tanyja
11. dec 2011

@zuziklc29 my? kde inde, ako doma... kam s malým? jemu je najlepšie ešte doma, nemám v pláne ho presúvať a žeby sme tu mali nejaký super ohňostroj, sa nedá povedať, vanilkové rožky bez vanilky? tvaruješ ich tvarovacím sáčkom? ja ak zbehnem s malým k našim, ocko sa hnevá na celú moju rodinu......takže to je jasné, on by nešiel
@janemari máš pravdu, tiež to nepíšem ako poniektoré a čo z toho ho bude zaujímať? že kedy mu vyšiel prvý zub alebo sedel 1x na nočníku? a ešte chlap, možno baba to ináč berie , radšej si užijem drobca kým je drobec, včera sme si lásku vyznávali 😵

pancuska
11. dec 2011

@zuziklc29 ale prosim ta pekne tak ti takto silikony? no neviem mne rezali jedno kvoli cyste a som povedala uz nikdy viac a tak obdivujem ta 😉 ani keby co si to nedam.....radsej by som si dala nejaky dobry zakusok od teba 😉 aaach ako jaaaa nenavidim pecenie!!! a tak sme si aj so svokrickou dali upiect jednej pani,piekla nam aj minuly rok uz urobim len medovnicky a nieco slane a je to.....a cez Vianoce si doma? 😉

lili_mia
11. dec 2011

aký bol dnes kráááásny slnečný a prekvapivo teplý deň.. tak som teda vybehla von, prešla som svoju zvyčajnú trasu a pozerám, trvalo to iba hodinu!! bolo 15.00 a ja pukala od nudy .. tak som sa začítala do knihy, šahla som rukou do moje zbierky kníh a to, čo som vytiahla .. nooo vybrala som svoj narodeninový darček od toho koho netreba menovať, ešte aj ten popis knihy 😀 pripájam

... Rafe Pendragon má v londýnskych finančných kruhoch povesť tvrdého, bezohľadného obchodníka. Keď chce krásna Julianna Hawthornová splatiť dlh svojho brata, navrhne jej, aby sa namiesto toho na pol roka stala jeho milenkou. Ostrieľaný zvodca však vôbec neráta s tým, že cenou za tento "obchod" môže byť jeho vlastné srdce...

@pancuska rezali ti prsník kvôli cyste? mňa čaká podobná vec a neviem čo mám očakávať, s pľúcnou som dohodnutá, že ked to bude chirurg tlačiť do narkózy, tak ona mi ju nepodpíše, kvôli astme sa bojím

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre