• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
@andrejka_adg ktovie, možno sa ani nenazdáš a vianočná atmosféra pomôže :slight_smile: , nám pomohla povianočná :slight_smile: :slight_smile: , malý je totiž októbrový .....
@azzura o druhé sa už nesnažíme, sme radi, že sme sa k jednému dobojovali a šedín mám už dosť, nepotrebujem ďalšie.....zošedivela som kým som otehotnela :angry:
15. dec 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanyja :grinning: . Ja by som sa aj diablovy upisala len aby bolo jedno, aj do kostola zacnem chodit :slight_smile:
15. dec 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja ......... myslím pozitívne :grinning: ..... aj povianočná atmoška je fajn, hlavne niekde na horách :sunglasses:
15. dec 2011 o 13:20  •  čaká bábätko, termín má v júli 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura len aby v tom kostole neboli obaja :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2011 o 13:21  •  čaká bábätko, termín má v júli 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura žeby diabol robil objednávky na deti? tak ja si objednávam malý brčkavú slečnu a budem jej robiť copíky :slight_smile: :slight_smile:
@andrejka_adg ináč my sme boli v tatrách na výlete v januári a to som ešte nevedela, že už som tehotná....... :grinning:
takže šup sa na hory a šup sa na prácu !!
15. dec 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. dec 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja ja chcem tu brčkavu slečnu :slight_smile:
15. dec 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrejka_adg my sme "zamiesili" na bábo v Tatrách, tak šup na hory
15. dec 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aadulik2110 my pred tatrami, ale asi stačilo zmeniť vzduch a poradilo sa a cesto dobre zakyslo ....... :grinning: a podkyslo :grinning: :grinning:
@azzura ja mám mašinkou strihaného zbojníka , lebo má tak husté a ostré vlasy :wink:
15. dec 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanyja musi byt zlatunky
15. dec 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja a to sme boli v Tatrách na výročie svadby.... a ani som nevedela, že bábo vezieme domov na motorke
15. dec 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aadulik2110 tak to sa malý zbojník narodí rovno s motorkárskou prilbou na hlave :grinning:

@azzura kukni foto, mám ho v albume
15. dec 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanyja dobry certik, furt v pohybe :grinning:
15. dec 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura tak zbojník hej, aj dnes cirkus so spaním a ani nespal, to bude do večera, iba naraz odkväcne a bude...... :grinning:
15. dec 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja :grinning: si uzivat starosti aj radosti, ved si ho tak velmiiiiiiiiiiiiiiiiii chcela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura aj ho stále chcem, len viem, že mu do večera bude poriadne dlho....a ja chcem malému len to dobré :wink:
15. dec 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziklc29 jééééééééj, no super. sa teším s tebou. budete mať krásny darček :dizzy_face:
15. dec 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja ale on nevie že mu chces len to dobre, proste deticky este nechapu. Musis mat vydrz, alebo ho dat nasilu spat, t.j. s placom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura nasilu to nefunguje, to ani náhodou
pozerá rozprávky a hrá sa s bágrom, takže to je jeho práca ťažká :grinning: :grinning:
@zuzana0612 zuzi, budeme sa tešiť až po testoch !! len vydržať aby sme vydržali, čo je ťažké :wink:
15. dec 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vasak ty si mamča, vieš čo funguje na tvoje dietko :slight_smile:
15. dec 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ste zlaté .... určite zmenime vzduch, však lyžovačka :grinning: ... zatiaľ sa s vami rozlúčim, musím na dnes končiť, ale určite som tu zajtra :dizzy_face:
15. dec 2011 o 14:14  •  čaká bábätko, termín má v júli 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura za tie dva roky a mesiac, čo spolu bojujeme, už viem, čo chce a čo nie a čo sa mu páči a čo nepáči, už to mám odkukané :wink: :wink:
15. dec 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanyja čím bude vacsi tym bude mat aj vacsie naroky a bude viac svojhlavy, ale ved aj my sme taky boli :wink:
15. dec 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura ja som dvojročná si sama vyberala zo skrine, že čo si chcem obliecť, ináč som robila krik.....a malý mi robieval tiež krik, keď som mu obliekla niečo nové :grinning: , že po kom to dieťa je .......
15. dec 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja no veď jasné. ale tešiť sa možeme, či nie.... :wink: .
15. dec 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja ocko by si želal..... ale prilbu ešte nie.... ale body s motorkou je už nachystané....
15. dec 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja :grinning: cely maminka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana0612 môžeme, len ja som v tomto trošku poverčivá.......tak asi preto :sunglasses: a potom budeš ty na rade :slight_smile:
@azzura našťastie, že nie celý tato, lebo to by nosil iba jedny nohavice celý rok a iné by nechcel a ja rada malého parádim
15. dec 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja :grinning: no, ale to by ti stacil len jedna policka v skrinke a vsetko ostatne by bolo tvoje :slight_smile:
15. dec 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura malý má vlastnú skriňu aj komodu, takže sa môže rozťahovať s vecami koľko chce a to vytriedené predávam ďalej a kupujem nové..... :wink: kolobeh života
15. dec 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok