Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

tanyja
15. dec 2011

@andrejka_adg ktovie, možno sa ani nenazdáš a vianočná atmosféra pomôže 🙂 , nám pomohla povianočná 🙂 🙂 , malý je totiž októbrový .....
@azzura o druhé sa už nesnažíme, sme radi, že sme sa k jednému dobojovali a šedín mám už dosť, nepotrebujem ďalšie.....zošedivela som kým som otehotnela 😠

azzura
15. dec 2011

@tanyja 😀 . Ja by som sa aj diablovy upisala len aby bolo jedno, aj do kostola zacnem chodit 🙂

andrejka_adg
15. dec 2011

@tanyja ......... myslím pozitívne 😀 ..... aj povianočná atmoška je fajn, hlavne niekde na horách 😎

andrejka_adg
15. dec 2011

@azzura len aby v tom kostole neboli obaja 😀 😀 😀

tanyja
15. dec 2011

@azzura žeby diabol robil objednávky na deti? tak ja si objednávam malý brčkavú slečnu a budem jej robiť copíky 🙂 🙂
@andrejka_adg ináč my sme boli v tatrách na výlete v januári a to som ešte nevedela, že už som tehotná....... 😀
takže šup sa na hory a šup sa na prácu !!

azzura
15. dec 2011

@andrejka_adg 😀 😀 😀

azzura
15. dec 2011

@tanyja ja chcem tu brčkavu slečnu 🙂

aadulik2110
15. dec 2011

@andrejka_adg my sme "zamiesili" na bábo v Tatrách, tak šup na hory

tanyja
15. dec 2011

@aadulik2110 my pred tatrami, ale asi stačilo zmeniť vzduch a poradilo sa a cesto dobre zakyslo ....... 😀 a podkyslo 😀 😀
@azzura ja mám mašinkou strihaného zbojníka , lebo má tak husté a ostré vlasy 😉

azzura
15. dec 2011

@tanyja musi byt zlatunky

aadulik2110
15. dec 2011

@tanyja a to sme boli v Tatrách na výročie svadby.... a ani som nevedela, že bábo vezieme domov na motorke

tanyja
15. dec 2011

@aadulik2110 tak to sa malý zbojník narodí rovno s motorkárskou prilbou na hlave 😀

@azzura kukni foto, mám ho v albume

azzura
15. dec 2011

@tanyja dobry certik, furt v pohybe 😀

tanyja
15. dec 2011

@azzura tak zbojník hej, aj dnes cirkus so spaním a ani nespal, to bude do večera, iba naraz odkväcne a bude...... 😀

azzura
15. dec 2011

@tanyja 😀 si uzivat starosti aj radosti, ved si ho tak velmiiiiiiiiiiiiiiiiii chcela 😀 😀 😀 😀 😀

tanyja
15. dec 2011

@azzura aj ho stále chcem, len viem, že mu do večera bude poriadne dlho....a ja chcem malému len to dobré 😉

zuzana0612
15. dec 2011

@zuziklc29 jééééééééj, no super. sa teším s tebou. budete mať krásny darček 😵

azzura
15. dec 2011

@tanyja ale on nevie že mu chces len to dobre, proste deticky este nechapu. Musis mat vydrz, alebo ho dat nasilu spat, t.j. s placom 😀 😀 😀 😀

tanyja
15. dec 2011

@azzura nasilu to nefunguje, to ani náhodou
pozerá rozprávky a hrá sa s bágrom, takže to je jeho práca ťažká 😀 😀
@zuzana0612 zuzi, budeme sa tešiť až po testoch !! len vydržať aby sme vydržali, čo je ťažké 😉

azzura
15. dec 2011

@tanyja 😀 😀 😀 😀 😀 vasak ty si mamča, vieš čo funguje na tvoje dietko 🙂

andrejka_adg
15. dec 2011

baby ste zlaté .... určite zmenime vzduch, však lyžovačka 😀 ... zatiaľ sa s vami rozlúčim, musím na dnes končiť, ale určite som tu zajtra 😵

tanyja
15. dec 2011

@azzura za tie dva roky a mesiac, čo spolu bojujeme, už viem, čo chce a čo nie a čo sa mu páči a čo nepáči, už to mám odkukané 😉 😉

azzura
15. dec 2011

@tanyja čím bude vacsi tym bude mat aj vacsie naroky a bude viac svojhlavy, ale ved aj my sme taky boli 😉

tanyja
15. dec 2011

@azzura ja som dvojročná si sama vyberala zo skrine, že čo si chcem obliecť, ináč som robila krik.....a malý mi robieval tiež krik, keď som mu obliekla niečo nové 😀 , že po kom to dieťa je .......

zuzana0612
15. dec 2011

@tanyja no veď jasné. ale tešiť sa možeme, či nie.... 😉 .

aadulik2110
15. dec 2011

@tanyja ocko by si želal..... ale prilbu ešte nie.... ale body s motorkou je už nachystané....

azzura
15. dec 2011

@tanyja 😀 cely maminka 😀 😀 😀 😀

tanyja
15. dec 2011

@zuzana0612 môžeme, len ja som v tomto trošku poverčivá.......tak asi preto 😎 a potom budeš ty na rade 🙂
@azzura našťastie, že nie celý tato, lebo to by nosil iba jedny nohavice celý rok a iné by nechcel a ja rada malého parádim

azzura
15. dec 2011

@tanyja 😀 no, ale to by ti stacil len jedna policka v skrinke a vsetko ostatne by bolo tvoje 🙂

tanyja
15. dec 2011

@azzura malý má vlastnú skriňu aj komodu, takže sa môže rozťahovať s vecami koľko chce a to vytriedené predávam ďalej a kupujem nové..... 😉 kolobeh života

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre