• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
@tanyja presuvamae sa na vecierok, tak pa zajtra
15. dec 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@azzura už dnes večierok? aj ja chcééééééééééééééém :grinning:
pa a hlavne všetko s mierou !!
15. dec 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja nemaj boooja . ..dam si pozor teda budem sa snazit . . . . . .ked pridem dam vediet,ze ako . . . :grinning: prajem Ti krasne sviatky a bohateho jeziska
15. dec 2011 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana0612 dakujem neboj aj vy budete mat . .vec vecer je tak dlhy :grinning: prajem Ti krasne vianocne sviatky
15. dec 2011 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziklc29 drží palčiaky, nech je to pozitívna správa :slight_smile:
15. dec 2011 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziklc29 a drahý už niečo tuší? alebo to bude Silvestrovské prekvapko? no nemám boooooooja, ale aj tak bacha na seba :wink: a díky, darčeky očakávam, už môžeš začať mi ich posielať :grinning:
@zelovocka ty nám aj niečo napíš a nehraj sa na partizána :grinning:
@lili_mia aj od teba môže byť pozitívna správa :dizzy_face:
15. dec 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja cauko, no s mierov to nebolo, 2x som sa otocila s tanierom....uz su v praci zvyknuti, že najchudsia zje najviac :slight_smile:
16. dec 2011 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@azzura takže večierok sa vydaril :grinning: .... my sme tiež mali včera :slight_smile:
16. dec 2011 o 09:25  •  čaká bábätko, termín má v júli 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrejka_adg aj vas sa vecierok vydaril??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura vydaril :grinning: ... už som len čakala kedy začnúp podávať večeru, lebo som bol ahladná ako čenkovej deti hneď v úvode :grinning: :grinning: :grinning: ..... ale bolo fajn
16. dec 2011 o 09:52  •  čaká bábätko, termín má v júli 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrejka_adg vsak aj aja som bola hladna, ale cakalo sa este na primatora,ktory dal dlhy prihovor a potom som sa ako vzdy prva rozbehla k jedlu a nalozila plny tanier, kolegovci su zvyknuty na moj apetit a ani sa necudovali ked som sa este raz otocila :slight_smile:, co uz ked mam taky dobry metabolizmus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura tak taký metabolizmus ti závidim, ja mám problém s normálnou porciou, ani tú nezvyknem dojesť, ale potom sú kolegovci radi, lebo im vždy darujem mäsko :slight_smile: to moc nemusím
16. dec 2011 o 09:59  •  čaká bábätko, termín má v júli 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. dec 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura ešte že je dnes piatok a končím o 13,00 :slight_smile:
16. dec 2011 o 10:05  •  čaká bábätko, termín má v júli 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrejka_adg jak je dnes niekomu dobre, u nas mame fajront o 14.30
16. dec 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura to už budem ležať na masérskom stole :grinning: .... aspoň dúfam, že bude celkom dobrá premávka aby som to stíhala :slight_smile:
16. dec 2011 o 10:21  •  čaká bábätko, termín má v júli 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja prosím ťa, akože JA sa hrám na partizána?? :grinning: ja, nautáranejšie decko z ulice?! :grinning: to si ma fakt rozosmiala. no, ja vás tu pekne postupne čítam a pozerám, že je tu celkom optimistická náladička, ešte aj s nádejnou bonusovou tehulkou - @zuziklc29 - asi nie som jediná zvedavá, aké budú výsledky :wink: :slight_smile:
@azzura závidím večierok, my sme taká firma, že žiadny nemáme :frowning2: alebo keď tak v januári - novoročný :slight_smile: tento rok si večierky neužijem, normálne sa teším, že si dám pohárik domácej slivovice s tatkom pred štedrou večerou :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude asi jedniné moje prudké "chlastanie".
baby, môj chlap má najťažšiu mužskú chorobu, nádchu :grinning: chudáčik, tak doma "umiera" :grinning:

želám vám všetkých príjemný posledný predvianočný víkend, nie že sa zoderiete od roboty v domácnosti, nezabudnite si aj nohy vyložiť, kávičku vypiť a časopis prečítať :wink:
16. dec 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@andrejka_adg zavidím, aj ja chcem masaž :grinning:
16. dec 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrejka_adg @azzura vám je sveta žiť, my máme fajront 17.30 :wink: joj a masáž by si si dala, čo mi pripomína, že tu mám jeden poukaz na masáž, ktorý treba využiť do konca roka :slight_smile:
16. dec 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelovocka ani mys sme doposial nemali, ale zmenou primatora doslo k viacerím zmenam aj k tomu ze mame vecierok :slight_smile:.
Tak ho pekne polutuj, ved je vazne chory, boze co ked sa na to mozno aj umiera :grinning: :grinning: :grinning: , poznam to, vsetci su rovnaky a ze kto je tu nezne pohlavie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelovocka u nas je streda dlha, tak v piatok trosku skor koncime
16. dec 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura tak super, aspoň že si to v piatok vynahradíte :slight_smile: robíš na mestskom úrade? :slight_smile:
16. dec 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura aj ja si závidim :grinning:
@zelovocka no ten poukaz by si mala využiť, ale ten fajron o 17,30 tak to je o držku a ešte v piatok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2011 o 10:45  •  čaká bábätko, termín má v júli 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zelovocka hej, trafila si :grinning: Ty
16. dec 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelovocka ja si dam spravit masaz mojmu drahemu, ale najprv ja jemu a potom on mne, to poradie je lepsie :grinning: :grinning:
16. dec 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@azzura to by si si mala užiť, to poradie je správne :grinning:
16. dec 2011 o 10:58  •  čaká bábätko, termín má v júli 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@azzura jasné, s drahým masáž je super, skôr ako predohra :grinning: lebo čo sa týka úľavy od bolesti chrbta, on to tak nevie ako profesionál :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: len môj teraz funí so zapchatým nosom a horekuje, chápeš, chudáčik, koniec sveta nastal, takže erotické masáže sa nekonajú, ale mne to nevadí, lebo už som 4DPO :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. dec 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelovocka ja by som mala v utorok dostat mrchu, taaaak strasne nechcem, ale zazraky sa nedeju, co uz februar a prefuky to istia
16. dec 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura jedno je na tom dobré, a to že idete aktívne riešiť potenciálny problém a pohnete sa ďalej.
tie prefuky sú na zistenie prípadného PCO? to je to vyšetrenie s kontrastnou látkou? :confused:
16. dec 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelovocka ja svoje problemy riesim uz vyse roka, v podstate su vyriesene ale kedze sa nam doteraz nepodarilo otehotniet tak ako posledny krok su prefuky a ked do polroka nic, tak ideme na umele. Ale nenamietala by som nad vianocnym zazrakom, ze by mi meskali a na vianoce by som si nasla II :frowning2:
16. dec 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok