Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

azzura
15. dec 2011

@tanyja presuvamae sa na vecierok, tak pa zajtra

tanyja
15. dec 2011

@azzura už dnes večierok? aj ja chcééééééééééééééém 😀
pa a hlavne všetko s mierou !!

zuziklc29
15. dec 2011

@tanyja nemaj boooja . ..dam si pozor teda budem sa snazit . . . . . .ked pridem dam vediet,ze ako . . . 😀 prajem Ti krasne sviatky a bohateho jeziska

zuziklc29
15. dec 2011

@zuzana0612 dakujem neboj aj vy budete mat . .vec vecer je tak dlhy 😀 prajem Ti krasne vianocne sviatky

lili_mia
15. dec 2011

@zuziklc29 drží palčiaky, nech je to pozitívna správa 🙂

tanyja
15. dec 2011

@zuziklc29 a drahý už niečo tuší? alebo to bude Silvestrovské prekvapko? no nemám boooooooja, ale aj tak bacha na seba 😉 a díky, darčeky očakávam, už môžeš začať mi ich posielať 😀
@zelovocka ty nám aj niečo napíš a nehraj sa na partizána 😀
@lili_mia aj od teba môže byť pozitívna správa 😵

azzura
16. dec 2011

@tanyja cauko, no s mierov to nebolo, 2x som sa otocila s tanierom....uz su v praci zvyknuti, že najchudsia zje najviac 🙂

andrejka_adg
16. dec 2011

@azzura takže večierok sa vydaril 😀 .... my sme tiež mali včera 🙂

azzura
16. dec 2011

@andrejka_adg aj vas sa vecierok vydaril??? 😀 😀 😀 😀

andrejka_adg
16. dec 2011

@azzura vydaril 😀 ... už som len čakala kedy začnúp podávať večeru, lebo som bol ahladná ako čenkovej deti hneď v úvode 😀 😀 😀 ..... ale bolo fajn

azzura
16. dec 2011

@andrejka_adg vsak aj aja som bola hladna, ale cakalo sa este na primatora,ktory dal dlhy prihovor a potom som sa ako vzdy prva rozbehla k jedlu a nalozila plny tanier, kolegovci su zvyknuty na moj apetit a ani sa necudovali ked som sa este raz otocila 🙂, co uz ked mam taky dobry metabolizmus 😀 😀 😀 😀

andrejka_adg
16. dec 2011

@azzura tak taký metabolizmus ti závidim, ja mám problém s normálnou porciou, ani tú nezvyknem dojesť, ale potom sú kolegovci radi, lebo im vždy darujem mäsko 🙂 to moc nemusím

azzura
16. dec 2011
andrejka_adg
16. dec 2011

@azzura ešte že je dnes piatok a končím o 13,00 🙂

azzura
16. dec 2011

@andrejka_adg jak je dnes niekomu dobre, u nas mame fajront o 14.30

andrejka_adg
16. dec 2011

@azzura to už budem ležať na masérskom stole 😀 .... aspoň dúfam, že bude celkom dobrá premávka aby som to stíhala 🙂

zelovocka
16. dec 2011

@tanyja prosím ťa, akože JA sa hrám na partizána?? 😀 ja, nautáranejšie decko z ulice?! 😀 to si ma fakt rozosmiala. no, ja vás tu pekne postupne čítam a pozerám, že je tu celkom optimistická náladička, ešte aj s nádejnou bonusovou tehulkou - @zuziklc29 - asi nie som jediná zvedavá, aké budú výsledky 😉 🙂
@azzura závidím večierok, my sme taká firma, že žiadny nemáme ☹ alebo keď tak v januári - novoročný 🙂 tento rok si večierky neužijem, normálne sa teším, že si dám pohárik domácej slivovice s tatkom pred štedrou večerou 😝 to bude asi jedniné moje prudké "chlastanie".
baby, môj chlap má najťažšiu mužskú chorobu, nádchu 😀 chudáčik, tak doma "umiera" 😀

želám vám všetkých príjemný posledný predvianočný víkend, nie že sa zoderiete od roboty v domácnosti, nezabudnite si aj nohy vyložiť, kávičku vypiť a časopis prečítať 😉

azzura
16. dec 2011

@andrejka_adg zavidím, aj ja chcem masaž 😀

zelovocka
16. dec 2011

@andrejka_adg @azzura vám je sveta žiť, my máme fajront 17.30 😉 joj a masáž by si si dala, čo mi pripomína, že tu mám jeden poukaz na masáž, ktorý treba využiť do konca roka 🙂

azzura
16. dec 2011

@zelovocka ani mys sme doposial nemali, ale zmenou primatora doslo k viacerím zmenam aj k tomu ze mame vecierok 🙂.
Tak ho pekne polutuj, ved je vazne chory, boze co ked sa na to mozno aj umiera 😀 😀 😀 , poznam to, vsetci su rovnaky a ze kto je tu nezne pohlavie 😝

azzura
16. dec 2011

@zelovocka u nas je streda dlha, tak v piatok trosku skor koncime

zelovocka
16. dec 2011

@azzura tak super, aspoň že si to v piatok vynahradíte 🙂 robíš na mestskom úrade? 🙂

andrejka_adg
16. dec 2011

@azzura aj ja si závidim 😀
@zelovocka no ten poukaz by si mala využiť, ale ten fajron o 17,30 tak to je o držku a ešte v piatok 😝

azzura
16. dec 2011

@zelovocka hej, trafila si 😀 Ty

azzura
16. dec 2011

@zelovocka ja si dam spravit masaz mojmu drahemu, ale najprv ja jemu a potom on mne, to poradie je lepsie 😀 😀

andrejka_adg
16. dec 2011

@azzura to by si si mala užiť, to poradie je správne 😀

zelovocka
16. dec 2011

@azzura jasné, s drahým masáž je super, skôr ako predohra 😀 lebo čo sa týka úľavy od bolesti chrbta, on to tak nevie ako profesionál 😝 🙂 len môj teraz funí so zapchatým nosom a horekuje, chápeš, chudáčik, koniec sveta nastal, takže erotické masáže sa nekonajú, ale mne to nevadí, lebo už som 4DPO 😝 😀

azzura
16. dec 2011

@zelovocka ja by som mala v utorok dostat mrchu, taaaak strasne nechcem, ale zazraky sa nedeju, co uz februar a prefuky to istia

zelovocka
16. dec 2011

@azzura jedno je na tom dobré, a to že idete aktívne riešiť potenciálny problém a pohnete sa ďalej.
tie prefuky sú na zistenie prípadného PCO? to je to vyšetrenie s kontrastnou látkou? 😕

azzura
16. dec 2011

@zelovocka ja svoje problemy riesim uz vyse roka, v podstate su vyriesene ale kedze sa nam doteraz nepodarilo otehotniet tak ako posledny krok su prefuky a ked do polroka nic, tak ideme na umele. Ale nenamietala by som nad vianocnym zazrakom, ze by mi meskali a na vianoce by som si nasla II ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre