• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
@azzura toto sú haluze že existuje kopec párov, kde sú všetky problémy vyriešené a // stále nikde :unamused:
do utorka je ešte ďaleko, nehádž flintu do žita. pokiaľ tvoj partner súhlasí s umelým, tak pohoda, lebo sú aj páry, kde to muž odmieta tvrdohlavo, to nechápem :frowning2:
16. dec 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelovocka nie, moj je pohodak, koly mne spravi cokolvek......uz bol aj 2x na spermiograme. No ja som si myslela ze som ok, az ked sme si povedali ze chceme babo a nebudeme si davat pozor a po par mesiacoch sa nic neudilao, tak som sla k lekarovi a vtedy sa zacali kopit problemy.
16. dec 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja aká pozitívna správa? :sunglasses: ja sa ešte len vyrovnávam s odvrhnutím, či si mám pre istotu kúpiť mamatest? :sunglasses: :grinning:
16. dec 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_mia ty mi prídeš už celkom vyrovnaná :grinning:
16. dec 2011 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura juj tak tá prva veta sa výborne číta :dizzy_face:
takže problémy sa nakopili, ale už sú aj vyriešené - okrem tých prefukov, ak som to správne pochopila.
tohto sa aj ja presne bojím, od januára sa ideme snažiť, že čo sa vyskytne. človek po tom všetkom, čo na Koňovi číta, ani nedúfa, že by sa mohlo zadariť prirodzenou cestou v normálnom čase :frowning2: a potom donosiť zdravé bábatko. v našom veku :wink: :sunglasses: dá sa to vôbec? to chce železné nervy :wink:
16. dec 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelovocka Uz lekar vie kede je problem a da sa to vyriesit liekmi. Lebo zistil, že mi kolisu hormony a tie sposobuju nedozrievanie vajíčok a nedorastanie sliznice , ktora je potrebna na uhniezdenie. Brala som ich 3 mesiace a odvtedy mam pauzu. Asi poslene dva mesiace moje telo zacalo samo od seba produkovat zrele vajka a aj zliznica je krasna, doky nechape. Ale zatial sa nic nepodarilo, tak som objednana na prefuky, mozno tam bude posledny zadrhel. Ozaj, pi alchemilku....neviem ci je to tym, ale odkedy pijem alchemilku nastali tieto zmeny.

Treba dufat, mna mama mala v 40, i ked som bola 3 :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Co uz, je jedno kedy ale nech to je, vsak chcem len 1 a budem najspokojnejsia na svete
16. dec 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura tak to vaše snaženie počítaj až odvtedy, ako ti začali dozrievať vajká :wink: predtým to nemalo moc význam :wink:
alchemilku pijem pravidelne, robí mi dobre, PMS mi úplne vymizlo a iné pozitíva nastali. ja si meriam BT, takže viem, že v pohode ovulujem a tak celkovo môj cyklus vyzerá v norme, ale ktovie. v januári idem k novej gynekologičke, snáď mi nič zlého nezistí, lebo tá stará gyn. bola taká trochu, ehm... no proste nafigu, tak som si povedala, že u tejto ja tehotná nechcem byť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
veď kedysi to bolo normálne, že aj štyridsiatničky mali ešte deti, neviem prečo sa teraz veľa ľudí na to pozerá, ako že je to už "neskoro". možno aj ty budeš mať jedno budúci rok, a druhé v 40-tke :wink:
16. dec 2011 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zelovocka ale moj prvy doky ma hned zrusil, ze idem do prechodu a nech idem do car na umele, lebo do 39 to preplaca poistovna. Az tento sa zacal o mna starat a zistovat co mi je. Aj ja si meriam BT.

Vestica mi asi pred mesiacom vestila ze vraj koncom roka 2012 pocnem a 3/4 rika 2013 rodim , druhe bude v 40. ale ja nechcem cakat dalsí rok :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. dec 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura veštice sú iba pre zábavu, nemusíš sa na to upínať :slight_smile:
ako môže byť doky taký krutý a hento ti povedať?! že do prechodu, v tvojom veku, čo mu šibe? :angry: veď to každú normálnu ženu psychicky položí, také "oznámenie" :confounded: určite sa zadarí aj skôr ako o rok, veď už na tom usilovne pracujete, prinajhoršom prefuky tomu úplne dopomôžu :slight_smile:
16. dec 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zelovocka aj ja tym prefukom davam obrovsku nadej, uz sa na ne tesim, doky sa mi smeje, lebo ze som asi jedina. Co uz, bolest prezijem, hlavne nech je vysledok. Ale bola by sranda, kebyze ich nepotrebujem :slight_smile:
16. dec 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vy ste sa tu riadne rozkecali :grinning: a mám čo robiť, kým to prečítam, tu ani časák netreba ako @zelovocka odporúča a že najtáranejšia? ale kdeže, vy by ste mali súťažiť so @zuziklc29 tá je riadna kopa srandy a ak sa jej tehu potvrdí, tak to malé sa iba narodí a už bude kecať a rehotať sa :grinning: :grinning:
@azzura mať tak tvoj metabolizmus,ja aj z vody priberiem a s mäskom som kedy ako kamarát, pečené mám rada, ale tieto kadejaké dusené veľmi nie, zato môj chlap jasné, akékoľvek
my sme tiež zvykli mať žúrky v bývalej robote, ej ale dobre bolo aj zarobiť sa dalo...... no dobré časy pominuli :confounded: , kedže som bola len na zastúpenie počas materskej
@zelovocka mali by ste začať štrajkovať, že chcete piatok robiť len do 13hod max 14hod, ako lekári, len vy určite tým neohrozíte zdravie ľudí ako oni....
16. dec 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanyja aspon nieco dobre som zdedila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura prečo, to je jediné dobré? to hádam nie.... :grinning: :grinning: :grinning:
a dnes sa vrhneš na niečo iné, alebo niekoho iného?
16. dec 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tanyja hihi, že štrajkovať - u nás v robote :grinning: no máš to vidieť, súkromná firma :wink: ale nevadí, našťastie dnes nemám veľa práce, tak som len na Koňovi a čítam si kadečo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nooo všimla som si, že @zuziklc29 je riadne ukecaná, takže som zvedavá, čo je s ňou, uvidíme po víkende :slight_smile:
@azzura možno že to naozaj tak vyjde, že prefuky už ani nebudeš potrebovať, veď koľkým sa to tak stalo. normálne sa ani nečudujem, že sa tešíš, každé vyšetko a zákrok môžeš brať ako krôčik ku cieľu, takže je to radosť. a ešte keď máš drahého takého pohoďáka, čo viac si priať :slight_smile:
16. dec 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zelovocka mne sa zdá, že naša @zuziklc29 teraz išla preč, však písala, že napíše na Silvestra, ako dopadla, teda ak som dobre čítala :grinning:
a čo si sa také dočítala? ja pôjdem za chvíľu robiť buchot do kuchyne, aby som zobudila zbojníka :wink:
16. dec 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelovocka ano, mam v podstate vsetko, uz len babo mi chyba, ale to pride ked nastane jeho cas:slight_smile:

Pekny vikend prajem, idem piect. PAAAAAAA
16. dec 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja ano ano, máš ty pravdu, že @zuziklc29 išla preč. no uvidíme, kedy sa ozve, možno aj skôr. veď vieš, tieto ukecané osôbky, už ich svrbí jazyk po pár dňoch :grinning: tak príjemné varenie či buchotanie :wink:
ja si čítam len tu, komu sa ako darí pri snažení z mojich známych, a možno sme-čko kuknem.
16. dec 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura papa, piecť a oddychovať tiež! :wink:
16. dec 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelovocka variť nejdem, to som už zmákla - palacinky , ale pustím rádio otvorím drobcovi dvere a pošuchocem kadečím :grinning:
16. dec 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paaaaaaaaaaaaaaaa
16. dec 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelovocka heh buď rada, že ma nevidíš po nociach.. záchvaty plaču vystriedalo posmrkávanie, veľmi pomáha práca, aspoň nesedím pred telkou a nenariekam .. a vytiahla som si vyšívanie, pekne mi to prečisťuje hlavu .. teraz sa mi premáva hlavou, ako mi povedal, že ju veľmi chce, kto by sa po tomto necítil odvrhnuto?
16. dec 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu ešte niekto? :frowning2:
16. dec 2011 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco ja sa tu ešte trochu motkám
16. dec 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukam, ze vsetky peciete o 106 :grinning: - som si az vcera uvedomila ako sa tie vianoce priblizili :cry:
16. dec 2011 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina55 no tak to aby si aj ty začala vypekať :grinning:
@lili_mia :grinning:
16. dec 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina55 ja nepečiem :slight_smile: ale zajtra asi upečiem klasický perník a formičkou z neho povykrajujem tvary a zvyšok pôjde do rumových guliek :slight_smile:
16. dec 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco...si hovorim, ze az zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes: = ale pravda je aj taka, ze mam sikulku maminu a ta to vie lepsie :grinning: - takze spolieham aj na tento zdroj :grinning:
16. dec 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lili_mia si sikulka, ja zjem pernik raz v roku (na vianoce :grinning: ) inak som zatazena na cokoladkove kremove a piskotove cesticko :stuck_out_tongue_closed_eyes: - ufff opät priberiem jak ........... :dizzy_face:
16. dec 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lili_mia mňamiky :grinning:
@nina55 ja sa pre istotu spolieham na svokru, že keď prídeme bude mať už napečené, ale určite budem robiť linecké koláčiky a kokosové guľky :slight_smile:
16. dec 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco sviatky u svokry? a cele alebo len na par hodin?
16. dec 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok