Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lili_mia
16. dec 2011

Najväčší žiaľ v sebe držia tí, ktorí sa nám zdajú najveselší. Nik sa nepýta, čo ich trápi, pretože nás rozosmievajú a utierajú nám slzy. Avšak v skutočnosti placu potajme.........

camelco
16. dec 2011

@nina55 celé 😝 nemám zlú svokru, ale ..... 25.12. máme krstiny a manžel je krstný takže tak či tak by sme tam museli ísť

camelco
16. dec 2011

@lili_mia čistá pravda

nina55
16. dec 2011

@camelco aspon sa doma nemusis pretrhnut 😀 😀 - mna cakaju perne dni. Musim to tu vyglancovat a moc sa mi do toho nechce. Aj teraz si vravim - nesed tu pri PC a vystartuj nieco robit.......no...este chvilu posedim a budem pokracovat v zacatych pracach.
ááách - keby som mala prsten Arabely 😠 😵

lili_mia
16. dec 2011

čítala som horoskop pre seba na ďalší rok ... vaša trpezlivosť vás privedie do náručia muža, ktorý si vás bude vážiť, nie je vylúčené, že to bude muž, s ktorým už roky žijete a vy svoj vzťah obnovíte ... nooo roky žijem akurát s otcom a bratom 😀

nina55
16. dec 2011

@lili_mia s tym suhlasim, len zväcsa ak clovek zial dusi, tak sa casom dostavia zdravotne problemy. Sama na sebe som zistila ake je to nebezbecne nedat vsetko zo seba von - odzrkadli sa to na tele aj ked nie hned ☹

camelco
16. dec 2011

@lili_mia 😀 😀 😀 aspoň som sa teraz od srdca zasmiala
@nina55 s tým glancovaním to nepreháňaj 😵

lili_mia
16. dec 2011

@camelco
@nina55 tak nie každý je schopný plakať na verejnosti, myslím ráno prísť do roboty a kým mi zovrie voda na kávu, tak hystericky plačúc podrobne ozrejmím celému oddeleniu, čo mi ten hajzel urobil 😀 no možno ma brat za niečo objíme 😎 a možno otec za niečo pochváli, o čom zároveň silne pochybujem .. doteraz som žila iba s mojím ex

zajtra asi budem piecť, inšpirujte sa 🙂
http://adkas-tastyfood.blogspot.com/2011/10/kin...
http://adkas-tastyfood.blogspot.com/2011/06/cok...

niekto tu spomínal, že vanilkové rožteky nečapká do formičiek, ale ušúľa hadíkov a tých zatočí ako mesiačiky

nina55
16. dec 2011

@lili_mia no zrovna kolegov v praci som nemala na mysli 😀 - i ked by ich reakcie mohli byt zaujimave 😀

Ale nie, teraz vazne = nemas ziadnu butlavu vrbu? - myslim tym naj-kamosku?

camelco
16. dec 2011

@lili_mia možno by fakt pomohlo sa vyrozprávať, ale vlastne to robíš aj teraz 🙂 ......... idem sa inšpirovať 😀

lili_mia
16. dec 2011

@nina55 naj kamošku už nemám, roky, ak bolo niečo treba so vzťahom, tak príležitostne sa niekto našiel, ale nie je nik, kto to so mnou prechádza niekoľko rokov, ale nevadí ... pár strán dozadu som rozpísala svoje trápenie, ešte začiatkom decembra mi bolo zo všetkého zle (rozišiel sa so mnou kvôli inej a ja ich potom stretla na jednej prehliadke mesta, túlili sa k sebe ako muchy polepené medom, on ako tu objimal pozeral po mne, ale neozval sa ku mne, ja už k nemu dupľom nie, aj ked som videla jeho smutný pohľad, ale čo z toho mám, ked je s ňou? ) .. pomaly sa z toho dvíham, len ako som písala, z jeho slov, správania a toho, že ju veľmi chce, sa myšlienkovo neviem dostať, on mi už ako človek nechýba, už som relatívne samostatná, len občas si spomeniem, čo by on ako urobil a ták .. rozchod ako taký ma nebolí ani netrápi, mňa bolí tá zrada ako pri mojom vypytovaní sa na ňu buchol rukou do volantu a povedal, že ju veľmi chce
@camelco

camelco
16. dec 2011

@lili_mia tak tento aby upečiem, normálne keď som ho videla tak som naňho dostala chuť 😀 čokoladovo-tvarohove kocky - mňamiky mňaniky mňam ........ ten druhý je moc moc krémový a ja také nemusím

nina55
16. dec 2011

@lili_mia
@camelco baby, prave zistujem, ze ten kinder kolacik mam niekde nahraty (postup) na DVD. Volakedy to davali na STV1 v relácii o vareni. Normalne som nan zabudla 😢 - aj ten druhy je zaujimavy. No nic, zajtra 😀 😀 .
Zelam prijemny vecer - idem konecne nieco robit 😵 😉

camelco
16. dec 2011

@lili_mia si na tom podobne ako ja, myslím s tou kámoškou, ja by som sa tiež niekedy chcela len tak vyrozprávať, také tie iné babské reči, aj keď s mm sa dokážeme rozprávať o všetkom, ale niekedy mi to strašne chýba, je mi strašne ľúto čo sa ti stalo, ale život ide ďalej ........ a aby som nezabudla, naša poisťovačka sa zaoberá numerológiou

camelco
16. dec 2011

@nina55 ideš luxovať 😀

nina55
16. dec 2011

@lili_mia poznam jednu, ktorej toto iste spravil snubenec. Ona vsak bola velmi trpezliva. Nechala ho odist a cca po pol roku sa jej nasytil (ukazala mu svoju pravu tvar, tj. aj to negativne, co ruzovymi okuliarmi nevidel) a vratil sa spät. Ona ho prijala, vzali sa a podla jej slov si z toho zobral ponaucenie. Momentalne maju 8-mesacne babo a su stastni.

nina55
16. dec 2011

@camelco musim, kym mam este naladu. Zajtra to vyzera na hekticky den a neviem ci budem mat potom vecer cas este nieco robit. Cely den budem mimo. Mimochodom - este som nic nekupila pod stromcek. Som z toho smutna, pretoze fakt neviem co 😖

lili_mia
16. dec 2011

@nina55 popíš mi podrobnejšie ten vzťah 🙂 ja jeho momentálne nekontaktujem, až na to že sa občas náhodne vidíme v meste, neviem či on mňa áno, ja sa snažím stratiť v dave, a mailom som mu poslala veci čo som mala pre neho rozrobené a nedalo mi to nechať rozrobené ... nasýtil sa tem druhej baby si myslela?

@camelco numerologička, to sa mi hodí, pokiaľ ona vie vycítiť aj také veci, že my dvaja sme mali byť spolu iba určitý čas, tak je mi to čudné, ale ľahšie to prijmem, ako to, že čas všetko urovná

camelco
16. dec 2011

@nina55 tak to musíš urobiť ešte dnes ....... alebo to nepoznáš ...... čo môžeš urobiť dnes, odlož na zajtra a máš 2 dni voľno 😀 ....... ale nie, ja tiež takto luxujem, hlavne keď viem, že to nebudem stíhať .... a o darčekoch si nepísala Ježiškovi? ....... určite ťa niečo napadne v obchodoch
@lili_mia ....... neviem aká je numerologička 😒 .......... možno že to vie

nina55
16. dec 2011

@lili_mia ano, tak som to myslela. Nasytil sa tej druhej baby.
Tato (nazvem ju manzelka, kedze uz sa vzali) to cele poňala troska inak, ako to robia tie hrde zeny, ktore viac svojho byvaleho nechcu vidiet. Ona sa tvarila stastna a vesela vzdy ked ho stretla. Samozrejme, ze ju to v dusi trapilo, ale nechcela mu dat najavo ako velmi ma on tzv. navrch. Nemala problem sa s nim normalne rozpravat a byt akoze happy.
Neskôr prisiel ako ona hovori JEJ DEN - vtedy zavolal, stretli sa.....atd.

nina55
16. dec 2011

@camelco ...hihi - tie dva dni som mala volno vcera a predvcerom 😀

camelco
16. dec 2011

@nina55 😀 😀 😀 😀

lili_mia
16. dec 2011

@nina55 to sa aj ja snažím, tváriť sa, že ma to netrápi, trochu ignorujem, trochu chodím na pokec v čase ked je on online, ale neozývam sa mu ... bud ma to prejde, alebo to druhé, ale pochybujem, že ja som z tých žien, ku ktorým sa chlap vráti, skôr stretnem iného, nechcem sa trápiť tri roky ako moja kolegyňa, vraj tri roky dúfala, že ona je tá jeho pravá, nie tá druhá, toto ja nechcem zažívať

@camelco čiže len tak polistuje v knižke ohľadom čísielok? 😀

nina55
16. dec 2011

@lili_mia zväcsa ak sa muz nevrati do 3-6 mec., = tak sa nevrati uz nikdy

nina55
16. dec 2011

baby pekny vecer - balim to tu

lili_mia
16. dec 2011

@nina55 dobré vedieť 😅

camelco
16. dec 2011

@lili_mia fúúúúha tak to neviem, ale na budúci týždeň tam určite pôjdem, tak sa jej na to opýtam, ak chceš ....... a obdobnú skúsenosť s takým "debilom" mám aj ja ......... chodili sme spolu 6 rokov, požiadal ma o ruku a už vtedy mal vraj nejaku - veď čo oči nevidia srdce neboli, to mu jeho skvelí kámoši natrepali, a na valentína mi povedal, aby sme si dali pauzu ......... vtedy som si povedala, že žiadneho chlapa už nechcem ani vidieť a v máji v tom roku (2003) som stretla už teraz svojho mm 😀 ........ a rozprávka pokračuje ..... a aby som nezabudla, ten môj ex mi volal asi tak za 3 mesiace, či by sme sa nemohli stretnúť, a ja v žiadnom prípade!!! - to sú tie hrdé ženy 😀 😀 😀

camelco
16. dec 2011

@nina55 tak pekný zvyšok večera a neuluxuj sa veľmi 😀

lili_mia
16. dec 2011

@camelco aká hrdá žena? 🙂 ved si už mala niekoho lepšieho .. dám ti naše dátumy narodenia a uvidí sa, čo ona z toho vypotí? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre