• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
@camelco my nelyžujeme,možno tak pred telkou :wink: , darčeky zabalené, len to nešťastné pečenie....
@lili_mia z teba bude ešte odborník na lásku a problémy s ňou súvisiace :slight_smile:
16. dec 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco a kto vedie? mohla by si spísať nejaký zoznam, že kto je pred kým, žeby sa súťažiace poriadne nažhavili :sunglasses: :sunglasses:
16. dec 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja nechceš prísť aj k nám pobaliť ? ja by som bola taká vďačná :slight_smile: ............ ešte neviem kto vedie ale podľa môjho názoru všetky čo sme tu :grinning: ....... je to proste nerozhodné
16. dec 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja
@camelco hlavne že sebe neviem pomôcť :grinning: :grinning: :grinning: no smejem sa, ja som čo sa týka medziľudských vzťahov .. niekto vidí auru a ja, jednoducho vidím akoby čo je to za človeka, či sa mu dá veriť, možno silne vyvinutá ženská intuícia :dizzy_face: ked som osobne stretla toho svojho, ja som vedela, že je to on, veľký muž môjho života, ale zároveň to bude bolieť, ale svadba v tom nebola, tak ktovie čo prinesú nasledujúce mesiace .. tak ako som vedela, že nemám veriť jeho otcovi a aspoň toto bola pravda, riadne sa mi vypomstilo správanie toho divného dedka, ktorý hľadí svoje záujmy, zahmlieva, nepriznáva sa a ešte robí divadlo, že si dovolíš opomenúť, že v byte žijú dvaja chlapi, ráno v kuchyni nič a ked došiel ten môj z práce, tak na zemi boli črepy, ten otec sa ešte nasral, že ho jeho syn očierňuje, že ho rozbil .. asi sa už prejavuje demencia u toho človeka ... takže sa nečudujem, že ex je odborník na alibizmus, on za nič nemôže, to že je tebe zle z jeho rečí, je tvôj problem, nie jeho a podobne ... pchuj to boli dni ked som tam bola
16. dec 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco samozrejme, pošli do IP adresu, ráno prídem :wink: , kein Problem :wink: :wink:
@lili_mia my ženy máme dobrú intuíciu, takže šup sa na ďalších zbojníkov ..... :sunglasses:
16. dec 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanyja aháááááááááááá .. ale tento týždeň mi dobre spravilo .. došiel chlapík z upc, pozerám po ňom, pozerám, otočil sa, žmurkol na mňa a odišiel ... a ja naradostená, jupí, priťahujú ma aj iní :sunglasses:
16. dec 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tanyja ďakujem :wink: no z RS by si to mala riadnu diaľku :grinning: .......... a my ženy máme veľmi dobru intuíciu, to je fakt :slight_smile:
16. dec 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_mia no vidíš, to je riadne pozitívum :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco nikdy nevieš, možno by si sa čudovala, že aká som rýchla...teraz letím do postele :rolling_eyes:
@lili_mia a požmurkala si aj ty? nabudúce skús, ale nie veľmi, aby si nechytila tik do oka :grinning:
16. dec 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby na dnes končím, začali mi klipkať okále, musím ísť už spať :slight_smile: ............ a možno ............ aj motyka vystrelí :grinning: .......... prajem vám dobrú nocku
16. dec 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja ja som ani nechcela, skôr som bola šokovaná, že sa mi vôbec niekto zapáčil, fakt som sa už videla ako moja kolegyňa, tri roky trápenia sa po rozchode

@camelco dobrú nocku, nech ťa blšky štípu celú noc
16. dec 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanyja aj ja si hovorim, ........ale nemam ani darceky (mozno zajtra v Tesco) :frowning2:
17. dec 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_mia tak to raz a navždy zahoď za hlavu, už na to nemysli, však načo aj a hurá....život čaká a možno aj montér UPS, človek nikdy nevie :slight_smile:
mne tu bol taký fešný opravár Digi opravovať, že joj....... :grinning:
@camelco dnes išiel muž s malým ku svokre a malý sa ma pýtal, že prečo aj ja nejdem.....
17. dec 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina55 ekšn hop je najlepšia :wink: , nabehneš, pokúpiš a teraz sú už aj zľavy, len v tomto našom blšom nie, tu textil nie je, teda spodné prádlo už áno !! a nám treba ešte drobnosti pokúpiť, ale zďaleka to nie je to, čo voľakedy kedy sme šaleli, že čo skôr kúpiť...
17. dec 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte som tu nova no ani neviem ci tato tema je pre mna pretoze ja mam jedno dieta ale snazime sa o druhe a nedari sa mam uz 31rokov a dva potraty za sebou a uz neviem co robit :cry: :cry:
17. dec 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 jasne ze patris, ved sa snazite - no nie?
17. dec 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 ahoj, jasné že patríš, my sa už o druhé nesnažíme, ale rada povzbudzujem nové snažilky , a boli ste aj pri doktoroch?
17. dec 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja a co mas kupene? (sa pytam pre inspiraciu :dizzy_face: )
17. dec 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina55 @tanyja dakujem nechcete druhe??vysetrenia mi lekar este len teraz chce robit ale mi uz uvazujeme nad umelym oplodnenim a na druhy mesiac mam ist na laparku
17. dec 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina55 ja som iba malému pár hračiek kúpila, textil dospelákom nekupujem, iba ako pozornosť som kúpila tie veľké bonboniéry v červenej okrúhlej krabici za 7€ a kozmetiku
@mimi1111 chcela nechcela, aj by som chcela, ale kým sme sa dopracovali k malému, tak som mala dosť problémov, ktoré už nechcem zažiť..., a vy skôr obehnite lekárov, dajte sa všetriť, umelé je tá posledná varianta, my sme to tiež absolvovali :wink:
17. dec 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja jéééé - tie bonbonierky Celebration som kupila aj ja (na Mikulasa). Vsetkym velmi chutili - len im tam chyba maly Lyon.
Vidis, ak ich este budu mat, tak ich urcite kupim do zasoby :grinning:
17. dec 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina55 aj teraz boli v akcii a už keď ich mali v našom mini tescu, tak isto budú aj u vás,, to bude určite :wink:
že bonbonierka, však to je taká maxi bonboniéra :grinning: :grinning:
17. dec 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja ved ano - uz sme stihli zjest 3 balenia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: = ma uspech (aaaach tie kila naviac) :zipper_mouth:
17. dec 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina55 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , no a čože kilá, tie prídu aj odídu, ako sa im chce a tým mojím sa momentálne nechce odísť... no čo už s nimi, sú to moji nerozluční kamoši :slight_smile:
17. dec 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja mi hovor. Mam 2 kg naviac :angry: :grinning:
17. dec 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....sa lucim musim letiet (povinnosti) :wink:
17. dec 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina55 jeminenku, toľkóóóóóóó a ja že napíšeš 20kg a ty že 2kg :grinning: :grinning: , ja mám asi 10navyše, tu je už o čom hovoriť, ale 2kg to je len voda a voda, prípadne dlhšie poseď na wc a budeš mať ideálnu váhu ......... :wink:
@camelco malý si doniesol od svokry maskáčové nohavice, dúfam, že mu budú na jar a leto a tričko že veľ.110, to bude mať na zápis do školy :grinning:
17. dec 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja
@nina55 kočeny, nechcem provokovať, ale ja mám asi ideálnu hmotnosť :grinning: hoci to vôbec neznamená, že mám ideálnu postavu, prsia by som prijala väčšie, spolieham sa na tehu :grinning: aj moja mama mala jednotky a po dvoch deťoch trojky :grinning: takže si odrodím a tradááá, budem prsaňa :grinning:
akožeee @nina55 - dve kilá navyše, neviem-neviem, vyzlečieš sa z pyžama a sú dole :wink:
17. dec 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zelovocka @nina55 takže keby sme sa my tri skombinovali, tak by sme boli krásny ideál a je tiež nie som prsatá, , mne trčí hlavne brucho, no čo s ním, keby sa to dalo odrezať.... :grinning:
a už keď tak provokuješ, tak šupom rodiť, nech tie jednotky poriadne rastú !! ale nie že bude z teba druhá Pamela Anderson :grinning: :grinning:
17. dec 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja
@zelovocka baby aj tie 2 kila nie je ziadna sranda. Ja som sa takto raz rozšoupla, že sak co, len jedno kilo a vaha mi stupala a stupala a zrazu bolo z toho 1 kila o dobrych 8 viac. Takze beriem to tak - odchytit hned v pociatkoch - no a potom sa uvidi (ci si môzem zobnut viac). Ten metabolizmus mam nejaky iny ako ked som mala 25. :confounded: :angry: :frowning2: :frowning2:
17. dec 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok