Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

tanyja
16. dec 2011

@camelco my nelyžujeme,možno tak pred telkou 😉 , darčeky zabalené, len to nešťastné pečenie....
@lili_mia z teba bude ešte odborník na lásku a problémy s ňou súvisiace 🙂

tanyja
16. dec 2011

@camelco a kto vedie? mohla by si spísať nejaký zoznam, že kto je pred kým, žeby sa súťažiace poriadne nažhavili 😎 😎

camelco
16. dec 2011

@tanyja nechceš prísť aj k nám pobaliť ? ja by som bola taká vďačná 🙂 ............ ešte neviem kto vedie ale podľa môjho názoru všetky čo sme tu 😀 ....... je to proste nerozhodné

lili_mia
16. dec 2011

@tanyja
@camelco hlavne že sebe neviem pomôcť 😀 😀 😀 no smejem sa, ja som čo sa týka medziľudských vzťahov .. niekto vidí auru a ja, jednoducho vidím akoby čo je to za človeka, či sa mu dá veriť, možno silne vyvinutá ženská intuícia 😵 ked som osobne stretla toho svojho, ja som vedela, že je to on, veľký muž môjho života, ale zároveň to bude bolieť, ale svadba v tom nebola, tak ktovie čo prinesú nasledujúce mesiace .. tak ako som vedela, že nemám veriť jeho otcovi a aspoň toto bola pravda, riadne sa mi vypomstilo správanie toho divného dedka, ktorý hľadí svoje záujmy, zahmlieva, nepriznáva sa a ešte robí divadlo, že si dovolíš opomenúť, že v byte žijú dvaja chlapi, ráno v kuchyni nič a ked došiel ten môj z práce, tak na zemi boli črepy, ten otec sa ešte nasral, že ho jeho syn očierňuje, že ho rozbil .. asi sa už prejavuje demencia u toho človeka ... takže sa nečudujem, že ex je odborník na alibizmus, on za nič nemôže, to že je tebe zle z jeho rečí, je tvôj problem, nie jeho a podobne ... pchuj to boli dni ked som tam bola

tanyja
16. dec 2011

@camelco samozrejme, pošli do IP adresu, ráno prídem 😉 , kein Problem 😉 😉
@lili_mia my ženy máme dobrú intuíciu, takže šup sa na ďalších zbojníkov ..... 😎

lili_mia
16. dec 2011

@tanyja aháááááááááááá .. ale tento týždeň mi dobre spravilo .. došiel chlapík z upc, pozerám po ňom, pozerám, otočil sa, žmurkol na mňa a odišiel ... a ja naradostená, jupí, priťahujú ma aj iní 😎

camelco
16. dec 2011

@tanyja ďakujem 😉 no z RS by si to mala riadnu diaľku 😀 .......... a my ženy máme veľmi dobru intuíciu, to je fakt 🙂

camelco
16. dec 2011

@lili_mia no vidíš, to je riadne pozitívum 😀 😀 😀

tanyja
16. dec 2011

@camelco nikdy nevieš, možno by si sa čudovala, že aká som rýchla...teraz letím do postele 🙄
@lili_mia a požmurkala si aj ty? nabudúce skús, ale nie veľmi, aby si nechytila tik do oka 😀

camelco
16. dec 2011

baby na dnes končím, začali mi klipkať okále, musím ísť už spať 🙂 ............ a možno ............ aj motyka vystrelí 😀 .......... prajem vám dobrú nocku

lili_mia
16. dec 2011

@tanyja ja som ani nechcela, skôr som bola šokovaná, že sa mi vôbec niekto zapáčil, fakt som sa už videla ako moja kolegyňa, tri roky trápenia sa po rozchode

@camelco dobrú nocku, nech ťa blšky štípu celú noc

nina55
17. dec 2011

@tanyja aj ja si hovorim, ........ale nemam ani darceky (mozno zajtra v Tesco) ☹

tanyja
17. dec 2011

@lili_mia tak to raz a navždy zahoď za hlavu, už na to nemysli, však načo aj a hurá....život čaká a možno aj montér UPS, človek nikdy nevie 🙂
mne tu bol taký fešný opravár Digi opravovať, že joj....... 😀
@camelco dnes išiel muž s malým ku svokre a malý sa ma pýtal, že prečo aj ja nejdem.....

tanyja
17. dec 2011

@nina55 ekšn hop je najlepšia 😉 , nabehneš, pokúpiš a teraz sú už aj zľavy, len v tomto našom blšom nie, tu textil nie je, teda spodné prádlo už áno !! a nám treba ešte drobnosti pokúpiť, ale zďaleka to nie je to, čo voľakedy kedy sme šaleli, že čo skôr kúpiť...

mimi1111
17. dec 2011

ahojte som tu nova no ani neviem ci tato tema je pre mna pretoze ja mam jedno dieta ale snazime sa o druhe a nedari sa mam uz 31rokov a dva potraty za sebou a uz neviem co robit 😢 😢

nina55
17. dec 2011

@mimi1111 jasne ze patris, ved sa snazite - no nie?

tanyja
17. dec 2011

@mimi1111 ahoj, jasné že patríš, my sa už o druhé nesnažíme, ale rada povzbudzujem nové snažilky , a boli ste aj pri doktoroch?

nina55
17. dec 2011

@tanyja a co mas kupene? (sa pytam pre inspiraciu 😵 )

mimi1111
17. dec 2011

@nina55 @tanyja dakujem nechcete druhe??vysetrenia mi lekar este len teraz chce robit ale mi uz uvazujeme nad umelym oplodnenim a na druhy mesiac mam ist na laparku

tanyja
17. dec 2011

@nina55 ja som iba malému pár hračiek kúpila, textil dospelákom nekupujem, iba ako pozornosť som kúpila tie veľké bonboniéry v červenej okrúhlej krabici za 7€ a kozmetiku
@mimi1111 chcela nechcela, aj by som chcela, ale kým sme sa dopracovali k malému, tak som mala dosť problémov, ktoré už nechcem zažiť..., a vy skôr obehnite lekárov, dajte sa všetriť, umelé je tá posledná varianta, my sme to tiež absolvovali 😉

nina55
17. dec 2011

@tanyja jéééé - tie bonbonierky Celebration som kupila aj ja (na Mikulasa). Vsetkym velmi chutili - len im tam chyba maly Lyon.
Vidis, ak ich este budu mat, tak ich urcite kupim do zasoby 😀

tanyja
17. dec 2011

@nina55 aj teraz boli v akcii a už keď ich mali v našom mini tescu, tak isto budú aj u vás,, to bude určite 😉
že bonbonierka, však to je taká maxi bonboniéra 😀 😀

nina55
17. dec 2011

@tanyja ved ano - uz sme stihli zjest 3 balenia 😝 😝 = ma uspech (aaaach tie kila naviac) 🤐

tanyja
17. dec 2011

@nina55 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , no a čože kilá, tie prídu aj odídu, ako sa im chce a tým mojím sa momentálne nechce odísť... no čo už s nimi, sú to moji nerozluční kamoši 🙂

nina55
17. dec 2011

@tanyja mi hovor. Mam 2 kg naviac 😠 😀

nina55
17. dec 2011

....sa lucim musim letiet (povinnosti) 😉

tanyja
17. dec 2011

@nina55 jeminenku, toľkóóóóóóó a ja že napíšeš 20kg a ty že 2kg 😀 😀 , ja mám asi 10navyše, tu je už o čom hovoriť, ale 2kg to je len voda a voda, prípadne dlhšie poseď na wc a budeš mať ideálnu váhu ......... 😉
@camelco malý si doniesol od svokry maskáčové nohavice, dúfam, že mu budú na jar a leto a tričko že veľ.110, to bude mať na zápis do školy 😀

zelovocka
17. dec 2011

@tanyja
@nina55 kočeny, nechcem provokovať, ale ja mám asi ideálnu hmotnosť 😀 hoci to vôbec neznamená, že mám ideálnu postavu, prsia by som prijala väčšie, spolieham sa na tehu 😀 aj moja mama mala jednotky a po dvoch deťoch trojky 😀 takže si odrodím a tradááá, budem prsaňa 😀
akožeee @nina55 - dve kilá navyše, neviem-neviem, vyzlečieš sa z pyžama a sú dole 😉

tanyja
17. dec 2011

@zelovocka @nina55 takže keby sme sa my tri skombinovali, tak by sme boli krásny ideál a je tiež nie som prsatá, , mne trčí hlavne brucho, no čo s ním, keby sa to dalo odrezať.... 😀
a už keď tak provokuješ, tak šupom rodiť, nech tie jednotky poriadne rastú !! ale nie že bude z teba druhá Pamela Anderson 😀 😀

nina55
17. dec 2011

@tanyja
@zelovocka baby aj tie 2 kila nie je ziadna sranda. Ja som sa takto raz rozšoupla, že sak co, len jedno kilo a vaha mi stupala a stupala a zrazu bolo z toho 1 kila o dobrych 8 viac. Takze beriem to tak - odchytit hned v pociatkoch - no a potom sa uvidi (ci si môzem zobnut viac). Ten metabolizmus mam nejaky iny ako ked som mala 25. 😖 😠 ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre