Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
25. okt 2009

bettynka jaj ahoj

lubka0506
25. okt 2009

ahoj betty...vitaj... 😉

lubka0506
25. okt 2009

ja som navarila,upiekla bábovku,upratala a asi pojdeme s mm niekam von... 🙂 máme totiž výročie-6te... 🙂 ale on ešte prezúva auto tak musím počkat... 😵 rozmýšlala som nad tým gynastanom,chod si ho zaliat dáme si hi spolu... 😀 😀 😀

mata1001
25. okt 2009

my mame krtkovu tortu tak si dam asi kusok.len nech mi stravi obed.le predtymten gynastan....
gratulujemk vyrociu.aj my sme mali utorok 20.10. - 2 roky...

lubka0506
25. okt 2009

...už ho máš zaliaty???? ja hej... 😵 aj ja ti gratulujem k výročiu... 😉 krtkova torta mnaaam 😵

mata1001
25. okt 2009

poslem ti kusok?ano uz ho mam zaliaty...na zdravie 😀 😀 😀
a dakujem...

lubka0506
25. okt 2009

...na zdravieee...a ty si sama doma???kde máš manžela??? 😒

mata1001
25. okt 2009

moj mm tu spi vedla mna 😝 😝 😝 .a tvoj?

lubka0506
25. okt 2009

...prehadzuje na auto zimné gumy...

mata1001
25. okt 2009

jaj ved ano uz si mi to pisala....
dneska mo jprave hovoril ze aj on by mal ale ze sa mu este nechce-tak ze si to necha na sobotu.snezit este asi nebude...a ake mate auticko?

lubka0506
25. okt 2009

...máme Fabiu...mm ide zajtra na 10 dnovku tak mi ho pre pokoj v duši prezul... 😵 ja budem od zajtra slamenná vdova... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ešte to vydržat do vianoc... ☹ ☹ ☹

mata1001
25. okt 2009

preco len do Vianoc? neboj utecie ti to ako voda a raz dva su tu Vianoce..
aj my mame fabiu... 😉

lubka0506
25. okt 2009

...pretože do vianoc majú chodit na 10 dnovky,máš pravdu za chvílu sú tu vianoce...,matka idem sa mm venovat ak stihnem tak ešte nakuknem...a ked nie tak zajtra... 😵 Pa. 😵

mata1001
25. okt 2009

ahoj a pekny dnik...

bobjan
26. okt 2009

Ahojte🙂

Betty, dúfam, že ti praskne a odkrváca to s ms. Ja som začala v sobotu krvácať, tak som zvedavá, čo mi dr. zajtra povie a dúfam, že praskla a valí preč...lebo sliznicu som mala len 3,5mm, takže z nej to byť nemôže 😕

prajem vám všetkým úspešný začiatok nového týždňa 😵

katka.he
26. okt 2009

dobre ranko bobjan.... tak dufam, ze ti praskla a odpalila prec... 😉

bobjan
26. okt 2009

kati, ahoj🙂

v to aj ja dúfam..ako po víkende?

katka.he
26. okt 2009

celkom dobre.... skoda ze sa uz skoncil...a ubehol velmi rychlo..ale co uz🙂 😀 cez vikend som mala asi aj ovulku.... vcera som mala velmi velke bolesti..aj ty mas bolesti pri ovulke?

bobjan
26. okt 2009

Katka, nie, ja ovulku necítim...teda niekedy ma pichne, ale ja už roky ovulku nekontrolujem, od kedy viem, že som nepriechodná.... takže neviem, či je to v tom čase...

bobjan
26. okt 2009

a poistili ste ju???ťuťu muťu?? 😀

katka.he
26. okt 2009

😀 tutu mutu bolo cely vikend

bettynka222
26. okt 2009

ahojte babulky, dakujem za privitnaie, ale nespln vekovu hranicu, tak vas tu budem len obcas trosku otravovat 😉 som sem prisla mozriet moju lubinku bb a vidim ze vas je tu kopec super snaizliek 🙂

bobjan, no tka j aosm pred tyzdnom uz mala sliznicu 12 mm, cystu 5 cm, ms mala prist pred styrmi dnami tak teraz neviem 😒 ach som zvedava ako to zas dopadne. zas nam to zakazali do leta a to sme uz teraz cakali pol orka od potratov ☹

bobjan
26. okt 2009

betty, aha...no ja uvidím...ale dúfam, že praskla a teraz krváca....

Držím ti palce, nech to rýchlo ubehne a čoskoro sa to vyrieši 😉 a nedal ti dr. nič na to aby vyvolalo prasknutie??

katka.he
26. okt 2009

baby ,co to znamena ked mate sliznicu "len 3,5 mm...alebo 12 mm" co sa podla toho zistuje?

bobjan
26. okt 2009

Katka, vysoká je dobrá pred ovulkou a do ms... vtedy sa má krásne kde oplodnené vajíčko zahniezdiť ako do perinky...a keď dostaneš mrchu, tak sa z teba aj s krvou odlupuje a ide von...aby na ďalší cyklus mohla rásť nová...ja mávam s ňou problém...mne sama od seba moc nerastie 😠

katka.he
26. okt 2009

lebo minule ked som bola pri lekarke, tak s ma pytala, ci mam velmi silnu mrchu..lebo som bola akurat po ms...a vravela ze som mala asi zrejme taku ju "vysilenu" tak neviem

bobjan
26. okt 2009

no sleduje sa potom v cykle ako sa vyvíja, ako rastie folikul a tak a plánuje sa styk....teda tak som ja začínala, keď sa nedarilo...a potom to už šlo...

bettynka222
26. okt 2009

bobi no dufam aj ja, ale zatial to tak nevyzera. ja mavam od potratov tyzden a pol pred ms bolesti prsnikov a spinenie a teraz samozrejme nic 😒

katka presne som si vcera vecer povedala, ze mebyt tej hnusnej cysty co brani otehotneniu, tak teraz by sa babatku do mna zavrtavalo ako do poriadne nadychanej perinky 😅

bettynka222
26. okt 2009

jeeej a este osm vam zabudla napisat, z ena rast sliznice je super cicenie podla mojzisovej. ja to teda cvicim d toho posledneho potratu, lebo to aj posilnuje panvove dno a chodim aj na mobilizacia do ruzinova (povinna sucast toho cvicenia). a doktorka v ruzinova povedala, ze dobre ze som prisla, ze som tam mala vel ablokad a ze to je zle na otehotnenie 😕 tak nechapem ako sa mi to predtym podarilo tak rychlo...no a odkedy chodim na tie mobilizacie, tak uz nemavam vobec ziadne bolesti pri ms 😵

katka.he
26. okt 2009

tak mne lekarka vravela ze to tam mam cistucke..tak dufam, ze mna tie cysty obijdu..ako sa vlastne prejavi to, ze mas cysty?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre